czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Remont

Poszukuję firmy, która zrobi remont domu. Chodzi mi o kogoś solidnego i godnego polecenia. Zależy mi także na tym, aby potrafił zrobić remont w nowoczesnym stylu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

515 414 596 25 lat doświadczenia w Polsce i za granicą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Picasso Poddasze. Panowie znają się na rzeczy. Numer znajdzie Pani na ich stronie internetowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Szczerze polecam Pana Damiana oraz jego firmę. Zna się na tym co robi i robi to przede wszystkim porządnie :) Istnieje możliwość obejrzenia prac. Robił nam remont i jesteśmy bardzo zadowoleni. Numer telefonu Pana Damiana 514158388 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

ja się znam i jestem najlepszy !!

sztyki, patyki i perskie guziki, wsio wezmę a pózniej się zobaczy ,

... festiwal autoreklamy :)

mojej żony, szwagier rodzony , ze strony wuja co ma długiego c....ja ci się tu zareklamuję :):):)


SZUKAJ WŚRÓD ZNAJOMYCH Z POLECENIA ,

... \" remont domu\" ? ... PRETEKST DO AUTOREKLAMY ?

- w jakim zakresie? hahaha dom czy m3 ?

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

No tak cała Łomźa hehe sami się reklamują normalka hehe tanio , szybko i solidnie błędne koło nieda się zrobić czegoś szybko i solidnie tym bardziej tanio

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Konsul. olej łomżyński rynek dłubaków,

jadż do W-wy :)

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Witam, mogę przyjąć zlecenie remontu w terminie koniec Lutego - początek Marca. Numer kontaktowy 797873635. (Proszę dzwonić po 18:00).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

haha

...ostatecznie z braku laku, ja też cÓś przyjmę :)

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

My też musimy się w końcu zająć naszym mieszkaniem. Na razie sprawdzam url=https://stukpuk.pl/blog/ranking-wiertarek-2015]ranking wiertarek na stukpuk.pl. Myślę, że coś niedługo kupię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Niektóre prace remontowe warto wykonać samemu. Warto zerknąć na stronę http://www.majsterdamian.pl/malowanie-porady/samodzielne-malowanie-scian/ jak chociażby wykonać malowanie. Myślę, że nie ma sensu za każdym razem wzywać ekipy remontowej, warto skorzystać z takich porad i samemu nauczyć się pewnych prac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobre narzędzia

Proszę o wypowiedź fachowców związanych z branżą remontowo-budowlaną. Jeden z pracowników robiących mi przed Świętami remont
w domu (cała powierzchnia mieszkalna plus kilka przeróbek elektryki) miał świetne narzędzia firmy Högert. Mówił że od ładnych kilku lat ich używa i są bardzo trwałe, bo są celowo produkowane z myślą o specjalistach a nie niedzielnych fachurach.
Sprawdzałem w internecie - http://www.hoegert.com/pl i na tej stronie dowiedziałem się ze można sobie takie narzędzia kupić. Czy ktoś potwierdza jakość tych narzędzi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Spadaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Słuchajcie, pozostając w temacie remontu co jest najlepsze do ocieplenia poddasza??? Styropian czy materiał energooszczędny jak folia paraizolacyjna taka jak tutaj? Chodzi mi o coś czym się da ocieplić w miarę szybko i po kosztach, bo poddasze nie jest zamieszkałe jednak ciepło nim ucieka i trzeba temu zaradzić. Nie znalazłam podobnego wątku dlatego pytam tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Na szczęście powstaje coraz więcej firm, które wykonują dobrą robotę w temacie remontów. Dobrym przykładem są takie przedsiębiorstwa metconcept, które zajmują się cięciem wodą. Myślę, że to przyszłość.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Przy okazji remontu warto jest też rozejrzeć się za specjalistami, którzy zajmują się fachowym sprzątaniem po remontach. W przypadku sporych powierzchni, sprzątanie może okazać się dość czasochłonne oraz wymagające użycia specjalistycznego sprzętu - zwłaszcza po remoncie. Od siebie polecam firmę sprzątającą Romwit (dla zainteresowanych: http://romwit.pl/), która w zakresie swoich usług dotyczących sprzątania, daje naprawdę spory wybór. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Ja co do remontu domu zawszę wynajmuję firmę, która zajmuje się konkretnym elementem danego domu.
Nie tak dawno wykonywałem remont dachu i zająłem się wymianą elementów drewnianych https://consultor-drewno.pl/wiezba-dachowa-drewno-budowlane/ Sama wymiana była dość prosta, ale dzięki tej firmie udało mi się nabyć tanio, dość dobry materiał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Bardzo ważne jest również to, jakich materiałów budowlanych użyjecie. Znajomy mówił mi, że kotwa wbijana od producenta zamocowań budowlanych Koelner jest wytrzymała i zapewnia stabilność oraz bezpieczeństwo całej konstrukcji. Myślę, że warto byłoby się tym bliżej zainteresować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Niedługo remont, zatem najwyższy czas aby rozglądać się za odpowiednimi materiałami konstrukcyjnymi. Do zestawu mebli wybrałam laminat wykończeniowy Arpa - moim zdaniem to doskonały stosunek efektownego wyglądu oraz dobrej trwałości i jakości wykonania. Polecam go każdemu kto się zastanawia nad wyborem elementów wykończeniowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Materiały złączne i inne budowlane drobiazgi kupowałem w sklepach internetowych http://www.alces.pl/i-nie-opuszcze-cie-az-odpadne-czyli-wybieramy-elementy-zlaczne/ po precyzyjnym ustaleniu potrzeb. Poradniki bardzo pomagają w poznaniu materiałów i określeniu, co jest akurat nam potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

kolejny k.u.t.a.s odkopał temat z sprzed kilku lat by wkleić g.ó.w.n.i.a.n.y link za parę groszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Obecnie bardzo popularne są fototapety. Bardzo podobają mi się wnętrza, gdzie zastosowane są fototapety, a zainteresowanym tym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://www.mieszkanienatopie.pl/czym-sa-fototapety-canvas .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont

Jeśli szukacie porządnych drzwi wejściowych, to polecam stalowe drzwi polskiej firmy KMT. Bardzo starannie wykonane, z wysokiej jakości materiałów i elementów. My mamy model Plus 75 z zamkiem hakowo-listwowym, bardzo wygodnym w użytkowaniu. No i drzwi kwalifikują się do programu czyste powietrze (dotacja spora, bo nawet do 60% ceny drzwi).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org