czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bus - Anglia

Witam. Czy ktoś mógłby polecić jakąś firmę zajmującą się przewozem osób z Łomży do Anglii, a konkretnie do Londynu? Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bus - Anglia

wstyd jechać do uk zostań w łomży człowieku, poradzisz jakoś sobie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bus - Anglia

jadę na 2 miesiące wiec nie martw się, wrócę :D
jakieś informacje dotyczące przewoźników ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bus - Anglia

w Łomży nie ma ale polecam przewoźnika Sindbad



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bus - Anglia

Autokarem do Anglii? Jechałem, coś koło 30 godzin, męczarnia.
Busem około 24 godzin, trochę lepiej ale też ciężko. Najfajniej swoim autem, ale to w kilka osób żeby się opłacało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bus - Anglia

autem tez meczarnia i na dodatek jak jeszcze w kilka osob to juz wogle ciasnota jak polamany jedziesz samolotem najwygodniej 1h50min na miejscu i cenowo wychodzi czasami nawet taniej niz autokary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bus - Anglia

wyprane_gacie Ja do jukieja jechałem 24 godziny sindbadkiem, to nie jest tak, że się jedzie 30h, zależy jak leży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bus - Anglia

Polecam Ci enterbus-anglia.pl sama z nimi jeżdżę i jestem zadowolona. Sympatyczni ludzie, nowe, wygodne busy i szybka podróż.

Anna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bus - Anglia

Z Ostródy śmigam z Ergobus trochę marudzą, że daleko po mnie jechać, ale dopłacam 50 zł do standardowej ceny biletu i jadę. Przemek, dzięki za dobry kontakt, jak tamci nie przyjadą to skorzystam z tego adresu. Może linka wam klepnę ma busy do Anglii: , pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bus - Anglia

Erni/Przemo nie rób wiochy i spadaj ze swoją reklamą

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org