piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Tak jak w temacie.Proszę pomóżcie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

jeśli nie ma łańcuszka srebrny jak lubi może być lub jeśli ma łańcuszek to branzoletę do tego lub ewentualnie zegarek jeśli nie ma lub skórzany porfel nie wiem co lubii?może czymś się interesuję zauważyłaś ?fanatyk czegoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

gwiazdka, weź Ty lepiej napisz do jakiej kwoty, zapewniam że to ułatwi zadanie. Bo przecież mógłbym napisać że ucieszył by się z nowej bmw m5, ale to chyba nierealne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

zeby nie wiedziec co kupic wlasnemu chlopu ?? ja pie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

zamów mu nowe ps4 napewno sie ucieszy albo xbox 720...

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

haha

stokrotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Namów koleżankę na trójkącik :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

do 150zł ;D

do qawqaz-jeżeli sam/sama uczestniczysz w trójkącikach to nie myśl że każdy taki jest...;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

ale podobno każdy facet o tym marzy :)
niektórzy o tym mówią, niektórzy marzą cichutko :)

gwiazdka, wyluzuj :) przyjrzyj się facetowi, co lubi. może ma jakieś hobby?

albo tak, jak radzili wyżej - portfel, pasek do spodni, jakiś fajny T-shirt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

a może durex play?:) przyjemność dla obojga ty też skorzystaż:)

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

aj tam , wiesz co?????

ja to lubie auta szybkie , to znaczy jak twój chłopak lubi to może mu kup coś tam nie drogiego na chodzie....

ja to bym się ucieszył z takiego prezentu.....

tylko hmmm.. 150pln to za mało troszeczkę.... :((




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Wiesz każdy ma swoje pragnienia może on takie ma:)) a moze to Ty namów jego na trójkącik z kolegą... ;P Przeciez moesz byc prezentem sama w sobie, zorganizuj wzjatkowy wieczr peen wrazen :))

A tak na powąznie to może kup mu coś wjątkowego np z poczuvciem humoru...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

skarpety jemu kup :) będzie na pewno zaskoczony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

kup mu flaszkę to pierdyknie zrobi co trzeba i jutro nie będzie nic pamiętał :)

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY


Może coś ze zwierzątek ? np. Hiszpańską muchę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Zrób mu romantyczną kolacje, ubierz sexy bielizne-wazne! wycałujesz chłopaka gdzie trzeba i prezent jak ta lala :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

I na co się zdecydowałaś ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

na lachę z łykiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

proszę...

http://www.youtube.com/watch?v=UmXJ26QnszE&feature=player_embedded#!

ee ciuki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Zobacz na londonay:




http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReqq.com/?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
  http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

*perfumy
*łańcuszek
* zegarek
* może jakiś sweterek ?
*branzoletka .

martynka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Autor: martynka0910 (---.elomza.pl)
Data: 16-01-12 19:03

*perfumy
*łańcuszek
* zegarek
* może jakiś sweterek ?
*branzoletka .

------------>martynka <----------


Tak tak:d Kup mu taka martynkę:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

voucher na paintballa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

A może pieska ....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

możesz mu kupic transmiter do samochodu dobra sprawa :) dla pasażerów również;)

"Dar mowy dany jest każdemu,
dar madrości nielicznym.."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

pocałuj go w dupe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

oj czesio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

A może strusia do przytulania ???





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Idzie wiosna kup mu Quada.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

a może jakiś fajny oryginalny gadżet z serii tych praktycznych?? polecam urządzenie do ostrzenia wkładów do maszynek do golenia. Więcej na ten temat możecie znaleźć na http://www.razorpit.pl/ - myślę, że każdy facet ucieszy się z takiego prezentu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

perfumy? branzoletka? dvd? zastanówcie się troche , to prezent dla chlopa 25letniego a nie 17latka. Chlopu bedzie przykro jak dostanie taki błahy prezent !
1. Jak ma stary telefon do mozesz dolozyc 50zl i kupic juz najtanszy z dotykiem,.
2. Kupic cos do samochodu, pokrowce skórzane w tej cenie (imitacja) na wszystkie fotele, lub jakis niski spojler , lub kamere samochodową . Wszystko to zamkniesz w 150zl.
3. Ramke cyfrową na zdjęcia z pilotem
4. Najtanszy Tablet
5. Telefon w zegarku
6. Od biedy, odtwarzacz mp4 jezeli lubi sluchac muzyki i ogladac teledyski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Polecam spinki do mankietów krawat lub elektryczną golarkę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

zrób coś od siebie w stylu list miłosny albo coś takiego. Coś co on lubi i czym sie rajcuje

Pozdrawiam,
Siwa

Jeśli ktoś pro­si nas o po­moc, to znaczy że jes­teśmy jeszcze coś warci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

kup młotek i niech sobie wybije z głowy prezenty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

sprawdźcie datę tematu, anikta jebła se reklamą, a wy się nakręcacie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Polecam nietypowy prezent przejażdżka sportowym samochodem po torze http://devil-cars.pl faceci to uwielbiają, można nawet wjechać na tor własnym samochodem!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Dajcie spokój- prezenty typu zegarek czy skarpetki wyszły już z mody. Teraz kupuje się ciekawsze prezenty. Mój chłopak na urodziny dostał bilet na lot paralotnią- http://prezentmarzen.com/lot-paralotnia-w-trojmiescie/ Nigdy wcześniej tego nie robił, więc ucieszył się z prezentu jak dziecko ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Po co do trójmiasta jak to wszystko jest n miejscu . Zrób zakupy na www.jubilerpieciak.pl a lot motolotnią gratis .



pozdrawiam Zbyszekp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Polecam skok ze spadochronem! Bardzo ekstremalny prezent :D a faceci takie lubią, także powinnaś trafić w 10 :) tutaj masz fajny artykuł http://www.turystyka-aktywna.7travel.pl/n/SkokiTandemoweSpadochronDlaKazdego_2014-04-08.html możesz się zorientować trochę w temacie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

A może coś mniej spotykanego o ile jest rozrywkowy i nie pogniewałby się za coś takiego do takich tortów można dokładać wszystko alkohol ,soki, słodycze, gadżety(intymne, jak i kosmetyki, zdjęcia, koszulki złożone z kokardę lub inne wzory) ograniczeniem jest tylko wyobraźnia i poczucie humoru

Wykonywałam przykładowe:

NA 22 urodziny

https://www.facebook.com/KwiaciarniaBadylek/photos/pb.164847700317568.-2207520000.1406558421./330199280449075/?type=3&theater

Na 24 urodziny

https://www.facebook.com/KwiaciarniaBadylek/photos/pb.164847700317568.-2207520000.1406558421./330199100449093/?type=3&theater

Na45 urodziny i na 18 mam teraz takie zamówienie

https://www.facebook.com/KwiaciarniaBadylek/photos/pb.164847700317568.-2207520000.1406558421./330198997115770/?type=3&theater

Zapraszam do kontaktu przez facebook i email. projektdabkowska@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Podoba mi się pomysł z przejażdżką sportowym samochodem - albo inaczej - nie tyle mi się podoba, co jestem pewna, że mojemu chłopakowi by się to spodobało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Wypad do parku linowego :) zabawa super!

Jest dobrze! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

No właśnie lot paralotnią, przelot balonem, gokarty, paintball :-) ja bym wybrała coś takiego. Poszukaj na odlotoweprezenty.pl ja swojemu mężowi kupiłam na 28 urodziny lot paralotnią był zaskoczony ale zadowolony :-)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

mało o nim piszesz, ja np mojemu mężowi na imieniny mam zamiar zamówić taki nie drogi ale bardzo praktyczny gadżet do samochodu- alarm antyzasypianiu w sklepie Hussar. Zakłada się go jak aparat słuchowy na ucho i jak kierowca zasnie i głowa mu bezwładnie opadnie albo nie będzie długo się ruszał włącza się alarm. Mnie się to fajny pomysł wydaje- zamiast badziewnego dezodorantu http://hussar-innovations.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

ludzie to było 06-07-11. Dajcie sobie już spokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Przyprowadź jemu swoją koleżankę, żeby mu loda zrobiła, a ty go rozbierz. Jestem pewien w 100% że o tym marzy. Będzie zachwycony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Bardzo mi się ten pomysł podoba:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

znów pozycjonują gówniane stronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Pióro z grawerem jest fajnym pomysłem. Nie dość, że praktyczny, to elegancki i stylowy prezent. W sklepie internetowym Pioro masz duży wybór :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Witaj , chyba wszystko zależy od tego co chłopak lubi. może warto podpytać co chciał by dostać. Ewentualnie podpytać jego kolegów i koleżanek. Może ma jakieś zainteresowania i można dopasować prezent do jego zainteresowań. Myślę,że na pewno coś znajdziesz. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Polecam Ci stronę http://www.takapaka.pl/ Z pewnością znajdziesz tam coś dla swojego meżczyzny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

w sumie to Ty powinnaś najbardziej wiedzieć co Twój chłopak chce dostać na prezent, w końcu znasz go najlepiej z nas wszystkich ;) w każdym razie kup mu coś z czego będzie zadowolony :) jeśli na przykład lubi pić dużo herbaty lub kawy to zrób mu kubek z Twoją grafiką i jakimś fajnym tekstem, taki prezent na pewno mu się przyda, a przy okazji będzie go miał na długi czas, ewentualnie możesz mu upiec do tego jakiś jego ulubiony tort, w końcu to co się zrobiło samemu dla kogoś zdecydowanie bardziej się docenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Wydaje mi się, że warto kupić mu powerbank by zawsze miał naładowany telefon. Mój chłopak bardzo się ucieszył jak dostał taki bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Najlepiej daj mu coś od siebie, coś co jest dla niego ważne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

ja za dawnych czasów lubiłem romantyczne kolacje, które robiła mi moja zona :) do tego zawsze jakieś dobre winko.. kolacja chyba nie problem, co do wina moge polecić Ci sklep wina.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Jeśli chłopak ma np na codzień dużo pracy to może coś co go pobudzi? Np kawa? Polecam espressoart.pl do zakupu świeżej, aromatycznej kawki dla chłopaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

może jakiś gadżet typu smart/ wach / band? To fajne gadżety dla młodych facetów, na avans.pl są w dobrych cenach możesz tam poszperać i zobaczyć czy coś Ci podejdzie do gustu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

a książkę mu kup Macierewicza prawda jest jedna jak raz na długie wieczory ....a jak nie lubi czytać to nie wiem może ...a.. wibrator mu kup będzie szczęśliwy.. bo co innego nie wiem powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Jako dodatek spoko się moze sprawdzić model do składania - my mamy kilka od metal earth i się super prezentują. Metalowe, solidne, bez kleju, mega dużo modeli do wyboru no i ceny tez różne :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

może jakiś alkohol to sprawdzony i uniwersalny prezent dla każdego, popatrz sobie coś na wina.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Pewnie, że alkohol może być, ale tylko jeśli to będzie coś porządnego. Wódka dawana w prezencie powinna być bardzo dobrej jakości i w ładnej butelce. Jest taka wódka premium - Gutt Pure. Z takiego alkoholu każdy będzie zadowolony. A danie w takim prezencie alkoholu z dolnej półki jakościowej moim zdaniem jest średnio poważne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

okulary vr, pad do gier? :) w teletorium są fajne modele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Najlepiej zapytać co chce i po kłopocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Ja jakiś czas temu na urodziny, już niestety nie 25, ale co tam, dostałem powłokę ceramiczną do samochodu (gravon od k2). I sprawdza się świetnie. Jak ma samochód - można isć w takie klimaty i kosmetyki, akcesoria do fury, to na pewno jest dobry pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

a może jak ma auto rejestrator jazdy? ja bratu kupiłam na święta ten Xblitz P500, zadowolony bardzo to może taki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Ciekawy pomysł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Alkomat to fajny pomysł, najlepsze są alkohity, sporo pozytywnych opinii jest w necie. My kupiliśmy niedawno i póki co rewelacja, zobaczymy jak przy dłuższym użytkowaniu.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Zegarki to drogie rzeczy. Może lepiej zapytaj, co by chciał dostać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Możesz kupić jakiś fajny zegarek, perfumy, ewentualnie coś głupiego z prezenciarni. Ale na pewno nie nic do jedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

jak ma auto na pewno ucieszy się z rejestratora jazdy. Sama kupiłam mężowi ostatnio taki Xblitz Ghost. Bardzo porzadny wideorejestrator, przy tym nie jakoś strasznie drogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

większość facetów w takim wieku interesuje się serialem gry o tron. w sumie prawie wszyscy moi męscy znajomi :) dlatego dla nich świetnym prezentem na pewno byłby tomik poezji marka kaczkowskiego który jest powiązany właśnie z tym serialem. warto o tym pomyśleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Może jakiś rysunkowy portret

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Jeśli lubi sport to może spodnie męskie do biegania albo odwiedź sklep z new balance na pewno coś wybierzesz. Może przyda mu się na siłownię torba podróżna nike bo ma uniwersalne zastosowanie albo gdy lubi biegać to pulsometr nike, ciekawą propozycją będzie też kubek termiczny brugo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Jeśli lubi sport to może spodnie męskie do biegania albo odwiedź sklep z new balance na pewno coś wybierzesz. Może przyda mu się na siłownię torba podróżna nike bo ma uniwersalne zastosowanie albo gdy lubi biegać to pulsometr nike, ciekawą propozycją będzie też kubek termiczny brugo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Najlepiej kupić mu dużo srebrnych monet. Na pewno to doceni!
____________________________________
pracelicencjackiezarzadzanie.edu.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

A może coś z galanterii skórzanej. Jeśli lubi gadżety typu skórzany portfel,spinki do mankietów to warto iść w tę stronę.Na https://www.galante.pl/ znajdziesz spory wybór akcesoriów męskich,które sprawią,że każda jego stylizacja będzie elegancka, ale swobodna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Ja za to myślę, że właśnie samo już znalezienie fajnego prezentu dla chłopaka na urodziny raczej nie będzie dla nikogo stanowiło większego problemu. Na pewno spory wybór takich prezentów zawsze mają w https://zamowprezent.pl/prezenty-dla-niego/prezenty-dla-chlopaka i jak dla mnie jest to właściwa opcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA CHŁOPAKA NA 25-URODZINY

Jeżeli urodziny są letnią porą to może jakiś zestaw do degustowania piwa (np piwa kraftowego).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org