piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sesja fotograficzna dla noworodka

Witam,

chciałbym się dowiedzieć na temat Waszych doświadczeń z fotografią noworodkową w Łomży.

Z czyich usług korzystaliście, jak przebiegała współpraca, kogo z czystym sumieniem możecie polecić do wykonania tej pierwszej sesji w życiu :)


Pozdrawiam
Bloom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

po co fotograf,masz aparat to zrób zdjęcia sama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

Witam. Szczerze polecam Państwa Magdalena i Karol Grochowscy Fotografia mają swoją stronę na FB i można zobaczyć ich dzieła:) Wiele już osób skorzystało z ich usług i również i ja i jestem zachwycona i piękne zdjecia :) Polecam i pozdrawiam :)

;0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

po co sie bawic w cos takiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

Chyba raczej o niemowlaka Tobie biega. Pierwsza rzecz, to daj dziecku rozwinąć się na tyle ( ok 2 m-cy) żeby nie było strachu (rodziców i fotografa) podczas sesji, o wiotkości czyli braku ruchu przez nierozwinięte mięśnie nie wspomnę. Póki co, weź własny aparat, zrób kilka fotek - w tym przypadku samemu, w rodzinnym gronie zrobisz bardziej intymne z karmiącą mamą, lub im podobne, wydrukuj i wklej do albumu. Jeśli spodoba się Tobie zabawa z aparatem kontynuuj np raz w tygodniu. Dla Was świetna zabawa, super przeżycie i pamiątka przednia. Jeśli nie lubisz lub stwierdzisz, że chcesz profesjonalnie, wyszukaj któregoś z nas, wtedy przyjedziemy. Co poniektórzy z przyczepką gadżetów. Władują dziecko do wiadra lub innej skrzynki, na główkę zasadzą czapkę pilotkę albo z nausznikami. Malucha rozbiorą do rosołu, no i będzie \"niepowtarzalna\", \"oryginalna pamiątka\". Świetna na FB, żeby tylko pochwalić się znajomym i zaślinionym pedofilom przed monitorem.

Sorka za wrzucony sarkazm i uprzedzenia w tekście, ale chcę uświadomić poniektórym, że jakich głupot się dopuszczają na społecznościówkach, że szkoda słów.
Pozdrawiam i życzę super rodzinnej zabawy, dopiero później ładnej pamiątki.

oba ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

Mogę zrobić po godzinach,ale tylko odlew noworodka w gipsie w wybrnej pozycji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

Matko co za głupia moda nastala.. Sesja fotograficzna w ciąży, sesja noworodkowa..A wszystko po to żeby pochwalić się na fejsbuku. Jak widzę takie fotki to se myślę : ja pie**olę , kolejna idiotka/idiota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

Ogólnie podobają mi się sesje zdjęciowe lecz ja bym tam takiego małego dziecka nie męczyła. Wiadomo maluch się ciągle rusza, a do zdjęcia jednak musi chociaż chwilkę posiedzieć trzeba go zagadywać itp. Może warto zastanowić się nad sesją jak będzie starszy i będzie to pamiętał. A jak na razie to proponuje wziąć aparat i samemu w domu czy na podwórku można uchwycić fajne momenty, przynajmniej ja takie dałam rade zrobić:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

taka sesja to wspaniała pamiątka najlepiej do 14 dnia życia maluszka. dziecko sie nie męczy bo nie robi sie nic na co dziecko nie pozwala. maleńswto spi przez cala sesje poniewaz ma tak stworzone warunki żeby to jemu bylo wygodnie i miło. wiadomo, że wiele osób powie że to glupota że nie zapłaci ale jeśli komuś podobaja sie takie zdjęcia to naprawde warto . :) a co do strachu jeśli fotograf wie co robi to napewno będzie bezpiecznie ;) pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

No i o co wam chodzi? Nie każdy chwali się takimi zdjęciami na FB, a jeśli już się chwali - no cóż, lepiej żeby użył ładnych, profesjonalnie wykonanych, niż brzydactw. A moda nie jest głupia, wręcz przeciwnie - czas mija, wspomnienia się zacierają, a później nie ma czego oglądać albo pokazywać zainteresowanym. Ja np. twarzy swojego dziadka już nie pamiętam - a szkoda. Zdjęcia się jedyną pamiątką, jaka mi została po tym wspaniałym człowieku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

jakiś filtr na forum? Przyjmuje, zaznacza że dodano a nie widać?

oba ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

chyba filtrowanie na forum nie jest najmocniejszą stroną admina, bo niczego niepożądanego w tekście nie było, dlatego zacznę jeszcze raz
Mam wrażenie, że ktoś tutaj chcę w odpowiednim czasie wpleść własną reklamę z usługami tego rodzaju a ja jako ojciec i utrzymujący się z fotografii mam prowo do własnego zdania na ten temat.
Sesja w tym przypadku, to sztuczny świat, fotograf, lampki, ubranka, gadżety i słodki za zwyczaj śpiący berbeć. A ten cały cyrk jest po to, żeby pochwalić się znajomym. ale czy w ten sposób?
Czym innym jest reporterka, którą może uprawiać każdy z Was. To nic innego jak dokumentacja chwili z życia naszych pociech, spontaniczna, niepowtarzalna i nasza własna udokumentowana chwila. To są wartościowe zdjęcia, a nie wymyślony, często tandetny i powielany sesjami świat fotografa. Każdy ma do tego prawo, ja na domiar z tego żyję i mimo dobrego zarobku nie jestem zwolennikiem takiej fotografii, bo na takie rzeczy przyjdzie czas.
Sesja już u dziecka kilkumiesięcznego może mieć inny wymiar. Na zdjęciach widać ruch, mimikę, można obiektywem spojrzeć w oczy, widać życie, a nie tylko słodkiego berbecia. Chyba że dla fotografa i rodziców ważniejsze jest otoczenie, czyli wiadra, skrzynki, kolorowe tło, czapki i pluszowe misie pomiędzy które wciśnięto dzieciaka. Na koniec ramka z programu do obróbki zdjęć i fotograficzne disco polo gotowe. Słodka, kolorowa, wpadająca w oko fotka, ale co z tego, jak bez duszy? Każdy pewnie oglądał stare zdjęcia cyknięte druhem, smienką, zrobione na podwórku, albo w domu u cioci na imieninach. Zdjęcia często naświetlone, rozmyte, no i co z tego? One właśnie posiadają duszę, bo pokazują życie.
Ktoś pisał o pamiątkach, owszem ale trzeba pamiętać, że zdjęcie, to historia i scenariusz do niekończącej się opowieści z uchwyconego momentu, a nie jak w przypadku \"sesyjnego\" zdjęcia słodki dzieciaczek w pluszakach i koniec opowieści.
Dlatego przede wszystkim dokumentujcie sami, bo warto zapisywać miłe wspomnienia.

oba ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

Ja tam polecam samemu takie sesje robić o ile ma się oczywiście dobry aparat i wolny dzień :) Odsyłam do tego artykułu, który to opisuje: http://pozytywka.com/jak-samemu-przygotowac-i-wykonac-sesje-zdjeciowa-w-domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

Nie słuchaj hejtów, dzidziuś będzie miał super pamiątkę. Ja wszystko robię u Ołdakowskiej, innych nie polecę, bo nie znam. Jest taniej a zdjęcia są urocze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

A gdzie ta Ołdakowska przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

A może ten fotograf przypadnie CI do gustu?? U mnie wykonywał sesję syna i wyszła przepięknie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sesja fotograficzna dla noworodka

Sesja dla noworodka? Takiego zwyczaju nie znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org