piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pomysł na prezent dla chłopaka :)

drogie Panie jakie prezenty robicie swoim partnerom na świeta , bo mi brak pomysłu w tym roku hehe, ewentualnie niech sami panowie sie wypowiedzą jaki prezent sprawiłby im przyjemność

za fajne pomysły dziękuje , a jeśli ktoś ma coś głupiego do napisania to niech se odpuści

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

to zależy co lubi prawda??? najlepiej to dowiedzieć się co facetowi brakuje itp i wtedy to mu kupić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

jednoślad sportowy :D

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Sam se kupuje ubrania w necie ostatnio przyperli zajefajny sklep z ciuchami porażka trzeba chyba będzie kupować zagranico:((((


http://www.denley.pl/pol_m_Odziez-Dla-Niego-250.html

http://japanstyle24.pl/pol_m_Odziez-meska-163.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

zależy od zainteresowań i od wieku, może książka, model do klejenia, albo jakiś gadżet do samochodu xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

czteropak

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

1500 zł i wolna rękę na jedną noc :):)

A zobaczysz ze wróci goły i wesoły :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Kup mu łyżwy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

śmiglowiec r/c

są super modele. niedrogie i bardzo dokładnie odzwierciedlaja ruchy prawdziwego.
Szukaj modelu z firmy Syma z zyroskopem

oczywiście zostaja koszule, spodnie, miły wieczór itd ale o takim śmigłowcu chłopy raczej marza :)

Mi taki kobieta kupiła i mimo ze trzydziecha na karku to latam jak głupi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

loda na badylu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Najlepiej podpytac sie jego, albo przysłuchac o czym mowi, co by mu sie przydało...poza tym nie napisałas w jakim wieku jest ta osoba, to by juz duzo pomogło z pomysłem a tak ciezko pomoc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

ja swojemu narzeczonemu kupuję hantle a na urodziny tarczę do darta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

BMW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja jestem prosty chłop i mi wiele nie trzeba. Byłbym szczęśliwy, gdyby moja wybranka założyła nową, sexowną, prześwitującą czarną koszulę nocną i do tego czarne koronki. No i żeby mną się zajęła tego wieczoru :D O coś takiego :)



W życiu każdego człowieka nadejdzie taki moment, kiedy będzie musiał odpowiedzieć sobie na arcyważne pytanie... kurczak czy baranina? Nie lekceważmy tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja jestem prosty chłop i mi wiele nie trzeba. Byłbym szczęśliwy, gdyby moja wybranka założyła nową, sexowną, prześwitującą czarną koszulę nocną i do tego czarne koronki. No i żeby mną się zajęła tego wieczoru :D O coś takiego :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

jesli Twoj facet lubi sprzed wkretow lub cos w tym stylu i nie ma to czemu nie...
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2793206607&ars_source=ars&ars_socket_id=16&ars_rule_id=84

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Kup mu malucha http://allegro.pl/fiat-bmw-czolg-spych-plug-do-odsniezania-i2790474148.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

no i po co mu taki maluch?? pffff... żal mi cie CHELSEA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja w tym roku kupłam płatki do kapilei i cos pewnie jescze dożuce a wcześniej kupywałam np.majtki bokserki z dziwnymi napisami,perfumy,tort z napisem"Kocham Cie" , Jakis krem do rak, pieniądze,portfel,cos do samochodu,(np.zapach) ,dla Siebie bielizne :P, zdjęcia w fajnej ramce,. Mam nadzieje ze cos przytpadnie do gustu... Powodzenia

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

lalkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

asus77... jesli ty kupujesz lalki to nie znaczy,ze i ktos ma kupic!!! To jest beznadziejny prezent!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

ARUS77 *

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

bo co? tobie sie nie podoba to od razu beznadziejny? ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Lalka to świetny pomysł :)

Sam posiadam taka czarnulke i nie zamienie jej na żadną dłon :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

A my jedziemy razem na weekend do fajnego hotelu ze spa, kolacją itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Daj mu wrócić do czasów kiedy był jeszcze chłopcem. Pomysł z tym helikopterem był ciekawy, ja pokusiłbym się nawet o jakieś auto zdalnie sterowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

dzeiki wszystkim za fajne wypowiedzi , z niektórych skorzystam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

a czym się interesuje? ile ma lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

ciekawym, oryginalnym i praktycznym prezentem może być do maszynek do golenia a także jednorazówek - naprawdę fajne rozwiązanie dla faceta i mega oszczędność na co raz to nowych wkładach i maszynkach. Swojemu chłopakowi kupiłam ten gadżet na mikołaja i ucieszył się jak małe dziecko, więc chyba to dobry pomysł. Więcej o tym gadżecie możesz przeczytać na www.razorpit.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

mój facet zawsze się cieszy, gdy dostaje kolejny ekstra zestaw kosmetyków . Zawsze szukam w sieci jakiś ekskluzywnych zestawów, takich, których nie dostanie się w każdej jednej drogerii. Ostatnio był to drobny prezent na mikołajki z serii do golenia http://menspace.pl/men-u-swiateczny-zestaw-do-golenia-pedzel-krem-100ml-p13777.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)


Ja w tym roku kupłam płatki do kapilei i cos pewnie jescze dożuce a wcześniej kupywałam np.majtki bokserki z dziwnymi napisami,perfumy,tort z napisem"Kocham Cie" , Jakis krem do rak, pieniądze,portfel,cos do samochodu,(np.zapach) ,dla Siebie bielizne :P, zdjęcia w fajnej ramce,. Mam nadzieje ze cos przytpadnie do gustu... Powodzenia


Wyrazy współczucia dla chlopa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Moja kobieta sprawdziła się w tym roku idealnie. Kupiła mi bardzo fajny zegarek, dokładnie ten model - http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,10771,10792,426-0-0-BEM_116L_7AVEF.html

Strasznie mi się podoba. Aż mi trochę wstyd, bo ja jej zestaw garnków kupiłem. Będę ją musiał na walentynki w zamian zabrać w jakieś fajne miejsce.

Jestem, póki jestem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

A ja dla męża w tym roku kupiłam podwójne bilety na galę MMA w katowickim Spodku oraz zarezerwowałam i opłaciłam hotel dla dwóch osób, żeby mógł zabrać ze sobą kolegę :) Jego mina gdy zobaczył prezent - bezcenna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Zabierz go do kisielnicy i daj mu kase na godzine. ja bym był zadowolony...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Moim zdaniem najlepsze prezenty to te praktyczne, które zostają na dłużej, a nie typu kwiatki (to
akurat nie w kontekście facetów oczywiście), które zaraz nadają się do wyrzucenia. jeżeli twój facet
nie ma jeszcze np. dobrego sprzętu do golenia, to na pewno dobrym prezentem będzie golarka do brody, bo zawsze mu się przyda. a jak już ma coś takiego to pomyśl o jakimś innym sprzęcie, którego
mu brakuje, np. pendrivie, myszce bezprzewodowej czy nawet smartfonie, jak masz więcej funduszy.
możliwości jest naprawdę sporo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Fajnym prezentem może być taka oryginalna koszulka z grafiką 3D http://level77.eu/url/3y . Faceci preferują praktyczne prezenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

A może coś praktycznego? Przeglądałaś takie koszulki? Jeśli Twój ukochany lubi modny, klubowy styl to myślę, że taki prezent powinien mu się spodobać ;)
Co Ty na to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Pismo Święte

Sczekaj, szczekaj, ja poczekam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Portfel, voucher do jakiegoś fajnego studia masażu, pasek do spodni, zestaw kosmetyków, woda toaletowa, bilet na jakieś wydarzenie (to juz w zależnosci czy ma np jakis ulubiony zespol czy jest fanem jakiejś dyscypliny sportowej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Klaudynka88 wypier ...j z tą reklamą do Gdańska








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

a ja kupiłam mojemu facetowi super e-papierosa :) taki prezent też dla mnie bo nie będę czuła tego okropnego zapachu!!!
Chociaż miałam stresa bo za późno zamówiłam i modliłam się, żeby dostać do 30 :) ale dałam radę, a znaczy sklep internetowy dał radę - królestwotytoniu.pl jesteście wielcy!!! :) i co rok sobie powtarzam, że w następnym roku zrobię to szybciej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

e-papierosy to gorsze swinstwo od zwyklych papierosow ,wysuszaja uklad oddechowy to jest para szybciej do piachu pojdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Jesli chodzi o e-papierosy to ile ludzi tyle opinii i każda nauka inna, ale mój sobie w zeszłym roku sprezentował na nowy rok desmoxan i tego typu prezenty odpadają na bank :) Wg mnie facetowi to gadżety, ewentualnie np. jakiś zestaw wierteł czy grzechotka z kompletem nasadek - ten typ tak ma, kosmetyki ale nie dla niego tylko do samochodu.

Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja też stawiam na praktyczne prezenty, a najlepiej takie które pozostają na długo w pamięci. W tym roku mój facet dostanie przejażdżkę sportowym autem po torze wyścigowym. I wcale nie jest to aż takie drogie. Super oferty mają na http://devil-cars.plsonja napisał(a):

Samochody, motocykle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ładny zegarek . Zajrzyj www.jubilerpieciak.pl przeczytaj opinie o firmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Przy zakupach na www.jubilerpieciak.pl lot motolotnią gratis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

A może, o ile lubi sporty siłowe i lubi dobrze wyglądać to podarować mu jakaś odżywkę? To nie tanie prezenty, ale można wziąć udział w konkursie. Sporo takich na FB, choćby ta gdzie nagroda jest Somatodrol - fajna odzywka, buduje masę mięśniowa, wspomaga po wysiłku, dostarcz wielu składników. Znawcy tematu wiedzą o niej więcej. Konkurs jest prosty, wystarczy zgłosić sie na https://www.facebook.com/somatodrol.suplement/app_211058802266771 i czekać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

zbyszekp a ty nie za mocno próbujesz rozreklamować swój sklep?
Mogłeś chociaż mail inny dać, taki w którym nie widnieje twoje nazwisko (pieciak).
Posty których jedynym celem jest reklama...
Tacy ludzie którzy nie przestrzegają regulaminu forum powinni dostawać bana na IP, zwykłe usuwanie postów to za mało.
Admin nie śpij!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Rozszyfrowałeś mnie bezbłędnie .


pozdrawiam i życzę miłego dnia



zbyszekp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ma co reklamowac niech sobie reklamuje chlopak ,a przedewszystkim madrze pisze na tematy jubilerskie .tych innych idiotow scigaj z tymi reklamami bo tylko smieca ten kurnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Prezenty, które kupiłam chłopakowi z różnych okazji:
Słodycze ( m.in. kinder niespodzianka-zamiast zabawki włożyłam do środka wierszyk mówiący o naszym związku)
Bokserki ( lepiej kupować klasyczne bez śmiesznych napisów czy coś w tym stylu)
Kubek termiczny z grzałko do samochodu
Uchwyt na napoje do samochodu skórzany
Ramka ze zdjęciem
Maszynka do golenia elektryczna
Pasek
Perfumy
Krem po goleniu, do rąk
Płyny do kąpieli
Bluzy
Różnego rodzaju koszulki
Zapachy do samochodu
Kubek
akcesoria samochodowe itp
Radze się wsłuchać w to co mówi, albo zwrócić uwagę na to co w sklepach ogląda. Mężczyźni często wspominają podczas rozmów co im jest potrzebne ja na tej zasadzie dobieram prezenty. Nie pamiętają nawet, że wspominali o tym.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Cześć . Jeżeli wasi męszczyzni palą papierosy to polecam wam kupić e papierosa + do tego liquidy . Facet będzie zadowolony a przede wszystkim zdrowszy ... Papierosy zabijają :/ Zadbajcie o zdrowie swoich 2gich połówek . Tutaj macie fajne oferty www.wapershop.pl . Zainteresowanym mogę doradzić jakiś model ponieważ jestem pasjonatem e papierosów sam w domu mam ich kilka :D pytać !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Zerknij sobie tutaj www.prezentzpomyslem.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Samochody dobrze przygotowane do jazdy, właściwie opisane pod względem technicznym i prowadzone przez instruktora mają w motoprezent.pl. Niczym nie ryzykujesz. Byłem u nich na dwóch torach już (event firmowy) i przyznam, że czas oczekiwania na jazdy jest minimalny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Moze srebrny badz zloty lancuszek,pasek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Będzie pan zadowolony taka turystyczna i bez HIV



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Zaproś koleżankę i razem obydwie zróbcie mu loda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja ostatnio bardzo dużo kupuje książek chłopakowi.
Jeżeli lubi czytać to możesz kupić książkę. Teraz głośno jest o książce Adama Amblera \"Seksturysta\" książka skandaliczna, ale potrafi obudzić wyobraźnie Wiele wątków erotycznych ubarwiają całą książkę. Mnie się spodobała ta książka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

landecki dobrze płacą za te pozycjonowanie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Chyba raczej nie, przecież to zwykły ref.
A prezent to coś ala jazdy czołgiem, ferrari, ewentualnie paralotni. Takie rzeczy na Prezent Marzeń specjalnie dużo nie kosztują, a jednak wrażenie robią ogromne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mój facet jest palaczem i lubi gadżety z tym związane. Ostatnio kupiłam mu jak się poźniej okazało świetny prezent, mianowicie trafiłam na stronę sztukapalenia.pl i tam znalazła rewelacyjną zapalniczkę http://sztukapalenia.pl/Produkt/1282/zapalniczka-zippo-satin-chrom Długo się nie wahałam i trafiłam z prezentem w 10 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

A ja bym chciał dostać swoją dziewczynę w sexi bieliznie na noc i krate piwa z tym :D haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja jestem z moim narzeczonym już sześć lat więc poszukiwanie pomysłu na prezent dla niego to mój odwieczny problem ponieważ kupiłam mu już chyba wszystko co było możliwe i moje pomysły się po prostu kończą. Jednak ostatnio postanowiłam zrobić prezent nie tyle jemu co nam obojgu ... a konkretnie postanowiłam zarezerwować nam pobyt w jednym z hoteli, ten pomysł okazał się świetnym rozwiązaniem, spędziliśmy bardzo udany jesienny weekend w hotelu http://perlapoludnia.pl/ Przepiękne widoki, a przede wszystkim cisza i spokój

werka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

A może tak zarezerwuj nocleg w Szczawnicy popatrz tutaj http://www.szczawnica.nrs.pl za ofertami i wyskoczcie na weekend odpocząć, zresetować się itd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja podchodzę do sprawy bardzo praktycznie. Ostatnio żona kupiła mi, zresztą na moja prośbę, designerskie lampy na biurko. Mniej więcej coś takiego: http://www.homegardenart.pl/pl/c/Lampy-designerskie/144 Dużo pracuje w domu i potrzebuje dobrego oświetlenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

maleńka25, oj dałaś ciaaała skoro nie wiesz co kupić ;)
Ja kilka miesięcy przed świętami czy jakąś okazją robię tajny wywiad i przy okazji oglądania jakiś rzeczy w internecie czy w gazetach, mówię: \"ooo, ale fajne, nie?\", \"co o tym myślisz\". I dzięki temu mam już jakiś kierunek obrany co będę kupować. W tym roku kupuję torbę na siłownię, ręcznik, bidon, koszulkę i spodenki. Wszystko to na siłownię bo wiem, że dzięki temu będzie miał motywację, żeby wreszcie się zapisać ;) I nie wydałam strasznie dużo bo w 150zł się zmieściłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

buzi buzi :)

zulugula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mi by się przydało coś z elektroniki bo mam dużo potrzeb w tej dziedzinie. Na przykład dla mnie świetnym prezentem byłby monitor do komputera, nowy telefon albo dysk do komputera. Ale raczej nie mam co liczyć, że dziewczyna pokusi się żeby mi kupić jakąś z tych rzeczy, bo raczej się nie zna na tym kompletnie, więc będę sam musiał sobie sprawić taki prezent. A na święta prawdopodobnie dostanę standardowo jakiś ciuch i kosmetyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Książkę mu kup, niech się z niej czegoś nauczy z pożytkiem dla ciebie:-) M.S. Force - Quantum 02 - Kuszenie.
Młoda nauczycielka. I gwiazdor filmowy. Łączy ich namiętna miłość. Dzielą zatajone tajemnice…
Zbudowane z takim trudem nowe życie Natalie zawaliło się jak domek z kart. Straciła ukochaną pracę, a świat poznał jej przeszłość, od której – jak myślała – odcięła się na zawsze.
Ale jest przy niej Flynn, opiekuńczy, czuły, wspierający. Tylko z nim czuje się bezpieczna. Tylko jemu wyznaje, dlaczego zerwała z rodziną i przyjechała do Nowego Jorku…
Flynn za wszelką cenę chce być mężczyzną, jakiego Natalie potrzebuje. Lecz czy zdoła się oprzeć swoim mrocznym pragnieniom? Czy zdoła zatrzymać Natalie, gdy na jaw wyjdzie jego sekret i padnie podejrzenie o morderstwo…
Od Nowego Jorku do Los Angeles, od Hollywood do Las Vegas, ognisty romans Flynna i Natalie ma w sobie to, co najlepsze: romantyczność, namiętność, gorący seks, nieustępliwych paparazzi i zbrodnię, która może zniszczyć wszystko…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Chłopak i trampki ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

zabieram żonę do Krakowa na wycieczkę, do tego kolacja w lokalu Mekong, może jeszcze wieliczke zaliczymy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

hej! :)
Ciężko wybrać odpowiedni prezent. Mój mąż lubi szybkie auta i kupiłam mu voucher na jazdę superszybkim autkiem :) Auto znalazłam na stronie ww.devil-cars.pl
Taki prezent dla miłośnika aut to na pewno trafiony wybór. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

może jakiś fajny gadżet męski, typu golarka, rejestrator video do auta, GPS, zegarek (one to chyba nigdy z mody nie wyjdą jako prezent), zobacz sobie na avans.pl elektronika to zdecydowanie prezentowy raj dla facetów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

mój facet jest fanem motoryzacji i kupiłam mu http://sklep.oemtuning.pl/koszulki-ultime strasznie się ucieszył więc myśle ze trafiłam w prezent!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Santa skoro nie możesz znaleźć sobie normalnej pracy tylko spamować na naszym forum tym bardziej nie wierzę że mogłaś znaleźć sobie chłopaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Malenka25, ja co roku miałam problem z wybraniem odpowiedniego prezentu dla męża. W tym roku postanowiłam podarować mu prezent w postaci przeżyć – kupiłam dla niego voucher wyjątkowego prezentu na jazdę jakimś super autkiem. To będzie dla niego prawdziwa niespodzianka :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Przezycia sa bez sensu. Dostalem kiedys voiczer na flyspot i lezy do dzis poniewaz nie mam czasu z niego skorzystac.

Kup mu jakis fajny zegarek ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

A może coś z ubrań? Tu są fajne rzeczy: http://califorti.pl/on.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

jak malenka przez 4 lata nic jeszcze nie kupila to juz nie kupi
a tak na marginesie to ile Ci placa za wyszukiwanie starycch
postow i wklejanie reklam ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Z doświadczenia wiem, że mężczyźni często interesują się I lub/i II Wojną Światową dlatego warto może iść w tym kierunku? Nie mówię, żeby od razu kupować książkę, ale zawsze można iść np. w gry planszowe lub inne gadżety. Spory wybór takich rzeczy mają na Libra.pl. Sam zamawiam z ich strony internetowej http://www.libra.pl/ sporo książek itp. i jestem bardzo zadowolony. Na pewno ucieszyłbym się z takiego prezentu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Warto jest zastanowić się nad czymś oryginalnym. Często o wiele bardziej niż jakikolwiek materialny prezent zadwowoli prezent, który wymagał od nas pewnej dozy wysiłku.... Jakiś czas temu moja żona świętowała swoje 30-te urodziny. Zamówiłem dla niej bluzę z własnoręcznie zaprojektowanym nadrukiem. Tekst zachowam dla siebie ale muszę Wam powiedzieć,ze żona była zaskoczona bardzo pozytywnie.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja dostałem od narzeczonej pełen komplet odzieży myśliwskiej (interesuje się leśnictwem, zbieraniem grzybów etc.) i według mnie świetnie wyszło, zresztą od dawna coś takiego chciałem kupić.
Kwestia zainteresowań, na pewno jakieś ma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Najlepsze prezenty to te które możemy dać za darmo : )
If you know what i mean... ^^





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Kup mu oryginalne obuwie w http://sneakr.pl/, sporo znanych i dobrych jakościowo marek za mniej niż w normalnych sklepach. Wiem, bo z mężem sporo u nich zamawiamy nie tylko butów ale i różne obrania. Teraz mają dość ciekawą nową kolekcję.

lenkale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

http://www.superprezenty.pl/supersamochody/samochody-sportowe - tutaj znajdziesz fajne atrakcje dla facetow i nie tylko, może jakas dziewczyna tez zechce się przejechac? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Warto zajrzeć na https://czosneklawenda.pl/ gdzie znajduje się sporo rzeczy, które uwielbiają kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Musisz w jego zainteresowania udzerzyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Grę na konsolę lub pc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Najlepszym prezentem jaki dostałem od żony była wkrętarka. Wiele remontów dzięki niej przeprowadziłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja to zawsze mam problem z moim chłopakiem. NIgdy nie wiem co mu podarować. A jak się go zapytam to wiecznie słyszę,ze niczego nie potrzebuje. Wiem jednocześnie,że jakby naprawdę niczego nie dostał to by sie na mnie obraził :D I co tutaj z takim robić napiszcie ?:0

Tak czy inaczej ostatnio świetował urodziny i postanowiłam mu podarowąć coś śmiesznego. Padło na taki stojak na telefon:


W tym sklepie jest sporo takich śmiechowych prezentów:
http://www.goodies.pl/124-prezenty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Jak nie chcesz przepłacić, to szukaj na aukcjach allegro a potem skorzystaj z jakiegoś snajpera do aukcji (np. z www.aukcjoner.pl) - wylicytujesz przynjamniej trochę taniej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

A to co? Porady na następne święta??

---


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Dobrej klasy alkohol jest zawsze trafionym prezentem :) Spory wybór ciekawych alkoholi znajduje sie tutaj - http://kalkuluj.pl/euslugi/rozrywka_i_kulinaria/alkohole/wino_i_szampan/wino :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

zegarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Jako facet mogę się wypowiedzieć, że wielu z nas lubi praktyczne prezenty - nie coś co się stawia na półkę, ale coś co można wykorzystać - zegarki, koszule, kosmetyki, spinki do koszuli, narzędzia... Wiele zależy od zainteresowań, ale jeśli chociaż trochę zna się osobę, której się coś kupuje powinno udać się wybrać coś odpowiedniego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Oczywiście, że praktyczne prezenty są najlepsze. Osobiście lubię dostawać prezenty typu pokrowce na telefon, pendrive, mikrfony, słuchawki - a więc sprzęt rtv głównie.
Mam nadzieję, że ktoś mi teraz kupi powerbank :) Przydałby się podczas podróży.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

buziak

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Hmm moze jakas ramke z waszym zdjeciem, upiecz sama torcik, kubek ze zdjeciem albo poduszke ze zdjeciem albo jak cos drozszego perfumy oryginalne, jakas fajna bluze, albo lot paralotnia, zabierz go na basen do mikolajek i na jakiś obiadek, jak lubi gokarty to zabierz a pozniej moze macie jakies fajne msc to zrob mu kolacje niespodzianke i tez bd szczesliwy ;) albo ma moze jakas fazę na slodycze konkretne np batony jedz do hurtowni kup karton napisz jakas mila karteczke i wyslij poczta jak dostanie bedzie mega szczesliwy ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja chłopakowi ostatnio kupiłam kamerkę sportową firmy Forever https://www.teletorium.pl/kamera-sportowa-forever-sc-110/35506/ i był bardzo zadowolony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Wow, dla aktywnego sportowo mężczyzny to super prezent. Sama się nad takim zastanowię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

wszystko zależy od faceta, ja jestem zwolennikiem praktyczncyh rzeczy, nie cierpię zagracania mieszkania ozdobami, ostatnio żona mi kupiła maszynkę do strzyżenia babyliss, marki nie znałem ale okaząło się, że sprzęcik świetny, jak to facet lubię gadżety a ta wygląda efektownie i ma sporo bajerów, nawet syn który nigdy nie daje sobie włosów podciąć maszynką teraz zmienił zdani e:D

Bum cyk cyk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Białego misia, bedzie zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja dostałem ostatnio od dziewczyny taki model do składania, metalowy, z serii chyba metal earth o ile dobrze pamiętam. Super sprawa! Solidny, ładny, w salonie się prezentuje zacnie :D od dziecka takich nie składałem! Pewnie sobie niedługo kupię sam jeszcze jeden ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Jak dostane nowy perfum lub coś do ubrania, to ciesze się jak dziecko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mój mężczyzna ostatnio zażyczył sobie na prezent zestaw z Lego Technic :D Dobrze, że sama też lubię poskładać takie modele, to będzie rozrywka dla nas obojga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja swojemu kupiłam kamerkę samochodową na teletorium, teraz chłopak ogromną frajdę ma :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Polecam kubek z nadrukiem który pojawia się po nalaniu ciepłego napoju - świetny podarunek ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Jeżeli chcesz kupić swojemu facetowi coś zabawnego ALE jest to coś, co może się przydać, to kup mu alkomat :D kup porządny, np od firmy New Electric, na pewno się pośmieje a co więcej NA PEWNO mu się przyda ! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Moze po prostu oddaj mu jego ciezko zarobione pieniadze, ktore na Ciebie wydaje przez te wszystkie lata? xD haha

To wszystko wina Tuska!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Książki :) Mogą być o zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach, o jego ulubionych grach, o podróżach, o wszystkim. Uwielbiam kupować książki, bo w ten sposób można komuś pokazać, że zna się jego gust. Zwykle szukam na http://www.motyleksiazkowe.pl/, bo mają wiele książek wydawnictwa Czarne, które uwielbiam. Dla siebie zamawiam zwykle książki podróżnicze i literaturę faktu, dla znajomych - to, co akurat lubią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Na sylwestra razem z chłopakiem wybieramy się w góry na parę dni, więc pomyślałam, że na prezent gwiazdkowy kupię mu plecak. Jego stary nie wygląda już najlepiej. Znalazłam fajne w sklepie apeks.pl. Nie wiem jeszcze, który wybrać. Czy to powinien być plecak turystyczny, czy wycieczkowy? Jest ich sporo do wyboru i nie wiem, który będzie najbardziej odpowiedni. Myślicie, że to dobry prezent?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

może jakiś alkohol, jak każdy facet na pewno lubi, mogę polecić Ci sklep wina.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Jakąś fajną grę komputerową lub na konsolę, fajny zegarek, albo może wspólna wycieczkę mu sprezentuj ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja na walentynki kupiłam chłopakowi kartę na jazdę szybką furką :) Wybrałam bolid Ktm, myślałam na początku o Subaru. No facet był zaskoczony i to bardzo pozytywnie! Przy rezerwacji terminu nawet dokupił dodatkowe okrążenia. Nie chciałam na początku wybrać się na tor bo to nie moja bajka, ale strasznie mi się podobało :D Polecam z czystym sumieniem, fajna sprawa na devilcars mają tego dużo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Akurat każda osoba powinna sama wiedzieć co się spodoba najbliższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

scyzoryk


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

volvo xc60 :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Może kup mu dobrej marki powerbank lub uchwyt samochodowy do telefonu. Taki prezent na pewno spożytkuje . Może w Iscratch zobacz, ja tam często zamawiam akcesoria do telefonów https://iscratch.pl/produkty-baseus.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Takie prezenty powinny być indywidualne, nie oklepana jak każdy inny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

ksiązka
pasek
krawat albo knit
Możecie rownież coś dla niego zaprojektować:
https://www.youtube.com/watch?v=LkvEA-YN2xk
Zastanówcie się na przykład nad zaprojektowaniem specjalnie dla niego koszulki.

Będzie to przynajmniej coś praktycznego ponieważ taka koszulkę może nałożyć na siebie na co dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Wejściówkę do burdelu mu daj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Brawo za inteligencję! Moim zdaniem najlepiej zapytać, czego chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

dla faceta jest zawsze dobry alkochol tylko jdzinyakis lepszy skoro na swieta lun na uro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja zawsze pytam, co chce. Alkoholu nie kupuję mojemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mój ma bardzo ciekawe zainteresowania, ale kupię mu coś praktycznego, bo jest dziennikarzem, a takie rzeczy są dość drogie. Chociaż grunt to dobrze poszukać, tutaj znalazłem w dobrej relacji cenowo-jakościowej: https://www.alfatronik.com.pl/dyktafony-c-1.html W pracy dziennikarza taki podstawowy z redukcją szumów chyba wystarczy,co sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mój ma bardzo ciekawe zainteresowania, ale kupię mu coś praktycznego, bo jest dziennikarzem, a takie rzeczy są dość drogie. Chociaż grunt to dobrze poszukać, tutaj znalazłem w dobrej relacji cenowo-jakościowej: <a href=\"https://www.alfatronik.com.pl/dyktafony-c-1.html\"</a> W pracy dziennikarza taki podstawowy z redukcją szumów chyba wystarczy,co sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Drążki do ćwiczeń, tu mają solidne i nie drogie
https://metaloplastyczny.pl/c/1625/drazki-do-cwiczen.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

A może jakaś fajna bluza chłopięca? Zobacz tu: https://escallante.pl/48-bluzy-dla-chlopcow. Bardzo fajne pomysły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

ja kupiłam facetowi kultowy sweter z gruchą z filmu chłopaki nie płaczą i był to strzał w dziesiątkę! znalazłam na allegro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mój lubi gotować więc kupiłam mu taką http://fe.pl/produkt/deska-kuchenna-kroj-kroj-kochany/ deseczkę i przy okazji zafundowałam sobie obudowę z nadrukiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Na prezent? Może...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mój chłopak zajmuje się siłownią i zdrową dietą. Ostatnio widziałam że nie ma za bardzo ochoty i siły i wraca do swoich starych nawyków. Na prezent kupiłam mu napój izotoniczny http://www.isopluspowder.pl/, który pozwala na więcej energii i dłuższe treningi, a przy tym smaku fajnie i nawadnia odpowiednio organizm.
Był bardzo zadowolony z prezentu i teraz ciągle się zaopatruje w ten produkt!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

A ja uważam, że jednym z najlepszych prezentów jest profesjonalna zdjęciowa dla siebie samej a jemu podarowanie zmysłowych fotek. Sama korzystałam z takiego pomysłu i narzeczony był zachwycony ;)
Byłam na sesji typowo kobiecej, ale są tu też inne oferty: https://bigstudio.pl/sesja-zdjeciowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Faceci mają szał na punkcie nowinek spróbuj poszukać czegoś z gadżetów tematycznych w zależności czym się zajmuje co lubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mój facet szaleje na punkcie śmiesznych gadżetów.
Słyszeliście o śwince, którą ustawia się w lodówce a ona chrumka, gdy ktoś otwiera drzwi i próbuje coś podjeść? To będzie dla nas motywacja żeby nie podjadać wieczorami no i kolejny domownik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja mojemu sprawie jego wymarzone słuchawki do grania, już nie mogę się doczekać jego miny :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Podpowiedz nam jeszcze czym się interesuje :) bo tak trochę w ciemno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Tak jak mówiłam, najlepiej zapytać. A jak to ma być niespodzianka to najlepiej żeby była związana z zainteresowaniami. Ja chłopakowi kupiłam ostatnio słuchawki gamingowe w teletorium, bo luby bardzo lubi pocinać w różne gierki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mi się to nie podoba. Wolę bardziej praktyczne upominki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Bardzo fajnym prezentem jest alkomat. Kupiłam mężowi na 40 urodziny i był zadowolony, kumple na imprezie zresztą też ;) Fajny i dokładne alkomat, np. alkohit można mieć za 300-500 zł

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

z praktycznych prezentów może alkomat? ale nie zabaweczkę a prawdziwy, porzadny alkomat z wiarygodnym pomiarem. Ten sobie zobacz z Xblitz Alcontrol, mój maz go dostał na urodziny i jest mega zadowolony . już nie musi za komende latać sprawdzać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Nie wiem, czy statystyczny chłop chciałby bieliznę ze świątecznym motywem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Pomyśl o tym co on lubi albo jakie pasje ma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Kijki do nordic walkingu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Jak się nie wie, co kupić chłopakowi to kiepsko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mysle ze bylby zadowolony z drona - jak kazdy facet :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja polecam kupować słuchawki, bo one zawsze się przydają :)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

To może jakaś koszulka lub szalik jego ulubionej drużyny, czy to sportowej jaki i e-sportowej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja mojemu kupiłam, co śmieszne i może trochę nie na miejscu, koszule. Versace zawsze było moim ulubionym domem mody i chciałam mieć coś od nich w mojej szafie, ale zamiast dla siebie - kupiłam mojemu chłopcu. Nie powiem, nie był na początku uradowany (pewnie wolał dostać jakąś grę), ale po czasie po prostu sobie ją chwali. Wydaje mi się, że ubrania dla chłopaka, zwłaszcza jeśli nie wie jak się nosić, to dobry pomysł. Szczególnie, że teraz nie jest trudno o tanie rzeczy, bo mamy w sieci tyle outletow, sieciówek, czy chociażby aliexpress. Ah, nie zapomniałam oczywiście o przygotowaniu mu obiadu. Bo to w sumie najważniejsze żeby sobie dobrze pojadł! :D hahaha.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Taka koszula to byłoby coś fajnego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

jeśli jeździ autem to kup mu kamerkę np Mikavi PQ3. Mam taką w samochodzie służbowym. Obraz z niej jest dobrej jakości, wyraźny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

zabierz gdzieś go na wspólny wypad poza miasto :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

jeśli ma pasję, to może coś związane z tym? Jakiś gadżet albo konkretny przedmiot



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Nie jest to niestety moja dziedzina wiedzy i informacji. W związku z tym nie będę w stanie pomóc...

Człowieka nie określają jego wady, ale sposób, w jaki je przezwycięża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

perfumy albo maszynke do golenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Wszystko zależy od tego czym się interesuje, co lubi. Ja swojemu ostatnio na różne okazje kupiłam: skórzany portfel, kamerkę endoskopową, perfumy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

zalezy ile ma lat:) bo mozna i gry albo i cos z bizuteria zegarek lancuszek albo nawet piwo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mysle że cos do samochodzu albo cos na szyje :) albo nawet jakas gra jak lubi:) bo piwo to tako

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Postawiłbym na bilety na jakiś koncert. Na takie wydarzenia nie chodzi się często, także byłaby to jakaś miła odmiana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

My co roku zamiast kupować sobie naciągane prezenty, to znajdujemy tanie loty i kupujemy sobie wspólną podróż gdzieś na styczeń lub luty. Może wam również spodoba się taki pomysł :)

Angelka22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Alkomat to fajna rzecz na prezent, nie sądzicie? I do zabawy i na poważnie, a jaki chłopak nie lubi takich elektronicznych gadżetów? Mój uwielbia ;)

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Dla mnie fajna, tylko kup mu coś trwałego, żeby nie miał później pretensji:) Alkohity są dobre z tego co wiem. Alkomat do zabawy jednak nie jest bo jak dmuchnie zaraz po wypiciu to jeszcze może go uszkodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

No właśnie widziałam, ze mają 6 lat gwarancji, więc to raczej nie żaden bubel. Jeśli o konkretny model chodzi to wybrałam X45. Ładny, zgrabny, z dużym wyświetlaczem.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

A która firma daje długą gwarancję jeśli nie jest pewna swoich produktów. To takie pytanie retoryczne;) Moim zdaniem dobry wybór. Poza wyglądem ważniejszy będzie dokładny sensor:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja co roku zabieram go do kina i kupuję jakiś drobiazg typu rękawiczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Gabii chyba coś ci na mózg padło. UPS co ja mówię, jaki mózg. Ty go nie masz. Dlatego dorabiasz jako troll na wklejając linki forach. Ale niestety nie zapłacą bo link źle wklejony....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ogol bobra, na 100% się ucieszy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Polecam coś z tego wybrać
https://zwilling.pl/287-beauty/s-1/przeznaczenie-dla_niego
Proste, funkcjonalne, bardzo dobre jakościowo i zawsze się przydadzą .
W tej zakładce Beauty - Strefa urody na stronce Zwiling dla mnei najciekawsze jest to narzędzie wielofunkcyjne i obcinczki a na 3 stronie niektóre z tych zestawów są genialne.
A sam sklepdo sklep z akcesoriami do kuchni, nożami kuchennymi, garnkami, patelniami, małym agd, itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Może fotoksiążka albo inny spersonalizowany prezent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Ja dostałem roślinkę owadożerną i byłem mega zadowolony. Zdecydowanie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Świąteczna bielizna zawsze jest git :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Może warto pomyśleć nad ciekawą koszulką z własnym nadrukiem? Ciekawe wzory można znaleźć tutaj:
https://www.nadrukibialogard.pl/koszulka-z-nadrukiem-z-napisem-na-prezent-dla-meza-chlopaka-narzeczonego-c-1_4.html

rufusik.1982

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Personalizowane prezenty: Możesz rozważyć prezent, który ma osobisty charakter, na przykład spersonalizowany album ze zdjęciami z waszych wspólnych chwil, spersonalizowany biżuterię z wygrawerowanymi inicjałami, lub spersonalizowany przedmiot związany z ich zainteresowaniami, jak np. koszulka z nadrukiem ich ulubionego zespołu. pge outage map

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://www.fabryka-prezentow.com/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi koszami prezentowymi, świątecznymi i upominkowymi. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Sama myślę o tym by postawić na elegancki prezent na 50 urodziny dla mężczyzny . Faktycznie oferta jest tutaj bardzo atrakcyjna, dodatkowo prezenty też są bardzo starannie przygotowywane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Podkładkę pod laptopa, bo często coś robi z kompem na kolanach i widzę, że mu czasem niewygodnie, do tego pewnie słodycze, standardowo skarpetki świąteczna i moze jeszcze coś mi wpadnie w oko ;)

Jeśli chciałabyś coś lepszej jakości, polecam zajrzeć sobie tutaj https://westwatches.pl/pl/ - na stronie obecnie maja dobre promocje na wiele markowych zegarków.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Stwierdziłam, że mój partner wszystko ma, dlatego dostanie ode mnie voucher do free fly center. Kiedyś mówił, że chciałby polatać w tunelu aerodynamicznym, więc będzie miał okazję ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Kupowałam mojemu kulkę z Pandory ze Star Wars, doczepił sobie do rzemykowej bransoletki, koszulki Star Wars, Lego Star Wars, Funko Pop Star Wars, bluzę i czapkę z ZIMNO, Apple Watcha, kamerkę do samochodu, taki trzymacz ładowarkę na pady , joystick do PlayStation, żeby mógł latać samolotem w grze, były klasyczne perfumy, szczoteczka soniczna też była…
Książki też zawsze dobrze się sprawdzają na prezent https://matfel.pl/
Od siebie polecam zajrzeć sobie do Matfel :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Mi ostatnio pojawiła się reklama tej stronki https://walltee.com/ i kupiłam mojemu narzeczonemu portfel z ich strony. Fajny gadżet i ma coś takiego jak dodatkowe blokowanie kart.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

kup mu paczke kondonów to zawsze sie przydaje

adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

Dziewczyny potrzebuje pomocy
Nie mam pomysłu na prezent urodzinowy dla chłopaka, a urodziny już niedługo
Wymyśliłam co mogę mu podarować ale nie mogę się zdecydować (nadal jestem otwarta na propozycje czegoś innego)
Robię mu \"laurkę\" od serducha i na pewno opłacam mu teorie na prawko. Z mamą robimy tort.
Myślałam nad skokiem na bungee ze mną lub samemu (w parze chyba nie bo to jego urodziny, jego święto), bokserkami z ck, łańcuszkiem/bransoletkę złotą, zegarkiem na przykład od xicorr https://shop.xicorr.com/


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org