piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

Witam jestem tu nowy i chce sie dowiedziec o tej firmie cos?
Ktos jedzie w tym roku tam ?
Ile sie zarabia w tej firmie ?
Co z transportem do Firmy samemu ,czy bus podjeżdża ?
Dostalem list Zaproszenie do pracy Warto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

@dadziu24x
O firmie nic nie powiem, bo jadę pierwszy raz, na kiedy masz termin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

25.06 do 24.08
To Spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

moj kolega jezdził rok temu wrócił zadowolony i w tym roku tez jedzie

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

a ten Twój kolega kiedy wyjeżdża? Można prosić jakieś szczegóły od niego lub od Ciebie jeśli wiesz coś więcej o tej pracy? np czym tam się zajmował i ile godzin pracy, bo płacę to pewnie nie koniecznie się dowiem :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

jedzie w czerwcu z tego co mowił praca na akord 8 euro dziennie mieszkanie zaczynał 5,6 rano do 18stej najpierw cie na pewno wsadza na szczypior (najgorsza robota) i najmniej płatna tak ogolnie zbierasz warzywa i tyle z tego co mówił z płaca tak jak wszedzie nie wiadomo ile nie zarobisz.

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

dzięki za info :)
to ja będę wracać w tym czasie bo ruszam w kwietniu na koniec miesiąca, to raczej z nikim obeznanym z okolic nie ruszę. Może nie jest najgorzej jak on jedzie kolejny raz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

Muslimy będą was pilnować czy wy arbajt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

A co z dojazdem jak jest ? Jak kolega jezdził to jak to wyglada ? Bede tam pierwszy raz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

hehe jak wszędzie :D pewnie nie da się tam nie pracować :D
a na pole chyba busy są, tak słyszałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

a jak jest z ubezpieczeniem, co takie kartki się dostaje do wypełnienia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

Czyli jak ? Jestem w PL i jak tam sie dostane o to mi chodzi transport na wlasną reke tylko mi o to chodzi ,Ja dostałęm kartke do wypełnienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

Tak transport na własny koszt, najlepiej busem pod wskazany adres, a z tą kartką też nie wiem, czy to trzeba wyrejestrować się z urzędu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

Tu pisze pieczątka urzedu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

Witam dostałem zaproszenie do pracy od 25.07.16r d0 24.09.16r jakiem tam są warunki bytowe ile wychodzi się na czysto oraz jak jesteśmy traktowani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

bylem tam dwa dni , szefowie zwlekają z podpisaniem umowy, na początku dają cię na szczypior na pole , pracując tam zarobisz na opłacenie mieszkania ( 8 euro i dojazd na pole 2.5 euro ) i co najwyżej zostanie ci na jakieś piwo. A chyba nie z taką myślą jedzie człowiek za granicę, tylko jedzie aby zarobić a nie egzystować. Tak jak na innych forach piszą ludzie to jest obóz pracy , praca jest bardzo ciężka i nie ma z niej pieniędzy .. poszanowanie człowieka żadne ...ludzie fałszywi ...ja żadnych pieniędzy nie zobaczyłem na oczy . Jeżeli ktoś chce się przekonać na własnej skórze to proszę bardzo. NIE POLECAM

asd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

Witam byłem w tej firmie już kilka razy i nie do końca się z tymi negatywami zgadzam. Owszem praca na polu jest ciężka i nie dla każdego ale da się wytrzymać. Warunki mieszkaniowe znosne (oprócz tzw żółtego hotelu który obecnie jest przejściowy tylko). Zarobki różne w zależności od tego gdzie trafisz 1800-4000€za dwa miesiące, średnio to ok 2600 po wybraniu wszystkich zaliczek. To nie prawda że od początku trafisz na ciape (czyli szczypiorek) choć i tam sprytnie potrafią zarobić po100 i więcej dniowka. Nie jest też prawdą że nic się tam nie da załatwić ja nigdy nie miałem z tym problemu. Jak nie biuro to hotelowi Czupis Lub Bajda pomogą znaleźć wyjście z problemu lub lepszą pracę (nie ma się co wstydzić tylko walić śmiało). Zaliczka to 100€ na tydzień (spokojnie wystarczy). Kilka razy w tygodniu jest darmowy bus do Lidla w Emstek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma Mahlmann Gemusebau sezon 2016!!!!

Witam, czy ktoś może wybiera się z Łomży bądź z okolic do firmy Mahlmann na termin 22.03.2017r?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org