niedziela, 23 lipca 2017 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

Szukam rzetelnej, sprawdzonej firmy, która poprowadzi sprawę odszkodowania po wypadku samochodowy. Chodzi o firmę, która otrzymuje wynagrodzenie tylko po wygranej sprawie. Firma, która nie oszukuje i jest sprawdzona. Najlepiej z placówką w Łomży:)

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Odszkodowanie OC sprawcy po wypadku

moge ci napisac na priva jakiej nie polecam .....dostalem tyle ile bylo w wycenie MINUS ! ich 30 % ....a reszta \" no wie pan mozemy sie sadzic ...1,500 zl poprosimy a pozniej si ezobaczy\"

M

Helper. Mi, osobiście, bardzo ta firma bardzo pomogła. Nigdy nie uzyskałabym takiego odszkodowania gdyby nie ich zaangażowanie w sprawę.

Ja polecam zdecydowanie EuCO. siedziba co prawda w Legnicy, ale zaangażowanie jest. Kontakt przedstawiciela również.

Autor: trzezwy

Jak uznałeś że ci mało naliczyli, to było naprawiać na fakturę. A nie po sądach się ciągać.

Zdecydowanie polecam kancelarię Universus w Łomży na Al.Legionów, naprzeciwko parku za byłą szkołą drzewną. Dzięki nieej uzyskałem bardzo wysokie odszkodowanie. Wynagrodzenie za prowadzenie sprawy kancelaria pobiera dopiero po uzyskaniu odszkodowania i to duzy plus!!! Nie polecam kancelarii z siedzibą gdzieś w Polsce, bo traci się bezpośredni kontakt z taką kancelarią i nie wiadomo na jakim etapie jest sprawa. Nie polecam też jakichkolwiek przedstawicieli kancelarii, bo ich zadaniem jest tylko pozyskanie klienta, podpisanie umowy i odesłanie zebranych dokumentów do kancelarii gdzieś w Polsce. Tylko potem problem aby sie coś dowiedziec a takie sprawy trwają...

Nie wierz tym co zakładają tematy na forum, o których nie mają pojęcia

Masakra ...

,,, bo traci się bezpośredni kontakt z taką kancelarią i nie wiadomo na jakim etapie jest sprawa.,,
co ty za brednie pleciesz?
W dobie netu i tel. komórkowej?
Śmiało możesz brac firmę z USA. albo i Australii.
Nie wygłupiaj się i nie rób taniej reklamy.

akurat byłem pasażerem w służbowym aucie- nie znając faktów nie pisz

edi# akurat byłem pasażerem w służbowym aucie- nie znając faktów nie pisz

Ja akurat Helpera nie polecam. Trochę nerwów kosztowała mnie współpraca z nimi. Ale wiadomo trzeba szukać i może się trafi na rzetelną firmę. Jednemu pasuje to innemu tamto.

: Vincent (46.115.28.---)
Data: 31-07-14 19:03

,,, bo traci się bezpośredni kontakt z taką kancelarią i nie wiadomo na jakim etapie jest sprawa.,,
co ty za brednie pleciesz?
W dobie netu i tel. komórkowej?
Śmiało możesz brac firmę z USA. albo i Australii.
Nie wygłupiaj się i nie rób taniej reklamy.

Vincencie chyba nie znasz polskich realiów ;) Jak podpisujesz umowę z osobą która będzie się zajmować twoją sprawą to na plus dla Ciebie, wiesz kogo zapytać, wiesz do kogo się zwrócić, wiesz co się dzieje w twojej sprawie.
A w większych firmach gdzie pracuje kilkadziesiąt osób albo kilkaset osób w całym kraju , nie uzyskasz a raczej cięzko jest uzyskać konretne informacje. I pozostaje Ci czekac latami i oczekiwać ze moze jednak coś ruszyło ;)
Nie wspomnę nawet ze osoba z którą podpisałeś umowe czyli agent danej firmy po podpisaniu umowy i wzięciu za to oczywiscie prowizji ...co zawiera się w kwocie którą egzekwuje firma czyli płacisz za to również Ty - ma cie w ***** ;) Wiec wybacz ale mozesz sobie swoje nowinki techniczne wsadzic w to samo miejsce :P Helpera też nie polecam i jeszcze jednej firmy na V ;) ale mniejsza w temacie, zawsze możesz użytkowniku trzezwy - walczyć sam o swoje - być może Ci się uda.

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Najpierw napisz o co ci dokładnie biega.

edi# jakos inni wiedza o co chodzi- a mianowicie mialem wypadek i wiem, ze mozna z OC sprawcy ubiegac sie o odszkodowanie- i wlasnie poszukuje takiej firmy, ktora prowadzi takie sprawy i jest sprawdzona, rzetelna i godna polecenia. tyle

MAJSAKRA:D

adversum

Jak zwykłe zrobienie to nie potrzebny prawnik. Musisz mieć oświadczenie o wypadku spisane na miejscu lub była wezwana policji. Jak nie spisałeś na miejscu oświadczenia o wypadku lub nie wezwałeś policji to popij teraz wodą. Sprawca teraz może się nie przyznać.

A inni z twojego tekstu wiedzą że szukasz prawnika, nie wiadomo po co.

ja polecam skorzystać z usług firmy typu Votum, nic się nie straci na tym a tylko można skorzystać... takie czasy niestety, że własny ubezpieczyciel miga się jak może od wypłaty odszkodowania a człowiek sam za wiele nie zdziała ;/

Witam. Myślę, że byłbym w stanie pomóc. Jestem młodym prawnikiem, walczę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, także priorytetem jest dla mnie to, żeby uzyskać dla poszkodowanego jak najwyższe odszkodowanie. Należność dopiero po wygranej, wcześniej: ani grosza. Oferuję wsparcie i szczegółowe informacje nt. postępu sprawy na każdym jej etapie.

ryan-wu@o2.pl

Co do firm odszkodowawczych z Łomży to nie znam żadnej, sam miałem okazję raz korzystać z usług takiej firmy, ale była ona z Siedlec. Tą firmą było MK-Finanse (miałem problem z wypłatą odszkodowania za stłuczkę samochodową). Sprawa skończyła się w sądzie, MK-Finanse udzieliło mi pomocy, bo sam nie poradziłbym sobie z opłatami związanymi z drogą sądową. Po dwóch rozprawach uzyskałem odszkodowanie cztery razy większe niż to, co proponował mi ubezpieczyciel.

Jedną z lepszych firm odszkodowawczych w całej Polsce jest EuCO. Mają swoich agentów w każdej miejscowości.

Co do auta, to warto wynająć rzeczoznawcę, żeby wycenił szkodę. Będziemy dzięki temu wiedzieć ile będzie nas kosztowała naprawa czyli de facto ile musi się nam zapłacić ubezpieczyciel. Na tej stronie http://autowyceny.pl jest więcej informacji na ten temat.

Hej, nie wiem czy https://votum-sa.pl/ sa z Łomzy, ale rok temu mi pomogli wiec polecam nawet jesli trzebay sie przejechac do innego miasta, z innymi firmami nie mam dowiadczenia a z tymi nie było wiekszych problemow.

Re: Odszkodowanie z OC sprawcy po wypadku

Duży teren działania ma firma pomagająca odzyskać odszkodowanie z oc sprawcy, tutaj dokładniej to jest opisane http://castellum.com.pl/nasze-uslugi/odszkodowania-z-oc. Jest to firma odszkodowawcza Castellum zajmująca się dochodzeniem odszkodowań. Jako klient możesz liczyć na darmowe zajęcie się sprawą i przygotowanie całej potrzebnej dokumentacji, natomiast rozliczenie następuje po zakończeniu sprawy z sukcesem.

Skontaktuj się z firmą Poena, ja właśnie z identyczną sytuacją korzystałem z ich usług, zadowolony jestem z efektów jakie przyniosła współpraca z nimi.

Ja z kolei do tego typu spraw polecam http://kancelariaomega.pl/odszkodowania-lomza.html.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0