czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Budowa domu

Planuje rozpocząć budowę domu w okolicach Łomży
Potrzebuje dobrych, sprawdzonych fachowców i solidne firmy
Zalezy mi na profesjonalnych usługach i będę tego pilnował

Poszukuje :

Budowniczych surowego stanu budynku w stylu nowoczesnym, czyli wysokie piętro z dachem o małym spadku. Duży nacisk na izolacje termiczną

Wykonawców elewacji

Tynkarzy

Hydraulików (rekuperacja mech. Odkurzacz, kominek, pompa ciepła)

Elektryków

Posadzkarzy

Dekarzy

Prosiłbym o krótka opinię dlaczego właśnie ta firma / ten człowiek i jakiś kontakt

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Jeśli chodzi o posadzki to polecam Pana Wądołowskiego. Znana firma w Łomży. Niestety nie posiadam telefonu, ale podejrzewam, że w necie znajdziesz bez problemu. Około 100m2 wykonali agregatem chyba o ile dobrze pamiętam w 4 godziny. Cement był konsystencji wilgotnej gleby więć szybciutko wyschło. Poza tym podłoga była gładka jak lustro. Robiłam podłogi 4 lata temu. A jeśli chodzi o cenę to wyniosło mnie taniej niż jak wzięłam papraków, którzy ręcznie wylewki robili w piwnicy. Ale dokładnej ceny nie pamiętam. Napewno posadzki wykonane profesjonalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Reklama fachowców, w zasadzie partaczy. Dobry fachowiec nie potrzebuje reklamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Dzięki Gabi

Czy ktoś może cos dodać co do reszty lub właśnie do podłóg?

Jest tak dużo firm i ludzi którzy się specjalizują w tej branży ze masakra. Niestety wiele historii słyszałem gdzie źle się kończyło mimo wspaniałej "gadki".

Czytając forum na stronie muratora poznałem mniej więcej kilka niuansów, tam jest też kilku polecanych ludzi, jednak są gdzieś z Polski. Wierze ze w łomży tez są dobrzy specjaliści

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu


"Perfect-Dach" Szczepan Sienicki

5 a 18-300 Cieciorki podlaskie

Telefon:
+48889164157 Polecam u mnie robili nie ma lipy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu


******** KRYCIE DACHÓW***** Perfect Dach Sienicki***
Telefon: 889 164 157
Adres: Cieciorki - k 5A
Rodzaj: oferuję usługę
Kategoria: Usługi
Data wystawienia: 25.04.2014
Kompleksowe remonty dachów, Krycie dachów, ciesielka.
Konkurencyjne ceny i najlepsza jakość wykonania, fachowość, wieloletnie doświadczenie. Naszą wizytówką są setki dachów wykonane na naszym terenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Robią z ceramicznej dachówki, czy tylko blachodachówka ?

Jak z ociepleniem

Czy polecacie pianę ? Czy tradycyjnie wełnę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

chlopie teraz sie nie ociepla jeden pustak i styropian 15-stka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

maz wlasnie stawia piekny domek pod warszawa robi wszystko od podstaw do pana wadolowskiego tez ma kontakt i tez go poleca jesli chodzi o dach tez sam wykonuje jek dotad bez zastrzezen pozdrawiam

zgrzyt hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

JankesJo

Co masz na myśli, pisząc ze się nie ociepla teraz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

nie to ze sie nie oplaca ,tylko malo kto ociepla dom wata pianka idzie pustak 24 i na to elewacja styropian 15 stka ot i masz ocieplony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

WSZYSTKO ROBIA I DACHOWKE I BLACHODACHOWKE TYLKO NIE WIEM JAK Z TERMINAMI BO CIEZKO SIE DOSTAC ALE WARTO PERFEKT DACH SIENNICKI CIECIORKI POLECAM NIE MA LIPY!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu


******** KRYCIE DACHÓW***** Perfect Dach Sienicki***
Telefon: 889 164 157
Adres: Cieciorki - k 5A
Rodzaj: oferuję usługę
Kategoria: Usługi
Data wystawienia: 25.04.2014
Kompleksowe remonty dachów, Krycie dachów, ciesielka.
Konkurencyjne ceny i najlepsza jakość wykonania, fachowość, wieloletnie doświadczenie. Naszą wizytówką są setki dachów wykonane na naszym terenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Jak już postawisz dom, mam kontakt do babeczki która projektuje wnętrza. Pomysłowo i fajnie. Zrobiła mi mieszkanie. Magda Kot ---> magda.lena.kot.01@gmail.com to prywatny mail

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

JankesJo

Jak była rozmowa o dachu, zapytałem o docieplenie (dachu)
A Ty mi na to ze się nie dociepla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Autor: eM_eM a co to za sztuka sobie wnetrze zaprojektowac haaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Dzięki em em

To też jest ważne

Odezwę się do tej osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Zdziwiłbyś się JankesJo że to jednak sztuka zaprojektować dobrze i funkcjonalnie. Ja jestem zadowolona...bo to chodzi o coś więcej niż postawienie kanapy pod ścianą i telewizora na wprost

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

kolory scian zaluzje czy zaslonki parkiet z debu czy deski z sosny mysle ze troche wyobrazni trzeba miec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Polecam brygadę z Korzenistego Pana Mirka - 36 dni i dom stanął u nas w Podgórzu łącznie z dachem (170m2 i podwójny garaż). Robota super dokładna, dużo potrafi doradzić co jest przy budowie bardzo ważne i to wszystko w dobrej cenie. Polecam tel. 608455228 lub 602807628.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Do anelka2009 . U mnie same fundamenty schły 48 dni. Każdy murarz to powie. W necie też tak piszą. Całkowie stwardnienie betonu: B10, B15, B20, czas 48 dni. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

pewnie ze tak a pozniej wychodza kwiatki oj wychodza

zgrzyt hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Autor: anelka2009 to rzeczywiscie fachura haaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

A może jakieś strony z projektami wnętrz dodacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Nowoczesny dom stawiali mi firma POLI-BUD PLUS tel.512354222 jestem zadowolona Godni polecenia budowa domów pod klucz współpracują z elektrykiem i hydraulikiem co do posadzek to najlepszy i najlepsze ceny ma Pan Wądołowski tel.600 721 525

monika12321

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Jeżeli ma to być ściana jednowarstwowa to najlepiej z dobrego pustak szlifowanego o dobrym współczynniku przenikania ciepła.
Dla grubości 49 - 50 cm :
JOPEK ma Współczynnik przenikania ciepła U=0,29* W/m2K
Wienerberger ma Współczynnik przenikania ciepła U=0,26* W/m2K lub 0,30 dla zwykłego pustaka
EDER ma Współczynnik przenikania ciepła U=0,16* W/m2K lub 0,22 dla zwykłego pustaka
Różnica duża na korzyść edera. Nawet najgorszy pustak edera znacznie przewyższa parametrami konkurencję Exclamation
Budowanie ściany jednowarstwowej przyśpiesza budowę i obniża koszty budowy. Nie ma przecież dodatkowych kosztów związanych z dociepleniem !
A stosując dobry pustak ceramiczny można zaoszczędzić na późniejszych kosztach ogrzewania. (Ale ważne aby dobrać również dobre okna).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

zajrzyj tu - www.oto-projekt.pl, z Łomży są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Pustak to nie wszystko. Do tego trzeba jeszcze odpowiedni styropian, z uwzględnieniem szczególnie wagi minimalnej. Bo na tym wielu sprzedawców niestety kantuje, a to w sumie b. łatwe do sprawdzenia jest: http://www.gwarantowanystyropian.pl/dla-konsumentow/wytyczne-dot-kontroli-styropianu-przed-zakupem/ Lepiej zainwestować od razu, jak potem marznąć i dopłacać, jak dasz się oszukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Aniole, Ty chyba nie trafiłeś na odpowiednie forum. Może o szczegółach budowy Twojego wymarzonego domu pogadasz z projektantem ?! W trakcie realizacji Wykonawca ma budować ściśle z projektem a nie zajmować się doradztwem, jak to niektórzy na tym forum sugerują


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Jeśli chodzi o budowę domu to polecam tylko i wyłącznie fachowca, który mi budował dom. Uczciwy, znający się na robocie, żaden krętacz, zna się na projekcie, ma wiele lat doświadczenia i przede wszystkim - nie zedrze z Ciebie fortuny.

Mam do Pana nr telefonu: 696 567 214

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

zapytaj znajomych, kto u nich budował. gdzie kupowali materiały, skorzystasz z czyjegoś doświadczenia i wyjdzie to na dobre twojej budowie.
O nowych rozwiązaniach i technologiach przeczytasz w branżowych czasopismach i w necie frappe.pl/techniki-montazu-bezposredniego-co-to-jest-jakie-technologie/. Może znajdą zastosowanie podczas budowy domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

spadaj c.i.o.t.o. z tą reklamą wiejskiej firmeki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Wyslij zapytanie firmie PRB ADAM http://www.prb-adam.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Ja raczej postawiłabym na mieszkanie niz budowę domu, chyba, że ktoś bardzo chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

O, fajnie :) Wielkie dzięki :) Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą :)

Bo jeśli się kogoś za bardzo pokocha, człowiek staje się nieszczęśliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

POLECAM FIRME HYDMAR Z KOLNA U MNIE WSZYSTKO ROBILI TEZ W DOMU NAPRAWDE GODNI POLECENIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Ile teraz postawienie domu 160-170m2 w stanie surowym??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Budując dom trzeba zastanowić się nad wentylacją. Najlepsza będzie mechaniczna, czyli tak zwana rekuperacja. Każdy użytkownik ją poleca i każdy jest bardzo zadowolony, ponieważ jest to bardzo oszczędna opcja. Montażem jednak musi się zająć odpowiednia firma, według mnie jedną z najlepszych na rynku jest Wojwent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Moja siostra w tym roku zacznie budowę swego wymarzonego domu drewnianego z bala. Wszystkie prace wykona jeden wykonawca, a mianowicie Natur Eko Dom. Firma z mazur, która ma spore doświadczenie w budowie takich domów. Budują je z lokalnego materiału jakim jest bal z sosny mazurskiej. projekt siostra ma indywidualny, który wykonała pracownia z nimi współpracująca. Budowa takiego domu ma potrwać trzy miesiące więc szybko będą się cieszyć własnym lokum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

To bardzo słaba firma. Narzędzia miernej jakości tylko dla majsterkowicza do sporadycznego z użytku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Na Pewno nie kupuj osprzetu przez internet idz do sklepu weż w rękę i porównaj jakość wykonania bo kupisz dziadostwa jak nie jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego Greinplast z chemią budowlaną, gdzie znajdziecie m.in. kleje do elewacji . Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

maxx44 napisał(a):

> Polecam wszystkim zajrzeć na stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Alumglass, gdzie znajdziecie między innymi wysokiej jakości okna. To producent okien w Polsce https://alumglass.eu. Niezależnie od tego, czy szukasz opcji eleganckich czy stylowych, nowoczesnych czy tradycyjnych, wyjątkowych czy uświęconych tradycją, mamy szeroki wybór pasujący i uzupełniający styl Twojej nieruchomości.

Kupowałem u nich okna i mogę powiedzieć, że produkty są bardzo wysokiej jakości. Priorytetowa zaleta materiału nie pozostawia kompromisów dla najlepszego wyboru. Rezultatem jest podstawa z doskonałym produktem bez dodatkowego ciężaru stali. Można wykonać dowolne zadanie w kształcie i rozmiarze. Nowy poziom efektywności energetycznej przeszkleń aluminiowych, pozwalający właścicielom domów i firmom zaoszczędzić na rachunkach za energię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

36 dni i dom stanął 😂😂😂 - zycze powodzenia w użytkowaniu …

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budowa domu

Nie baw się w budowę samodzielnie, poszukaj firmy która Ci pstawi od A do Z

Tu przejrzysz Księgi Wieczyste po samym adresie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org