czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Meble dla dziecka

Gdzie kupie lub zamówię ciekawe meble dla dziecka (np.łóżko drewniane z materacem,komoda,szafa). Byłam Żabia i Legionów,czy gdzieś są jeszcze meble dla dzieci?A może ktoś może polecić jakieś strony internetowe z meblami,sprawdzone.

I jaki materac polecacie (sprężynowy czy z pianki) dla dziecka o wadze 14kg.Ktoś może ma jakiś sprawdzony materac konkretnej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble dla dziecka

Niedawno meblowałem pokój dla 3 latka, zjeździłem całą Łomżę, i nic nie udało mi się rozsądnego kupić.

Zdecydowaliśmy się na zestaw Mamut z Ikei i jak na razie jesteśmy zadowoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble dla dziecka

nic nie ma, potwierdzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble dla dziecka

Też miałem kiedyś taki sam kłopot...

Trzeba usiąść, pomyśleć, coś gdzieś podejrzeć lub ewentualnie samemu narysować jakiś zarys, szkic, a jak ktoś potrafi to i więcej... a potem zostaje już tylko zlecić wykonanie jakiemuś sprawdzonemu fachowcowi.

Tak właśnie kiedyś zrobiłem. Mamy to co chcieliśmy i tak jak chcieliśmy :)

Pozdrawiam i powodzenia życzę :)

Ps. Czasami warto 'brać byka za rogi', a nie tylko czekać aż któryś z naszych sklepów coś (byle jakiego) przywiezie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble dla dziecka

Jedź do IKEI w Warszawie. Są łóżka rozsuwane na różne długości i ciekawe niedrogie mebelki. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble dla dziecka

moje dzieci w pokoju mają proste sosnowe łóżka-ikea, materace to jamajka z firmy koło, warto zainwestować w zdejmowane pokrycie, sosnowa szafa, ikeowski regał z samych pólek ale nie pamiętam nazwy, i do tego kolorowe pojemniki, koszyki, kartoniki,pudełka. postawiłam na prostotę i wygodę oraz łatwość sprzątania-żadnych dywanów, proste białe żyrandole, żadnych karniszy, firanek. dzięki temu za powiedzmy 5 lat nie bede musiała wymieniać mebli bo te będą niemodne i obciachowe. chłopcy teraz wybierają kolory na ściany :) bo będziemy odnawiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble dla dziecka

A może ma ktoś na sprzedaż okrągły stolik Ikea Mammut?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Meble dla dziecka

Na olx warto poszukać

Majster nad Majstry

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org