czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W co byście zainwestowali 50000?

Czy macie jakieś pomysły w co byście zainwestowali 50000?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

W siebie zainwestuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Rozdaj bezdomnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

kosmetyczka biust labioplastyka .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Daj dla VizeVa niech sie ogarnie ha ha ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Na leki hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Idiotyczne odpowiedzi poprzedników.
No ale cóż jaka szkoła taka logika i kultura.
Poszukaj sobie na temat inwestycji strukturalnych ,myślę że opłaca się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Krzysb testowales na sobie? Trochę czytałam na ten temat ale jak na tym ludzie wychodza-muszę poszukać na jakichś forach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Postaw że Polska wygra grupę na EURO i żyj z tego ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

pub z maszynami

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Hmm, wpłaciłbym to chyba na jakąś lokatę, konto oszczędnościowe, lub zwykłe konto bankowe, aby nie nie mrozić niepotrzebnie pieniędzy.
Z tego co widzę, to w Raiffeisen Polbank-u mają aktualnie lokatę mobilną oprocentowaną na 4% w skali roku.
Tutaj o tym piszą http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/. Należałoby zadzwonić i dpytać, czy nie ma tam żadnych limitów jeżeli chodzi o możliwość wpłacenia środków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Wszystko bym wydała na sukienki ;)
Nie szukaj pomysłów u innych, to co sama masz w głowie będzie najlepsze, bo będziesz w to wierzyć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Andrzej reiffeisen w tej ofercie daje 2.6% i to do 100zl. Jak wszystkie banki teraz. 4% dawali 2 lata temu. Czyli generalnie zostawiając na lokacie tracą na wartości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Kup działkę najlepiej w mieście



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

fabryczka z dopalaczami (skromna)

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

ja bym zainwestowała na giełdzie. Wystarczy zalożyć konto w jakimś dobrym domu maklerskim np. HFTBrokers (http://www.hftbrokers.pl/)
Aby zacząć inwestować na rynkach giełdowych i innych potrzebujesz odpowiednich narzędzi za pomocą będziesz składał swoje zlecenia. I masz trzy główne opcje – w zależności, jaki typ inwestowania Cię interesuje.

1.) Rachunek maklerski – jeśli zamierzasz inwestować w akcje, ETF, obligacje (i inne) to będziesz potrzebował rachunku maklerskiego.

2.) Fundusze – jeśli chciałbyś kupować i umarzać jednostki funduszy, to nie robisz tego z poziomu rachunku maklerskiego, tylko rejestrujesz się w wybranym przez Ciebie funduszu i zakładasz tam konto (formalnie: rejestr w funduszu). Druga opcja to tzw. supermarket funduszy inwestycyjnych, gdzie masz od razu dostęp do ponad 200 funduszy. A jeśli dodatkowo chcesz inwestować w fundusze w ramach trzeciego filaru emerytalnego – aby to zrobić musisz założyć IKE w wybranym przez Ciebie funduszu (wszystkie opcje dokładniej omówię jutro).

3.) Rachunek brokerski – jeśli masz zamiar zajmować się forexem (rynkiem walutowym).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

hehe, dobre pytanie, pewnie bym żył tylko z procentów na lokacie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Haha to nie wiem czy na chleb by Ci starczyło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

No ja bym zainwestowała w złoto albo srebro: http://inwestycje.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/srebro/ bo złoto czy srebro jest doskonałą inwestycją w okresach niestabiliności gospodarczych.
Wynika to z tego, iż w okresach kiedy mamy do czynienia z kryzysem gopodarczym ludzie tracą pracę. Bezroboty lub niepewny o przyszłość wydaje zdecydowanie mniej. Automatycznie firmy mają mniej zleceń przez co ich wyniki spadają. Ceny akcji są w pewnym stopniu pochodną zysków jakie generują. Przy spadających zyskach firm, kapitał ucieka z rynków akcji przenosząc się w bezpieczne aktywa tj. złoto, srebro czy obligacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Najlepiej pojechać w podróż.

Świat dostarczy ci inspiracji, poznasz nowych ludzi, nowe miejsca i znajdziesz swój własny sposób na życie.

Z daleka od tego cholernego miejsca ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Teraz jest odpowiednia chwila żeby zainwestować w akcje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

A obligacje korporacyjne? Słyszałem, że się opłaca. Ktoś może potwierdzić, zaprzeczyć, cokolwiek? Tylko szybciutko, bo właśnie obligacje korporacyjne sprawdzam w serwisie BestCapital.pl i coś czuję, że na poważnie się tym zainteresuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Jak masz takie pieniądze to przede wszystkim pomyśl o swoich bliskich. Oczywiście źle Ci nie życzę ale wiadomo jak to jest więc może zapisz jakiś testament, zeby spadke nie przepadł. Najlepiej skontaktuj się z http://notariuszjesionowa.pl/ oni mi pomogli. A pieniadze zainwestuj w nieruchomosci bo to najkrzystniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Lajzy, reklamują pseudo domy maklerskie, jak wpłacisz to wszystko stracisz ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

do Monna155( A pieniadze zainwestuj w nieruchomosci bo to najkorzystniejsze.) Za 50000 to jakąś szopę kupisz na więcej niestarczy .Dobry z ciebie doradca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Ja bym otworzył komis ze skarpetami albo wszedł w handel obwoźny używaną bielizną ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

A co sądzicie o inwestowanie w walutę Bitcoin - http://www.banki24.com.pl/bitcoin-czyli-rozwoj-waluty-internetowej/ ? Z tego co mi wiadomo raz ludzie tracą na tej walucie a raz zyskują, więc jeśli komuś się nie spieszy i chciałby w nią zainwestować to wydaje mi się to całkiem niezłym pomysłem, pod warunkiem że poczekam na najbardziej dogodny moment jej sprzedaży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Z taką sumą warto byłoby pokusić się o inwestycję na Forexie. Ale trzeba się na tym znać. Zarabianie na walutach nie jest proste, można o tym poczytać na https://www.tms.pl/ryzyko-walutowe . Zawsze jednak można powierzyć gotówkę specjalistom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Jest fajna lokata na 40%...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Ja bym oddala na Radio Maryja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Zainwestuj w biznes internetowy : Rewelacja 2017 x-Binary Ltd Automatyczna matryca binarna , inwestycja w wysokości 100$ daje Tobie gwarancję otrzymania 100 poleconych z automatu nawet w 24 godziny z gwarancją zwrotu inwestycji w całości w przypadku braku otrzymania poleconych. Osobiście nie słyszałem o takim przypadku. Inwestycja od 10$
Dla zainteresowanych zostawiam link pod postem . https://x-binary.com/?ref=X35471

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

W nic. Pięćdziesiąt tysięcy na te czasy to nie jest jakas super kwota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

W stado bydła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W co byście zainwestowali 50000?

Może jakiś mały burdelik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org