czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Drukarnie Łomża

Witam. Która z Łomżyńskich drukarni wykonuje w rozsądnej cenie materiały reklamowe typu ulotki itp. Dzięki za odpowiedzi ludzi którzy mieli z tym do czynienia. Trollom dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

przez internet ogarnij i bedziesz mial duzo taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Uczciwie potraktują Cię u Borkowskich na Łąkowej... Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

W rozsądnej cenie to raczej żadna. Zamów przez allegro jeśli potrzebna większa ilość, zwykle wychodzi jakieś 3-4 razy taniej nawet licząc z kosztami przesyłki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Polecam drukarnię TOP DRUK przy ul. NOWOGRODZKIEJ.

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

a jakie są orientacyjne ceny?
wie ktoś???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

najtaniej na 100% w emclat to numer i stronka do nich 798680976
http://www.emclat.pl/
korzystałam z ich usług i naprawdę warto ich polecić:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Ja rowniez mam pytanie, nie jestem do konca pewny czy moze chodzic tu o drukarnie. Otoz, czy ktoras lomzynska firma zajmuje sie tworzeniem naklejek ściennych, duzo formatowych? Przykładowo 4x2.5 metra. Z własna grafika(lub z pomysłem na grafike) I jezeli tak, to czy ceny sa porownywalne z allegro?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Drukarnia Kamil Borkowski na Łąkowej lub Świat druku na Dwornej 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

jakie terminy realizacji?

student.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Terminy są napięte jak baranie jaja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

a jakie są orientacyjne ceny? wielkość ulotki 10X14? nakład ok. 5.000 - 10.000?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Darek format jaki cię interesuje to ulotka A6 10tys sztuk kosztuje 179zł netto bez żadnej przesyłki.
Wszystkie drukarnie w Łomży mają rozsądne ceny - bo konkurencja na rynku jest duża i niestety dla nich ceny idą w dół w Twoim przypadku to akurat dobrze. Jeśli chodzi o Allegro to kupujecie tam a potem się dziwicie że w Łomży nic nie idzie hehe

PS. odpowiedz na takie pytanie w formie tu i tu najtaniej na 100% bądź polecam tu i tu są trochę smutne, na 100% to Kopernik nie żyje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Kupuje na allegro bo w Łomży za wizytówki zapłaciłam 249 zł. a za zamawiane przez allegro 59 zł łącznie z kosztami przesyłki oraz projektem. Dodam ze tyle samo szt. zamawiałam w jednym i drugim miejscu.
Za druk na folii samoprzylepnej w Łomży trzeba zapłacić ponad 100 zł za m2 a na allegro 17 zł za m2. Podobne sa ceny za druk na folii okiennej. O banerach reklamowych nawet nie wspomnę, bo tego już napewno nigdy więcej w Łomży nie zamówię!
Będę kupowała w Łomży jeśli cena będzie choć trochę zbliżona do tej z allegro, a jak narazie nie mam zamiaru 4-krotnie, a czasem nawet 5-krotnie przeplacac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

diaesirae
w której drukarni są takie ceny i czy chodzi ci o ulotki dwustronne w kolorze?
na allegro można zamówić za 160 zł brutto z przesyłką czyli ok 130 zl netto, wiec jeśli piszesz o ulotkach dwustronnych w kolorze to nie tak drogo jak na Łomże...
daj namiary na drukarnie, może zacznę kupować u nas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

tak Łomża pełen kolor 2 strony. niestety nie jestem tandeciarzem żeby się tu reklamować napisałem to tylko po to aby zamknąć temat dla ludzi którzy wypisują tu fantazje na temat jak to u nich w firmach jest tanio. Jak już pisać co kto ma to niech piszą ile u nich to kosztuje, a nie licytować się u kogo taniej lepiej i szybciej... mówić to sobie można, pisać tym bardziej ja polecam wziąć się do pracy. Ja też już do niej wracam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Na 3-go maja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

również polecam drukarnie na 3 maja. tanio i szybko. no i nie marudzą w kwestii ilości tak jak niektore drukarnie nie odpalą Ci offsetu do okreslonej ilosci ulotek czy plakatow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Na 3 Maja a gdzie tam jest drukarnia? Chyba o bibliotece mówicie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Drukarnia internetowa TPSdruk bardzo dobra drukarnia, szybko, tanio, profesjonalnie - www.tpsdruk.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

ja ci wydrukuje tanio wlasnie mi toner przyszed do drukarki. tylko sam pociac musisz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Polecam drukarnię internetową TOPDRUK24.PL
www.topdruk24.pl

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

tanio na allegro, bo drukarnia internetowa przez 3-5 dni zbiera zamówienia, po czym wszystkie wizytówki drukuje na jednym dużym formacie, a koszty przygotowania dzieli na x klientów. konkurencja duża i będzie jeszcze większa bo wchodzą nowe technologie i coraz lepsza jakość. życzę łomżyńskim drukarniom stałych klientów, ale sorki jak ktoś up zauważył nie będę przepłacać 200%. W Łomży jest kilka drukarni, a reszta to pośrednicy którzy reklamują się jako drukarnie, sami zamawiają na allegro i doliczają prowizje. każdy orze jak może ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

idz do masterlandu na wojska polskiego1 tam jest super i za projekt niezabulisz ceny konkurencyjne polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Sprawdź drukarnię Drukon ( www.drukon.pl ). Znajomy polecał mi kiedyś tą drukarnię bo sam potrzebuję niebawem wydrukować ulotki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

A gdzie warto jest wydrukować niewielka partie wizytówek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Ulotki roznosze po blokach, domach, biurach - dokładnie, niedrogo - mam dobre referencje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Ja zamawiałam kilka razy z internetu, z drukarni online Labcreation. Faktycznie ceny są dużo niższe niż po lokalnych drukarniach, a jakość pewna. Zamawiałam kilka razy i zawsze zamówienie było zrealizowane solidnie, w wyznaczonym terminie. Tak że zdecydowanie polecam ten sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drukarnie Łomża

Te trolle to na 100% bez szkoły same debilne reklamy. Wystarczy ze zrozumieniem przeczytać Temat tego forum. tylko idiota bez szkoły na inny temat reklamę klepie a jeszcze większy idiota mu za to płaci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org