czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Apteka - która najtańsza?

Hej, która apteka u nas w okolicy jest najtańsza? Ceny niektórych leków przyprawiają o zawrót głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Na Dwornej niedaleko Biedronki,maja duzo zamiennikow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Zdradze Ci sekret :)



Warto zalozyc konto w aptece internetowej doz.pl


Ceny lekow maja duzo nizsze, dostawa jest bezplatna do wybranej przez siebie lomzynskiej apteki.


Dla przykladu Etiaxil najtanszy jaki wyszukalam 39 zl, a w doz 22. Jest roznica?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Ostatnio zakupy robię na Łagody koło kościoła. Ceny zdecydowanie niższe niż w mojej poprzedniej aptece.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?


Autor: Aro (---.lomza.vectranet.pl)

Masz rację, też tak uważam, bo tam kupuję, jeszcze eko-apteka na Księcia Janusza w tym samym wejściu co poczta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Zgadzam sie z h0j, DOZ najtansza i Panie bardzo miłe :) Cena Cetaphilu do mycia wrażliwej skóry 5zł niższa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

ta na lagody chyba najtaniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Ja kupuję na rogu Sikorskiego i Wojska Polskiego, ceny mają dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Taniej jak w doz.pl nie kupisz, jak często kupujesz to warto. Chyba że w innych aptekach internetowych, tyle że z doz.pl se odbierzesz w aptekach. W rożnych aptekach kupowałem i zawsze jest drożej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Ja też na Łagody kupuję leki, bo liczą rabaty przy kasach.
Na szczęście dużo nie muszę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Ja kupuję tylko w Ekoaptece na Księcia Janusza, mają super ceny. Sąsiadka mi powiedziała że tam receptę kupiła swoją to zapłaciła ponad 100zł mniej niż w swojej osiedlowej aptece. Dla mnie bomba. apteki DOZ omijam szerokim łukiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

A jakiej wielkości rabat mogę dostać na Łagody?kupuję leki bez recept

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

100 zlotych mniej niz w innej aptece nie wierzę przecwiczylam już wiele aptek tak naprawdę to różnice są niewielkie każda ma jakieś promocje na różne preparaty bez recepty warto sie rozejrzeć natomiast na leki refundowane wszystkie ceny są takie same ewentualnie pozostaje kwestia zamiany na tańszy odpowiednik. Odnoszę wrażenie że temat jest ciagniety tylko po to aby tworzyc pseudo reklamę kolejnych aptek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

A tak nawiasem mowiac to kupuję od lat w aptece ktora jest polozona na moim osiedlu panie znają mnie od lat, moje dzieci i wiedzą jak mają pomóc, doradzić i moim zdaniem trzeba dbać o to co mamy od lat a nie biegać od apteki do apteki szkoda czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Internetowa apteka zawsze wychodzi najtaniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Na Wojska Polskiego/Sikorskiego nie jest wcale tania! Ostatnio AcidolacBaby 26zł! Apteka na Dworcu 20, apteka koło Lejdis -18. Zależy co się kupuje zapewne. Ja kupuje obok Lejdis albo przy 4+ koło salonu orange.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Tania apteka to Acer na Wyszyńskiego, DOZ jeśli zamówimy przez internet, a w aptece odbierzemy. Jeśli potrzeba leki bez recepty to najbardziej polecam aptekagemini.pl. Można zorganizować raz na jakiś czas zamówienie wśród rodziny i znajomych za 300 zł i wtedy mamy darmową przesyłkę. A ceny są bez porównania niższe. Najprościej porównać ceny kilku leków np z doz.pl oraz aptekagemini.pl, można zamówić tylko te bez recepty, ale warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Apteka \"Bliska\" 24 h, Al. Legionów ceny porownywalne z doz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Ja bym polecił Bema 33. Tanio i ładne dziewczyny tam pracują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Poszukaj może w internecie. Jak kupowałem przedmioty pierwszej potrzeby typu syrop na kaszel dicotuss czy krople do nosa to zdecydowanie taniej mnie to wyniosło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Najlepsze ceny to. - Syrop malinowy od BABCI nic nie kosztuje i b.zdrowy. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Większość twierdzi,że 1 zł to żadne pieniądze,ale jak na drugim końcu Łomży
będzie złotówka taniej to pobiegną prawie wszyscy mimo, że stracą 5-10 zł na dojazd i dużo czasu. Kużwa jakie to POLSKIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Ja kupuje w aptece na ul. Dwornej naprzeciwko biedronki, zaraz za rogiem na skrzyżowaniu al. legionow i dwornej otworzyli nowa apteke i naprawdę warto do niej zajrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Ja najcześciej kupuje na Giełczyńskiej, ostatnio wlasnie byłam i poprosiłam pania o jakis tanczy zamiennik na zatoki, bo nie dostałam jeszcze wypłaty i bardzo miło i grzecznie razem wybrałysmy sinufast, ten sam skład, a połowe tańszy, takze wszystko mozna znaleźć tylko trzeba zwracac na to uwagę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

w intrenetowej chyba najtaniej wyjdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Ta nowa na Wyszyńskiego (\"społeczna\" się chyba nazywa) ma na niektóre środki ceny internetowe. Wiem, bo robiłem zapas dla siebie i rodziców.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Kiedyś jedną z tańszych aptek była apteka przy rondzie głównym,ale ostatnio tam zaszedłem z kumplem to ceny z kosmosu, bardzo maly wybór wszystkiego a do tego obsługa niesympatyczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Gemini:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

spadaj mendo z tą reklamą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Pytaj o zamienniki , zapłacisz o połowę taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

tez polecam GEMINI obecnie najtaniej

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

na Łagody chyba najtańsza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

w doz wcale nie jest tak tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Gemini na Staffa, a niby tania apteka Na Dwornej to już dawno zrobiła się... droga
NA początku mieli ceny jeszcze spoko, ale jak podłapali klientów to już nie.
Porównaj sobie ceny w Gemini i na Dwornej to zobaczysz różnicę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Lekarstwa na receptę teraz muszą mieć jednakowe ceny, z tego co wiem. Natomiast te bez recepty oraz dermokosmetyki warto kupować na promocjach m.in. w Ziko :) Niektóre dermokosmetyki można dostać też w drogeriach, tylko trzeba mieć \"rękę na pulsie\" aby trafić na lepszą ofertę. W naszej aplikacji Moja Gazetka możecie obserwować aktualne gazetki m.in. aptek i drogerii, więc nie przegapicie dobrych cen ❤ Ściągnijcie stąd i dajcie znać, jak się spisuje! :-) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ricosti.gazetka&referrer=utm_source%3DmzLandingPC Iwona z Mojej Gazetki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Znakomicie :) Dzięki wielkie za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym :)

Ostatecznie skoro Bóg nie odpowiada na modlitwy, to chyba nie ma w tym nic złego, że człowiek próbuje odwołać się do czarownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Korzystałem z wielu i jedną z najlepszych mogę polecić https://eapteka.pl/ przystępne ceny, duży wybór, dobra obsługa klienta, polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

W aptece w Kauflandzie w piątki jest dzień cen hurtowych trzeba swoje odstać ,ale można sporo zaoszczędzić.mi przy ostatnich zakupach wyszedł 30zł rabat.Polecam.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

W różnych aptekach są promocje na różne leki, trzeba chodzić od jednej do drugiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Moim zdaniem zdecydowanie ta na Łagody

Angelka22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Annamania przecież wiemy że jesteś trollem internetowym. Dla ciebie najważniejsze by był wklejony link bo za to ci płacą. A to że polecasz gówniane stronki to już ciebie wali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apteka - która najtańsza?

Akurat z tej apteki to ja też korzystam. Jest całkiem tania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org