czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paznokcie hybrydowe

Szukam osoby prywatnej, która zrobi paznokcie hybrydowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

zapraszam do siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Poproszę o kontakt do Pani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Napisałam na e-maila do Pani swój kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Zapraszam do siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Najladniej w Łomzy robi p.Julia,ona tak pieknie maluje wzorki,ze kazdy mysli ze to naklejki i duzo taniej niz w salonach,ktos chce skorzystac podaje nr664 044 747

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Dziewczyny, a robicie może sobie same hybrydę w domu? Ja szukam jakiegoś zestawu z lampą, takiego na start dla początkujących i nie wiem co wybrać. Taki zestaw będzie ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Masz świetne hybrydy od new nails, to wystarczy. Ale oczywiście potrzebne jeszcze do robienia tego odpowiednie narzędzia, jakieś doświadczenie. Najłatwiej się uczyć na podstawie tego, co pokażą wam inni, bardziej doświadczeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Moja żona robiła sobie kiedyś hybrydy, ale paznokcie zaczęły jej się rozdwajać. Chyba nie można z tym przesadzać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

poczytajcie w sieci o uczuleniu na hybrydy. paskudna rzecz. ja z takiego malowania paznokci definitywnie zrezygnowałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Lepsze są chyba z Semilac. Taniej będzie też zrobić w domu. Taki zestaw szybko się zwróci. Warto rozważyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

No właśnie moja żona chyba właśnie ma takie uczulenie. Zarzeka się, że już nigdy hybryd sobie nie zrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

kto chętny przyjechać i zrobić mi hybrydy do mnie do domu? jednokolorowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Co nie które pseudo kosmetyczki robią paznokcie na lakierach z Chin i mówią , że to markowy lakier haha. Jedna jest taka co się ogłaszała na fejsie na jednej z grup. Żenada!! Taką omijać szerokim łukiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

ja bardzo lubię paznokcie hybrydowe, sama mam teraz na nic hybrydę i bardzo ładnie to wygada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Jak za mocno zedrze płytkę paznokcia, to niszczy, nie ma inne opcji. Z drugiej strony aceton podobno też niszczy... Chyba nie ma idealnej metody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

wszystko w jakimś stopniu niszczy i szkodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

jak chce się robić częściej to warto kupić sobie sprzęt i robić samemu, bo takie małe podręczne zestawy nie są drogie ^^

Ale ja się wstydzę... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Sama możesz zrobić sobie paznokcie hybrydowe :) Na naturalnej płytce to maksymalnie 30 minut roboty :) Polecam z lakiery hybrydowe z Makear, są łatwe w aplikacji i długo trzymają ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Jak się dobrze dobierze lakier hybrydowy to jest spokój z paznokciami na 2-3 tygodnie i wcale się nie niszczą. Teraz zestawy do robienia hybryd nie są już takie drogie i szybko się zwracają, a jak ktoś nie ma dwóch lewych rąk, to i nauczy się szybko. Ja nie miałam specjalnie problemu. Ważne jest, żeby lakier był trwały i nie odpryskiwał, bo inaczej cała zabawa nie ma sensu. Tu początkującym polecam Neonail i mniej znane jeszcze, a równie trwałe i tańsze Queen Pietschmann Cosmetic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paznokcie hybrydowe

Ja robię sobie sama hybrydy i jestem bardzo zadowolona. Szkoda mi 50zł miesięcznie na manicure.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org