czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep z naturalnymi kosmetykami

Czy w Łomży są sklepy z naturalnymi kosmetykami?
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Chodzi Ci o kosmetyki pielegnacyjne, czy kolorówkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Jeżeli szukasz pielęgnacyjnych, możesz zajrzeć do "Drogerii na Farnej" oraz do zielarskiego przy Księżnej Anny (w domu za Stokrotką). Ja się tam czasem zaopatruję czasem w olejki do twarzy i włosów, olejki eteryczne, masła, glinki, sole do kąpieli, mydła.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Polecam na ks. anny sklep zielarski tam są naturalne kosmetyki.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Chodzi mi raczej o kosmetyki pielęgnacyjne. Szczególnie o naturalne szampony do włosów.
Dziękuję za podpowiedzi. Z pewnością odwiedzę oba adresy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Ja kupiłam w tym sklepie zielarskim szampon za 9zł, który jest teraz w promocji w Biedronce za bodajże 5zł i mogę go polecić(bez sls, parabenów itd), są z firmy Farmona czy jakoś tak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami



ORIFLAME - Nature Secrets


http://pl.oriflame.com/products/product-list.jhtml?prodCat=hair&brandCat=hrnaturesecrets

Chcesz zamawiac wszystkie kosmetyki Oriflame az z 23% znizka - zapisz sie do Klubu Oriflame i zamawiaj ile i kiedy chcesz ( nie ma zadnych zobowiazan )

Zglos sie na maila ( jest w moim profilu) - podam specjalny link rejestracyjny do Klubu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Szampony bez slsów i silikonów oraz bezsilikonowe odżywki kupisz w Rossmanie (seria Alterra). W aptece na Dwornej i przy Rondzie Kościuszki kupowałam Biowaxy (tylko sprawdź etykietę, bo są różne wersje "waxów").

Etykiety, niestety, trzeba czytać uważnie. Szampony sprzedawane w aptekach, niby "delikatne" zawierają często sls i sles. Napis "naturalny" na butelce też jeszcze o niczym nie świadczy. Co ciekawe, takie detergenty stosuje się także w niektórych szamponach dla dzieci (nie ma ich za to Hipp).

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia, w rossmanie jest ok odzywka z garniera z morelą(ma dobry sklad i swietne dzialanie) a do olejowania polecam oliwke hipp, nie zadne johnsons ktore zawieraja mase silikonow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Do olejowania polecam gotową mieszankę z Yves Rocher, choć to jeszcze kwestia włosów. Mnie się zupełnie nie sprawdził kokos (ale zamiast balsamu do ciała spisał się naprawdę dobrze). Nieźle zadziałał się argan, jeszcze lepiej makadamia, olej ze słodkich migdałów, awokado oraz z pestek dyni (ten ostatni można kupić np. w Szarłatowej Spiżarni). Natomiast nasion truskawki i nasion maliny szkoda mi póki co na włosy i używam wyłącznie do twarzy i szyi.
Fair01, masz całkowitą rację: żadnych takich oliwek jak Johnsons. Swoją drogą, oni w szamponach mają SLS, wprawdzie nie jako pierwszy detergent, ale jednak...

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Ooo dzieki, sporo informacji o ktorych nie wiedzialam. U mnie sprawdzal sie olej kokosowy ale to zalezy od wlosow. Jesli chodzi o biovax to maja teraz probki w biedronce:) a jesli juz jestesmy przy naturalnych kosmetykach to polecam pomadke ochronna do ust Alterra jako odzywka do rzes, mozna o tym znalezc sporo informacji w sieci, szczegolnie na wizazu. Ja stosuje i jestem bardzo zadowolona z efektow :) a do nawilzania praktycznie kazdego rodzaju skory 'rybki' Dermogal, kosztuja kilkanascie zl a wystarczaja na naprawde dlugo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

O pomadce na stosowanej na rzęsy nie słyszałam, dzięki! Sama co najwyżej olejem rycynowym je smaruję (podobnie jak brwi).
Co do biovaxa - sprawdź etykietę, zanim kupisz. Mam nadzieję, że to ten dobry :)
Do twarzy stosuję obecnie głównie olejki, a z gotowych rzeczy to tylko krem z kwasami (czasem jeszcze jakieś krosty się zdarzają) oraz filtry. Natomiast zamiast peelingów używam czarnego mydła. Nie jest może najtańsze (za swoje dałam prawie 40 złotych), ale biorąc pod uwagę, że stosuję je raz w tygodniu na twarz i ciało, nie jest to duży wydatek. Pudełeczko kupione w połowie maja dopiero się skończyło :) Próbowałaś może tego mydła?

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Tak, te same biovaxy ktore mozna kupic w superpharm(zaluje ze w Lomzy nie ma tej drogerii).Slyszalam, mydlo aleppo czy jakos tak? Ciekawa jestem efektow:) no a jesli chodzi o te kwasy to nie mam pojecia jak sie do tego zabrac, jest taki wybor ze naprawde ciezko sie zdecydowac:( zaraz nabijemy 100postow na moj ulubiony temat:)) czego uzywasz jesli chodzi o kosmetyki kolorowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Mydła Aleppo nie używałam, choć myślałam kiedyś, by używać je do włosów. To mydło, które zawiera, prócz oliwy z oliwek, także olej laurowy. Czarne mydło (savon noir) nie ma oleju laurowego, ale fajnie oczyszcza skórę. Działa jak delikatny peeling.

A jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe, to szczerze mówiąc ograniczam się do czarnej kredki i różu ;) resztę (cienie, błyszcząca gruba kredka, puder czy tusz do rzęs) używam od czasu do czasu. Część kolorówki mam z Inglota oraz Miss Sporty. A tusze różne kupuję.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

mi koleżanki poleciły kupować kosmetyki w waptece, proponuje przejrzć oferte mają ponad 1000 produktów.

jaaasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

mam dostęp do bardzo dobrych kosmetyków 100% naturalne są to kosmoceutyki firma TianDe proszę >Ewentualny kontakt mailowy . sylwiasek1@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

W aptece też trzeba wiedzieć, co brać. Wbrew pozorom, wiele szamponów dostępnych w aptekach ma np. SLS. A co do naturalnych - podobno fajne rzeczy od Babci Agafii mają w aptece przy Księcia Janusza (przy poczcie).

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Kupował ktoś może w tej aptece przy Ks.Janusza kosmetyki Babuszki Agafii? Jestem ciekawa jaki mają asortyment :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Moja mama kupiła jakieś kremy z serii 50+. Bardzo sobie chwali.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

ORIFLAME - kosmetyki / odzywki Wellness - wszystko na bazie naturalnych skladnikow.

Chcesz je zamawiac az z 23% znizka ?

Napisz na - oriflame.1@wp.pl ( podam specjalny link rejestracyjny, z ktorego

bedziesz mogl zamawic kiedy i ile chcesz i bez zadnych zobowiazan)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Większość pseudo-naturalnych kosmetyków ma w swym składzie do 20 % naturalnych składników reszta to chemia parabeny itd trzeba dobrze znać skład by odpowiedzialnie polecać kosmetyki jako naturalne !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Internet, większość produktów to lipa, nawet tych drogich. Dobra i tania marka to np. Hildegard Braukmann. Przy czym jednak zdecydowana większość marek z jakimi mieliśmy do czynienia tej jakości nie gwarantuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Polecam kosmetyki dr.Podbielskiego :) kremy,szampony,balsamy z mikroelementami --REWELACJA !!! :) myślę,że Panie,którym zamawiałam krem mikroelementowy potwierdzą moje słowa

http://sklep.podbielski.pl/?mikroelementowe,44


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

mam kosmetyki z nowej firmy na rynku są naturalne i lecznicze możliwość oczywiście współpracy wtedy cena o 35% marży niższa.tel .bezpośrednio do mnie 505 116 061.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Sugerowana, jakościowa marka - http://www.kremus.pl Zwracajcie uwagę na składy kosmetyków, bo tylko jedna pozycja w składzie wystarczy, aby kosmetyk uznać za naturalny, przy czym jak dla mnie to chyba jednak zdecydowanie zbyt mało, prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

w Venedzie przecież macie stoisko

- Nic tak nie otwiera oczu i nie prostuje garba, jak nóż wbity w plecy... -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Świetne kosmetyki naturalne w szczególności szampony maski do włosów ale i wiele innych ciekawych produktów w sklepie z meblami zachodnimi obok marketu Mila,jest tam taki kącik z kosmetykami polecam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Żona kupuje?? Czy to raczej rodzina właściciela/lki się odezwała?

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

A po co szukać sklepu w Łomży, jak możesz spokojnie wszystko zamówić przez internet. Kosmetyków i tak nie musisz mierzyć przed, więc co to za różnica! A w sumie różnica jest, bo uwierz mi, że z takiej strony https://www.cosdlazdrowia.pl/ jak skorzystasz dostaniesz to co chcesz w mniejszych cenach!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Ja tam lubię obejrzeć, powąchać, a nie lubię czekać na przesyłkę :) Przez internet zamawiam to, czego nie mogę dostać na miejscu. Lub wtedy, gdy ewidentnie taniej jest w sieci.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

No w sieci akurat zawsze jest taniej, szczególnie jak jest tania wysyłka.
Dlatego z naturalnych produktów kosmetyków, ale też herbat to zamawiam głownie na http://mybelle.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Chyba już o tym było, ale testujcie sobie produkty Hildegard Braukmann - wiem jak dużą dają zmianę, jak mocno pozwalają odmienić cerę i włosy, ale w każdym przypadku te produkty wymagają systematycznego stosowania. Jeśli nie będziecie robili tego jak należy, to wiadomo, że korzyści będą mizerne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

od nie dawna jest sklep ekologiczny na ul.Broniewskiego ze zdrowa żywnością i mają także w sprzedaży ekologiczne kosmetyki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Od dawna zamawiam kosmetyki naturalnego pochodzenia ale równie konkurencyjnej jak oferta sklepu pod adresem www.e-naturalne.pl jeszcze nie znalazłam. Kupuję w nim wszystko począwszy od dermo kosmetyków a na witaminach i kulach do kąpieli kończąc! Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

ja też zaczęłam stosować tylko takie kosmetyki i widzę wyraźną różnicę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Ja większość naturalnych kosmetyków kupuję przez internet, bo lubię sama je sobie rozrabiać, ale zdarzało się kupować kosmetyki Babci Agafii, Sylvecco czy mnóstwo olejków do twarzy i włosów.
Poza tym zamiast zwykłych maseczek nakładam sobie od czasu do czasu glinki.

Z Rossmanna mogę spokojnie polecać Alterrę, zaskoczyło mnie, że ją tutaj zobaczyłam, bo ogólnie rzadko jest wymieniana jako seria bez szkodliwych substancji w takich zestawieniach.
Mam problem z łupieżem, a szampony z tej serii w ogóle go nie podrażniają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Również dokonuje zakupu kosmetyków przez Internet i wszystkim to polecam. Próbowałam wielu kosmetyków, ale naturalne okazały się najlepsze. Aktualnie używam kosmetyków firmy Nature Queen. Mają rewelacyjne glinki, które oczyszczają cerę, ale też olejki: arganowy, macadamia czy jojoba. Próbowałam już wielu ich produktów i mogę je naprawdę polecić!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Ja polecam zamawianie online.. Zawsze duzy wybor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Ja naturalne kosmetyko odżywcze kupuję w sklepie Fale&Loki&Koki. Są genialne i naprawdę działają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Lepiej w necie poszukać, są te kosmetyki Babuszki Agafii, bez silikonów i innych detergentów co można spotkać np. też w domestosie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Widziałam te rosyjskie kosmetyki, ale jeszcze nie miałam okazji sprobować. Widziałam w kilu sklepach w okolicy - tych z eko jedzeniem. Muszę czegoś spróbować.Czytałam ostatnio na jednym z blogów, że bardzo fajne są rosyjskie szampony do włosów. Przekonamy sie :)

Kosmetyki zamawiam głównie w aptekach z uwagi na to,ze lubie dermokosmetyki. Mam wrażliwą cerę oraz kosmetyki z aptek są delikatniejsze oraz lepiej na nią reagują.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

sprawdzaliście w Venedzie? Przy Tesco jest stoisko, Agafia, Siberica wszysztko jest z tego co wiem.

- Nic tak nie otwiera oczu i nie prostuje garba, jak nóż wbity w plecy... -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Bardzo dobrej jakości są np. kosmetyki Hildegard Braukmann i tutaj akurat mogę zdecydowanie polecić. Pewnie, że produkty należy dopasować pod oczekiwania, pod cerę, pod jej stan, ale np. przy cerze mocno wymagającej udało się uzyskać zdecydowaną zmianę. Więc chyba wszystko jest do ogarnięcia, prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

bardzo ciekawe są odpowiedzi jeśli ktoś chce promować przy okazji swój biznes zazdrość zawiść oburzenie o co chodzi za chwile kupicie tylko to co wam Biedronka Rossman zechcą sprzedać i to oni zdecydują za was co jest zdrowe i dobre
zjawił się internet nisza dla rodzimego handlu dbajcie o to nie ma co oczekiwać że ktoś coś otworzy w mieście skoro każdy biegnie do sieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Mydło naturalne 7 ziół od Hildegard Braukmann. Działa, pomaga, robi różnicę. Ale ogólnie to przecież wiadomo, że naturalne kosmetyki dają zdecydowaną zmianę - tak będzie w każdym przypadku. Szczególnie to jest widoczne, jeśli używaliście wcześniej kiepskiej kosmetyków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Ja polecam sklep internetowy www.sekrety-natury.pl, to sprawdzony sklep, w którym zawsze robię zakupy. Z naturalnych kosmetyków znajdziesz tu ałun, naturalne szampony, mydła, balsamy do ciała, oekji itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Ja też zamawiam kosmetyki przez Internet. Ostatnio robiłam zamówienie w drogerii ekologicznej Betterland. Mają tam trochę kolorówki, ale skupiają się głównie na pielęgnacji. Mają dużo produktów do twarzy w przyzwoitej cenie. Upolowałam tam fajne mydło na trądzik melisą i dynią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Ja kupuję na internecie.
beautikon.com/ rubishop.pl/berdever.pl/mizon-polska.pl
Moje ulubione kosmetyki pielęgnacyjne typu krem, maska, żel- to tylko koreańskie np firmy holika holika albo miozn są super. Ceny nie są niskie, ale często robią promocje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Małe dzieci często mają problemy ze skórą która jest bardzo delikatna. Dlatego warto pomyśleć o odpowiedniej emulsji do kąpieli. U nas sprawdza się ta https://aptekaprima24.pl/oilatum-baby-emulsja-do-kapieli-500ml Skóra po niej jest miękka i nawilżona. Wcześniej skóra schodziła płatami. Oilatum ma bardzo dobry skład więc naprawdę warto w niego zainwestować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Mydło 7 ziół HB, ale też kilka innych kosmetyków tej samej marki. Wyjątkowo się nam sprawdziło z wielu względów, ale przede wszystkim chodzi o jakość. Kiedyś też nie miałam przekonania, że warto kupować lepsze kosmetyki, ale z perspektywy czasu zdecydowanie widzę, jak wiele to daje. A wy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

spory wybór dobrej jakości profesjonalnych kosmetyków znajdziecie też w hurtowni kosmetycznej Mimari. W ofercie mają między innymi naturalne produkty od Eldan Cosmetics. Oferta zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Duży wybór i jak na moje oko bardzo rozsądne ceny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Mydło naturalne 7 ziół od HB.
Działa, nie sprawia problemów, wygląda jak należy.
Widać wpływ na cerę, ale zresztą - bez jakościowych kosmetyków naprawdę trudno o fajne efekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Bardzo fajne są kosmetyki botame z doz.pl, oparte na naturalnych składnikach. Można kupic stacjonarnie, albo zamówić. Ja je bardzo lubię, mają piekne zapachy i naprawdę działają.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Nie sądzę, takie sklepy stacjonarne to rzadkość, bo niewiele osób docenia kosmetyki naturalne, takie jak Calluna Medica . Żyjemy w czasach, kiedy liczy się ilość, a przecież nie o to w życiu chodzi. Ja lubię wspomnianą markę za to, że ma niską cenę, za wysoką jakość produktów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Wolę zamawiać przez internet kosmetyki. Zwykle robię to we wspomnianym wcześniej eco&well lub w betterlandzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Polecałabym sklepy internetowe, jest tam dużo większy wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

Polecam sklepy internetowe. Jest tam bardzo duży wybór, zamówisz wygodnie z domu i też przesyłka przyjdzie Ci do domu, nie musisz się pchać na miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

naturalna jest bielenda :D i jej uzywam w 90%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

moze i naturalna ale z dostepnoscia do wielu kosmetykow tej firmy jest problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

no roznie bywa dlatego stacjonarnie nie kupuje, zamawiam na notino tam jest kazda seria :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

@rabatka, Notino ma wysokie ceny.
Dużo taniej kupisz na https://louma.pl - drogeria internetowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z naturalnymi kosmetykami

A po co ci sklep, przecież możesz zrobić kosmetyki sam. Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić domowe mydło w płynie, przeczytaj artykuł pod linkiem https://silcopolska.pl/jak-zrobic-domowe-mydlo-w-plynie, gdzie cały proces wyjaśniony jest bardzo przystępnie. Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org