czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca

co sądzićie ,lepiej siedzieć w domu ,czy iść do pracy do wiomaru.

piotrek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Sam pomyśl co lepiej mieć tysiączka czy go nie mieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Lepiej siedzieć w domu będziesz zdowszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

w domu:) Byłem raz na rozmowie, kierowniczek czy dyrektorek zaczął mnie jechać, to ja go zj****em i poszedłem. Chyba, że lubisz się dawać poniżać. Polacy nie mają honoru jak np. Turki, jak go w niemczech niemiec pogania lub coś to od razu rzuca robotę.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Moim zdaniem lepsza taka praca niż żadna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

musze pomyslec nad zalozeniem firmy bede placil 900 zlotych :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

zycze szczescia w wiomarze. idz na rozmowe sam sie przekonasz. ja bylam tez na koniec roku i osoba ktora z nami przeprowadzala rozmowe powiedziala ze jest ODPOWIEDZIALNOSC ZBIOROWA. a akurat wtedy bylo rozliczanie roczne ( to byl tez listopad) wez teraz odpowiadaj za straty z calego roku. przeciez ty mozesz wyplaty nie dostac albo jeszcze gorzej.a z jakiej paki ty masz odpowiadac za straty z calego roku jak przyszles w listopadzie?? no ale tam widac tak jest. sie czlowieku nie wyplacisz.

ja jak to uslyszalam to zrezygnowalam. poza tym mnie ostrzegala babka ktora wlasnie tam pracowala i to nie byla BYLA PRCOWNICA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

tam biora na koniec roku pracowników manko rozlicza na wszytskich starych i nowych co ich nabiora i bedzie cacy
nowi albo rzuca prace albo nie jak chca ale i tak za manko im sie odliczy a starzy mniej beda stekac bo mniejsza kwota bedzie do zapłaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

no widzisz czyli prawda.i nowy bedzie musial dymac zanim nie splaci manka.
ciekawa jestem ile oni maja tego manka z calego roku?? nabral sie ktos kiedys na to??

ile wtedy dostal wyplaty?? albo czy wogle dostal???

wtedy co ja bylam chyba nikt nie zdecydowal sie przyjsc????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Jeśli w pracy poniżają to nawet za milion miesięcznie bym nie poszła pracować. Praca to mają być warunki,w których co najmniej dobrze się czuję, a nie jak śmieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Z cyklu "znane cytaty":
PRACA JEST DLA FRAJEROW
Ahmed.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

true story

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

wiomar od iks czasu ma negatywną opinie,ich ogłoszenia często się pojawiają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

No to nieźle się tam dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

wiomar wiomaren siedz w domu napwno ci lepiej wyjdzie nie robiac nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

pracy coraz mniej..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

widzisz co pisza???/ odpowidzialnosc zbiorowa. czlowiek pojdzie i moze nic nie zarobic bo na straty bedzie musial zapierdalac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

jeśli ktoś potrzebuje kierowcy kat.B z własnym autkiem LPG to się piszę na weekendy
___________________________________________
oferty-lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Łomżyniacy lubią dawać się dymać za grosze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

Chyba lepiej pracowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca

No też uważam że lepiej pracować niż w domu siedzieć. Przecież trzeba z czegoś żyć. Ja pracuję fizycznie ciężko ja wielu ludzi i jakoś trzeba sobie radzić. Ostatnio kręgosłup daje mi się we znaki i koleżanka która tam pracuje wspominała mi coś o chorobie zawodowej. Ja nie bardzo w temacie ale znalazłam ciekawy artykuł http://www.pou.pl/410-2/ jak uniknąć choroby zawodowej. Myślę że Wam też się przyda i warto poczytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org