wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kredyt w Credit Agricole

Czy ktoś z państwa miał do czynienia z tym bankiem? Może ktoś brał tam kredyt gotówkowy? Interesują mnie opinie na ten temat, bo sam zastanawiam się nad pożyczką, ale nie jestem pewien, czy to dobry bank. Może ktoś ma jakieś refleksje, którymi mógłby się podzielić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Ja polecam, mam konta w tym banku, osobiste jak i firmowe od paru lat.

Super obsługa, szczególnie na Legionów obok 4+, fajne dupeczki tam obsługują , znają się na rzeczy, fachowość naprawdę na max poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

\"Dupeczki\" pewnie mają zasłonić coś mniej fajnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Jak dla mnie oferta jest bdb i od lat banku nie mam zamiaru zmieniać, najlepiej pójść samemu i zapytać o aktualną ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Co to autora tematu obchodzi? Ważne, żeby ktoś wkleił jakiś link do banku lub jakiejś porównywarki kredytów... Żałosne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Oferta jest całkiem dobra, chociaż trzeba uważać aby się nie spóźniać ze spłatą kredytu. Ponieważ wydzwaniają, sms-ują piszą listy - przy czym każda z tych czynności jest dodatkowo płatna. Jest to ich słaby punkt. Jeżeli chodzi o kredyty gotówkowe to odsyłam do http://www.forum-kredytowe.pl/f127/ - zapytaj tam według określonego szablonu - wg mnie jest to najlepszy sposób, ponieważ w ciągu kilku godzin otrzymasz kilka do kilkunastu ofert z różnych banków od różnych pośredników kredytowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

O i nastąpiło rozwiązanie ..... pojawił się link.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Minąłeś się z powołaniem - powinieneś zostać detektywem lub dziennikarzem śledczym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

w Aliorze mają gwarancje najniższej raty, tylko dopytaj o ubezpiecznie kredytu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Zero(s) nie pyskuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Opinie o bankach a także najtańszy kredyt w rankingu - aktualnyranking.com. Sam korzystam z ich artykułów gdy mi jest coś potrzebne z banku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Ten kredyt nie prezentuje się źle, ale myślę, że da się coś lepszego znaleźć, jeśli dobrze poszukamy. Świetnie sprawdza się ten kalkulator walutowy z moneya: http://direct.money.pl/kredytygotowkowe/ . Ja tak zawsze sprawdzam i nigdy nie przepłacam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Ten kredyt nie prezentuje się źle, ale myślę, że da się coś lepszego znaleźć, jeśli dobrze poszukamy. Świetnie sprawdza się ten kalkulator walutowy z moneya: http://direct.money.pl/kredytygotowkowe/ . Ja tak zawsze sprawdzam i nigdy nie przepłacam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Slodzio-miodzio . <<Bank<< robi sobie autoreklame a ludzie mysla, ze naprawde ktos chce znac opinie o tym ,,banku,, Po pierwsze przestancie nazywac tego typu badziewia b a n k a m i . Slodzio-miodzio bo szukaja frajerow, a potem jazda na calego. Nie wierzcie im.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Ta pseudo najniższa rata w Aliorze nie zawsze jest najniższa. Mi w Pekao S.A wyszła o 30 zł aż niższa niż w Alior Banku. Mają niższe oprocentowanie ale koszty kredytu wyrównuja wszystko. Osobiście polecam Pekao SA. Sami ściągają ratę w wyznaczonym dniu wiec nie bawię się w przelewy. Każda pożyczkę dostaje bez zaświadczeń na podstawie wpływu na konto. Dużo mniej latania i załatwiania. Kiedy chciałam wziąć to musiałam iść i uzgodnić. Wróciłam jak były gotowe dokumenty. Mogę szczerze polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

A jak wyglądają u nich rachunki bankowe? Jak się przedstawiają koszta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Średnio powiem Ci. Przeglądając sobie porónania kont w poszczególnych bankach to Credit Agricole się w nich nie znajdzie:
http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/

Przynajmniej na pierwszych miejscach. Największym problemem w tym przypadku jest ograniczona ilość miejsc, z których można wyciągać kasę. Czyli bankomaty Credit Agricole i bankomaty BZ WBK. W innych jest opłata 5 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt w Credit Agricole

Obecnie jest sporo ciekawych ofert kredytów z których można skorzystać całkowicie internetowo - http://www.banki24.com.pl/kredyt-przez-internet-w-jakich-bankach/ oczywiście jeżeli myślimy o gotówce nie przekraczającej powiedzmy gdzieś do 10 000 zł. Jeżeli mamy dobrą historię kredytową, posiadamy dobre dochody to nie powinniśmy mieć większych problemów by taki kredyt załatwić całkowicie online.

Przy okazji - fajna alternatywą dla kredytów jest limit w koncie i wychodzi szczególnie korzystnie jeżeli mamy możliwość jego spłaty np. w ciągu 12 miesięcy. Do uzyskania takiego kredytu jest jednak konieczny odpowiedni obrót w koncie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org