piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wizytówki

Gdzie najkorzystniej zamówić wizytówki i jakie są ceny ? Dziękuję z góry za info.

502

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizytówki

Allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizytówki

i tak właśnie upada Łomżyński handel i usługi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizytówki

tylko ta różnica to nie 10-15%, a często 200%. pokaż mi ofertę w z Łomży gdzie za 1000 sztuk wizytówek, papier 350 g, druk 2x cmyk offsetowy, laminowane dwustronnie za 50-60 zł. za 50zł w Łomży drukną Ci z 200 sztuk na drukarce cyfrowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizytówki

teraz to wszystko mozna kupic w necie za grosze sklepy nam w lomzy nie potrzebne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizytówki

Moim zdaniem warto zamawiać przez Internet. Tam są znacznie tańsze takie rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizytówki

Zgadzam się z przedmówcą. Zdecydowanie bardziej warto zamawiać przez internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizytówki

Ja też zamawiałam przez internet, w drukarni Labcreation zamówiłam 100 szt wizytówek, tyle mi w pełni wystarczyło, wraz z dostawą kurierem za 34,44 zł (28 zł netto). Wizytówki na fajnym papierze, ładnie wydrukowane, tak więc przebicie jest baaardzo duże, nie ma się co oszukiwać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizytówki

Swego czasu zamawiałem tutaj https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=656005&t=656005[/ur] i byłem bardzo zadowolony jakości i czasu wykonania. Cena też nie należała do wygórowanych, dlatego jak następnym razem będę potrzebował wizytówek, to pewnie też u nich zamówię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizytówki

Ja się niebardzo na tym znam. W związku z tym raczej nie będę w stanie pomóc.

[...] istnieją marzenia, które nawiedzają nas tuż po przebudzeniu. To one sprawiają, że warto żyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizytówki

Bardzo polecam samemu zaprojektować wizytówki i wydrukować je w drukarni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org