czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaki hosting dla sklepu internetowego?

szukam dobrego, niezbyt drogiego hostingu dla sklepu- polecacie jakąś firmę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

hekko.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

webd.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Pierwsza dziesiątka rankingu WHT 2012


http://www.webhostingtalk.pl/ranking

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

webd.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

szczerze to miałem styczność z wieloma hotingami i ranking http://www.webhostingtalk.pl/ranking pokazuje jakieś "dziwne firmy" nie mówię, że złe ale jakoś nie przypadły mi do gustu (i moim klientom), jedyne co to miałem styczność (i mam) z Biznes Host (Logout) - są dobrzy, mają dobrą obsługę, więc mogę spokojnie ich polecić.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Ja bym z tego rankingu też nie korzystała, najlepiej korzystać z usług firm, które polecają Ci znajomi. Mi mój znajomy polecił firmę http://www.dih.pl/hosting/ mają nie tylko niedrogi hosting, ale również niezawodny, a także plusem jest dobra ochrona przeciw wirusom. Korzystam już pół roku i mogę Ci śmiało polecić firmę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Masz już "napisany" sklep, czy korzystasz z szablonów, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na utrzymanie sklepu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Polecam hosting w webion.pl
Już od 35zł netto za rok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

jak ja lubię hostingi na poważne serwisy w cenie Już od 35zł netto za rok :D



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Hej @Tommeknet, a czy ktoś napisał, że szuka hostingu dla poważnego serwisu?:0 wyraźnie jest napisane: "Szukam niezbyt drogiego hostingu". W ofercie Webionu są również serwery Resselerskie, czy Dedykowane, ale najtańsze już nie są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Lucci: pewnie miałeś/miałaś styczność z wieloma firmami hostingowymi, może sam masz (ja kiedyś chciałem mieć), ale tak naprawdę kwestia stabilności czy tam dodatków do maszyn to jednak 90% sukcesu takich firm, 10% to jest zdecydowanie support i pomoc, a nie jak niektóre hostingi mają np. pomoc między 9:00 a 17:00 to już żenada :P

A i się z nikim nie kłócę, bo sam posiadam hostingi w firmach x za 20zł rocznie i dla małych aplikacji się sprawdzają :P Mówię tylko jak życie wygląda.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

efea : mogę zaproponować Ci hosting u mnie na serwerze w nazwa.pl, dokładałbyś się 50zł rocznie a miałbyś nieograniczoną (no prawie) poiwerzchnię i kilkanaście baz danych oraz maili i ile chcesz podpiąć domen. Backup robię we własnym zakresie + sama nazwa.pl robi backupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

home.pl i nazwa.pl jakby nie było są liderami, mimo, że jak gdzies zobaczyłem i sam doświadczyłem mają kilka śmiesznych ograniczeń ale to już jak ktoś bardziej zaawansowanie się bawi.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

@tommeknet masz racje, back up i support, oraz dobry serwis to obok sprawności serwerów najważniejsze sprawy. W webionie nieraz załatwiałem sprawy po 24-ej, gdy coś przestało działać i admin nigdy nie marudził, że: "Zbyt późno", czy "Budzi mnie Pa o tej godzinie, a tak mi się dobrze spało":) Obecnie od kilku miesięcy nie muszę się z nim kontaktować bo wszystko działa bez zarzutu, ale przynajmniej mam świadomość, że jest tam ktoś kto w razie potrzeby pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Nie polecałbym webd dla sklepu, miałem u nich wykupiony hosting i nie byłem zadowolony.
Z innej beczki - pamiętaj, żeby zainwestować też w certyfikaty ssl dla bezpieczeństwa danych swoich użytkowników.
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Certyfikaty SSL są obligatoryjnie w webionie. do tego jeszcze Certyfikat DKIM, który jest skuteczną bronią przeciwko phishingowi. Ja dostałem w cenie pakietu, więc za te certyfikaty dodatkowych opłat nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Zobaczcie sobie jeszcze ten hosting https://eco.atman.pl/
Oferowany jest w sześciu pakietach. Najtańszy zaczyna się od 269 zł a najdroższy 666 zł. Ale zobaczcie jakie za to parametry techniczne oferują. Korzystał ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Któreś z tych weź. Świetne i tanie:

2GB pojemności 49.20 PLN/rok:

http://linuxpl.com/Konto-W1GB_f_2_pakiet_19

100gb pojemności 344.40 PLN/rok:

http://hosting.pro-linuxpl.com/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

A który z tych dwóch jest mniej zawodny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Jeżeli chcesz niezawodny, stabilny hosting to kieruj się do Home, Nazwa lub Sprint Data Center. Ten ostatni jest z Olsztyna, a więc za miedzą. Jest szybki i ma dobre wsparcie techniczne. Docenisz to, gdy będziesz musiał szybko odzyskać utracone dane, skonfigurować serwer pod nowe usługi czy zrobić interweniować gdy coś nie będzie działało. Aktualne pakiety znajdziesz na https://www.sprintdatacenter.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego na konta webhostingowe https://MyDevil.net, otrzymujesz dzięki nim zniżkę 20%.
Mój kod: 7L1R857MRA
Lub bezpośredio przez mój link: https://platnosci.admin.net.pl/pp/7L1R857MRA dzięki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Ja polecam, tak jak xar - hekko.pl
Sam mam tam wszystkie strony od kilku lat.
Jak potrzebujesz pomocy płatnej przy sklepie - pisz.

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Ale to dopiero ma powstać, czy już jest? Jeśli już działa i ma ruch to vps, a jeśli nie, to konto dzielone na Firehost.
Radzę szukać rozwiązań ekonomicznych - działanie na dużych serwerach nie ma sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Zdecydowanie polecam 1and1, mam tam podstawowy hosting od kilku lat i jestem zadowolony. Pewnie zaraz ktoś napisze, że drogo, ale jak ktoś chce tanio to nie będzie miał dobrze. Wersja z nielimitowanym transferem i jedną domeną w cenie, kosztuje 290zł rocznie (w pierwszym roku o połowę mniej). Są oczywiście i tańsze i droższe, ale ta jest optymalna. Do sklepu internetowego czy na stronę firmową w sam raz. A hostingi po 50-60 zł są dobre na zaplecze jak ktoś się bawi w drobne pozycjonowanie, kupuje takich ze 20 do tego kilkanaście darmowych i zalążki zaplecza są.


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

A co powiesz na hosting w chmurze? Jest taka firma Integrated Solutions, która ma szeroki wachlarz usług w zakresie Cloud i bezpieczeństwa IT. Wydaje mi się, że warto zainteresować się tym tematem, bo to rozwiązanie na miarę XXI wieku, a przynajmniej przeczytać i się zastanowić, bo przecież bezpieczeństwo danych, szczególnie firmowych jest bardzo ważne http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/security/bezpieczenstwo-it/

Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

linuxcom.pl lub hekko.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Hekko, u mnie od wielu lat. Usługa szybka, z dobrym supportem. W naszym przypadku po prostu się zdecydowanie sprawdza. Ale wiadomo - najlepiej odpalić sobie darmowy test serwera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Spróbujcie sobie na Firehost, jest bardzo tanio, a usługa działa szybko. I tam macie panel zarządzania do wyboru bo dla mnie miało znaczenie.
Najlepiej po prostu zacząć od darmowego testu i na tej podstawie oceniać usługę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Popieram jedną z wypowiedzi, aby zainteresować się hostingiem w chmurze. Jeśli kogoś to interesuje, to niech zerknie tu https://www.oktawave.com/pl/ To innowacyjne, acz bardzo korzystne rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Może poprostu sprawdź Amazon web hosting. Na początek możesz nawet spróbować za darmo. Och ceny zależą od tego jaki masz ruch do sklepu. Chyba że koniecznie potrzebujesz polskiej firmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Na hekko masz konto poniżej stówki z domeną PL. Sensowny serwer, szybko działa, nie sprawia żadnych problemów. Ze swojej strony - zdecydowanie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Wystarczy to, co dostaniecie od Firehost. Koszty są niewielkie, bo w sumie za kilkadziesiąt złotych rocznie macie konto hostingowe, które na spokojnie powinno działać, z dobrym supportem, sensownymi parametrami. Tam macie panel zarządzania do wyboru no i faktycznie parametry kont są stale poprawione.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Jeśli chcesz mieć własną stronę www – firmową lub prywatną – hosting jest Ci niezbędny, aby ją przechowywać. Także jeśli jesteś blogerem i nie wystarczają Ci darmowe platformy – bo masz większe potrzeby lub chcesz prezentować się profesjonalnie – nie obejdziesz się bez hostingu. Właściwie niezależnie od powodu, jeśli potrzebujesz profesjonalnej obecności w sieci, to znaczy, że tak, potrzebujesz hostingu!Popatrz sobie tutaj: https://www.nazwa.pl/tani-hosting/ W wielu sytuacjach wystarczy Ci po prostu tani hosting, ale jeśli chcesz prowadzić biznes w Internecie, musisz liczyć się z tym, że hosting kosztować może nieco więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Hekko - tam postawisz na jednym koncie kilka serwisów, ze sklepem też sobie poradzisz. Pewnie, że wszystko zależy od sklepu. Trzeba dopasować sobie odpowiedni pakiet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Firehost. Kilka lat u nich siedzę, posiadam na jednym koncie wiele serwisów, działa to jak należy. Macie darmowy test, możecie wybrać palel zarządzania - jest direct admin i cpanel. Ale i tak najważniejsze, że usługa po prostu szybko działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Najlepsze ale jednocześnie najdroższe hostingi mają w nazwa.pl i home.pl
Dobry hosting mają też w az.pl oraz 1and1.pl
Wszystko rozbija sie o szczegóły - gdy trzeba szybko coś postawić, zareagować itd.
Skonsultuj się jeszcze z http://asper.net.pl z tą agencją. Oni stawiają tam sklepy internetowe - możesz zbadać temat, na jakich hostingach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Konsultować się o hosting? Odpala się okres testowy, wrzuca serwisy, sprawdza jakość działania supportu i to na wstępie absolutnie wszystko. Nie ma potrzeby angażowania w takie banały jakiejś tam agencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Dobre ;-) Przy hostingu odpalasz test usługi i tyle. Tak się zaczęła nasza przygoda z Firehost i uważam, że z tą usługą to był dobry pomysł. Przede wszystkim serwer nie sprawia problemów, jest stabilny i mam hosting za małą kasę. Byłem na hostingu znanej firmy i jakość była nieporównywalnie gorsza, a wydaliśmy kilka razy mniej na aktualne konto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

W moim przypadku było mi dane przeżyć kilka hostingów, teraz mam dhosting.pl i jestem zadowolona. Odpowiada mi cena, która jest niższa niż tam gdzie poprzednio miałam hosting. Odpowiada mi także funkcjonalny panel administracyjny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Domeny masz drogie, a konto dzielone bez szału, tym bardziej, że marka raczej anonimowa. Przy hekko nawet nie chodzi o to że jest znane, tylko bardziej o jego stabilność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Było, ale raz jeszcze - w cenie dzielonego na Hekko nie kojarzę stabilniejszego konta. Tam wszystko naprawdę sensownie działa, z dobrym supportem, usługa nie zawodzi. Ale oczywiście kluczowe jest dopasowanie tego pod siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Ale co to konkretnie wnosi?
Hosting ma być stabilny, niezawodny i wtedy dopiero będzie działał jak powinien. Patrzcie na support, cenę również, ale co ciekawe w tej branży jest tak, że właśnie tanie serwery działają lepiej niż te drogie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Co za bzdury ;-)
Co ma jedno do drugiego? Konto dzielone nie ma większego wpływu na seo. No chyba że Twój serwer co chwilę pada. Wtedy ten wpływ faktycznie może być totalnie negatywny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

nie pobijcie się trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Najmocniejsze konto jakie testowałem to Firehost - z tych na normalnej półce nowej.
Tam dają do wyboru panel zarządzania, wszystko działa naparwdę stabilnie i niezawodnie.
No i macie normalny okres testowy, więc odpalacie po prostu serwisy i sprawdzacie jak to działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

A możesz pokazać jakiś serwis na którym to trzymasz? Konkretnie, z namiarami, jeden adres wystarczy. Tak żeby pokazać, że faktycznie posiadasz tam jakieś konto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Tak jak było mówione - Firehost. Masz vpsa za małą kasę, z opcją darmowego testu.
Za mniejsze pieniądze, czy tam podobne, niczego solidniejszego nie znajdziecie.
Tak więc radzę szukać z zachowaniem zdrowego rozsądku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Trolle się prześcigają a i tak g.õ.w.n.o. z tego wynika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Nie gówno, tylko konkrety. Prawdopodobnie nawet nie wiesz o czym piszesz.
Sparwdź, testuj, poczytaj. Wiesz co to jest hosting?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Spółka Mateusza Kijowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Akurat przedmówco nieźle dałeś ;-) Solidny firmy już wymieniono - hosting wyjdzie znacznie taniej niż u pana z kodu - nawet w tych najdroższych firmach hehe... Gość nieźle to wszystko sobie wymyślił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Ja kiedyś korzystałem z darmowego hostingu friko. Hosting godny polecenia dla każdego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Akurat na Hekko mamy strony od wielu lat i tam faktycznie wszystko jest w porządku, ale wcale nie wszystkie serwery dobrze działają. Np. jeśli dzwonisz na infolinię w jednej z telewizyjnych marek to możesz usłyszeć, że jesteś 30 w kolejce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Też polecam Hekko, faktycznie jak porównywałam ceny to mają najlepsze. No i też trzeba przyznać że ich hosting jest bardzo stabilny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Kto by pomyślał, że jest aż tyle możliwości hostingowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Zdcydowanie polecam Firehost, jako niezawodną usługę.
To mega stabilny serwer, który nie sprawia żadnych problemów.
Ma on wiele plusów, jest niezawodny, ale to wszystko wychodzi w testach.
Sami zauważycie jakość działania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

spadaj mendo trollować gdzie indziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Wybierając hosting trzeba wiedzieć na co w ogóle zwracać uwagę, dlatego polecam przeczytać ten artykuł https://techformator.pl/na-jakie-czynniki-zwrocic-uwage-wybierajac-szybki-hosting-pod-seo/, myślę, że może wiele wyjaśnic osobom, które nie są w temacie, a muszą podjąć decyzję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki hosting dla sklepu internetowego?

Jeśli hosting ma być dobry, niezbyt drogi i ma się nadawać do sklepu internetowego, to zdecydowanie nasuwa mi się tutaj SEOHOST. Istnieje niestety wiele firm, które kuszą w pierwszym roku niską ceną hostingu, a za kolejny rok zapłacisz krocie. W SEOHOST tego na szczęście nie ma. Mają uczciwe ceny i zasady, a sam hosting jest naprawdę wydajny. Wystarczy sprawdzić opinie w internecie. Myślę, że również artykuł z linku w powyższym poście też powinien Ci wiele rozjaśnić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org