czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Premie w Ratuszu

Jeszcze im mało!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

im zawsze mało,też bym chciał dostać premię ale u mojego szefa łachmety niemam co liczyć,prędzej by zabrał jak dołożył fajfus jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

muszą szybko korzystać,
za parę dni po wnioskach prokuratora, może się zdarzyć, że sporo osób tam zatrudnionych z nadania królika, straci robotę razem z jego odejściem :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

a za co te premie niby dostają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

wyślij smsa do prezesa i zapytaj :))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

nimam numeru,jak masz to daj,jedynie na fb mam namiar ale pewnie nie odpisze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

boli?

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

co cię boli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

Nasz Jaśnie Pan najwyraźniej zapomniał, że Miecio przed swoim odejściem podniósł wypłaty w ratuszu o wartość premii. No ale co tu dużo się rozpisywać... ta kadencja to jeden wielki skok na miejską kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

Z naszej kasy!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

hahahaa fajne to jest jak ci co nigdy grosza nie zapłacili podatku tylko częściej korzystają z zasiłków państwowych krzyczą że coś z naszej kasy...nie pracuje w UM ale każdy pracownik ma swoje prawa...a dlaczego wy pierdzący w taborety siedzący lenie bezrobotni nie pójdziecie za darmo społecznie coś zrobić zamiast pisać bzdury na forum????????!!!!!!!! Bo i społecznie pewnie pracodawcy nie chcą już bo się poznali na fachowych pracownikach;) ....w każdym zawodzie pracownik ma swoje prawa także do premii ...ale skąd wy bezrobotni możecie o tym wiedzieć, że za darmo nikt nie pracuje........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

Nie jestem bezrobotna. A w czym taki urzędas jest lepszy ode mnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu

zuza nie pracuje w UM tylko jej rodzina pracuje,dlatego jedzie z tematem nie w tym kierunku co trzeba,bo dla takich to 2+2 to nie 4 tylko 5 i trzeba bronić swoich,po trupach,po ludzkiej krzywdzie i wyssani z palca bezrobotni i pierdzący w taborety lenie,jak można tak pisać jak się o kimś nic nie wie,śmieszne to i przykre ale ludzie fałszywi i zakłamani są na tym świecie nie od dziś,pluj świni w twarz a ona że deszcz pada...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Premie w Ratuszu



żałosne to jest to, że wszystkich wrzucacie do jednego worka,
i to, że Wam do szczęścia nie potrzeba lepszej pracy, lepszej płacy, premii...
ale jak byście tak mogli komuś coś zabrać, kogoś zwolnić z pracy, coś zlikwidować... to byście orgazmu ze szczęścia dostali !!!

justa
urzędas w niczym nie jest lepszy od ciebie,
ale czemu urzędas ma nie dostać premii tylko dla tego, że Twój szef Tobie tej premii nie daje...

poczujesz się lepiej jak urzędas premii nie dostanie !?
ile na tym zyskasz finansowo ???

CZEMU NIE ZOSTANIESZ URZĘDASEM ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org