czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przeprowadzka

witam,orientuje sie może ktoś ile kosztuje przeprowadzka na terenie łomży z zniesieniem i wniesieniem mebli,ps może ktoś ma namiary na taką firmę.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

usługi przewozowe 500-077-152
za jeden kurs brali 50 zł i jeszcze dodatkowo jakaś kasa dla pomocnika od nich.zadzwoń i się dopytaj dokładnie.
tyle brali rok temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

meble w calosci beda przewozowe ?? ewentualnie prosze o kontakt 696-311-585

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Witam ja zajmuje sie usługami transportowymi czyli przeprowadzki itp moj tel 510450823 .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

polecam tego goscia 602719686

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

519170009 Tanio polecam

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

514805123 taniej w Łomży nie znajdziesz

Aga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

250 zł na terenie Łomży, tyle płaciłam ja . Na pewno nie 50 zł , kto za taka sume chciałby meble dzwigac , najpierw znosic a potem wnosic, w dodatku kartony itp. wiadomo jak to przy przeprowadzce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Ale trzeba też zwrócić uwagę na to, że niektóre firmy ustalają indywidualnie stawki, np. Japa&co i czasem, jak odległość jest niezbyt daleka, albo jak jest mało rzeczy do przewiezienia, to właśnie wtedy kwota do zapłaty nie jest zbyt duża. No ale to faktycznie nie wszystkie tak robią, niektóre maja jasno określony cennik, głównie od kilometrów i wago przewożonego sprzętu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

odświerzam temat.
z tym że interesuje mnie bardzo duży samochód na przewiezienie mebli i innych rzeczy z mazur (120km) do miejscowości pod łomżą

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Ja przenosiłem za 250 zł, bez piwnicy wraz z ustawianiem mebli, cały dzień obowiązkowo ktoś w 2 mieszkaniach, żeby nie było kłopotu ze stanem mebli. Chcesz mogę dać ci namiar.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

A ile tego masz na jedną ciężarówkę wystarczy (na jeden przejazd). Mazury 800zł.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

powiem tak:
będzie kilka komód, 4 łóżka,szafa 3drzwiowa,kanapa i 2 fotele,do tego ubrania, naczynia (i inne graty popakowane w kartony), jakieś narzędzia z garażu, rowery,lodówka, stół kuchenny z 6 krzesłami. wiec najlepiej żeby to był spory samochód ciężarowy(tir)

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

no i co jest ktoś kto by się podjął przewiezienia mebli dużym samochodem?
zapłacimy do 1000zł. tylko to musi być samochód większy od busa

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Podaj numer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Tak duzego ciężarowego nie załatiwe niestety na moj to dwie rundy :D

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Ja przewioze na 2 kursy cena 800zł netto. tel 666878828 auto dostawcze plandeka 8 europalet ładownośc z tyłu z boku , Pasy , maty , OC-przewożnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Ktoś może z was orientuję się jaki byłby koszt przeprowadzki z Łomży do Nowego Dworu Gdańskiego (313km). Potrzebny byłby trochę większy samochód niż bus. Meble i inne rzeczy mogę spakować sama, chodzi mi o sam przewóz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Może jakichś znajomych na facebooku spytać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

poldun czy gutek00 spadaj z tym pozycjonowaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Około 300 zł, ale z pewnością warto. Ja jestem po kilku przeprowadzkach. Noszenie mebli i całego dobytku, zawsze odbija mi się na zdrowiu, także nigdy więcej. Cenię sobie wygodę teraz. Ktoś przychodzi, zabiera przenosi. Cena warta usługi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Lingmulf tępa dzido z Pruszcza gdańskiego tam się reklamuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

karo debilu spadaj z tego forum. C.i.o.t.a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

A ja szukam kogoś kto przewiezie wielki, delikatny żyrandol w Krakowie. Znalazłam firmę przeprowadzkową, która się tego podejmie: https://przeprowadzkilider.pl, ale szukam czegoś w jeszcze niższej cenie. Może ktoś chciałby sobie dorobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Spadaj trollu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

reservedtruffle ----- to Ty jesteś Agnieszka ??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Ja polecam serdecznie firmę Japa & Co. Teraz mają promocje wystarczy zadzwonić omówić się na usługę a dzwoniąc należy podać hasło \"dzwonisz i masz\". Ja już zamówiłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Spróbuj na https://fixly.pl/ poszukać. Ja tam znalazłem dobrą ekipę do przeprowadzki, która nie tylko mi przewiozła wszystko, ale też znieśli wszystko i wnieśli z czwartego piętra bez windy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

Nie lubię stresów związanych z przeprowadzką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przeprowadzka

https://www.expert-przeprowadzki.pl/ Skontaktuj się z nami to Ci wycenimy dokładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org