piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Magazynek do wiatrowki.

Witam, posiadam wiatrowke power win 304. Ale niestety jest bez magazynka. Oczywiscie chce kupic magazynek jesli ktos takowy posiada :)
Czekam na odpowiedz :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

allegro nie ma ? mało popularna to i lipa może być...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

A Ty myslisz gdyby bylo to bym tu pisal.? Na google nie moge nawet znalezc heh, jak ktos ma to niech pisze :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

he to było se kupić crosmana 3576 w tej samej cenie i o wiele lepszy i o magazynki nie problem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

http://military-zone.sklep.pl/p589,magazynek-do-pistoletu-asg-na-kulki-6mm-m84-firearm-302-i-304.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

Mniejszy, no nie wiem czy to będzie pasowało do 4,5 mm ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

Wy chłopacy to umiecie ze sobą pogadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

Parametry chyba się zgadzają, ale dopiero teraz zauważyłem, że tzw. dostępność wynosi "chwilowy brak":-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

Kto w Łomży strzela z wiatrówki i gdzie, bo mało jest osób z Łomży na forach strzeleckich? Strzelacie do tarcz czy sylwetek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

Nie kupywalem tej wiatrowki, po prostu robilem porzadki w szafkach i znalazlem go. Dzieki za normalne odpowiedzi :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

Ale to 6 mm, nie znam sie ale jak 6 mm to tyle tez ma kulka wiec jak przejdzie przez moje 4,5 ? heh

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

6mm to plastikowa kulka ASG, a 4,5mm to ołowiany śrut, lub kulka może być metalowa , cynkowana itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

nie przejdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Magazynek do wiatrowki.

Jeśli chodzi o wiatówki i wszelkiego rodzaju sprzęt to zawsze zamawiam tutaj http://www.protarget.com.pl/pol_m_Strzelectwo_Wiatrowki-170.html A wy gdzie najchętniej robicie zakupy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org