środa, 24 sierpnia 2016 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ogrodzenie panelowe opinie

Witam wszystkich interesuja mnie opinie na temat ogrodzen panelowych (jakie kupic a jakich unikac i gdzie sie oplaca kupic)

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: ogrodzenie panelowe opinie

Ul nowogrodzka posiadają takie 135 /250cm ocynk 80zł sztuka
150/250cm 90zł

W sieci można znaleźć dużo taniej. Za tą kwotę można kupić ocynk i pomalowane wraz z podmurówką betonową .

to jeszcze zalezy od grubości drutu

http://allegro.pl/panele-ogrodzeniowe-fi4-00-h-1-50-ocynk-podmurowka-i1559412222.html

Spytaj w Łomży o koszt w/w ogrodzenia a zobaczysz różnicę.

no to już ci mówię - akurat jestem w temacie. Rok temu brałem od nich andrewex.com.pl - w ich sklepie możesz sprawdzić ceny i obliczyć sobie orientacyjny koszt. W tym roku na wiosnę chce dokończyć i pociągnąć płot dalej. Co mogę powiedzieć po roku posiadania drewnianego płotu - absolutnie nic się nie dzieje. Wiadomo że drewno jest żywym materiałem i pracuje ale jest dobrze spasowane. Zwróć uwgaę przy zakupie czy jest łączone zszywkami czy normalnymi stalowymi gwoździami - sztyftami. Pod wpływem pracy zszywki wypadają z czasem i płot się sypie. Nierdzewne nie rdzewieją a to ważne.

Myśl i działaj.

zalezy od drutu

ja polecam ogrodzenia z Plotbud...są one wykonane bardzo solidnie i nie rdzewieją...firma jest z Tarnowskich Gór ale ogrodzenie założy na terenie całej Polski..konkurencyjne ceny dodatkowo zachęcają

sprawdź jeszcze ogrodzenia z firmy DREWBET; można zamówić u podbielskiego na poznańskiej

Hmm, generalnie szkoda, że nie podałeś więcej informacji dotyczących np. tego jaką ilością pieniędzy dysponujesz czy generalnie jak trwałe ma być to ogrodzenie. Teraz, to jest trochę wróżenie z fusów, a ja nie chciałbym mieć na sumieniu twojego złego wyboru.

Nie mniej jednak, jeżeli już mam coś proponować to myślę, że zgodzę się z użytkownikiem Kajtkiem. Plotbud jest całkiem niezłą firmą w tej dziedzinie.

Hmm, generalnie szkoda, że nie podałeś więcej informacji dotyczących np. tego jaką ilością pieniędzy dysponujesz czy generalnie jak trwałe ma być to ogrodzenie. Teraz, to jest trochę wróżenie z fusów, a ja nie chciałbym mieć na sumieniu twojego złego wyboru.

Nie mniej jednak, jeżeli już mam coś proponować to myślę, że zgodzę się z użytkownikiem Kajtkiem. Plotbud jest całkiem niezłą firmą w tej dziedzinie.

Ogrodzenia Tarnowscy w Budach Czarnocki bardzo dobrej jakości 884 886 969

ja polecam te ogrodzenia z Tarnowskich Gór..od polskiej firmy plotbud..mam od nich takie ogrodzenie w sadzie i jestem zadowolony

jestem cool

polecam również ogrodzenie z tej firmy: plotbud.pl. są rzetelni i terminowi. Odległość nie robi problemu. Wysyłają ekipę po całym kraju.

znalazłam bardzo ciekawy artykuł na temat różnych ogrodzeń: http://targiprodukcjiokienidrzwi.pl/ogrodzenia-trendy-zastosowanie-materialy/ warto, żebyś się z nim zapoznał, bo to nie żadna reklama, a obiektywny tekst

Polecam Ogrodzenia Tarnowscy producent, ma ceny do negocjacji naprawdę można wynegocjować dobre upusty 884 886 969

te są dobre: ogrodzenia panelowe
panele ogrodzeniowe
ogrodzenia systemowe

Ważne żeby to było ogrodzenie polskiego producenta bo w przeciwnym wypadku kilku latach można się rozczarować. Ja zaufałem Siatkopolowi z Częstochowy i widzę, że był to trafny wybór.

ogrodzeniatarnowscy.pl

Polecam ogrodzenia z Łodzi - Betto. Mają dobre ceny i spore rabaty na swój asortyment. Rozsyłają też materiał po kraju więc nie ma problemu w dostawie na drugi koniec Polski. Sam kupiłem tam ogrodzenie łupane i panelowe i jestem bardzo zadowolony.

zywoplot posadz jak cie niestac na dobry plot

.

ODRADZAM...!

Jeśli chodzi o ogrodzenia panelowe to jest to dosyć fajne rozwiązanie, ale pasuje bardziej do obiektów przemysłowych niż np. do domu. Do domu bardziej pasują stalowe albo z kamienia czy drewana. W przypadku stalowych polecam elementy kute: kute24.pl :)

Kto powiedział że ogrodzenie panelowe pasuje do obiektów niż domów ?? Moim zdaniem ogrodzenie panelowe idealnie pasuje do domów.

Majster nad Majstry

Autor: Majster23 domu nie widziales wwiec zamilcz Majster nad Majstry

Można ewentualnie rozwiązać to w taki sposób, że u podstawy stawiasz betonowe ogrodzenie, a na nim siatkę. Czyli takie coś jak na poniższym obrazku:

Takie rzeczy robią tutaj - link.

ja polecam ogrodzenia plastikowe - www.ogrodzeniaplastikowe.pl są najlepsze ;) no i w sumie ładnie sie prezentuja

Polecam siatkowe. Najprostsze, najtańsze i pełni swoją funkcję. Na każdy portfel. W Belgi np. nie ma w ogóle ogrodzeń, ale kultura społeczeństwa inna... Z kolei u nas płot na reklamę można wykorzystać. Np. banery siatkowe bo przy innych płot leży podczas wichury...

MM

Polecam siatkowe. Najprostsze, najtańsze i pełnią swoją funkcję. Na każdy portfel. W Belgi np. nie ma w ogóle ogrodzeń, ale kultura społeczeństwa inna... Z kolei u nas płot na reklamę można wykorzystać. Np. banery siatkowe bo przy innych płot leży podczas wichury...

MM

Ja jestem bardzo zadowolona. Wybraliśmy z mężem [http://www.inex-24.pl/] . Duży wybór wzorów, łatwy montaż i co dla mnie ważne - mogłam wybrać kolor z niestandardowej palety kolorów.

Wejdź sobie tutaj: grodzimy.com/13-ogrodzenia-panelowe panele ogrodzeniowe możesz mieć już od 39 zł więc nie jest to zły biznes, tylko pamiętaj mieć dobrych fachowców do tego ;)

Sprzedaje odzież używaną jako hurtownia odzieży używanej: http://werona.biz

Starannie wykonane panele ogrodzeniowe w przystępnej cenie można zakupić tutaj http://www.styloweogrodzenia.pl/pl/c/Panele-ogrodzeniowe/1.

w konarzycach robią takie ogrodzenia

Na pewno warto kupować ogrodzenie od sprawdzonych, solidnych firm, które mają już doświadczenie, ja mogę polecić Ci http://tcsogrodzenia.com/ , mają sporą ofertę, wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów, a bardzo fajną opcją na stronie jest wypełnienie formularza kontaktowego, dzięki, któremu możemy zamówić wycenę i zorientować się, ile nas o to wszystko wyniesie.

do porównania kalkulator producenta, którego znalazłem wczoraj:
www.rabatka.pl/calc.php

Z pobieżnego przeglądu wygląda, że w leroy merlin są tańsze elementy, ale razem, z dowozem, może być OK. :)

Jeśli nie chcesz sam wylewać podmurówki, to mają też elementy prefeabrykowane podmurówki pod słupki co 2,5m. :)

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

a pytałeś o ogrodzenie w firmie metpol-ogrodzenia? główna produkcja jest w warszawie ale mają dystrybucje po całej polsce. też jestem teraz na etapie wyboru producenta i akurat ta firma najszybciej zareagowała na moje zapytanie, cenowo też całkiem rozsądnie wyszli

Dobre ogrodzenia panelowe ma http://plot-serwis.pl Sprawdź ich ofertę. Na pewno dobrze doradzą w wyborze typu ogrodzenia, to sprawdzona firma.

Dobre ogrodzenia panelowe ma http://plot-serwis.pl Sprawdź ich ofertę. Na pewno dobrze doradzą w wyborze typu ogrodzenia, to sprawdzona firma.

S.pierd.alaj trollu

Ja od siebie mogę śmiało polecić ogrodzenia systemowe. Są bardzo trwałe i uda się je zamontować za relatywnie normalne pieniądze. Polecam firmę AB Tech - zakładali u mnie i z ogrodzeniem nie mam żadnych problemów a dodatkowo nie wzięli dużo. Poczytaj sobie artykuł o ogrodzeniach systemowych, może coś Cię natchnie :)

kolejny troll

tez się przymierzam do tego

:)

Witam,
polecam wybór ogrodzenia panelowego niż siatkę, z prostego powodu, wygląda solidnie.
Polecam poczytać artykuł na temat ogrodzeń panelowych, dostępny tutaj: http://www.salonik.com.pl/2016/06/24/ogrodzenia-panelowe-jak-wykonywac/
Pozdrawiam

Zgadzam się ogrodzenia panelowe są lepsze od siatki, od nich kupowałem ogrodzenie do swojego domu http://www.ogrodzenia-iss.pl/ i jestem bardzo zadowolony z ich usług, bardzo polecam tą firmę.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0