środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dokąd na wakacje?

Wybieracie się gdzieś na wakacje w tym roku?
Ja mogę się pochwalić, że wreszcie po raz pierwszy pojadę na prawdziwe wczasy za granicę. Lecę do Grecji, konkretnie na Lefkadę. To taka wyspa, tu możecie o niej przeczytać: http://www.qtravel.pl/inspiracje/lefkada-grecja-id302 bo jest raczej mało znana.
Mam nadzieję, że będzie dobrze, tak jak się spodziewam.
A wy gdzie jedziecie? Daleko czy blisko?

Praw­dzi­wa miłość nie wyczer­pu­je się nig­dy. Im więcej da­jesz, tym więcej ci jej zostaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Ja w tym roku także wybieram się na wczasy zagraniczne. Jeszcze nie wiem dokładnie dokąd. Zaintrygowałaś mnie tą grecką wyspą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

\"Nasze\" forum 4lomza jest raczej nietypowe, nie jest w phpbb robione ani niczym innym. Stąd powątpiewam, ze są to boty reklamowe. Komu się chce za kilka groszy wrzucać linki i robić reklamę?

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

może zaraz zacznie się rozmowa między botami, poczekajmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

lenna spadaj z tą reklamą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

A ja wolę polskie góry :) na spacery w tym roku pojadę chyba do Wierchomli. Znajomi polecają mi hotel Wierchomla. A może ktoś z tutaj obecnych przypadkowo akurat tam był? Może ktoś mi coś podpowie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Ja jadę na deskę na Rodos! :) Już się nie mogę doczekać! Byłam tam raz i był ogień :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Koleżanka była w zeszłym roku na Rodos i wróciła zachwycona. A może spróbuj gdzieś indziej? Może będzie jeszcze lepiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

No patrzcie, do czego to doszło - między mendami wywiązała się rozmowa! Haha dobre dobre...
A teraz już na poważnie - wypirdalać! Znaleźli sobie idioci forum do zaśmiecania! ADMIN POBUDKA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Gdziekolwiek nie rzucisz kamieniem, tam będą fajne wakacje.
Wystarczy otwarty umysł, własna inwencja i chęć poznawania świata czy ludzi.
Precz ze spamem i reklamą na tym forum.
Żenua !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Ja wybieram się w lipcu do Lizbony. Modne staje się wynajmowanie mieszkań na kilka dni i też z tego skorzystałem. Szukałem okazji i wynająłem apartament przez bookapart.com. Okazało się, że jest taniej niż wycieczka z biurem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Dobre są tego typu strony. My w końcu też się wybierzemy na dalszą wycieczkę. Póki co na ten rok kierunek - Zatoka Gdańska!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Zatoka gdańska brzmi naprawdę dobrze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Ja jak co roku Bieszczady tym razem Słoneczna Kraina w Wołkowyji :) Cisza spokój i relaks. Myślę też o Chorwacji bo nigdy nie byłam, a siostra zachwala no ale to dopiero w sierpniu jak się uda.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

@mixal a korzystałeś już z aplikacji BookApart? Wydaje mi się że jest lepsza niż ta bookingu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Polecam biuro Acapulco Travel z Białegostoku, panie są rewelacyjne

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Zdecydowanie wolę pobyt w jakiś niebyt popularnych miejscach. Postawiłam bardziej na zwiedzanie Polskich miast, dlatego też wybieram sie do Poznania. Znalazłam już nawet takie apartamenty http://apartament21.pl/ . Zaskoczyło mnie to ze cena jest niższa niż za pobyt w hotelu a warunki są lepsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Bardzo duży wybór noclegów w Łebie znajduje się tutaj https://www.lebanoclegi.pl . Oferta jest bardzo szeroka. Można znaleźć pokoje w różnych cenach. Wakacje w tej miejscowości są naprawdę rewelacyjne, dlatego też zdecydowanie warto tam pojechać, chociażby ze względu na cenę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

ja nie mam kompletnie pomysłu na wakacje, zupełnie nie wiem gdzie pojechać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

moze nad morze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Najlepszym miejscem na wakacje nad morzem jest Łeba. Piękna plaża, czysty piasek i atrakcyjne noclegi sprawiają, że chce się tam jeździć co roku. Tym bardziej jak pod ręką mamy bazę noclegi Łeba, gdzie znajdziemy wszystkie potrzebne informacje do zarezerwowania noclegu. Na prawdę warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

My również jedziemy nad morze . Z tym,ze zdecydowaliśmy się na trochę większą miejscowość. Mianowicie na Gdańsk. Już tam byliśmy jakieś 2 lata temu ale nie zobaczyliśmy wszystkiego co chcieliśmy .W tym roku postanowiliśmy więc wybrać się ponownie ( może odwiedzimy przy okazji Malbork). Noclegi mamy już zarezerwowane. Zabukowaliśmy na tej stronie
http://www.dhapartamenty.pl/ - nie pokoje w hotelu ale apartament z kuchnią i dwoma sypialniami. Okazało się to znacznie bardziej opłacalna opcja noclegową. Poza tym jest wygodniejsze bo można sobie samodzielnie przygotowywać śniadania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Lenna to twoja ocena bo raczej nie reklama ale jak tamte klimaty to proponowałbym Rodos warto ;)

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Jestem ciekaw co sądzicie o takim hiper mega aktywnym wypoczynku. Znajomi chcą mnie zabrać na wyjazd na windsurfing z Loco Travel. Byłem już z nimi w zimie na nartach i bardzo mi się podobało, więc może i warto zasmakować letnich przyjemności z nimi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

U mnie pomysłow na wakacje było bardzo dużo ale ostatecznie postawiliśmy na nasze polskie morze. Co prawda urlop zaczynamy pod koniec września ale widząc aktualne pogody sądze że i nam ona dopisze. Przeglądałem wiele ofert i tutaj http://www.kaszubianka.com.pl/ udało mi sie znaleźć śliczne pokoje z widokiem na morze. Jest tak blisko plaży, ze grzech było nie skorzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Do wakacji jeszcze daleko ale mozna juz poszukać fajnego miejsca. Ja w tym roku stawiam na krajowe wakacje. Znalazłam bardzo ładny hotel nad jeziorem Sulejowskim. Jest tam sporo atrakcji dla miłośników wodnych atrakcji a także piękna okolica na spacery wśród uroków przyrody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Najważniejsze to zrobić to, co Wam najbardziej odpowiada. Każdy powinien być odpowiedzialny za swoje wybory. Mi najbardziej podobają się wakacje w stylu http://www.globtourist.com/rejs-na-polinezji-francuskiej.html i nie zrezygnowałbym z nich, ale jednak kluczem jest spędzanie czasu tak, jak macie na to ochotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Wymiana mebli i remonty niestety w tym roku znacznie przekroczyły nasz budżet więc pewnie z dalszego wyjazdu nici. Ale zapewne jak co roku wybierzemy się ze znajomymi na kilka dni pod Warszawę do http://www.groman.pl/pl/ albo do Zakopanego. To już taka nasza tradycja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

W Warszawie już byłem, ale w Zakopcu jeszcze nigdy. Trzeba to będzie koniecznie nadrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

W tym roku nastawiamy się na Grecję - problem jest tylko którą wyspę wybrać? Czy mniejsze Kos, a może wakacje na Korfu będą dla nas idealne ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką wakacji, wycieczek i podróży, to polecam Wam sprawdzić artykuły dostępne na stronie - turystycznyprzewodnik.pl .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Na wakacje zawsze fajnie jechać tam, gdzie nam najbardziej pasuje.
Dla kazdego inne miejsce jest fajniejsze.
Ja lubię Chorwację i polskie morze.
Najchętniej bywam i tu i tam.
Kazde miejsce ma swój urok.

masaz odchudzajacy


Masaz Kielce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Ja osobiście kocham góry. Jeżdżę co roku w Tatry. Polskie góry są przepiękne i polecam każdemu. Natomiast moim marzeniem jest pojechać na wakacje w Alpy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

na Mazury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokąd na wakacje?

Ja byłam na przełomie listopada i grudnia 2 tyg. w Kenii. Mega polecam safari - niesamowite przeżycie, piękne widoki
Zobaczyć na żywo jak lwy jedzą żyrafę po prostu wow..
W tym roku na podróż poślubną planuję Argentynę, a przed podróżą pewnie jakiś wypad do Włoch
No i od siebie mogę polecić ten domek w Okunince:
https://szyszka-okuninka.pl/

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org