czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie kupić sukienkę na wesele

Pytanie do płci pięknej.

Gdzie kupię modną, nie chińską sukienkę w przyzwoitej cenie?

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Ja to bym udała się po taki zakup najlepiej do sklepu odzieżowego. Nie polecam obuwniczego i mięsnego a także apteki, bo tam raczej trudno będzie znaleźć coś wyjątkowego na taką okazję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

co za brednie! ostatnio w aptece kupilam modną, francuska suknie!

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

a płeć brzydka nie może sie wypowiedzieć : P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

gdyby głupota miała skrzydła to byście latały, krowy głupie

"Tańczyła na wielu śliskich parkietach..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

bez jajec!

ja ostatnio w aptece kupiłam piękną sukienkę!
jak weszłam, to pani magister pokazywała ją jakiejś swojej znajomej i sukienka ta była na nią za mała! mój rozmiar był!

tak, że wbrew pozorom, w aptece również można zakupić piękną kreację!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

No proszę. Chcieć to móc, a móc to chcieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Piernicz to idź nago :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

fajne są w sklepie na al.legionów co rozbudowali ten sklep,tam są również garnitury itp

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Z takich sklepów typowo zrobionych dla pań to ja mam dobre doświadczenia ze stroną www.lejdi.sklep.pl. Miła obsługa, szybka dostawa, no i cennik rozsądny. A same ubrania zgodne z aktualnymi trendami w modzie. Zwłaszcza te ich sukienki z organzy bardzo mi się podobają, ostatnio sobie taką kupiłam, będzie na sylwestra już czekać ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Ja mam fajną do sprzedania i niedrogo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Campari - na długiej, po dawnym diversie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Mam kilka do sprzedania

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Czarna Inez, zajrzyj do sklepu róg Dwornej i Legionów, tam ostatnio zawiozłem moją dziewczynę i jej koleżankę i wróciły z sukienkami, bardzo zadowolone :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Co za badziew reklamuje ten toruń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

na kazańskiej w tym rzędzie sklepów i w galerii stokrotce na przeciw ccc

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Z zakupami przez internet to nie jest tak kolorowo jak tu nie którzy zachwalają. Różne firmy mają delikatnie różne rozmiarówki, każda kobieta ma inną budowę ciała, no i oczywiście krój sukienki - na każdym inaczej się sukienka układa. Żeby to wszytko zgrać przy zakupach na odległość to trzeba mieć trochę szczęścia i dużo czasu. Zamówisz to wysyłka trwa 2-3 dni, oczywiście możesz zwrócić (ty pokrywasz koszt zwrotu) ale znowu wysyłka 2-3 dni + zwrot pieniędzy po max po 7 dniach.

Od siebie mogę ci polecić Campari na długiej, tam gdzie divers był. Dużo rzeczy, nawet nie wiem czy nie wszystkie, mają od polskich producentów. Jakość naprawdę dobra i można się targować.

Ewentualnie, jak jesteś zmotoryzowana polecam sklep w zambrowie na końcu ul.kościuszki, przy rondzie przy parku i basenie. Jest tam duży dwupiętrowy sklep. Na dole buty a na górze sukienki. Duży wybór i z tego co się dowiedziałam to dostawy mają dwa razy w tygodniu.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

A w Biedronce nie ma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Jakie debilstwo odpisuje. \"Czarna_ Inez\" zadała pytanie 03.04.2013 roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Wątek założony awno, ale pomyślałes może, że ktoś poźniej może mieć ten sam problem? I zamiast się wymądrzać podałbyś przykład.
Ja proponuję firmę www.quiosque.pl. Polska firma, sami robią ciuchy, nie ma obawy, że chińszczyzna. Duży wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Sukienki zazwyczaj kupuję w centrum handlowym. Może nie jest to zbyt oryginalne rozwiązanie ale dla mnie najłatwiejsze i najbardziej dostępne. Czasami też decyduję się na zakup przez internet, ale wolę szczerze mówiąc przymierzyć sukienkę przed kupnem. A nie lubię się bawić w zwroty gdy coś nie pasuje, za dużo zachodu z tym wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Ja Wam polecam zakupy na www.expomoda.pl . Oryginalne rzeczy a nie takie jak w zwykłych sieciówkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

w każdej biedronce w mieście Łomża.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

najlepiej to w sklepie, ale widocznie chcesz na forum to ja Ci przedam
za nie drogo 7.89 PLN/kg odbior osobisty Ustrzyki Górne Zapraszam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Ja przepiękną sukienkę koktajlową na wielkie wyjście znalazłam na stronach pod adresem www.lejdi-sklep.pl Poszłam za ciosem i od razu zamówiłam w tym samym sklepie internetowym bieliznę i kostium kąpielowy!.Przesyłkę dotarła bardzo szybko i do dziś jestem bardzo zadowolona. Sprawdziłam sklep osobiście więc polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Zobacz w Galerii Stokrotka zaraz za Empikiem, na ul. Długiej w sklepie gdzie kiedyś był Divers albo też na Długiej w szczycie bloku- od ulicy jest tam sklep kosmetyczny, obuwniczy chyba Lilu i w szczycie tego bloku jest sklep odzieżowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Na pewno spodoba Ci się kolekcja https://emanzana.pl/, wspaniałe i eleganckie no i faktycznie niedrogo. Proponuję obejrzeć również i torebki, które są faktycznie świetne w ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, a i nerwy mniejsze.

Beja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Całkiem ładne wzornictwo tam mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Jak to jest, że każda ma szafę pełną sukienek, ale jak się zbliża jakaś okazja, typu wesele, to nagle się okazuje, że trzeba koniecznie kupować nową?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Moja mama kupowała w tym sklepie sukienki. Jedna zwróciła, ale wszystkie pozostałe były ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Powiem tak - byle nie przez internet. I to wcale nie chodzi o to, że byle jaka jakość czy coś - po prostu może źle leżeć. Ja się ostatnio tak naciełam :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

W Mosquito mają świetne sukienki. Idealne na wesele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

allegro, olx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Też poszukałabym sukienki na wesele w internecie, chyba, że masz trochę czasu i chcesz coś na prawdę oryginalnego, wtedy możesz pokusić się o skorzystanie z usług krawcowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Trolle won z tego forum lokalnego ,
nie zaśmiecajcie tematów,
I TAK , NIKT NA WASZE LINKI NIE WCHODZI !
... co za desperat z upadających chyba firm, płaci za pseudoreklamy trollom umieszczającym tu spam ?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie kupić sukienkę na wesele

Ja tez kupowałam sukienkę na wesele w sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org