czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki prezent dla niemowlaka?

Gdzie najlepiej w Łomży kupić zabawki dla niemowlaków, za 3 tygodnie urodzi się bratanek, a ja mam być ojcem chrzestnym. Czyli jako dobry wujek trzeba na narodziny malucha coś kupić. Tylko co? Jestem w tym temacie nowicjuszem i bede wdzieczny za wskazówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Prezent dla noworodka, to przede wszystkim prezent dla rodziców. Dlatego też, zanim cokolwiek kupimy pomyślmy, czy rodzice także będą mieli z tego pożytek. Sprawdza się kupienie czegoś, co nawet w większej ilości nie będzie zalegało w szafkach. Prezent może być praktyczny, sentymentalny, przyszłościowy, czy po prostu zabawka - powinniśmy zastanowić się, czy chcemy dać maluszkowi prezent, który będzie pełnił rolę pamiątki, czy wolimy aby był praktyczny. Do najczęściej wybieranych prezentów dla najmłodszych są pluszowe misie i zabawki. Ekskluzywnym pamiątkowym prezentem może być grawerowana biżuteria lub modna w ostatnim czasie, srebrna łyżeczka, czy grzechotka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Przez pierwsze tygodnie życia taki maluch będzie głównie spał i robił w pieluszkę ;p Na zabawki jako takie będzie czas, a póki co może jakiś praktyczny prezent? Kosmetyki do pielęgnacji niemowląt albo jakieś giga pudło pieluch ;p Można też pomyśleć o bajkach, które rodzice mogli by czytać dziecku. Podobno dzieciom powinno się czytać od początku to ma dobry wpływ na rozwój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Znam dobrze Twój przypadek....preferuje wyprawkę dla dzidziusia, pampersy, chusteczki nawilżające dla dziecka itd.

P.A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

dokładnie wyprawka by byłą najlepsza bo co innego....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

a ja oprócz praktycznej wyprawki polecam album małego dziecka np.
http://www.empik.com/chlopiec-album-mojego-dziecka-mendenhall-elle,prod58970350,ksiazka-p
Sama zresztą taki kupilam dla niemowlaka. Jeśli rodzice zadbają o wypełnienie albumu (są wyznaczone strony do uzupełnienia wydarzeń z życia dziecka) ,myślę, że w przyszłości będzie to cenna pamiątka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

https://www.facebook.com/Handxmade-kaasskaa-420996114726056/timeline/ zamawiałam sama ramkę dla dziecka bardzo fajne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Czyli uważacie,że jak kupowac prezent to tylko online? Jest większy wybór oraz zakres cenowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Ja osobiście odradzam online, kupiłam raz (prezent na święta) i zabawka przyszła połamana na chwilę przed świętami. Jest tyle sklepów, że na pewno coś znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

madzik33 napisał(a):

> Ja osobiście odradzam online, kupiłam raz (prezent na
> święta) i zabawka przyszła połamana na chwilę przed
> świętami. Jest tyle sklepów, że na pewno coś znajdziesz.


Ja do sklepów online też mam negatywny stosunek. Już parę razy \"przejechałem się\" na e-sprzedawcach. A może poszukasz zabawek w supermarketach? Co chwila mozna natrafić na naprawdę świetne artykuły dla niemowlaków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

wez np. pierwszy z brzegu arti czy megaurwis, masz tam ogromny wybor, a ceny konkurencyjne. Sama ostatnio kupowalam chodzik i wiem jaka jest roznica. A supermarkety nie zawsze mają dobry towar w niskiej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Czy megaurwis masz na mysli http://megaurwis.pl bo nic innego nie znalazlalem, a tez to sklep z artykulami dziecięcymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Tak, wlasnie o ten mi chodzilo, prawda, że ceny są konkurencyjne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Kama85 napisał(a):

> Tak, wlasnie o ten mi chodzilo, prawda, że ceny są
> konkurencyjne?


Tak, masz racje. Jeszcze mają przedzial wiekowy i chyba gafy z prezentem nie strzele.
Wielkie dzięki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Polecam sieć sklepów ŻABOL mają ogromny wybór w rozsądnych cenach Na pewno coś tobie doradzą. W Łomży sklep jest na ul. Wojska Polskiego naprzeciwko parku

martusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Dla takiego malucha najlepiej kupić coś praktycznego. Postawiłbym na pampersy, kocyk, ubranka w kilku rozmiarach i ewentualnie jakąś kolorową zabawkę (ale to bardziej na przyszłość).
Chyba, że może rodzice mają jakieś określone potrzeby?

A czy przez sklep internetowy czy stacjonarny to już zależy od Ciebie. Ja nie mam złych doświadczeń z internetowymi i pewnie najpierw tam bym czegoś poszukał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Najlepiej byłoby podpytać o to rodziców, bo przydałoby się coś, co będzie praktyczne. Teraz jest też cała masa fajnych prezentów, które jednocześnie są pamiątką. Na przykład jakaś masa plastyczna, do której można przyłożyć małe stópki albo rączki i odcisnąć ich wzór tak, żeby po latach mieć wyobrażenie, jakie małe łapki miało dziecko. Nie jestem zwolenniczką kupowania biżuterii złotej, ale wiem, że dla wielu rodziców to jest bardzo pożądany prezent od chrzestnego czy chrzestnej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

dla niemowlaka to najlepiej jakieś ubranka bo zabawkami to się raczej nie pobawi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Zgadzam się z Katarzyną - to jest prezent przede wszystkim dla rodziców, a nie dla dziecka i z nimi powinien byc konsultowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

znów menda werq odkopała stary temat by za parę groszy wkleić link. wooon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Może mata edukacyjna? To się powinno sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

A moim zdaniem ubranka są ok, bo przynajmniej rodzice już nie muszą kupować całej bogatej wyprawki. Albo najlepiej pogadać z samymi rodzicami, bo może chcą bardziej jakieś akcesoria niż przykładowo kolejne gryzaki czy smoczki.
I faktycznie jeśli chodzi o noworodki to prezenty raczej się kupuje jego rodzicom niż takiemu maluchowi, ale warto, bo zwykle rodzice cieszą się z każdego upominku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Niemowlakowi to i tak wszystko jedno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Spadaj trollu z tą głupia reklamą.

Dla niemowlaka kupcie samochód lub dom teraz takie prezenty się daje a nie wy z gaciami jakimiś i miśkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Prezent z okazji narodzin? Nie rozumiem czegoś takiego, na tym etapie przecież dziecko i tak nie ogarnia koncepcji prezentu, więc po co się trudzić już teraz? Jeśli niemowlę ma ubranka i cały dalszy pakiet narodzinowy to wystarczy, nie jest mu potrzebny podajnik do taśmy klejącej czy quad - choć ten drugi może być 9 lat później :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Nie pytaj na forum tylko rodziców. Bo się potem okaże że mamusia dostanie 8 laktatorów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Prezent z okazji narodzin dziecka? A nie wystarczą same gratulacje? Ewentualnie, skocz do Smyka (online) i wybierz jakieś śpiochy czy gryzaka. W zupełności wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Sonia2109 może gdzieś na Bali byś poleciła ? Bo to co tu polecasz to chłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Ubranka zawsze mile widziane, tym bardziej, że dziecko szybko rośnie i wyrasta z ubrań. Polecam ubranka polskiego producenta Kaola-Kid https://www.kaola-kid.pl Wyjątkoow piękne, trwałe, kolorowe i wygodne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Cokolwiek kupisz i tak nic nie powie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Maluszkowi mojej znajomej kupiłam grzechotkę i kocyk z sensillo. Jest taki milusi że sama z chęcią bym się nim okryła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Ubranka dobrej jakości np. Kaola Kid polecam https://www.kaola-kid.pl To polski producent, ubranka śliczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

A może poprostu cała masa pieluszek i kaszki dla dziecka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

A jakieś body lub czapeczki? Bo co innego kupić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Może smoczek, pieluszki i jakieś ubranko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Sądzę, że z ubrankami może być Tobie się ciężko wstrzelić. takie małe dzieci szybko rosną więc może jakaś mata edukacyjna ale skoczek tropical od toyza może być dobrym pomysłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Może jakieś body niemowlęce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Zależy od tego czego potrzebują rodzice dziecka. Z pewnością dużo pieluch się przyda oraz jakieś grzechotki, wózek, czy pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Ja zawsze pytam rodziców co potrzeba, dobrze też sprawdza się kasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

W tym sklepie internetowym www.neno.pl masz bogaty katalog laktatorów trójfazowych. Wysoko oceniane modele to Neno Camino, Neno Due oraz Neno Perfetto. Pod kątem wykonania i niezawodności czołówka branżowa. Pakują w formacie prezentowym właściwie, a gwarancji dotrzymują w taki sposób, że w razie uszkodzenia podstawowego modelu dostajesz kolejny od kuriera. Szybko realizują takie zamówienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Dzieci będą mieć mnóstwo zabawek, bo zawsze ktoś kupuje... Ja bym kupiła coś dla mamy, przy narodzinach są one często pomijane...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Może któryś z tych fotelików wpadnie ci w oko? https://e-foteliki.pl/webpage/foteliki-samochodowe-ranking.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Istnieje możliwość wykonania sesji zdjęciowej z fotografem))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Jaki sklep z zabawkami dla dzieci możecie mi polecić?

Reklama : Detektyw Bydgoszcz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla dziecka, to co powiecie na mata edukacyjna dla noworodka oraz inne zabawki i akcesoria edukacyjne dla dzieci? Oferta produktów jest bardzo rozbudowana, dostosowana do najrózniejszych potrzeb swoich klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki prezent dla niemowlaka?

A może klocki? znalazłem fajne na https://klockownia.eu/ Mają tam produkty dla różnych grup wiekowych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org