piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Szukam rzetelnej, sprawdzonej firmy, która poprowadzi sprawę odszkodowania po wypadku samochodowy. Chodzi o firmę, która otrzymuje wynagrodzenie tylko po wygranej sprawie. Firma, która nie oszukuje i jest sprawdzona. Najlepiej z placówką w Łomży:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

moge ci napisac na priva jakiej nie polecam .....dostalem tyle ile bylo w wycenie MINUS ! ich 30 % ....a reszta \" no wie pan mozemy sie sadzic ...1,500 zl poprosimy a pozniej si ezobaczy\"

M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Helper. Mi, osobiście, bardzo ta firma bardzo pomogła. Nigdy nie uzyskałabym takiego odszkodowania gdyby nie ich zaangażowanie w sprawę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Ja polecam zdecydowanie EuCO. siedziba co prawda w Legnicy, ale zaangażowanie jest. Kontakt przedstawiciela również.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Autor: trzezwy

Jak uznałeś że ci mało naliczyli, to było naprawiać na fakturę. A nie po sądach się ciągać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Zdecydowanie polecam kancelarię Universus w Łomży na Al.Legionów, naprzeciwko parku za byłą szkołą drzewną. Dzięki nieej uzyskałem bardzo wysokie odszkodowanie. Wynagrodzenie za prowadzenie sprawy kancelaria pobiera dopiero po uzyskaniu odszkodowania i to duzy plus!!! Nie polecam kancelarii z siedzibą gdzieś w Polsce, bo traci się bezpośredni kontakt z taką kancelarią i nie wiadomo na jakim etapie jest sprawa. Nie polecam też jakichkolwiek przedstawicieli kancelarii, bo ich zadaniem jest tylko pozyskanie klienta, podpisanie umowy i odesłanie zebranych dokumentów do kancelarii gdzieś w Polsce. Tylko potem problem aby sie coś dowiedziec a takie sprawy trwają...

Nie wierz tym co zakładają tematy na forum, o których nie mają pojęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

,,, bo traci się bezpośredni kontakt z taką kancelarią i nie wiadomo na jakim etapie jest sprawa.,,
co ty za brednie pleciesz?
W dobie netu i tel. komórkowej?
Śmiało możesz brac firmę z USA. albo i Australii.
Nie wygłupiaj się i nie rób taniej reklamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

akurat byłem pasażerem w służbowym aucie- nie znając faktów nie pisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

edi# akurat byłem pasażerem w służbowym aucie- nie znając faktów nie pisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Ja akurat Helpera nie polecam. Trochę nerwów kosztowała mnie współpraca z nimi. Ale wiadomo trzeba szukać i może się trafi na rzetelną firmę. Jednemu pasuje to innemu tamto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

: Vincent (46.115.28.---)
Data: 31-07-14 19:03

,,, bo traci się bezpośredni kontakt z taką kancelarią i nie wiadomo na jakim etapie jest sprawa.,,
co ty za brednie pleciesz?
W dobie netu i tel. komórkowej?
Śmiało możesz brac firmę z USA. albo i Australii.
Nie wygłupiaj się i nie rób taniej reklamy.


Vincencie chyba nie znasz polskich realiów ;) Jak podpisujesz umowę z osobą która będzie się zajmować twoją sprawą to na plus dla Ciebie, wiesz kogo zapytać, wiesz do kogo się zwrócić, wiesz co się dzieje w twojej sprawie.
A w większych firmach gdzie pracuje kilkadziesiąt osób albo kilkaset osób w całym kraju , nie uzyskasz a raczej cięzko jest uzyskać konretne informacje. I pozostaje Ci czekac latami i oczekiwać ze moze jednak coś ruszyło ;)
Nie wspomnę nawet ze osoba z którą podpisałeś umowe czyli agent danej firmy po podpisaniu umowy i wzięciu za to oczywiscie prowizji ...co zawiera się w kwocie którą egzekwuje firma czyli płacisz za to również Ty - ma cie w ***** ;) Wiec wybacz ale mozesz sobie swoje nowinki techniczne wsadzic w to samo miejsce :P Helpera też nie polecam i jeszcze jednej firmy na V ;) ale mniejsza w temacie, zawsze możesz użytkowniku trzezwy - walczyć sam o swoje - być może Ci się uda.

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Autor: trzezwy

Najpierw napisz o co ci dokładnie biega.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

edi# jakos inni wiedza o co chodzi- a mianowicie mialem wypadek i wiem, ze mozna z OC sprawcy ubiegac sie o odszkodowanie- i wlasnie poszukuje takiej firmy, ktora prowadzi takie sprawy i jest sprawdzona, rzetelna i godna polecenia. tyle

MAJSAKRA:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

adversum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Autor: trzezwy

Jak zwykłe zrobienie to nie potrzebny prawnik. Musisz mieć oświadczenie o wypadku spisane na miejscu lub była wezwana policji. Jak nie spisałeś na miejscu oświadczenia o wypadku lub nie wezwałeś policji to popij teraz wodą. Sprawca teraz może się nie przyznać.

A inni z twojego tekstu wiedzą że szukasz prawnika, nie wiadomo po co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

ja polecam skorzystać z usług firmy typu Votum, nic się nie straci na tym a tylko można skorzystać... takie czasy niestety, że własny ubezpieczyciel miga się jak może od wypłaty odszkodowania a człowiek sam za wiele nie zdziała ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Witam. Myślę, że byłbym w stanie pomóc. Jestem młodym prawnikiem, walczę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, także priorytetem jest dla mnie to, żeby uzyskać dla poszkodowanego jak najwyższe odszkodowanie. Należność dopiero po wygranej, wcześniej: ani grosza. Oferuję wsparcie i szczegółowe informacje nt. postępu sprawy na każdym jej etapie.

ryan-wu@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Co do firm odszkodowawczych z Łomży to nie znam żadnej, sam miałem okazję raz korzystać z usług takiej firmy, ale była ona z Siedlec. Tą firmą było MK-Finanse (miałem problem z wypłatą odszkodowania za stłuczkę samochodową). Sprawa skończyła się w sądzie, MK-Finanse udzieliło mi pomocy, bo sam nie poradziłbym sobie z opłatami związanymi z drogą sądową. Po dwóch rozprawach uzyskałem odszkodowanie cztery razy większe niż to, co proponował mi ubezpieczyciel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Jedną z lepszych firm odszkodowawczych w całej Polsce jest EuCO. Mają swoich agentów w każdej miejscowości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Skontaktuj się z firmą Poena, ja właśnie z identyczną sytuacją korzystałem z ich usług, zadowolony jestem z efektów jakie przyniosła współpraca z nimi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Ku przestrodze.

W listopadzie 2017, w okolicach drogi 61 w Łomży mój mąż został śmiertelnie potrącony na przejściu dla pieszych. Dwa dni później (nie wiem skąd mieli mój adres) odwiedził mnie przedstawiciel firmy odszkodowawczej i zaproponował mi 4 tysięcy złotych w gotówce, za sprzedanie roszczenia do ubezpieczyciel. Szybko go wygoniłam. Długo szukałam rzetelnej firmy, która pomoże mi w uzyskaniu odszkodowania. Jedna firma z Łomży nawet chciała 60% od uzyskanego odszkodowania (!)

W końcu na jednym z portali dla rodzin ofiar wypadków dostałam namiary na kancelarię z Warszawy. Adwokat Grzegorz Podlasiewicz specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych. Miałam z nim bardzo dobry kontakt. Ubezpieczyciel początkowo proponował 5 tysięcy złotych, sąd zasądził 18 tysięcy złotych, a po apelacji mecenasa otrzymałam 45 tysięcy złotych. Po wygranej sprawie moje córki również wystąpiły na drogę sądową o zadośćuczynienie.

Na prawdę ostrzegam wszystkich przed nierzetelnymi firmami odszkodowawczymi, które nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za źle przeprowadzone postępowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Witam, w przypadku odmowy wypłaty odszkodowania lub jego zaniżenia, zachęcam do skorzystania z bezpłatnej ekspertyzy, przeprowadzonej przez naszych ekspertów. Zapraszam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
Pozdrawiam,
Kasia z Polisa Plus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Jak w grę wchodzić będzie zaniżone odszkodowanie to kluczowe, by wcześniej nie podpisywać ugody bo to zamknie drogę do tego by dalej walczyć o odszkodowania. Natomiast istnieją także konkretne prawne uwarunkowania i wsparcie jakie może zapewnić między innymi https://wokanda.org.pl/, gdzie w stowarzyszeniu są prawnicy, którzy w tych sprawach reprezentują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org