czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Neurochirurg

Witam, szukam dobrego Neurochirurga-operacja kręgosłupa. Czy doktor Łysoń jest godny polecenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

Witam..miałem okazje być operowany przez dr Łysonia w Białymstoku..niestety dwukrotnie..po pierwszej operacji nie została usunięta w całości przepuklina kręgosłupa z racji że byłem operowany metodą endoskopową..miesiąc po pierwszej operacji z silnymi bólami (musiałem jechać karetką na leżąco) miałem druga nacięciem i dopiero po owej drugiej było już ok..Drugi raz bym do niego nie poszedł..a Ty zrobisz jak uważasz..pzdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

witam, doktor Łysoń może jest i dobry ale ja osobiście polecam Alicję i Pawła Baranowskich z Konstancina, Przyjeżdżają tez do Ostrowi Mazowieckiej, Jestem po operacji kręgosłupa lędżwiowego, operowali mnie Baranowscy a nr tel mam od doktora Łysonia, Mój przypadek był poważny i doktor Łysoń nie potrafił mi pomóc, Naprawdę polecam Baranowskich, wiedzą co robią i sa w tym naprawdę dobrzy, Jestem juz 5 lat po operacji i jest ok a już wózek mi groził i nie było dla mnie nadzieji, podam nr tel do doktora 608 600 423 i biuro doktora 691 905 905 a doktor baranowska 608 600 422, Życzę zdrówka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

Oni za wizyte brali 300 doktor a 200 Pani Alicja, dzwon do niej bo bedzie i taniej i ona decyduje o wszystkim, Na wizyte umawiaj się do Ostrowi,

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

Witam.
Oby nie było tak, że po operacji zostaniesz bez pomocy bo lekarze w niedziele wieczorem wyjadą do Konstancina . Nie opieraj się na jednej diagnozie, pojedz do kilku lekarzy, popytaj wiem że to kosztuje, ale może być warto. Osobiście jestem po dwóch zabiegach i wcale nie jest super. Wytrwałości i zdrówka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

dr Bień, przyjmuje w Bialymstoku w Ośrodku Komed

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

Wejdź na stronę \"dobrzy neochyrudzi\" znajdziesz nazwisko dr.Piekarski i poczytaj o nim opini od pacjentów .Jest doskonałym chirurgiem.Polecam .Przyjmuje w Białymstoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

A może warto jeszcze skorzystać z Poradni Leczenia Bólu, Dobry lekarz przyjmuje w Monkach, Doktor Piekarewicz Krzysztof, Robią termolezję i blokady, I wiem że to pomaga

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

Dr Bień jest dobry z Białegostoku , tam jest wielu dobrych neurochirurgów, tak naprawdę to zależy od tego na co chorujesz i co ci dolega , Białystok ogólnie -klinika jest ok,bardzo dużo z innych miast przyjeżdżało do Białegostoku na tzw poporawki. Tylko że jest jeden problem jeśli chodzi o Białystok oni przyjmują prywatnie, mimo iż jest poradnia neurochirurgii przy klinice ,tam przyjmuje jedna lekarka , ona może skierowaćna zabieg a i tak konsultacje musisz mieć prywatnie (chyba ze się teraz coś zmieniło w co wątpię)

xxxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

Dr Bień jest dobry z Białegostoku , tam jest wielu dobrych neurochirurgów, tak naprawdę to zależy od tego na co chorujesz i co ci dolega , Białystok ogólnie -klinika jest ok,bardzo dużo z innych miast przyjeżdżało do Białegostoku na tzw poporawki. Tylko że jest jeden problem jeśli chodzi o Białystok oni przyjmują prywatnie, mimo iż jest poradnia neurochirurgii przy klinice ,tam przyjmuje jedna lekarka , ona może skierowaćna zabieg a i tak konsultacje musisz mieć prywatnie (chyba ze się teraz coś zmieniło w co wątpię)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

mam 2 przepuchliny w odcinku szyjnym kregoslupa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

polecam dr Bieńia..kontaktowy i kompetentny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

Popieram poradnia leczenia bólu w białymstoku ja jestem zadowolona.
operacja to ostateczność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

W pierwszej kolejności warto iść do dobrego neurologa. Tutaj http://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ są namiary na świetną klinikę, która zatrudnia specjalistów. Można się do nich umówić przez stronę oraz telefonicznie pod nr 22 253 88 88.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Neurochirurg

A czy trzeba od razu uciekać się do pomocy neurochirurga? Nieraz przecież może pomóc dobry ortopeda, może od tego warto zacząć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org