czwartek, 21 września 2017 napisz DONOS@
170828033807.gif
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Buty skórzane

Gdzie w Łomży mogę kupić dobre pantofle skórzane do garnituru. Wybieram się w tą sobotę na wesele. Za pomoc dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Buty skórzane

W Galerii - Wojas.
W Białymstoku miałbyś większy wybór- Wojas, Badura, Ryłko itp.

Recman- Veneda, ostatnio mieli promocję. Wspaniała i przemiła obsługa.

W Recmanie to się kupuje ciuchy, a nie obuwie! Nie polecam. Tak samo jak nie kupuje się zegarków, np. Tommy Hilfiger, bo to jest marka odzieżowa.

Marko, jeszcze taka jedna rada. Jeśli buty mają być tylko i wyłącznie do garnituru na imprezy typu wesele itp. to polecam Ci kupić buty z gumową podeszwą. Doskonale trzymają się parkietu, nie ślizgają się i świetnie się w nich tańczy. Poza tym są bardzo wygodne. Ja jakiś czas temu kupiłem takie w Ryłko w Galerii Alfa Białystok.

P.S- Cena 279zł

Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

Przez net zamów tak na przyszłość. Jeśli chodzi konkretnie o skórzane i w rozsądnej cenie to sprawdź na stronie Sklepu Obuwniczego KENT. Adres znajdziesz przez google.

Tutaj masz - https://www.nagaba.pl/ polski producent obuwia, który naprawdę dba o jakość wyrobów, a stosunek ceny do jakości jest naprawdę bardzo korzystna. Druga sprawa do jakich celów buty mają wam słuzyć bo nie wszędzie wybór skórzanych będzie dobry.

timberland

wynajem sal konferencyjnych

Może spróbuj poszukać w internecie? Tam na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

W sklepach internetowych jest większy wybór a trzeba przyznać, że i jakość bywa duża lepsza. Modne buty męskie do garnituru, powinny być z prawdziwej skóry i starannie wykończone.

Ponieważ temat się pewnie mocno zdewaluował i trafiają tu w większości poszukiwacze owych butów na różnego sortu ceremonie, bez konieczności bycia na ślubach/weselach, to pozwolę sobie zaznaczyć, że jakakolwiek impreza, wydarzenie czy event by się miały nie odbywać, buty są sprawą najistotniejszą. Można się ubrać w łachy biednego hipstera, ale jak się ma porządne np. sztyblety - www.primamoda.com.pl/kolekcja-meska-426/sztyblety.html - to nie ma szans, żeby ludzie nie docenili i inaczej na człowieka patrzyli. Załóż garniak i obdarte kanciaki z matury to wyśmieją. Załóż eleganckie i schludne buty do obdartych spodni i t-shirtu, zachwytów końca nie będzie. Serio.

Kino, auta, książki z USA i cygara z Kuby. Ewentualnie luźne działkowanie. I do przodu.

ja najczesciej kupuje w ochniku jak maja jakies promocje

A to ja w Wojasie. Tam mają często obniżki.

popieram wojas ma porządne buty, moj facet do ślubu miał :) pięknie sie prezentowaly

carpe diem;

Jeśli chodzi o buty to ja tylko robię zakupy na tej stronie https://www.czasnabuty.pl/product-pol-19556-BEZOWE-SZPILKI-DAMSKIE.html gdzie wiem że nie będzie problemów z reklamacją czy zwrotami jeśli buty okażą się nie odpowiednie.

Ja też bym postawiła na zakup przez internet. Często w ten sposób można sobie sprawić naprawdę fajne buty.

Ja mam kilka par skórzanych butów marki Wojas. Jestem z nich zadowolona - zarówno z tych ze skóry licowej, jak i nubuku.

Wojas to bardzo dobra marka. Teraz szukam sandałków na lato właśnie tej firmy.

A ja mam zamiar jeszcze zamówić zamszowe botki z wyprzedaży: http://domodi.pl/buty/buty-damskie/botki/botki-zamszowe. Zawsze kupuję klasyczne modele, więc nie muszę się martwić, że w następnym sezonie nie będą modne.

Ja kupiłem na wesele wygodniejsze buty. nie wyobrażam sobie tańca w butach do garnituru, a te nosze tylko ze skórzana podeszwa. piszesz, że idziesz na wesele. Na zabawę lepiej się sprawdza wygodniejsze buty https://bigstar.pl/mezczyzna/dodatki/buty.html niż sztywne skórzane.

Jak szukasz butów na ceremonie, to polecam wybrać się do galerii i odwiedzić kilak sklepów by wybrać te najlepiej pasujące.

Największy wybór jest w sklepach internetowych, ja lubię sklep Apia, to tam kupić można buty mojej ulubionej marki igi&co, jest to włoska marka mająca w ofercie buty damskie, dziecięce, oraz męskie.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0