piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry psycholog młodzieżowy

Potrzebuję pilnie kontakt do dobrego psychologa młodzieżowego. Kogo polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

Ewa Jarosz- Lipińska
ul. Fabryczna 9 a
18-400 Łomża


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

BIAŁYSTOK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

Green a co ci ten Białystok da czy uważasz że w Łomży nie ma dobrych specjalistów. Ja powiele to co napisał ggg pani Jarosz-Lipińska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

Marta Perkowska dobry psycholog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

Dziękuję za informację

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

A czy wizyty u tej pani sa platne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

W łomży pewnie specjaliści tacy od wszystkiego tak jak i lomzynskie wypłaty, czyli
gównia$ne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

Niedziela : miałam do czynienia z wieloma specjalistami w Łomży,więjszość myśli znalazło złoty środek na trzepanie kasy w swoim fachu co nie idzie w parze z pozytywnymi rezultatami jakie powinny wypływać ze swojej "fachowości"-to prywatnie.a na nfz to wszystko po to aby pozyskać pacjenta(klienta)ażeby kasa płynęła a owy pacjent(klient) i tak jest pozostawiony sam sobie i musi dodatkowo szukać specjalistów gdzie indziej. Więc nie ma co sobie zawracać głowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

Podbijam temat, a ma może ktoś kontakt z takim psychologiem w Białymstoku. Potrzebuję pilnej pomocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

Z własnego doświadczenia mogę polecić Panią Paulinę Dubiel, ma bardzo przyjazny stosunek do ludzi, jest serdeczna i przyjacielska :) Tutaj znajdziesz namiary https://kcp.pl/lekarz/paulina-dubiel/psycholog/wroclaw/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

werq wam to płacą za odkopywanie starych, nikomu nie potrzebnych w tej chwili tematów i wrzucanie linków z reklamami, czy to może jakieś wiry przy okazji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry psycholog młodzieżowy

Ze swojej strony mogę polecić Ci klinikę Psychomedic, znajdującą się przy ul. Filtrowej 62, w Warszawie. Mają w swojej ofercie psychoterapię online: https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ - może zdecyduj się na nią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org