czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
złomowanie samochodu

Może wiecie gdzie najlepiej w Łomzy lub okolicach złomować samochód - dostać najwyższą cene

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

najlepsze ceny mają chyba w jedwabn(e)ym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

masz może jakiś namiar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

poszukaj w necie ja tak znalazłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

szrot w Nowogrodzie tel 508637977
w Jedwabnym tel 601422111
w Rydzewie tel 606538312

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

http://www.rytelewski.pl/ tu masz za zambrowem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

Dzięki Wii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

W Jedwabnym podaje świetna cenę przez telefon a co do czego jak już idziesz pisać umowę to daje dużo mniej i jeszcze potrafi potraktować jak śmiecia.

Wyszło że zezłomowałem w Ostrołęce i przynajmniej miałem miłą obsługę.

Wolałbym jechać 100km dalej niż jechać do Jedwabnego!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

nikt ci nie poda konkretnej ceny przez telefon dopiero jak zobaczy to chyba oczywiste podają cenę przybliżoną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

Tak tylko rozmowa była taka. Silnik sprawny-tak, skrzynia sprawna-tak, w takim wypadku 750zł jeśli tylko przyjedzie na kołach obojętnie w jakim stanie. Przyjeżdzam, nie widział nawet samochodu!!! mówi 500 zł bo tyle dostane na innych złomach, nie zgodziłem się, wracam do samochodu a on już ma zdjęte rejestracje i podziurawione!!! zakładam rejestracje spowrotem to po założeniu pierwszej zadzwonił do pracownika, który zdejmował rejestracje bez mojej wiedzy ze da 600zł, a jak założyłem druga rejestrację to ponownie dzwonił do pracownika że da 750zł tak jak było umawiane wczesniej!!! Nie raczył nawet wyjść z biura!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

Potwierdzam.. wszędzie byle nie w jedwabnem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

Witam diego a o jakim samochodzie mowa to może znam kogoś kto da większą cenę niż szrot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

ja złomowałam auto rok temu w jedwabnym i dał taką cenę jaką podał przez tel i także dojechałam tym autem na miejsce. cena była najlepsza i papiery bez kombinacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

ja tez nie polecam tego rudego z jedwabnego zachowuje sie jak by wielka laske robil mialem przyjemnosc tam zlomowac samochod jakis czas temu

....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

Podsumowując, jeśli lubisz jak ktoś Tobą pomiata i traktuje jak śmiecia- jedwabne.
Jeśli chcesz normalnie z kulturą oddać samochód na złom i wyrejestrować samochód w urzędzie-Ostrołeka
A jeśli chcesz sprzedać samochód, który nadaje się jeszcze do dalszej jazdy- Nowogród

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

lepiej sprzedac osobie prywatnej do dalszej jazdy i wiecej wezmiesz, no chyba że naprawdę jest cały pokryty rdzą, to zmienia postać rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

Jakie to auto i ile chcesz???jestem zainteresowany odkupieniem auta

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

oddaj go na zlom bo jakis drobny handlarzyk go kupi oblepi szpachla i kolejne zlomostwo na drodze bedzie zagrażało temu co bedzie nim jezdzil i innym uzytkownikom drog

001

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

a czy któraś z wymienianych przez was firm odbiera auto od klienta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

Pojedź Do Rybak za Miastkowem. Tam daje dobre ceny za wyzłomowanie samochodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

Witam to co piszą na forum o Złomowisku w Jedwabnem to ściema konkurencji jeżeli auto jest kompletne nie jest nic wycięte ani nie wykręcone na siłę tylko oddaje się auto kompletne dostaje się za to odpowiednie pieniądze kasowałem tam dużo samochodów i NAJLEPSZE CENY SĄ W JEDWABNEM proszę nie sugerować się wpisami konkurencji ponieważ jest to nie prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

A Paweł910 specjalnie konto założył żeby te Złomowisko pochwalić:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

Mam wrażenie, że całym województwie jakoś tak nie wiele uprawnionych stacji demontażu. Chcąc legalnie zezłomować auto to chyba zostają te co na szroty.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

Ja moje 20 letnie cinguecento zlomowalem u Rytelewskiego za Zambrowem i dostałęm 440

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

jesli macie Panstwo jakies auto na handel prosze o telefon,zajmuje sie skupem starych aut na export do Afryki. w calosci jak i na czesci . toyota ,mercedes i inne.osobowe oraz dostawcze. ( nie płace złomowych cen-płace znacznie wiecej !! ) tel 609-515-312 Legalnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złomowanie samochodu

HenryG powiedz nam wszystkim kto będzie chciał zezłomować auto w Piotrkowie Trybunalskim czy Łodzi ? To jakieś 300 km. Reklama w punkt. Co za i.dioci płacą wam za to ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org