czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zdolność kredytowa

Witam serdecznie.
Czy może ktoś z Was orientuję się czy zarobki w kwocie 2600 zł brutto umożliwiają wzięcia kredytu hipotecznego na kwotę 100 000 zł? Oczywiście na 30 lat.
Dodam, że nie mam żadnych kredytów. Wcześniejsze spłacane zostały na czas. Liczba osób w rodzinie - 2.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Idź do banku i się dowiesz, to nic nie kosztuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Jesli tylko z twoich dochodów sie utrzymujecie to moze byc ciezko. Do kredytu hipotecznego raczej potrzebne sa dochody od 2 osob

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Wejdz do banku i na pewno wszystkiego się dowiesz,, moja koleżanka jest matka samotnie wychowująca 2 dzieci / zarobki netto ok 2500 zł / i dostała kredyt ok. 105 tys na 30 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Pomogę z kredytem tel. 601951396

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Polecam pójście do Open Finance.. Tu doradca współpracuje z wieloma bankami i od razu wskaże, w którym istnieje największe prawdopodobieństwo na otrzymanie kredytu i na najbardziej korzystnych warunkach. Zbiór informacji bankowo-kredytowych w 1 miejscu. Biuro mają na AL. Legionów w bud. CH 4+, na Ip.. Pomoc doradcy jest bezpłatna i pozwala na zaoszczędzenie czasu..Moje doświadczenie z nimi jest bardzo pozytywne i polecam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

TYLKO NIE DO DORADCÓW FINANSOWYCH, NIGDZIE NIE IDŹ TYLKO I WYŁĄCZNIE DO BANKU, PRAWDZIWEGO BANKU NIE PSEUDO BANKU, JAK NIE CHCESZ MIEĆ KŁOPOTÓW. OMIJAJ TAKICH Z DALEKA. PRZEKONAJ SIĘ SAMA. JESZCZE MI PODZIEKUJESZ! NIE SŁUCHAJ BREDNI. MASZ ROZUM A SERCE CI PODPOWIE.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

do kobiecyinstynkt
To co piszesz to nie prawda. Mój syn z synową chcieli wziąć kredyt na zakup mieszkania. Obeszliśmy wszystkie banki, za każdym razem co innego każdemu z nas mówili. Znajomi z Warszay, którzy korzystali z usług doradcy polecili nam Pana Michała Dawidowicza. Okazało się, że wynegocjował lepsze warunki, załatwił za nas wszystkie formalności, nie musieliśmy od dewelopera żądać różnych papierków i dostarczać do banku. Z całą odpowiedzialnością polecam. Ten Pan jest z Warszawy. Wpisz w google "Michał Dawidowicz kredyty", na pewno znajdziesz Go. Prowadzi profesjonalne strony z doradztwem kredytowym, ma swoje biuro, jest na goldenline. Nie było problemu z dojazdem do Łomży, A dzieciaki kupowały mieszkanie w mieście oddalonym od Łomży o ok.400km. Nadmieniam, że mieszkanie kupowaliśmy 2 lata temu. Jest zorientowany w różnego rodzaju pułapkach stosowanych przez banki, wszystko wyjaśnia.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

jeśli nie masz innych kredytów i kart debetowych to na 100 000 dadzą np w ing

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Autor: zewka (-

Ja nie mam nic wspólnego z reklamą, reklamuj kogo chcesz.
Najlepsze warunki wynegocjujesz tylko i wyłącznie sam, doradca musi też zarobić, chyba nie jesteś na tyle naiwna i wierzysz w to , że siedzi tam za darmo i produkuje się dla ciebie i innych przez miesiąc, żeby zarobiły banki./Śmieszne po prostu :D/

A tak pro po to synowa z synem i TOBĄ sobie nie poradzili tylko jeszcze pomagał doradca? Jeszcze śmieszniejsze- Autor: zewka (-



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Nikogo nie reklamuję, poleciłam dlatego, że korzystaliśmy z usług tego Pana, też z polecenia innej osoby.
A jeżeli chodzi za darmo, czy nie za darmo, to odpowiadam pytaniem na pytanie, czy ubezpieczając cokolwiek np. w PZU to u agenta płacisz więcej?. Taka sama jest zasada wynagrodzeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

c.d.
Idąc do Open Finance też płacisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

c.d.
Przede wszystkim to zaoszczędziliśmy na czasie, nie marnowaliśmy go.
Przecież czas to pieniądz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

No to poczytaj na forum o doradcach i o tym swoim polecanym :p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

No właśnie poczytaj o tym polecanym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

kobiecyinstynkt jak zawsze bez instynktu:)

Doradcy płaci bank z kosztów kredytu a nie ty i twój kredyt:)

A koszty kredytu sa takie same, kiedy załatwia doradca i wtedy kiedy załatwiasz ty sama. Więc ogólnie , zaoszczędzony czas i bieganie za papierkami zostaje poza tobą :)

No ale poprostu starczy o tym wiedzieć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

No właśnie doradcy płaci bank proporcjonalnie od wysokości kredytu , a koszty te pokrywa kredytobiorca. Ale on nie musi o tym wiedzieć oczywiście. W tym przypadku nie mam instynktu tak jak to stwierdziłeś, tylko wieloletnie doświadczenie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Przykro mi ale kredytobiorca o wszystkich kosztach jest informowany.

A koszty są takie same kiedy sama łazisz za kredytem i takie same kiedy doradca ci go załatwia :)

więc wolisz płacić te same koszty i załatwiać wszystko sama, tak ?

Dla mnie to jest bez sensu a dla ciebie widocznie korzyśc, żeby ponarzekać ile to musiałaś się nałazic :):)

Kwestia wygody :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Skoro kredytobiorca wie,to dlaczego ci przykro?

Po drugie od czego są prowizje itp opłaty. Uwierz mi w życiu już tak jest, że nie ma nic za darmo. Coś kosztem czegoś.Tylko naiwni myślą inaczej, a potem wielkie halo. To tak jak powierzenie swoich oszczędności takiemu towarzystwu jak Skarbiec czy Amber gold.
Zresztą rozumiem twoją niewiedzę. Nie wszyscy muszą wiedzieć, bo inaczej doradca by nie był doradcą ;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Kobiecy instynkcie
nie zmieniaj tematu. Co ma piernik do wiatraka, czyli Skarbiec czy Amber gold, do łażenia po bankach i szukania odpowiedniego kredytu. W naszym przypadku oferta od doradcy była lepsza niż ta uzyskana w tymże banku. To co piszesz to bzdury. Oczywiście że nie ma nic za darmo, a co za ile i dlaczego to odpowiedz sobie sama jak jesteś inteligentna. Jeszcze raz zapytam, czy ubezpieczając swój samochód np. w placówce firmy ubezpieczeniowej płacisz mniej niż u agenta , który do ciebie dojedzie?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Tomasz , a ile Ty masz lat? żeby tu na tym forum zasięgać info, które TYLKO Ciebie wiąże na 30 lat?

... bo mnie ciotka 'Zielińska" mówiła że ...

przejdż się osobiście do banku i TAM będziesz miał wiarygodnie info,


różne banki mają różne kryteria , jednak wszystkie zbliżone i wg mnie 2600 zł brutto na dwie osoby - 100 000 zł? Oczywiście na 30 lat. -
zabezpieczenie ? musisz mieć " mocnych " żyrantów/zabezpieczenie i wkład własny dość duży w stosunku do inwestycji ( ... CESJA na rzecz banku, płacisz, to masz a jakby co ? )

pewne warunki możesz negocjować indywidualnie w zależności od sytuacji ,
100 000pln - na dokończenie inwestycji wartej grubo więcej - nie ma problemu ,
ale gdy to jest blisko 100% to ???

" Idź do banku i się dowiesz, to nic nie kosztuje "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

kobiecyinstynkcie :)

Przykro mi jest dlatego że dałąś się dzięki swojej ,,mądrości i dociekliwości" wmanewrować w dodatkowe nieznane ci koszty kredytu. :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

MARUDO:


Gdyby mnie wmanewrowano w takie koszty to zapewne nie byłoby ci w ogóle przykro, sądzę , że nawet odrobinkę. Moja wiedza jest wiedzą a twoja niewiedzą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

uwazajcie bo w banku jest wyścig szczurów. nawet dobra kolezanka moze cie wrobic.
oni nie maja litosci. czlowiek ktory nie ma doswiadczenia moze sie nabrac na ich przekrety.

mam pare kolezanek ktore odeszly z banku bo nie mogly zniesc tej obludy i walki o klienta.

ja chce tylko ostrzec ze podpisujac umowe przedwstepna ci w banku juz dostaja prowizje. a niektorzy klienci juz ponosza koszta. po tym czesto okazuje sie ze i tak kredyt nie zostanie przyznany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Po co się wwalacie w robotę? Składacie wniosek przez doradcę, np. Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, następnie czekacie na wnioski, propozycje. Oni sprawdzą wam oferty większej ilości banków na raz. Samodzielnie ten temat będziecie załatwiać wieczność, a składanie multum wniosków nie ma kompletnie sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Składasz wniosek przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, czekasz na analizę, tak dużo łatwiej niż bujać się po wielu bankach, a wiadomo, ze agentowi będzie zależało na znalezieniu dobrego kredytu tak samo bardzo jak i Tobie ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

a gdzie najlepszy kredyt na kwote 15 tys

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Kempa mendo myślałem ze zmieniłas forum i trollujesz gdzie indziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

kobiecyinstynkt
Nie wiem z czym masz tu problem, ale zakładam, że jesteś człowiekiem typu \"zesram się, ale nikomu nie zapłacę\". Sam prawie rok temu kupowałem mieszkanie i korzystałem z usług doradcy i wiesz co wyszło? Oferta bezpośrednia z banku, a ta przedstawiona przez doradcę była o blisko 15 tys droższa w skali całego kredytu. Uważasz, że zostałem wpuszczony w koszta? Mnie to nie boli że rata czy 2 ,a może nawet 3 pójdą na konto doradcy. Zaoszczędziłem i pieniądze i czas.
Życzę trochę bardziej optymistycznego podejścia do świata i ludzi, nie każdy chce cie oszukać i okraść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Zgadzam się z przedmówcą. Ogolnie mysle, ze ludzie lubia sie kurczowo trzymac stereotypów, zeby zbytnio nie byli zmuszeni do wysiłku myslenia, ktory jest niezbedny przy zmianie zdania na pozytywne w jakimkolwiek temacie. Ja od lat korzystam z usług doradców, bo czesto zdarza mi sie gdzies inwestowac i nie wiem jak to jest, ale nigdy nie czulem sie oszukany...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

zadzwoń pomogę tel 661119404

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Z pewnością przydatne, ale najlepiej byłoby zapytać się w banku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

Ja przy niższych dochodach mam zdolność jako singiel 190k, więc myślę, że 100k nie będzie problemem ;)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

zdolność kredytową należy badać w baku, rozmawiając z doradcą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdolność kredytowa

ja uważam, że takie kwestie jednak lepiej konsultować z doradcą kredytowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org