piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DEMED -opinie

Witam
Czy ktoś korzystał z usług Demed łomża- stomatologia , proszę o poinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

Korzystałam z usług świadczonych na NFZ i jestem zadowolona. Bardzo dokładne usuwanie kamienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

a jak implanty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

Ja korzystałam z usługi skalingu i piaskowania - też polecam. Niestety na temat implantów się nie wypowiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

a cena skalingu i piaskowania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

Zależy od ilości kamienia czy osadu - od 50 do 100 zł, przy czym skaling 2 razy do roku można wykonać na NFZ. Cennik znajdziesz na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

ciuchcia, rozumiem, że stosują tam scaling ultradźwiękowy i że tylko scaling jest w ramach umowy z NFZ?

Czy informacje, że scaling można wykonać dwa razy do roku w ramach NFZ są potwierdzone?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

mi wypelnienie pomidzy jedynkami wysuwa sie .. cos jest zle zrobione musze isc na poprawke.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

tak zgadza się skaling jest ultradzwiękowy i na NFZ można go wykonać, ale sama już nie wiem z tą częstotliwościa. Pani w recepcji mówiła że 2x do roku, choć teraz doczytałam, że tylko raz. Najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć. Może ja coś żle zrozumiałam :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

Mi się zdaje, że raz do roku przysługuje, chyba, że się coś zmieniło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

A orientujecie się może jakie są tam terminy oczekiwania na scaling w ramach NFZ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

Na wizyte czekałam tydzień. Czas oczekiwania zależy też od tego na którą godzinę chcesz. Po 16 są odleglejsze terminy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

Mała poprawka, rzeczywiście usunięcie kamienia na NFZ można wykonać raz do roku, ciężarne Panie 2x

http://www.nfz-bialystok.pl/index.php?dzial=3&kat=stm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

Ja miałem w Demed wstawiany implant. Ogólnie wszystko naprawdę profesjonalnie, do niczego przyczepić sie nie mogłem. Powikłań żadnych nie było, więc ogólni polecam. A co do cen to na stronie mają wszystko dokładnie wyszczególnione. Cennik jest aktualny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DEMED -opinie

No wlasnie ja jestem po pierwszej wizycie w Demedzie i bardzo jestem zadowolona...fajna, spokojna atmosfera i co ważne widać, że się znają na rzeczy! Będę tam póki co kontynuowac leczenie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org