czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gadżety reklamowe na konferencję

Naprawdę nie wiecie, gdzie można zamówić jakieś dobrej jakości gadżety reklamowe na konferencję? Może być sklep internetowy, bo w okolicy pewni mało co jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Idź do którejkolwiek agencji reklamowej, a fajne łomżyńskie gadżety mają w sklepie z pamiątkami stanowiącymi gadżety na Starym Rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Grafside na Mazowieckiej

a.k.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Tak na prawdę to wiemy,ale czy powiemy...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Jeśli gadżety z Łomzy to zapraszam do Pamiątek z Łomży na Starym Rynku 13, jeśli z logo firmy to polecam Grafside na Mazowieckiej 1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

logo TK na starym dworcu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Autor: Donatpe (185.74.84.---) Data: 17-06-15 12:17

Naprawdę nie wiecie, gdzie można zamówić jakieś dobrej jakości gadżety reklamowe na konferencję? Może być sklep internetowy, bo w okolicy pewni mało co jest.
//////////////////////////////////////////////////////////////////


W Lomży jest wystarczająco dużo agencji reklamowych i dlatego my Łomżyniacy, mamy w dvpie, twój sklep internetowy :)

Jasśniej chyba się już nie da odpowiedzieć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Jest link, a nawet linki, temat można zamknąć, chyba że jakiś imbecyl zechce jeszcze coś wkleić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Tutaj masz sporo gadżetów, my tam braliśmy przed zimą skrobaczki do szyb z reklamą :). Rozchodziły się jak świeże bułeczki ale to taki typowo sezonowy gadżet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

W Ł-2 na Kierzkowej można zamówić różne gadżety reklamowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Zapytaj w Graf Side na Małachowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Ja jednak uważam, że pamięci USB będą najodpowiedniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Ja zamawiałem wyłącznie długopisy i notesy. na USB się nie porywaliśmy. Wszystko załatwiliśmy przez internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Sagaform ma ciekawe gadżety dla firm bidony z pojemnikiem na owoce, bujające szklanki do whiskey, kamienie chłodzące itd. Nie jakieś zwyczajne kubki i powerbanki, to było modne w 2012.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Myślę, ze ścianki reklamowe, ulotki i np coś takiego https://retio.pl/pl/c/Stoiska-wystawiennicze/113 zda egzamin. Gadżety reklamowe wbrew pozorom działają i potrafią przykuć uwagę klienta. My zawsze na konferencjach i targach staramy się zdobyć jak najwięcej klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

A wiedziecie, że już jutro odbywa się to ważne wydarzenie biznesowe - Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017? Może ktoś się wybiera? Program jest naprawdę ciekawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

h.u.j. nas to obchodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Może ciebie i nie ale mnie tak i ja się wybieram i pewnie wiele osób związanych z biznesem też ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

o ta menda kempa znów trolluje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Najwiekszy wybor gadzetow reklamowych jest na targach Remadays w lutym, sama sie wybieram na te najblizsze 9 lutego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Polecam wszelkie \"drukarnie internetowe\". Walczą o klienta, więc robią tanio i solidnie. Czasem nawet 40% mniej niż \"tradycyjne\", a jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

A może warto podpytać w tej sprawie znajomych? Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

Rzeczywistość jest do wytrzymania, gdyż niecała dana jest w doświadczeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Znajomi to rzeczywiscie dobre źródło inspiracji. Czasami wiedza wiecej niz moglibysmy ich o cos podejrzewac. Kumpela ostatnio podsunela koncepcje akcji lokalnych z udzialem naszego marketu na osiedlu. Podesłała kontakt do agencji korona hostessy a oni ogarneli nam kolportaz i komunikacje z klientem docelowym. Materialy promo zamawiam online

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

następna PIS da z reklamą nie otwierajcie tych głupich linków Jaka reklama taka firma normalna firma daje bilbord reklamę wizualna na głównej stronie a nie przez forum próbuje wcisnąć dziadostwo tak jak powyżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Przeglądnij oferty agencji reklamowych czasami mają fajne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

SKŁAD woda, cukier, glukoza, kwas cytrynowy, dwutlenek węgla, tauryna (400mg/100ml), regulator kwasowości: cytrynian trisodowy, kofeina (32mg/100ml), aromat, barwnik: E 150c, witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6 ryboflawina, B12.
Napój Izotoniczny o smaku cytrynowym niegazowany Skład: woda, glukoza, maltodekstryna, kwas cytrynowy, cytrynian trójsodowy i cytrynian trójpotasowy (regulator kwasowości), guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej (stabilizatory), aromat, aspartam i acesulfam K (substancje słodzące), niacyna, kwas pantotenowy, wit. B6 (witaminy), żółcień chinolinowa (barwniki), benzaesan sodu i sorbinian potasu (substancje konser- wujące).
Jak ktoś chce zdrową żywność to naprawdę polecam tyle zdrowia w tych napojach.

Napoje szczególnie zalecane dla trolli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Arturix i zapadło w pamięć żeś głupek i troll. Nie dziaduj tu i poszukaj sobie normalnej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

rafon trafiłeś ze swoją reklamą jak kulą w płot. Nie masz pojęcia o czym mówisz. Polistyren jest bardzo twardy i nie nadaje się specjalnie do takich rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Poszukiwane gadżety reklamowe WYSOKIEJ JAKOŚCI
Odzież nadająca się w ciężki teren (deszcz, błoto itp) - kurtki, czapki, spodnie, buty. Najlepiej jakiś renomowany producent, umożliwiający branding.
Kubki metalowe najlepiej w zestawach z termosem.
Narzędzia, klucze w zestawach z własnym logo.
Wyposażenie samochodów terenowych (np. manometry metalowe,)
Ładne, jakościowe wyposażenie alkoholowe. Szklanki, zestawy, szkło, metal. Brałem też pod uwagę odzież reklamową jak tutaj https://ultrareklam.pl/kominy-z-nadrukiem-typu-buff
Jakieś inne propozycje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

zdecydowanie odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gadżety reklamowe na konferencję

Witam - szukam firmy zajmującej się robieniem leżaków reklamowych z logo, ręczników i butelek na wodę . Interesuje mnie również ceramika :)

Zastanawiałam się nad skorzystaniem z Redbird:
https://redbird.pl/

Czy ktoś moze zamawiał u nich gadżety reklamowe? Czy bylisćie zadowoleni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org