piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie nad morze w wakacje ?

Witam. Znacie może ciekawe hmm ośrodki, bądź domki gdzie można by się wybrać nad morzem :) ? I w których było by niedaleko samego morze.
Co polecicie ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Reklama za 3..2..1..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

mieszkam na morzem i odradzam siara jakich mało. jeziorko to jest to, łodeczka se płniesz na lajcie, tak se popłyasz na lajcie a w morzu meduzy prad fale smród
swego nie znacie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

a jeszcze fajne sprawy jak witrzysko i mewy skrzeczace cała noc i dzien hehhe
zapraszam naaprawde warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ja znam ciekawe miejsce, szybko, bo ok. 5 godzin. Lopesan Baobab Resort. Nie trzeba ciuchów, bo tam nikt nie nosi, wóda 2 x razy tańsza, fajki także.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Gdynia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Fajnie Peter.
Lopesan Baobab to baaaardzo fajne i tanie miejsce. Polecam. W sezonie kosztuje 3500-4000 zł/osobę ze śniadankiem. To prawie jak w domkach nad Bałtykiem :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Mi zawsze podobało się wybrzeże zachodnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

morze czerwone hiszpania super 40 stopni w cieniu miod cod i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

gutek pajacu spadaj z naszego forum, pozycjonuj gdzie indziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

gutek skąd wiesz? 20gr za link pozwala ci tam jeździć? Dla mnie jesteś zerem zerem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Nie każdego stać na wakacje na kanarach chociaż nie powiem . Fajnie byłoby się wybrać. Może się uda zdobyć jakiś fajny last pod koniec roku. Jak na razie planujemy wybrac się na weekend do jakiegoś miasta. Może Poznania albo Warszawy oraz może uda się wyskoczyć pod koniec sierpnia nad morze. Podobało nam się w Lublinie. Bylismy tydzień temu, odwiedzilismy tam znajomych. Miasto ładne, klimatyczne. Na miejscu warto jest na pewno wypożyczyć sobie samochód jeśli jedize się tam autobusem bo jednak wiele atrakcji jest w pewnym oddaleniu ( jak na przykład Nałęczów). Wypożyczaliśmy w Avisie. Można tam załatwić autko za kilkadziesiąt złotych od osoby.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

A jeśli chodzi o morze to polecam:

Świnoujście
Dziwnów
Mielna nie za bardzo . Nie podobało mi się tam.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Jastarnia na Helu:)

www.kafelkarz.blog.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Jastarnia jest wyjątkowo piękna:) Dla mnie najważniejsze jest to, aby można było robić nad morzem coś fajnego i w tym roku znalazłam sobie właśnie w okolicy Helu taki kurs kitesurfingu kitescontrol.pl/blog-small-items/ . Nie lubię leżeć plackiem na plaży, a to może być świetna przygoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

noclegów polecam szukać przez serwisy rezerwacyjne, na przykład Bookapart :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

a ja polecam rewę :) do morza bardzo blisko,spokojnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Kiedyś byłam w gdańskim akademiku (Brzeźno). Ceny za pokoje były niskie, do plaży jakieś 800m. Tylko tam jest w sumie ztoka i woda brudna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Pomarancza zbiera dopiero na wczasy wklejajac dziadowskie linki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

pomarańcza: a czemu nie wybrać się na zwiedzanie kosmosu? Na dworze upały do 40 stopni a ty zadajesz retoryczne pytanie. Ostrzega się, aby niepotrzebnie nie wychodzić na zewnątrz. A ty proponujesz, aby spacerować sobie po asfalcie i betonie. Piszesz, że taniej to wychodzi! Co wg ciebie wychodzi taniej? Dlaczego zatrudniają do pozycjonowania debili i płacą im po 20 groszy za wpis? Odpowiedz sobie sama/sam.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ja polecam Hel, uwielbiam to miasteczko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ja polecam z kolei Władysławowo. Z noclegami nie ma tam problemów. Znajdziesz tam i wygodne apartamenty np. Gwiazda Morza i (latem) pola namiotowe itp. Jest co robić. Fajna dyskoteka, mnóstwo knajpek i restauracji, wędzarnie ryb, na Helu fokarium, bary na plaży. Nie można się nudzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Dużo osób wybiera morze na wakacje , a jest bardzo dużo pięknych miast w Polsce w których można odpocząć. Warszawa, Wrocław czy Katowice. Ostatnio z mężem odwiedziliśmy Katowice,spędziliśmy weekend w http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-premier-katowice-hotel-katowice-81012 , bardzo fajne miejsce, nie zdążyliśmy wszystkiego zwiedzić planujemy tam wrócić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Nawiązując do morza jeśli ktoś chce się wybrać to niech odwiedzi hotel w Gdańsku http://www.hiltongdansk.pl wydaje mi się, że jest to jeden z lepszych hoteli w jakim miałam okazję podróżować przez wiele lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Nad morze? Spoko, ale jeden dzień wystarczy. Za dużo ludzi. My z siostrą zazwyczaj wyjeżdżamy na domek gdzieś na wsi (ostatnio byliśmy w Ostrzycach http://www.domkikaszuby.eu/domek-czapla.html) i stamtąd pojechaliśmy na jeden dzień nad morze. Oczywiście wieczorkiem powrót na domek i....imprezka:-) W gronie zaufanych osób takie imprezy są najfajniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

A po co nad morze? A bo to u nas na Mazurach mało ciekawych miejsc? Ewentualnie Jezioro Białe
Woda cieplejsza i generalnie jest taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

My z rodziną co roku wakacje spędzamy w ten sposób , że na kilka dni wybieramy się na Kaszuby, a na przykład dwa dni przeznaczamy na morze. To dlatego, że w sezonie letnim nad morzem są tłumy ludzi, czego my po prostu nie lubimy. Jak odpocząć to w spokoju, z dala od miasta. Zawsze zakwaterowanie mamy w sprawdzonym miejscu, ostatnio na przykład byliśmy w Zajeździe Ostrzyckim http://cwsostrzyce.com/centrum-wypoczynkowo-szkoleniowe-na-kaszubach.html. bardzo ładny obiekt, pokoje też niczego sobie, jedzie dobre, wszystko na plus. Blisko plaża, mnóstwo atrakcji turystycznych do o koła. Kto jeszcze nie był to na Kaszubach, to niech się tam wybierze, bo warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Fajnie info bo sie wybieram w tym roku nad morze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

A z Łomży całkiem fajnie jedzie się nad morze na północ. :)
Na Litwie w okolicach Kłajpedy, Pałangi jeszcze jest tłoczno, ale już na Łotwie całkiem fajne warunki i puściutkie plaże w środku sezonu!!!

https://goo.gl/maps/qC6owkA5PE42 - 6,5godziny - 520km

Po drodze można zajechać do Kowna, Kłajpedy :)

Do Łeby na przykład 423km, ale trzeba po polskich drogach tłuc się też 6 godzin. Dalej na zachód będzie jeszcze dłużej.

A noclegów ostatnio zawsze szukam tu: https://goo.gl/lbUeIv :) Czy Słowenia, czy Łotwa, czy Barcelona. :) Polecam!

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Czasami wyjazd do Grecji jest tańszy niż w PL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Łomżyniacy wy za pensje zaczynające się na tysiąc myślicie o wczasach nad morzem................




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Nie ważne jak się zaczynają, ważne jak się kończą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

polecam choroszćż pod białymstokiem tam odpoczniesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

My w tym roku również zdecydowaliśmy się na Polskę chociaż braliśmy również pod uwagę wakacje za granicą. Doszliśmy jednak do wniosku,ze w Polsce będzie najbezpieczniej oraz taniej ( złotówka jest słaba w stosunku do euro....).


Jest tam opcja wynajęcia sobie apartamentu w dobrym standardzie dla dwojga albo wiekszej liczby osób w cenie pokoju w hotelu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Rowy. Miejscowość znajduje się między Łebą, a Ustką. Mała miejscowość nad morzem z ładnymi plażami bez tłumów. Blisko do wielu atrakcji turystycznych.
Ceny zależy od standardu jakiego oczekujesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

ja polecam Darłowo, byłam kilka lat temu i bardzo mi się podobało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

W sumie całkiem fajny kierunek. Ja jednak jestem np. za Sunny Beach w Bułgarii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

A to muszę koniecznie zerknąć. Nie sądziłam, że mamy takie miejsca w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Najlepszym miejscem na wakacje nad morzem jest Łeba. Piękna plaża, czysty piasek i atrakcyjne noclegi sprawiają, że chce się tam jeździć co roku. Tym bardziej jak pod ręką mamy bazę noclegową https://www.lebanoclegi.pl/, gdzie znajdziemy wszystkie potrzebne informacje do zarezerwowania noclegu. Na prawdę warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Jastrzębia Gora- wspaniałe klify

olo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

wszędzie zimno i drogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Odradzam wyjazd nad morze,tam w ogóle nie ma wody ,sam piach tylko😁

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ale na wakacje tam? Raczej na jednodniówkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Polecam Łebę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Jeśli wybieram się nad polskie morze, to tylko na Hel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

w tym roku to nie ma co nawet myśleć o wczasach nad morzem bo jest takie obłożenie ludzie, że już teraz są zarezerwowane wszystkie możliwe pensjonaty i hotele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

a może jedna coś dalej niż Polska gdzie pogoda zawsze nie pewna i może padać przez całe wakacje ? Polecam np http://dreamtours.pl/wakacje/grecja/kreta - Kreta to świetna wyspa zarówna dla dzieci jak i dorosłych. Dużo rzeczy do zwiedzania a jeśli ktoś nielubi to świetne hotele przy plazy i gwarantowana pogoda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Sam szukam sprawdzonego miejsca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Udany wyjazd zaliczyłam z firmą Neo Szavel Travel. Mają swój serwis online -www.szaveltravel.com Polecam z nimi jechać autokarem, mi się trafił mega sympatyczny i profesjonalny szofer, pan Marek, przez co podróż minęła ekspresem. Co do warunków na miejscu, to nocleg miałam zaklepany w ośrodku Stella – warunki pierwsza klasa, łóżko tak wygodne, że się wstawać rano nie chciało. Duży plus z mojej strony za wyżywienie – rano szwedzki stół na śniadanko, wszystko świeże, smaczne. Na obiadokolację była polska kuchnia, do tego deser, nad wszystkim czuwał szef kuchni pan Piotr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Kołobrzeg jest fajnym miastem, dużo się dzieje wieczorami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Obawiam się, że w tym roku może być nad polskim morzem tłoczno. Trochę mniej ludzie będą wyjeżdżać do krajów tak popularnych każdego roku takich jak: Egipt czy Turcja. W związku z tym zyskały na popularności u naszych sąsiadów właśnie nasze, polskie miejscowości. Jednak ja wolę polskie morze sobie odpuścić i uderzyć do takich państw jak Albania czy kawałek dalej Grecja: Nasze morze wcale nie jest tanie a mało kiedy gwarantuje dobrą pogodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

dużo osób w tym roku nad morzem będzie bo nie opłaca się zagranicę z tak słabą walutą..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Na pewno w tym roku i u nas zimno nie będzie. Z resztą sama zastanawiam się, gdzie najlepiej byłoby się wybrać nad Bałtyk, bo dawno tam nie byłam. Nawet znalazłam ciekawe oferty atrakcyjnych noclegów na Sun i Snow, tyle tylko, że kompletnie nie wiem, jaką miejscowość wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

W tym roku na wakacjach może być tłoczno nad morzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Też słyszałem, że nasze morze cieszy się w tym roku bardzo dużym powodzeniem. Ja planowałem jechać do Kołobrzegu, ale w te informacje trochę mnie zniechęciły... Liczę na to, że może jesienią będzie tam spokojniej niż teraz w wakacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ja uwielbiam jeździć do pewnej niedużej rybackiej osady, gdzie na krzyż kilka kwater do wynajęcia, totalny spokój, a do morza blisko :) Jeżeli ktoś chce spędzić wakacje z dala od komercyjnego zgiełku warto poszukać takich miejsc, bo odpoczynek tam to sama przyjemność :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

ja do Gdańska zmierzam :) i to nie tylko plażing i smażing

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Nad morze nie trzeba koniecznie jechać w na północ Polski. Można wybrać się gdzieś dalej, co wcale nie oznacza, ze będzie dużo drożej albo mniej komfortowo. Ja też bałam się jechać pierwszy raz za granicę, ale w końcu się odważyłam i zdecydowałam się na wakacje na Krecie. Trochę poczytałam o tym kierunku na i w innych przewodnikach. Okazało się, że jest tam pięknie - morze, plaże, wyspy, słońce. Czego chcieć więcej? Byłam tam jedynie na tydzień i już żałuję, że nie zdecydowałam się na dłuższy urlop. Nie sposób zobaczyć wszystkiego nawet przez kilka miesięcy... Wróciłam tydzień temu i już nie mogę się doczekać kolejnego urlopu. Zapewne z czasem będę wybierać inne regiony, ale w przyszłym roku z pewnością jeszcze raz wrócę na Kretę (do tej pysznej kuchni, niezwykłych krajobrazów i bardzo otwartych ludzi).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Staram się być co najmniej raz w miesiącu w Aquapark Reda i sobie chwalę. Dobre miejsce jak się chce jakoś aktywnie spędzić czas z dzieciakami. Jeśli chodzi o powierzchnię to obiekt jest ogromny, trudno zliczyć wszystkie sektory i usługi jakie tutaj mają. MI się bardzo podoba w strefie jacuzzi, gdzie się można zrelaksować na maksa. Dzieciaki to znowu chętnie chodzą do Zatoki Piratów, gdzie są armatki wodne, zjeżdżalnie i cała masa innych wodnych zabawek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Dla mnie całe wybrzeże jest fantastyczne. W przyszłym roku planuję odwiedzić Kołobrzeg (po bardzo długiej nieobecności). Nie wiem czy nadal to miasto będzie mi się tak samo podobało, ale kiedyś trzeba nadrobić zaległości turystyczne.
Do tej pory prawie rok w rok jeździłam do Jastrzębiej Góry i zawsze wracałam wypoczęta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Cały Półwysep Helski jest godny polecenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Jeśli chcecie odpocząć i nacieszyć się pięknem czystych, szerokich plaż to zajrzyjcie do Kątów Rybackich na Mierzei Wiślanej. Stąd można planować kolejne wycieczki, np. do Fromborka czy Elbląga, do Trójmiasta a nawet na Hel. Ceny noclegów są tańsze, choćby willa turkusowa http://willaturkusowa.pl/ oferuje tanie noclegi kąty rybackie. Za osobę w wysokim standardzie wychodzi taniej niż w obleganych kurortach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ja tam wolę ciepłe kraje :)

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Jolaaa raczej glupi pomysl, lepiej jakis pokoj wynajac :). Spac w samochodzie, to raczej dla plebstwa :). Wyjdzie drozej, niz za pokoj, koszt wynajecia, paliwo, potem czyszczenie przed oddaniem, szkoda czasu.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

ja byłam w Pucku, zarezerwowaliśmy sobie domek na bookaparcie :) i było świetnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

jak nad morze to napewno nie do polski heehe


________________________
Zapraszam na: https://biznes474.wordpress.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Zależy co chcesz robić nad tym morzem, jak poleżeć, popalać się w spokoju i zrelaksować to fajna jest miejscowość Mrzeżyno, byłem tam wielokrotnie i dla mnie to idealne miejsce aby zwyczajnie zrelaksować się nad polskim morzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Dawać trolle. Temat dla was

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Najlepiej w tropiki, o tutaj znajdziecie świetne oferty https://tropicalsun.pl/dominikana/hotdeals

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Moim zdaniem jeśli wakacje nad morzem to Kołobrzeg, Koszalin albo Jastrzębia góra. Zawsze udało mi się tam odpocząć i nigdy nie było nudno, nawet poza sezonem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Chorwacja to całkiem dobry kierunek. Tym bardziej, że nie jest tam drogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ja jeżdżę do Ustki bo tam jest fajny rynek i dużo klubów więc rano na plażę a wieczorem na miasto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

My w tym roku spędzamy urlop w Primavera w Jastrzębiej Górze ale jedziemy na przełomie maja i czerwca tak aby uniknąć tłumów. Pogoda raczej będzie już fajna a jak nie to na pewno nie będziemy się nudzić bo w hotelu czeka nas całe mnóstwo atrakcji. Dla dorosłych mają super SPA, zabiegi, masaże, sauny itp a wieczorami dyskoteki :) a dzieci zostaną pod wspaniałą opieką animatorów którzy zapewniają codziennie inne atrakcję. Wypad zapowiada się naprawdę super i to za przystępne pieniądze :) Jak by ktoś chciał zobaczyć sobie tą ofertę to zostawię link https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wiosna-nad-morzem-rodzinny-wypoczynek-w-jastrzebiej-gorze/ bo propozycja jest bardzo fajna szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Nie chcę wyjść na pesymistę, ale myślę, że ludziom jadącym nad morze raczej nie teatr w głowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

A tak z innej beczki. Jakieś fajne pole namiotowe na mazurach lub nad morzem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ja najczęściej korzystam z Bookapartu jak szukam noclegów. A pole namiotowe na Mazurach brzmi fajnie, ktoś może ma też namiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

W Krakowie na pewno jest więcej do oglądania niż nad morzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

My się teraz w tym roku wybieramy do Mielna, do SPA Unitral. Podobno bardzo dobre i nastawione na przyjazd z dziecmi. A że jedziemy w 4 osoby, cała rodzinką, to mam nadzieję, ze tak jest :) Do tego cenowo fajnie to wygląda, nic nie jest przesadzone!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

W Jastrzębiej Górze jest pięknie, polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ja jak mam taki dylemat to zawsze pytam znajomych. To jest moim zdaniem dość dobra koncepcja :)

Krytyk jest jak samochód:im gorszy,tym więcej robi szumu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Dębki :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Polecam Łebę i wydmy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

corinea, też korzystam z bookapartu dość często.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Domki jak domki, ale mi się bardzo podobało w Łebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ustronie Morskie, nawet sylwestra mozna tam spędzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Cóż, Morze Śródziemne na pewno lepsze niż ten nasz biedny Bałtyk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Jeżeli chodzi o polskie morze to polecam Międzyzdroje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Bałtyk wcale nie jest taki zły, chociaż ma całkiem niezłą konkurencję. :D
Ja bardzo lubię jeździć w okolice Rewala, zwłaszcza poza sezonem. Jest tam ładnie i przede wszystkim dość spokojnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

w zeszłe Wakacjie odkryliśmy Mżeżyno. Super miejscowość nad samym morzem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

A był ktoś w Apartamenty Hallera we Władysławowie? Na zdjęciach wygląda super, kontakt mailowy i telefoniczny też oki, do plaży w miarę blisko. Tylko jeszcze gdyby ktoś zagwarantował pogodę, to już w ogóle można jechac w ciemno :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

ja polecam Sianożęty

Witam was :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Nigdzie. Morze to nuda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ja uwielbiam spędzać wakacje nad morzem. Piasek, spokój, wspaniałe miejsce na wycieczki rowerowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

No, z tym spokojem to chyba bywa różnie, przecież w sezonie są tłumy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

władysławowo - lazurowe wybrzeże campingi

Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Widziałem, że ktoś wcześniej wspominał już o Sun&Snow. Ja z ich oferty skorzystałem już 3 razy. Byłem w górach, na Mazurach a teraz na początku czerwca byliśmy na morzem w Karwi. Bardzo miło wspominamy te wyjazdy, fajna lokalizacja, czysto, miła obsługa. Na bank skorzystamy jeszcze nie raz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Komu ta ściema pi.erdolone trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Wakacje nad morzem to świetny plan na wypoczynek rodzinny :) Polecam hotel Okulski Grand Rozewie . My z mężem i córką uwielbiamy długie kąpiele i spacery .Ważne jest by dbać o odpowiednie ph skóry na wakacjach, by zapobiec niechcianym oparzeniom :) polecam stronkę https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty ,świetne produkty i przystępna cena :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

@pool jaka ściema? jest pytanie jest odpowiedź tak działa forum prawda? polecam to gdzie byłem osobiście i wiem o czym mówię więc nie rozumiem po co takie inwektywy od razu.. ktoś ma fajną ofertę to polecam aby inni mogli skorzystać. Do niczego nikogo nie namawiam. Pozdro!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Na Helu mają nowy obiekt, fajne nowe, świetnie wyposażone apartamenty. My sę wybieramy, bo okazja jest świetna :)

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Może nie koniecznie nad morzem, ale miejsce które Ci zaproponuję jest równie piękne i w równie atrakcyjnej cenie. Dzięki stronie: http://www.noclegi-urocza5.pl/ możesz zarezerwować sobie pokój w hotelu w bardzo spokojnym miejscu. Oprócz tego nieopodal willi znajdują się miejsca która można (i warto) zwiedzić. Rozważ i taką opcję, może okazać się ciekawsza niż morze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

A może jakaś fajna miejscówka w pobliżu wyspy wolin? mniej oklepane niż standardowa Ustka czy Władysławowo :)

Angelka22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Bardzo ciekawe miejsce to międzyzdroje, jeździ tam bardzo wielu turystów. Jest wiele atrakcyjnych miejsc do zwiedzania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Sopot :) Przyjemna lokalizacja i woda cieplejsza w zatoce niz na otwartym morzu ;) Co do noclegów to Sopocka przystań jest super. Wygodne, fajnie urządzone apartamenty, ceny bardzo przyzwoite, najlepiej rezerwować przez sun&snow, bo tam najtaniej.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Najlepiej tam gdzie nie ma stonki lub poza sezonem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Na zielonej szkole byłem w Dziwnówku, ale od tamtego czasu nie wróciłem nad morze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

My wybieramy się do Władysławowa. Byliśmy już tam kilka razy, ale za każdym razem lubimy tam wracać. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

A gdzie dokładnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Polecam Rewal, jest tam wiele ośrodków zaraz przy morzu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

JA wybieram się za tydzień do Darłówka, znalazłam noclegi za 55 zł w pensjonacie 200 metrów od morza. Mam nadzieję, że będzie ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Bardzo lubimy Rowy, Jastrzębią Górę, no i Trojmiasto oczywiście. W zatoce Woda zwykle jest trochę cieplejsza niż na otwartym morzu. No i w razie gorszej pogody na pewno nikt się tam nudzić nie będzie. Warto poszukać fajnych apartamentów, moze gdzieś w pobliżu starówki w Gdańsku, stamtąd już łatwi wszędzie dotrzeć, nawet bez samochodu.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

W Dziwnówku jest całkiem ładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Jak morze to tylko Gdynia lub Sopot. W czasie sezonu jest tłoczno ale warto pojechać do Gdynii na ul. Osada Rybacka, jest bulwar, mało ludzi i piękny widok.
Jeżeli już tam dotarłeś to koniecznie musisz pojechać do Mechelinek, Rewy i Pucka!!!

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ustka, mnie sie podoba do miejsce. promenada super i plaża też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

spróbuj jechać na pomorze,
jak pomorze nie pomoże, to pomoże może morze,
a jak morze nie pomoże, to pomoże może las...

________________________________________________________________
ci co z kolan wstali - pięty se osr..li ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

moczę nogi w słonej wodzie
piwo cieknie mi po brodzie
w morzu nawet ciepła woda
laski chętnie robią loda
dookoła las choinek
to jest qrva wypoczynek !

________________________________________________________________
ci co z kolan wstali - pięty se osr..li ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Dla odważnych Mielno ;) Ja lata temu, jeszcze za dzieciaka, bywałem z rodzicami w Jantarze. Nie wiem jak tam jest teraz, ale kiedyś było spoko, cicho, czysto i kulturalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Gdzie szukaliście noclegu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Byłam w zeszłe wakacje w Karwi i mieszkaliśmy w Villi Baltic. Podsyłam fb https://www.facebook.com/pg/villabaltic/reviews/?ref=page_internal Miejscówka bardzo fajna, nocleg nie był drogi, pokoje naprawdę w wysokim standardzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Może jednak Kołobrzeg? Tam co prawda jest dość tłoczno, ale atrakcji nie brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

To nie jest zły pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

porażka -tak bym określił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Krynica Morska, tam lubie jeżdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Gdynia! Tamtejsze plaże i atrakcje skutecznie przyciągnęły mnie, aby wybrać się tam na wakacyjny wyjazd. Przy tym udało mi się dorwać świetny nocleg https://nadmorski.pl/ ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

A Władysławowo? Byliście tam? Gdzie nocować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Polecam pensjonat Kliwer w Jastrzebiej górze blisko morza przystępne ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ok, sprawdzę ich. A mają może stronę internetową?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ja myślę nad tym, by jechać do jakiejś małej miejscowości. Z dala od tłumów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Polecam Bory Tucholskie. Wspaniała przyroda, mozna tam odpocząć pełna piersią, w okolicy mozna

wybrać się na spacer wieloma trasami spacerowymi

pływać kajakami ( jest wiele możliwości spływow na każdym poziomie trudności, również jeśli jesteście osobami początkującymi)

jak również odpocząć w ciszy i spokoju, nie jest to miejse aby imprezować ale jeśli szukacie azylu w zieleni to trafiliście.
Moge polecić ten ośrodek.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Tradycyjnie to Ustka albo Mielno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ostatnio nad morzem byłem na zielonej szkole, a to... kawał czasu temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

W tym roku nad morze to tylko służbowo. Żadnych wczasów nie będzie, zapomnijcie... Chyba, że pod respiratorem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Czy w ofercie macie zbiorowe zarażenie wirusem. Tylko głupek pojedzie do hotelu pensjonatu lub innego ośrodka.
Polecam jeziorko wyjazd nad na jakąś prywatną posesje najlepiej pod namioty by przypomnieć sobie dawne wspaniale czasy biwakowania a dzieci jakie szczęśliwe że pod namiotami hyły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Jakie wakacje...jak w tym roku są odwołane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

to troll i w nosie ma czy ktoś pojedzie czy nie. Byle zapłacili za wklejony link

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

A może do Włoch lub Hiszpanii? Na pewno będą duże obniżki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Jeśli nad morze, to tylko do Karpacza.
Chyba już odzyskali do niego dostęp.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Jeszcze się okaże, że polskie morze będzie w tym roku hitem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Krystyna teraz zachwalasz a ostatnio mówiłaś że straszny syf, ceny z du.py i każdemu odradzałaś. Skąd taka nagła zmiana zdania ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Te ośrodki, które faktycznie są położone blisko plaży jak Mauro – Białogon automatycznie mają także plus ze względu na lokalizacje. A ten ośrodek www.bialogon.ta.pl, dodatkowo ma także spory teren, dużo miejsca do zabawy, dlatego czy to na jakiś obóz, czy dla rodzin jest polecany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Z całego serca polecam kompleks domków. Urządzone są gustownie i z klimatem. ♥️ Zarówno domki jak i okolica są czyste i dopieszczone w każdym szczególe.. Do dyspozycji gości jest też pięknie urządzone miejsce do grilowania. ☺️ Dla dzieci jest plac zabaw urządzony w morskim klimacie.
Ta urocza „wioska rybacka” jest prawdziwym relaksem dla duszy i ciała.
Bardzo dobra lokalizacja i przecudowni właściciele! www.domki-rowy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Tyle świetnych pomysłów i wskazówek, gdzie iść))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli planujecie urlop lub wakacje, to polecam Wam wszystkim sprawdzić mój ulubiony portal o tematyce podrózniczej, wakacyjnej - https://turystycznawiedza.pl .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

U mnie głownie bieganie, ale zimą lubię łyżwy Latem natomiast lubię pływać. Mam niedaleko jezioro (konkretnie Jezioro Białe w Okunince) i w sezonie bywam tam bardzo często ;)
Jeśli ktoś chciałby się wybrać, mogę polecic noclegi w Okunince w tym domku https://szyszka-okuninka.pl - dobry standard oraz sam domek jest całoroczny tak wiec mozna wybrać się i poza wakacjami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Oczywiście! Sprawdź Rentola! Rentola to niezawodna platforma, która pomoże Ci znaleźć idealne mieszkanie do wynajęcia w Polsce. Z ich obszernymi ogłoszeniami i przyjaznym interfejsem, Rentola upraszcza proces poszukiwania nieruchomości. Bez względu na to, czy szukasz mieszkania, domu, czy jakiejkolwiek innej formy wynajmu, Rentola oferuje szeroki wybór opcji, które spełnią Twoje potrzeby. Rozpocznij swoje poszukiwania na ich stronie i uproszczysz proces znalezienia idealnego mieszkania do wynajęcia w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Ja jeżdzę najczęściej do Karwii. Ta miejscowość najbardziej mi odpowiada.


Masaz Kielce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie nad morze w wakacje ?

Dobry pomysł, chociaż mi się marzy wyjazd w jakieś mniej znane i trudniej dostępne miejsce np Białogóra. Tam trudno dojechać pociągiem czy komunikacją autobusową. Pozostaje Wypożyczalnia samochodów Warszawa i jazda samochodem ale za to nie ma tłumów i lasu parawanów

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org