niedziela, 28 maja 2017 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pomysł na prezent dla chłopaka :)

drogie Panie jakie prezenty robicie swoim partnerom na świeta , bo mi brak pomysłu w tym roku hehe, ewentualnie niech sami panowie sie wypowiedzą jaki prezent sprawiłby im przyjemność

za fajne pomysły dziękuje , a jeśli ktoś ma coś głupiego do napisania to niech se odpuści

:)

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: pomysł na prezent dla chłopaka :)

to zależy co lubi prawda??? najlepiej to dowiedzieć się co facetowi brakuje itp i wtedy to mu kupić...

jednoślad sportowy :D

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Masakra ...

Sam se kupuje ubrania w necie ostatnio przyperli zajefajny sklep z ciuchami porażka trzeba chyba będzie kupować zagranico:((((

http://www.denley.pl/pol_m_Odziez-Dla-Niego-250.html

http://japanstyle24.pl/pol_m_Odziez-meska-163.html

zależy od zainteresowań i od wieku, może książka, model do klejenia, albo jakiś gadżet do samochodu xD

czteropak

---------------------------------------------

1500 zł i wolna rękę na jedną noc :):)

A zobaczysz ze wróci goły i wesoły :)

Kup mu łyżwy

śmiglowiec r/c

są super modele. niedrogie i bardzo dokładnie odzwierciedlaja ruchy prawdziwego.
Szukaj modelu z firmy Syma z zyroskopem

oczywiście zostaja koszule, spodnie, miły wieczór itd ale o takim śmigłowcu chłopy raczej marza :)

Mi taki kobieta kupiła i mimo ze trzydziecha na karku to latam jak głupi :)

loda na badylu

Najlepiej podpytac sie jego, albo przysłuchac o czym mowi, co by mu sie przydało...poza tym nie napisałas w jakim wieku jest ta osoba, to by juz duzo pomogło z pomysłem a tak ciezko pomoc...

ja swojemu narzeczonemu kupuję hantle a na urodziny tarczę do darta.

BMW

Ja jestem prosty chłop i mi wiele nie trzeba. Byłbym szczęśliwy, gdyby moja wybranka założyła nową, sexowną, prześwitującą czarną koszulę nocną i do tego czarne koronki. No i żeby mną się zajęła tego wieczoru :D O coś takiego :)

W życiu każdego człowieka nadejdzie taki moment, kiedy będzie musiał odpowiedzieć sobie na arcyważne pytanie... kurczak czy baranina? Nie lekceważmy tego.

Ja jestem prosty chłop i mi wiele nie trzeba. Byłbym szczęśliwy, gdyby moja wybranka założyła nową, sexowną, prześwitującą czarną koszulę nocną i do tego czarne koronki. No i żeby mną się zajęła tego wieczoru :D O coś takiego :)

jesli Twoj facet lubi sprzed wkretow lub cos w tym stylu i nie ma to czemu nie...
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2793206607&ars_source=ars&ars_socket_id=16&ars_rule_id=84

...

Kup mu malucha http://allegro.pl/fiat-bmw-czolg-spych-plug-do-odsniezania-i2790474148.html

no i po co mu taki maluch?? pffff... żal mi cie CHELSEA

Ja w tym roku kupłam płatki do kapilei i cos pewnie jescze dożuce a wcześniej kupywałam np.majtki bokserki z dziwnymi napisami,perfumy,tort z napisem"Kocham Cie" , Jakis krem do rak, pieniądze,portfel,cos do samochodu,(np.zapach) ,dla Siebie bielizne :P, zdjęcia w fajnej ramce,. Mam nadzieje ze cos przytpadnie do gustu... Powodzenia

lalkę

asus77... jesli ty kupujesz lalki to nie znaczy,ze i ktos ma kupic!!! To jest beznadziejny prezent!!!

ARUS77 *

bo co? tobie sie nie podoba to od razu beznadziejny? ;P

Lalka to świetny pomysł :)

Sam posiadam taka czarnulke i nie zamienie jej na żadną dłon :):):)

Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)

A my jedziemy razem na weekend do fajnego hotelu ze spa, kolacją itd.

a może jakiś ładny portfel? :)

...lecz nie wiedzą aranżacje wnętrz wrocław o tym, że naj­gorzej w życiu to sa­mot­nym być...

Daj mu wrócić do czasów kiedy był jeszcze chłopcem. Pomysł z tym helikopterem był ciekawy, ja pokusiłbym się nawet o jakieś auto zdalnie sterowane.

dzeiki wszystkim za fajne wypowiedzi , z niektórych skorzystam :)

popatrz też na jakieś fajne strony w necie z ciekawytmi prezentami np big boys toys lub superprezenty.pl

Czy wiesz gdzie urzęduje psycholog wrocław

Najlepiej to delikatnie podpytać co się marzy waszym facetom ;) Albo pójść sprawdzoną drogą i kupić mu portfel :) Ten gadżet zawsze się przydaje, więc nie będzie problemu, że prezent wyląduje głęboko w szufladzie, polecam portfele dobrej jakości, najlepiej ze skóry, coś takiego np http://allegro.pl/elegancki-portfel-pierre-cardin-p502-331-czarny-i2827328554.html

a czym się interesuje? ile ma lat?

ciekawym, oryginalnym i praktycznym prezentem może być do maszynek do golenia a także jednorazówek - naprawdę fajne rozwiązanie dla faceta i mega oszczędność na co raz to nowych wkładach i maszynkach. Swojemu chłopakowi kupiłam ten gadżet na mikołaja i ucieszył się jak małe dziecko, więc chyba to dobry pomysł. Więcej o tym gadżecie możesz przeczytać na www.razorpit.pl/

mój facet zawsze się cieszy, gdy dostaje kolejny ekstra zestaw kosmetyków . Zawsze szukam w sieci jakiś ekskluzywnych zestawów, takich, których nie dostanie się w każdej jednej drogerii. Ostatnio był to drobny prezent na mikołajki z serii do golenia http://menspace.pl/men-u-swiateczny-zestaw-do-golenia-pedzel-krem-100ml-p13777.html

Ja w tym roku kupłam płatki do kapilei i cos pewnie jescze dożuce a wcześniej kupywałam np.majtki bokserki z dziwnymi napisami,perfumy,tort z napisem"Kocham Cie" , Jakis krem do rak, pieniądze,portfel,cos do samochodu,(np.zapach) ,dla Siebie bielizne :P, zdjęcia w fajnej ramce,. Mam nadzieje ze cos przytpadnie do gustu... Powodzenia

Wyrazy współczucia dla chlopa.

Moja kobieta sprawdziła się w tym roku idealnie. Kupiła mi bardzo fajny zegarek, dokładnie ten model - http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,10771,10792,426-0-0-BEM_116L_7AVEF.html

Strasznie mi się podoba. Aż mi trochę wstyd, bo ja jej zestaw garnków kupiłem. Będę ją musiał na walentynki w zamian zabrać w jakieś fajne miejsce.

Jestem, póki jestem.

A ja dla męża w tym roku kupiłam podwójne bilety na galę MMA w katowickim Spodku oraz zarezerwowałam i opłaciłam hotel dla dwóch osób, żeby mógł zabrać ze sobą kolegę :) Jego mina gdy zobaczył prezent - bezcenna :)

Zabierz go do kisielnicy i daj mu kase na godzine. ja bym był zadowolony...

Moim zdaniem najlepsze prezenty to te praktyczne, które zostają na dłużej, a nie typu kwiatki (to
akurat nie w kontekście facetów oczywiście), które zaraz nadają się do wyrzucenia. jeżeli twój facet
nie ma jeszcze np. dobrego sprzętu do golenia, to na pewno dobrym prezentem będzie golarka do brody, bo zawsze mu się przyda. a jak już ma coś takiego to pomyśl o jakimś innym sprzęcie, którego
mu brakuje, np. pendrivie, myszce bezprzewodowej czy nawet smartfonie, jak masz więcej funduszy.
możliwości jest naprawdę sporo ;)

Ja ze swej strony polecam sklep internetowy z produktami naturalnymi (miody, kosmetyki , świece z wosku pszczelego, zestawy prezentowe, upominki):

http://www.oryginalneprezenty.pl

Ja bym się cieszył z jakiegoś elektronicznego gadżetu, niekoniecznie drogiego. Faceci to lubią.

Fajnym prezentem może być taka oryginalna koszulka z grafiką 3D http://level77.eu/url/3y . Faceci preferują praktyczne prezenty.

A może coś praktycznego? Przeglądałaś takie koszulki? Jeśli Twój ukochany lubi modny, klubowy styl to myślę, że taki prezent powinien mu się spodobać ;)
Co Ty na to?

Pismo Święte

Sczekaj, szczekaj, ja poczekam!

Portfel, voucher do jakiegoś fajnego studia masażu, pasek do spodni, zestaw kosmetyków, woda toaletowa, bilet na jakieś wydarzenie (to juz w zależnosci czy ma np jakis ulubiony zespol czy jest fanem jakiejś dyscypliny sportowej ;)

Ja w tym roku wpadłam na pomysł kupna telefonu dla chłopaka. W poprzednim roku dostał model niższy, teraz wyszedł nowy model i mu go kupiłam. Kupowałam w Gdańsku, w tym miejscu: http://ispot.pl/salony-ispot-galeria-dominikanska,s19.html
polecam, bo dobry salon a chłopakowi odpadła szczęka z zachwytu :)

Klaudynka88 wypier ...j z tą reklamą do Gdańska

a ja kupiłam mojemu facetowi super e-papierosa :) taki prezent też dla mnie bo nie będę czuła tego okropnego zapachu!!!
Chociaż miałam stresa bo za późno zamówiłam i modliłam się, żeby dostać do 30 :) ale dałam radę, a znaczy sklep internetowy dał radę - królestwotytoniu.pl jesteście wielcy!!! :) i co rok sobie powtarzam, że w następnym roku zrobię to szybciej :)

e-papierosy to gorsze swinstwo od zwyklych papierosow ,wysuszaja uklad oddechowy to jest para szybciej do piachu pojdzie

Jesli chodzi o e-papierosy to ile ludzi tyle opinii i każda nauka inna, ale mój sobie w zeszłym roku sprezentował na nowy rok desmoxan i tego typu prezenty odpadają na bank :) Wg mnie facetowi to gadżety, ewentualnie np. jakiś zestaw wierteł czy grzechotka z kompletem nasadek - ten typ tak ma, kosmetyki ale nie dla niego tylko do samochodu.

Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry! :)

Ja też stawiam na praktyczne prezenty, a najlepiej takie które pozostają na długo w pamięci. W tym roku mój facet dostanie przejażdżkę sportowym autem po torze wyścigowym. I wcale nie jest to aż takie drogie. Super oferty mają na http://devil-cars.plsonja napisał(a):

Samochody, motocykle

Ładny zegarek . Zajrzyj www.jubilerpieciak.pl przeczytaj opinie o firmie

Ja też stawiam na gadżety albo jakieś nietypowe atrakcje. W tym roku znalazłam przejazdy sportowymi samochodami po torze wyścigowym. Mój facet padnie z zachwytu! :P Poszukajcie takich ofert w sieci. Ja znalazłam na DEVIL-CARs

Samochody, motocykle

Przy zakupach na www.jubilerpieciak.pl lot motolotnią gratis

A może, o ile lubi sporty siłowe i lubi dobrze wyglądać to podarować mu jakaś odżywkę? To nie tanie prezenty, ale można wziąć udział w konkursie. Sporo takich na FB, choćby ta gdzie nagroda jest Somatodrol - fajna odzywka, buduje masę mięśniowa, wspomaga po wysiłku, dostarcz wielu składników. Znawcy tematu wiedzą o niej więcej. Konkurs jest prosty, wystarczy zgłosić sie na https://www.facebook.com/somatodrol.suplement/app_211058802266771 i czekać

zbyszekp a ty nie za mocno próbujesz rozreklamować swój sklep?
Mogłeś chociaż mail inny dać, taki w którym nie widnieje twoje nazwisko (pieciak).
Posty których jedynym celem jest reklama...
Tacy ludzie którzy nie przestrzegają regulaminu forum powinni dostawać bana na IP, zwykłe usuwanie postów to za mało.
Admin nie śpij!

Rozszyfrowałeś mnie bezbłędnie .

pozdrawiam i życzę miłego dnia

zbyszekp

Ma co reklamowac niech sobie reklamuje chlopak ,a przedewszystkim madrze pisze na tematy jubilerskie .tych innych idiotow scigaj z tymi reklamami bo tylko smieca ten kurnik

Ja ostatnio szukałam inspiracji na prezenty i kupiłam mężowi właśnie pasek ozdoby-dodatki.pl/produkt-paski-do-spodni/pasek-meski-skorzany-czarny-na-prezent-c3dfbf3e957f4a8789eac92ec397e433.html. Myślę że prezent się spodoba mężowi :)

ruda1020

Prezenty, które kupiłam chłopakowi z różnych okazji:
Słodycze ( m.in. kinder niespodzianka-zamiast zabawki włożyłam do środka wierszyk mówiący o naszym związku)
Bokserki ( lepiej kupować klasyczne bez śmiesznych napisów czy coś w tym stylu)
Kubek termiczny z grzałko do samochodu
Uchwyt na napoje do samochodu skórzany
Ramka ze zdjęciem
Maszynka do golenia elektryczna
Pasek
Perfumy
Krem po goleniu, do rąk
Płyny do kąpieli
Bluzy
Różnego rodzaju koszulki
Zapachy do samochodu
Kubek
akcesoria samochodowe itp
Radze się wsłuchać w to co mówi, albo zwrócić uwagę na to co w sklepach ogląda. Mężczyźni często wspominają podczas rozmów co im jest potrzebne ja na tej zasadzie dobieram prezenty. Nie pamiętają nawet, że wspominali o tym.
Pozdrawiam

Cześć . Jeżeli wasi męszczyzni palą papierosy to polecam wam kupić e papierosa + do tego liquidy . Facet będzie zadowolony a przede wszystkim zdrowszy ... Papierosy zabijają :/ Zadbajcie o zdrowie swoich 2gich połówek . Tutaj macie fajne oferty www.wapershop.pl . Zainteresowanym mogę doradzić jakiś model ponieważ jestem pasjonatem e papierosów sam w domu mam ich kilka :D pytać !

Zerknij sobie tutaj www.prezentzpomyslem.pl

Samochody dobrze przygotowane do jazdy, właściwie opisane pod względem technicznym i prowadzone przez instruktora mają w motoprezent.pl. Niczym nie ryzykujesz. Byłem u nich na dwóch torach już (event firmowy) i przyznam, że czas oczekiwania na jazdy jest minimalny.

Najlepiej to kup mu cos co przyda mu się na co dzień. Coś co bedzie mógł wykorzystać. Faceci lubią rożnego rodzaju gadżety wiec moze pomyśl o nawigacji samochodowej http://www.nawigacja-samochodowa.com.pl , Wydaje mi się że to taka rzecz która go na pewno ucieszy.

Z mężczyznami zawsze kłopot. Mój kupuje mi zwykle którąś z sukienek zalando i po kłopocie. Właśnie dlatego jemu zwykle też szukam czegoś z odzieży. Najlepiej sprawdzają się koszule i bluzki.

No ty może napisz bardziej, co kupujesz swojemu, a nie twój chłopak tobie, bo tego dotyczy wątek. Nawigacja samochodowa to chyba raczej słaby pomysł. Jak nie masz pomysłu to może kup jakiś męski łańcuszek bestsilver.pl/5-bizuteria-meska albo może nic nie kupuj :)

Jak masz fundusze to może pomyśl o jakimś fajnym tv dla niego? Tu masz fajne zestawienie TV do 1000zł: http://techfresh.pl/top-5-telwizorow-do-1000-zl/

Zobacz sobię może tutaj: http://www.superkoszyk.pl/mezczyzna.com kosmetyki kazdy facet czy stary czy młody używa i zawsze się przydadzą a i zawsze będa bezpiecznym pomysłem na prezent. Możesz też kupić portfel, krawat, szalik czy inne takie ale tak jak mówię z tym jest większe ryzyko, że coś może się nie spodobać.

Moze srebrny badz zloty lancuszek,pasek

Do biżuterii złotej , srebrnej , zegarka dorzucimy lot motolotnią gratis
www.jubilerpieciak.pl

pozdrawiam zbyszekp

Najlepiej zapytaj jej przyjaciółki ;) Myśle jednak, że jeśli szarpniesz się na zabieg depilacji laserowej np. w http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi-depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html[/utl] to dziewczyna na pewno doceni gest :)

Będzie pan zadowolony taka turystyczna i bez HIV

Zaproś koleżankę i razem obydwie zróbcie mu loda.

Bardzo spodobał mi się pomysł zamówienia przejazdu po torze wyścigowym. Mój chłopak oszalałby z radości na widok Ferrari czy Lambo. Słyszałam, że super tor wyścigowy jest w Poznaniu. Fajne oferty mają na DEVIL-CARS. Na pewno znajdę coś fajnego :)

Ja ostatnio bardzo dużo kupuje książek chłopakowi.
Jeżeli lubi czytać to możesz kupić książkę. Teraz głośno jest o książce Adama Amblera \"Seksturysta\" książka skandaliczna, ale potrafi obudzić wyobraźnie Wiele wątków erotycznych ubarwiają całą książkę. Mnie się spodobała ta książka.

A może lot w miejsce o którym marzył? Ja to byłbym wdzięczny za Londyn, bo zakochałem się w tym mieście po tej lekturze http://www.businesstimes.pl/?p=54220 i nie myślałem, że tak niedrogo wyniesie mnie podróż.

landecki dobrze płacą za te pozycjonowanie ?

Chyba raczej nie, przecież to zwykły ref.
A prezent to coś ala jazdy czołgiem, ferrari, ewentualnie paralotni. Takie rzeczy na Prezent Marzeń specjalnie dużo nie kosztują, a jednak wrażenie robią ogromne.

Zależy czy ktoś woli bardziej praktyczne prezenty czy gadżety. Jak ktoś lubi ciekawe rzeczy niekoniecznie praktyczne to mogą być np. atrapy broni, np. legendarny Mauser http://www.galeriareplik.pl/pl/11-pistolet-mauser-c96-1898r-denix-model-1024.html

Jesli chłopak jest fanem piłki nożnej to możesz mu kupić tablice sportowe takie jak mają trenerzy drużyn http://yakimasport.pl/tablica-taktyczna-pilka-nozna-yakima-p-21.html - mozna je dowolnie wykorzystać, a nie są taką oczywistością jak koszulki czy kubki drużyn sportowych :)

Nie ma sensu długo myśleć nad prezentem. W sklepach męskich bluz w modnych wzorach nie brakuje, aby kaptur jeszcze miała, i chłopak będzie happy. :) Na dzielni od razu pokaże swój prezent.

Mój facet jest palaczem i lubi gadżety z tym związane. Ostatnio kupiłam mu jak się poźniej okazało świetny prezent, mianowicie trafiłam na stronę sztukapalenia.pl i tam znalazła rewelacyjną zapalniczkę http://sztukapalenia.pl/Produkt/1282/zapalniczka-zippo-satin-chrom Długo się nie wahałam i trafiłam z prezentem w 10 :)

A ja bym chciał dostać swoją dziewczynę w sexi bieliznie na noc i krate piwa z tym :D haha

Ja jestem z moim narzeczonym już sześć lat więc poszukiwanie pomysłu na prezent dla niego to mój odwieczny problem ponieważ kupiłam mu już chyba wszystko co było możliwe i moje pomysły się po prostu kończą. Jednak ostatnio postanowiłam zrobić prezent nie tyle jemu co nam obojgu ... a konkretnie postanowiłam zarezerwować nam pobyt w jednym z hoteli, ten pomysł okazał się świetnym rozwiązaniem, spędziliśmy bardzo udany jesienny weekend w hotelu http://perlapoludnia.pl/ Przepiękne widoki, a przede wszystkim cisza i spokój

werka

A może tak zarezerwuj nocleg w Szczawnicy popatrz tutaj http://www.szczawnica.nrs.pl za ofertami i wyskoczcie na weekend odpocząć, zresetować się itd?

Ja podchodzę do sprawy bardzo praktycznie. Ostatnio żona kupiła mi, zresztą na moja prośbę, designerskie lampy na biurko. Mniej więcej coś takiego: http://www.homegardenart.pl/pl/c/Lampy-designerskie/144 Dużo pracuje w domu i potrzebuje dobrego oświetlenia.

Genialne prezenty dla chlopaka znajdziesz na http://www.takapaka.pl/ naprawde jak dla mnie rewelacja! Duzy wybór, dlatego każdy znajdzie coś dla bliskich :)

Jeśli to ma być prezent dla niego to musisz jego wybadać. Czym się ostatnio interesował, co wpada mu w oko, o czym mówi.

maleńka25, oj dałaś ciaaała skoro nie wiesz co kupić ;)
Ja kilka miesięcy przed świętami czy jakąś okazją robię tajny wywiad i przy okazji oglądania jakiś rzeczy w internecie czy w gazetach, mówię: \"ooo, ale fajne, nie?\", \"co o tym myślisz\". I dzięki temu mam już jakiś kierunek obrany co będę kupować. W tym roku kupuję torbę na siłownię, ręcznik, bidon, koszulkę i spodenki. Wszystko to na siłownię bo wiem, że dzięki temu będzie miał motywację, żeby wreszcie się zapisać ;) I nie wydałam strasznie dużo bo w 150zł się zmieściłam.

buzi buzi :)

zulugula

Zależy od jego zainteresowań. Może brakuje mu czegoś w szafie? Moja dziewczyna ostatnio kupiła mi na dzień chłopaka fajny sweter w dobrej jakości http://risardi.pl/mezczyzna/swetry-meskie Może znajdziesz coś co będzie pasować Twojemu chłopakowi.

Jedyną rzeczą, jaką możemy wiedzieć jest to, że nic nie wiemy - i jest to najwyższy wzlot ludzkiej mądrości.

Mi by się przydało coś z elektroniki bo mam dużo potrzeb w tej dziedzinie. Na przykład dla mnie świetnym prezentem byłby monitor do komputera, nowy telefon albo dysk do komputera. Ale raczej nie mam co liczyć, że dziewczyna pokusi się żeby mi kupić jakąś z tych rzeczy, bo raczej się nie zna na tym kompletnie, więc będę sam musiał sobie sprawić taki prezent. A na święta prawdopodobnie dostanę standardowo jakiś ciuch i kosmetyki.

Książkę mu kup, niech się z niej czegoś nauczy z pożytkiem dla ciebie:-) M.S. Force - Quantum 02 - Kuszenie.
Młoda nauczycielka. I gwiazdor filmowy. Łączy ich namiętna miłość. Dzielą zatajone tajemnice…
Zbudowane z takim trudem nowe życie Natalie zawaliło się jak domek z kart. Straciła ukochaną pracę, a świat poznał jej przeszłość, od której – jak myślała – odcięła się na zawsze.
Ale jest przy niej Flynn, opiekuńczy, czuły, wspierający. Tylko z nim czuje się bezpieczna. Tylko jemu wyznaje, dlaczego zerwała z rodziną i przyjechała do Nowego Jorku…
Flynn za wszelką cenę chce być mężczyzną, jakiego Natalie potrzebuje. Lecz czy zdoła się oprzeć swoim mrocznym pragnieniom? Czy zdoła zatrzymać Natalie, gdy na jaw wyjdzie jego sekret i padnie podejrzenie o morderstwo…
Od Nowego Jorku do Los Angeles, od Hollywood do Las Vegas, ognisty romans Flynna i Natalie ma w sobie to, co najlepsze: romantyczność, namiętność, gorący seks, nieustępliwych paparazzi i zbrodnię, która może zniszczyć wszystko…

My sobie mówimy, co chcemy dostać. Ja już powiedziałam, że chcę krem do depilacji, a luby chce wodę po goleniu. I jest ok.

Ja mojemu chłopakowi kupiłam ostatnio fajną czapkę na http://www.hustla.pl/elade/ - mają duży wybór markowych czapek, bluz, spodni i fajnych t-shirtów dla facetów :)

Nie wiem jak inni, ale ja ostatnio mojemu chłopakowi kupiłam w necie jego wymarzone trampki Converse:-) Ale był zachwycony:-) Wcale nie dałam fortuny, a ile szczęścia:-) Polecam ten sklep w necie http://trampki.sklep-luz.pl - jest tam naprawdę duży wybór i ceny znośne dla przeciętnego zjadacza chleba:-) Wiem, że panuje przesąd, że ukochanemu czy też ukochanej nie kupuje się obuwia, bo to przynosi pecha, ale zaryzykowałam – warto było:-) Poza tym nie wierzę w takie bzdury, wróżki, przepowiednie i inne voo-doooooo...:-) Pozdrawiam:-)

Chłopak i trampki ...

Też nigdy nie wiem co kupić swojemu chłopakowi na Mikołajki. W tym roku zainspirowałam się listą, którą znalazłam na http://supermamy.limango.pl/mikolajki-2015-prezent-dla-ciebie-i-twojej-drugiej-polowki/. Chcę mu kupić zegarek, albo perfumy. Mam nadzieję, że będzie zadowolony ;)

ja z moim chłopakiem odpuściliśmy sobie prezenty na mikołajki, żeby kupić lepsze prezenty świąteczne :D zdecydowaliśmy się na pakiet spa, spędzimy trochę czasu razem i przede wszystkim zrelaksujemy się w święta, zmienimy otoczenie. jakby ktoś chciał: http://hotelmagellan.pl/pl/spa-wellness/spa

zabieram żonę do Krakowa na wycieczkę, do tego kolacja w lokalu Mekong, może jeszcze wieliczke zaliczymy

Ja mojemu mężczyźnie kupuję maszynkę do golenia elektryczna. Bardzo fajną ofertę znalazłam na http://www.vobis.pl/braun-cruzer-6-face-gillette-body-2-149694.html marka Braun też ma dobre opinie w internecie, więc u mnie prezent już wybrany :)

Kurde opcji jest całkiem sporo wbrew pozorom. Ogólnie łatwiej kupić prezent facetowi bo on z wszystkiego się przeważnie ucieszy niż kobiecie. Ja np. sam sobie wybrałem tym razem coś z biżuteri zubiro - http://zubiro.com/lancuszki-meskie,47,0.html żeby nie obciążać za bardzo budżetu część sam nawet pokryłem. Wybór całkiem duży, a moim zdaniem prezenty dawana na siłę które nie mają być trafione nie mają żadnego sensu.

hej! :)
Ciężko wybrać odpowiedni prezent. Mój mąż lubi szybkie auta i kupiłam mu voucher na jazdę superszybkim autkiem :) Auto znalazłam na stronie ww.devil-cars.pl
Taki prezent dla miłośnika aut to na pewno trafiony wybór. :)

Mój partner cały czas narzekał na swoją golarkę. Kupiłam mu coś dzięki czemu mam nadzieję że golenie sprawi mu przyjemność a przy okazji nieco zaoszczędzi na tej codziennej czynności. W sklepie internetowym http://www.redcoon.pl/c08100102-Golarki-do-twarzy kupiłam mu golarkę Philips. Taka golarka to wydatek rzędu 200 złoty ale dzięki niej uda się zaoszczędzić na golarkach jednorazowych, więc po jakimś czasie się wydatek się zwróci.
Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów.

Golarka albo trymer to dobry pomysł na upominek dla faceta, ja jestem za praktycznymi prezentami. W Rossmanie jest teraz golarka Philips w dobrej cenie - http://www.rossmann.pl/Produkt/Philips-zestaw-swiateczny-golarka-do-brody-dla-mezczyzn-1-szt,375193,1974,5891. Myślałam też nad perfumami, ale zawsze istnieje ryzyko, że zapach się nie spodoba, tak więc zostanę chyba przy golarce.

może jakiś fajny gadżet męski, typu golarka, rejestrator video do auta, GPS, zegarek (one to chyba nigdy z mody nie wyjdą jako prezent), zobacz sobie na avans.pl elektronika to zdecydowanie prezentowy raj dla facetów

Ja w tym roku dam mojemu mężowi na pewno jakąś koszulę (wiecznie ma ich za mało) i myślę jeszcze nad czymś takim typowo od siebie, czyli na przykład fotokalendarzu, dokładniej to chodzi mi o coś takiego http://www.pixbook.pl/fotokalendarz , co o tym sądzicie? Widziałam taki u znajomej, tylko ze zdjęciami jej dzieci i wyglądało to świetnie, więc myślę, że mąż również mógłby być zadowolony, szczególnie, że w pracy mógłby go powiesić.

Warto zajrzeć na stronę http://www.takapaka.pl/ jest tu duży wybór świetnych gadżetów z poczuciem humoru, jak dla mnie super

ja może i kobietą nie jestem, ale ... żonie kupuje wycieczkę na wyspy, teraz są tanie loty do londynu wiec korzystam niech leci z psiapsiółką https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Londyn-LON/ myślę ze facet jakby miał z kumplem leciec się zabawić teeż byłby zadowolony

mój facet jest fanem motoryzacji i kupiłam mu http://sklep.oemtuning.pl/koszulki-ultime strasznie się ucieszył więc myśle ze trafiłam w prezent!

Mój chłopak tuż przed końcem roku obchodzi urodziny i zamierzam mu kupić butelkę ulubionego alkoholu, a do tego moim zdaniem fajnym uzupełnieniem moim zdaniem będzie fotoksiążka ze zdjęciami z naszych ostatnich wakacji. Mam nadzieję, że taki zestaw mu się spodoba.

Santa skoro nie możesz znaleźć sobie normalnej pracy tylko spamować na naszym forum tym bardziej nie wierzę że mogłaś znaleźć sobie chłopaka

Ewentualnie prezent w takim kierunku - https://prezentmarzen.com/poznaj-strzelanie/ Może to być również czołg, awionetka, jakieś wypasione auto. Abyście tylko dobierali takie prezenty, które będą robiły różnicę.

Malenka25, ja co roku miałam problem z wybraniem odpowiedniego prezentu dla męża. W tym roku postanowiłam podarować mu prezent w postaci przeżyć – kupiłam dla niego voucher wyjątkowego prezentu na jazdę jakimś super autkiem. To będzie dla niego prawdziwa niespodzianka :).

Przezycia sa bez sensu. Dostalem kiedys voiczer na flyspot i lezy do dzis poniewaz nie mam czasu z niego skorzystac.

Kup mu jakis fajny zegarek ;)

A może masaż rozluźniający i relaksujący byłby dobrym prezentem dla chłopaka. Cena niewielka a satysfakcja gwarantowana:)

A może coś z ubrań? Tu są fajne rzeczy: http://califorti.pl/on.html

Ja bym dał cos praktycznego. Jakieś fajne sportowe buty albo bluzę. Szczególnie,że w sklepach obecnie są takie duze wyprzedaże tak wiec wiele takich części ubioru można kupić w o wiele korzystniejszej cenie niż normalnie. Na przykład buty New Balance:
http://supersklep.pl/new-balance
Normalna cena 350 zł a w promocji są do kupienia za 220 . Róznica jest dosć spora.

jak malenka przez 4 lata nic jeszcze nie kupila to juz nie kupi
a tak na marginesie to ile Ci placa za wyszukiwanie starycch
postow i wklejanie reklam ?

W sumie całkiem ciekawy pomysł na prezent dla chłopaka. Aczkolwiek czy będzie pasował to zależy w pasuje do jego osoby.

Z doświadczenia wiem, że mężczyźni często interesują się I lub/i II Wojną Światową dlatego warto może iść w tym kierunku? Nie mówię, żeby od razu kupować książkę, ale zawsze można iść np. w gry planszowe lub inne gadżety. Spory wybór takich rzeczy mają na Libra.pl. Sam zamawiam z ich strony internetowej http://www.libra.pl/ sporo książek itp. i jestem bardzo zadowolony. Na pewno ucieszyłbym się z takiego prezentu.

Na urodziny mojego mężczyzny trochę zaryzykowałam i kupiłam mu model do sklejania z http://revell.com.pl/modele-do-sklejania/zestawy-z-akcesoriami/dh-c-6-twin-otter,art,7603.html Głównie dlatego się zdecydowałam na taki prezent ponieważ bardzo interesuje się on Kanadą, a model to kanadyjski samolot transportowy. Nie wiedziałam jakiej reakcji się spodziewać, ale w sumie był zadowolony. Tak mu się to spodobało, że zamówił kolejny :)

Uśmiechnij się :)

Warto jest zastanowić się nad czymś oryginalnym. Często o wiele bardziej niż jakikolwiek materialny prezent zadwowoli prezent, który wymagał od nas pewnej dozy wysiłku.... Jakiś czas temu moja żona świętowała swoje 30-te urodziny. Zamówiłem dla niej bluzę z własnoręcznie zaprojektowanym nadrukiem. Tekst zachowam dla siebie ale muszę Wam powiedzieć,ze żona była zaskoczona bardzo pozytywnie.

Na stronie jest konfigurator:
http://selino.pl/bluzy-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-16.html - zerknijcie sobie. Możecie tam stworzyć coś takiego.

Ja bym postawiła na zegarek. W sklepie http://www.ethomas.pl/index.php/pl/ znajdziesz duży wybór pięknych meskich zegarków

Ja dostałem od narzeczonej pełen komplet odzieży myśliwskiej (interesuje się leśnictwem, zbieraniem grzybów etc.) i według mnie świetnie wyszło, zresztą od dawna coś takiego chciałem kupić. Tutaj macie przykładowe produkty:
Faut

Kwestia zainteresowań, na pewno jakieś ma :)

Proponuję obejrzeć ofertę http://sneakr.pl/, mają świetne rzeczy od adidasów po różne ubrania markowe w całkiem przyzwoitych cenach. Sam u nich często robię zakupy więc mogę zapewnić, że są to oryginały

Rehm1

Ja ostatnio na 4 rocznicę, kupiłam mojemu chłopakowi prezent w postaci przejazdu super samochodem po profesjonalnym torze w Poznaniu. Mimo, że trwało to kilka minut, wrażenia nie zapomniane, sądzę że jest to dużo lepsza opcja niż flakonik perfum :). Skorzystałam z devil cars szczerze polecam :)

Najlepsze prezenty to te które możemy dać za darmo : )
If you know what i mean... ^^

________
taxfree

PRezent tak naprawdę zależy od osoby która go dostaje - wystarczy dobrze znać obdarowywanego i coś wymyślisz. Jakieś inspiracje może znajdziesz tutaj - http://bimbi.pl/viewtopic.php/pomysly-na-prezent/ - Dużo widziałem tu ciekawych pomysłów.

Kup mu oryginalne obuwie w http://sneakr.pl/, sporo znanych i dobrych jakościowo marek za mniej niż w normalnych sklepach. Wiem, bo z mężem sporo u nich zamawiamy nie tylko butów ale i różne obrania. Teraz mają dość ciekawą nową kolekcję.

lenkale

http://www.superprezenty.pl/supersamochody/samochody-sportowe - tutaj znajdziesz fajne atrakcje dla facetow i nie tylko, może jakas dziewczyna tez zechce się przejechac? :)

http://www.superprezenty.pl/supersamochody/samochody-sportowe - tutaj znajdziesz fajne atrakcje dla facetow i nie tylko, może jakas dziewczyna tez zechce się przejechac? :)

Warto zajrzeć na https://czosneklawenda.pl/ gdzie znajduje się sporo rzeczy, które uwielbiają kobiety.

Warto zajrzeć na http://czosneklawenda.pl gdzie znajduje się sporo rzeczy, które uwielbiają kobiety.

Musisz w jego zainteresowania udzerzyć.

Ostatnio prezent dla chłopaka szukałam w internecie i znalazłam kilka fajnych, oryginalnych gadżetów, aż miałam problem z wyborem :)

Grę na konsolę lub pc.

mama i zabawki

Mój facet to w zasadzie mój mąż i chciał rzeprowadzić remont swojego pokoju, już myślę żeby kupić tapety z włókna szklanego oraz zamówić ekipę remontową. Jak wróci z podróży będzie miał pomalowane wszystko i pewnie się ucieszy :)

Najlepszym prezentem jaki dostałem od żony była wkrętarka. Wiele remontów dzięki niej przeprowadziłem.

Faceci w każdym wieku lubią zabawki, a szczególnie takie rc na pilota sterowane. Może samochód zdalnie sterowany, albo samolot, tu można coś fajnego wybrać http://ogloszeniamodelarskie.com.pl/ różne zabawki zdalnie sterowane.

Zaglądałyście już tutaj http://odzyskajdzien.pl/2530-pomysl-na-prezent-dla-chlopaka ? Jest tam wiele ciekawych i przede wszystkim oryginalnych propozycji. Plusem jest również to, że jak widać nie trzeba wydawać ogromnych sum, żeby sprawić drugiej osobie radość. #odzyskajdzien

Jeśli jest kierowcą, to może taki brelok św krzysztof do kluczyków? Ja taki kupiłam, bo mój akurat pracuje jako kierowca.

Ja to zawsze mam problem z moim chłopakiem. NIgdy nie wiem co mu podarować. A jak się go zapytam to wiecznie słyszę,ze niczego nie potrzebuje. Wiem jednocześnie,że jakby naprawdę niczego nie dostał to by sie na mnie obraził :D I co tutaj z takim robić napiszcie ?:0

Tak czy inaczej ostatnio świetował urodziny i postanowiłam mu podarowąć coś śmiesznego. Padło na taki stojak na telefon:

W tym sklepie jest sporo takich śmiechowych prezentów:
http://www.goodies.pl/124-prezenty

Jak nie chcesz przepłacić, to szukaj na aukcjach allegro a potem skorzystaj z jakiegoś snajpera do aukcji (np. z www.aukcjoner.pl) - wylicytujesz przynjamniej trochę taniej!

A to co? Porady na następne święta??

---

Mam kolegę, który bardzo lubi o siebie dbać i kupiłam mu swego czasu na prezent profesjonalne szampony do włosów kerastase był mega zadowolony. MOże warto więc coś takiego?

Dobrej klasy alkohol jest zawsze trafionym prezentem :) Spory wybór ciekawych alkoholi znajduje sie tutaj - http://kalkuluj.pl/euslugi/rozrywka_i_kulinaria/alkohole/wino_i_szampan/wino :)

zegarek

Podobno alkoholu się nie kupuje na prezent :). Teraz to może prezent inspirowany EURO 2016, taką koszulkę reprezentacji Polski.

Ciekawym pomysłem według mnie jest np. taki voucher: http://www.wyjatkowyprezent.pl/prezent/odkryj-nurkowanie-warszawa. Mój chłopak lubi korzystać z życia i wiem, że woli otrzymywać coś w tym stylu niż skarpety, czy perfumy, które zwykłyśmy wręczać mężczyznom od lat i z których niekoniecznie są zadowoleni.

Jako facet mogę się wypowiedzieć, że wielu z nas lubi praktyczne prezenty - nie coś co się stawia na półkę, ale coś co można wykorzystać - zegarki, koszule, kosmetyki, spinki do koszuli, narzędzia... Wiele zależy od zainteresowań, ale jeśli chociaż trochę zna się osobę, której się coś kupuje powinno udać się wybrać coś odpowiedniego :)

Oczywiście, że praktyczne prezenty są najlepsze. Osobiście lubię dostawać prezenty typu pokrowce na telefon, pendrive, mikrfony, słuchawki - a więc sprzęt rtv głównie.
Mam nadzieję, że ktoś mi teraz kupi powerbank :) Przydałby się podczas podróży.
Zauważyłem, że szybciej ładuje telefon w samochodzie.
Tutaj też mają sporo ciekawych pomysłów.

Moim zdaniem całkiem ciekawą opcją będzie zakup drona :) Jak wiadomo facet to duże dziecko i bankowo sprawi mu taki prezent dużo frajdy :) Jakby Cię to nie przekonało to polecam ten artykuł - może coś Ci podejdzie :)

Nie róbcie z nich dzieciaków. Drona to można kupić dwunastolatkowi, a nie dorosłemu facetowi. Dla niego bardziej nadadzą się przyrządy do golenia z http://beardman.pl/kategoria/pielegnacja-ciala-dla-mezczyzn, części samochodowe, lub dobry portfel. Jeśli będziecie dawać facetom zabawki, to nigdy nie dorosną.

buziak

Jeśli to do wspólnego domu, to można i praktycznie w tym kierunku - http://www.desamodern.pl Ale to też kwestia taka, czy ta osoba jest chociaż w minimalnym stopniu zainteresowana prezentami tego typu.

Hmm moze jakas ramke z waszym zdjeciem, upiecz sama torcik, kubek ze zdjeciem albo poduszke ze zdjeciem albo jak cos drozszego perfumy oryginalne, jakas fajna bluze, albo lot paralotnia, zabierz go na basen do mikolajek i na jakiś obiadek, jak lubi gokarty to zabierz a pozniej moze macie jakies fajne msc to zrob mu kolacje niespodzianke i tez bd szczesliwy ;) albo ma moze jakas fazę na slodycze konkretne np batony jedz do hurtowni kup karton napisz jakas mila karteczke i wyslij poczta jak dostanie bedzie mega szczesliwy ;p

anal?

Prezent powinien być oryginalny i pełen emocji. Myślę, że taka przejażdżka Subaru Impreza na pewno będzie świetnym rozwiązaniem pełnym pozytywnych emocji.

Ja chłopakowi ostatnio kupiłam kamerkę sportową firmy Forever https://www.teletorium.pl/kamera-sportowa-forever-sc-110/35506/ i był bardzo zadowolony :)

Wow, dla aktywnego sportowo mężczyzny to super prezent. Sama się nad takim zastanowię.

Przejażdżka sportowym autem to ekstra pomysł, chociaż raz, że ja akurat odpuściłbym Subaru Imprezę, a dwa, że z tego co kiedyś przeglądałem na stronach to takie prezenty są mega drogie, ale może coś się zmieniło. Prezent trzeba dobrać do osoby, ja np. lubię focić, dlatego ostatnio od mojej kobiety zażyczyłem sobie filtr polaryzacyjny Hoya z http://fripers.pl/c/filtry-polaryzacyjne/, cenowo było ok, prezent trafiony, bo samodzielnie wybrany i wszyscy zadowoleni :)

dzięki za dyskusję!

wszystko zależy od faceta, ja jestem zwolennikiem praktyczncyh rzeczy, nie cierpię zagracania mieszkania ozdobami, ostatnio żona mi kupiła maszynkę do strzyżenia babyliss, marki nie znałem ale okaząło się, że sprzęcik świetny, jak to facet lubię gadżety a ta wygląda efektownie i ma sporo bajerów, nawet syn który nigdy nie daje sobie włosów podciąć maszynką teraz zmienił zdani e:D

Bum cyk cyk :)

Białego misia, bedzie zadowolony.

Ja dostałem ostatnio od dziewczyny taki model do składania, metalowy, z serii chyba metal earth o ile dobrze pamiętam. Super sprawa! Solidny, ładny, w salonie się prezentuje zacnie :D od dziecka takich nie składałem! Pewnie sobie niedługo kupię sam jeszcze jeden ;p

Jak dostane nowy perfum lub coś do ubrania, to ciesze się jak dziecko.

Mój mężczyzna ostatnio zażyczył sobie na prezent zestaw z Lego Technic :D Dobrze, że sama też lubię poskładać takie modele, to będzie rozrywka dla nas obojga.

Ja swojemu kupiłam kamerkę samochodową na teletorium, teraz chłopak ogromną frajdę ma :D

A ja chciałbym dostać od swej pięknej taką szaloną jazdę sportowym samochodem :) Ciekawe czy się domyśli, czy znów dostanę... skarpetki :P

Ja swojemu ostatnio kupiłam koszulę Armani i był z niej zadowolony ja w sumie też bo kupiłam ją w outlecie z oryginalną odzieżą - https://sklep.royal-shop.pl/ w dość niskiej cenie.

Polecam kubek z nadrukiem który pojawia się po nalaniu ciepłego napoju - świetny podarunek ;)

Jeżeli chcesz kupić swojemu facetowi coś zabawnego ALE jest to coś, co może się przydać, to kup mu alkomat :D kup porządny, np od firmy New Electric, na pewno się pośmieje a co więcej NA PEWNO mu się przyda ! :D

Moze po prostu oddaj mu jego ciezko zarobione pieniadze, ktore na Ciebie wydaje przez te wszystkie lata? xD haha

To wszystko wina Tuska!

Ja swojemu kupuję rękawice motocyklowe, bo lubi szusować. Już zamówiłam takie od Dainese; http://motomoda24.pl/index.php/odziez-motocyklowa.html?manufacturer=9 Słyszałem, że nie są takie drogie, a za to bardzo dobrej jakości...

Ja stawiam na fajne ubrania - taki prezent zawsze się przyda. Znam ulubioną markę mojego chłopaka i sklep, w którym kupuje sobie ciuchy http://www.hustla.pl/stussy/ , więc jestem pewna, że zawsze będzie mu się podobać, to co kupię.

Trzymajcie namiary - https://prezentmarzen.com/jazda-off-road-4x4/ To oczywiście tylko przykłady, ale ogólnie wyjątkowe prezenty wcale nie muszą kosztować bardzo dużo. Zwyczajnie trzeba je dopasować pod człowieka i lepiej kupić coś efektownego niż kolejną bzdurę.

Moim zdaniem - kosze prezentowe

http://atest.edu.pl/kursy-adr/

Ja zawsze stawiam na jakieś kosmetyki albo perfumy - taki prezent zawsze się przyda. Ostatnio fajne męskie zapachy mają na http://www.yves-rocher.pl/tag/f/30,przeznaczenie,251,woda-toaletowa,,70,plec,621,m%C4%99%C5%BCczyzna

Ewentualnie jeśli bardziej praktycznie, to może w takim kierunku - http://www.heyyhoo.com/pl/p/Koszulka-t-shirt-Breaking-Bad-Dont-****-Heisenberg/101 Chociaż to też zależy od tego, czy dana osoba faktycznie chodzi w takich koszulkach - nie każdemu to musi się podobać...

Co roku mam ten sam problem, dlatego zaczynam o tym myśleć już w październiku, szczególnie, że po świętach ma zaraz urodziny. W tym planuje dać mu taki pasek: https://www.vw-sklep.pl/pl/sklep/p/207928/pasek-do-spodni-skora-tloczona-plaster-miodu.html Mam nadzieję, że będzie zadowolony :)

Jeśli trenuje jakiś sport to na pewno przyda mu się jakaś odżywka białkowa. Duży wybór i w niskich cenach znajdziesz tutaj https://sklep.kfd.pl/bialko-c-50.html

Książki :) Mogą być o zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach, o jego ulubionych grach, o podróżach, o wszystkim. Uwielbiam kupować książki, bo w ten sposób można komuś pokazać, że zna się jego gust. Zwykle szukam na http://www.motyleksiazkowe.pl/, bo mają wiele książek wydawnictwa Czarne, które uwielbiam. Dla siebie zamawiam zwykle książki podróżnicze i literaturę faktu, dla znajomych - to, co akurat lubią.

Na sylwestra razem z chłopakiem wybieramy się w góry na parę dni, więc pomyślałam, że na prezent gwiazdkowy kupię mu plecak. Jego stary nie wygląda już najlepiej. Znalazłam fajne w sklepie apeks.pl. Nie wiem jeszcze, który wybrać. Czy to powinien być plecak turystyczny, czy wycieczkowy? Jest ich sporo do wyboru i nie wiem, który będzie najbardziej odpowiedni. Myślicie, że to dobry prezent?

Mój chłopak interesuje się fotografią więc ja postawiłam na kubek w kształcie obiektywu i i obiektyw taki jaki mu się marzy ;) Ale coraz więcej chłopaków moich koleżanek stało się bardziej dbającymi o siebie mężczyznami, z tego co zauważyłam. Może jakiś voucher? Albo wykupienie konkretnego zabiegu pielegnacyjnego ? Ostatnio to bardzo popularne. Osobiście bardzo bym się cieszyła gdyby mój chłopak chciał z czegoś takiego skorzystać ale niestety bardzo trudno mi go do tego namowic

może jakiś alkohol, jak każdy facet na pewno lubi, mogę polecić Ci sklep wina.com.pl

Jeszcze coś takiego - https://prezentmarzen.com/poznaj-strzelanie/ A ogólnie niech to po prostu będzie prezent typowo męski, a nie byle jaka zabawka i powiedzmy, że wtedy będziecie mieli coś, czym zrobicie naprawdę ogromne wrażenie. Można?

dla taty, chłopaka, męża..... dość fajnym i wygodnym pomysłem / upominkiem wydaje się być ten tutaj >>>>>> http://e-m2m.pl/583c2eed82373

Szczególnie odpowiednie dla tych co zabiegani i nie mają czasu na wycieczki do galerii.

A czy chłopak lubi może wyjazdy? Teraz łatwo jest dostać sie do Dubaju, tani hotel też tam można znależć - więc może romantyczny wypad we dwoje ?

Jakąś fajną grę komputerową lub na konsolę, fajny zegarek, albo może wspólna wycieczkę mu sprezentuj ;)

Ja na walentynki kupiłam chłopakowi kartę na jazdę szybką furką :) Wybrałam bolid Ktm, myślałam na początku o Subaru. No facet był zaskoczony i to bardzo pozytywnie! Przy rezerwacji terminu nawet dokupił dodatkowe okrążenia. Nie chciałam na początku wybrać się na tor bo to nie moja bajka, ale strasznie mi się podobało :D Polecam z czystym sumieniem, fajna sprawa na devilcars mają tego dużo :)

Dziewczyny a byłybyście takie dobre i moglybyście mi doradzic w sprawie prezentu dla taty? Zbliżają się jego urodziny ( ma w grudnniu). Łączymy to z prezentem światecznym, który robimy we trzy. Ja, moja siostra oraz moja mama.

Postanowiłyśmy zamówić tacie porządny zegarek.Mamy na oku dwa zegarki od firmy Doxa:
http://www.zegarek-doxa.pl/zegarki-meskie/splash-chrono-700-10s-131-20-700-70-131-20-70010s13120-7007013120/
http://www.zegarek-doxa.pl/zegarki-meskie/trofeo-tc-evolution-titanium-automatic-limited-edition-d166sbk/

I teraz pytanie. Który jest lepszy?

Akurat każda osoba powinna sama wiedzieć co się spodoba najbliższym.

scyzoryk

--
Wesele na kasecie VHS lub Blu-ray? Nie masz jak odtworzyć? Przerób je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

volvo xc60 :)

lutownica na gaz

Ja uważam,że praktyczne prezenty praktycznymi ale bardzo fajne są też takie, które zaowocują w przyszłości i chociaż sezon świąteczny już niestety za nami to moim zdaniem zawsze warto stawiać na naukę. Ja kiedyś kupiłam bliskiej osobie kurs angielskiego i jej się to bardzo spodobało bo słyszałam jak często powtarzała,że musi się tego języka poduczyć a kiedyś wybrać na jakiś kurs tylko nie było jej stać a ja mogłam sobie pozwolić

Mój chłopak to zapalony wędkarz, to jego pasja i hobby. Więc jeśli chodzi o prezent to jedyne co mi przychodzi do głowy to sprzęt wędkarski. Jeśli Twój również lubi łowić ryby to może coś z sprzętu właśnie dla rybaka. Duży wybór masz tu https://www.bolw.pl/pl/producer/D.A.M./82

Sprawdź znaczenie godziny tutaj może ono coś CI podpowie :)

Moje znaczenie

Kiedy zupełnie nic nie przychodzi mi do głowy w kwestii prezentu i mam mało czasu to po prostu kupuje kartę podarunkową - http://odzyskajdzien.pl/4849-karty-podarunkowe-trafiony-prezent-kupiony-w-biegu-przeglad-oferty

Niczego lepszego w takim budżecie nie znajdziecie, ale ogólnie proszę bardzo - https://prezentmarzen.com/poznaj-strzelanie/ Koszt niewielki, a jednak prezent robiący ogromne wrażenie. Mylę się? I facetów jarają takie klimaty.

Może jakaś ciekawa bielizna termoaktywna na chłodniejsze dni i zimowe wypady w góry oraz inne chłodne miejsca.

Myślę, że fajnym pomysłem jest męska biżuteria. Masz do wyboru różnego rodzaju bransolety, łańcuszki, czy sygnety. Oczywiście, jeżeli Twój chłopak lubi takie \"błyskotki\" ;) biżuteria męska na e-watches.pl jest dobrej jakości, może akurat coś wpadnie Ci w oko :)

Może kup mu dobrej marki powerbank lub uchwyt samochodowy do telefonu. Taki prezent na pewno spożytkuje . Może w Iscratch zobacz, ja tam często zamawiam akcesoria do telefonów https://iscratch.pl/produkty-baseus.html

Mój chłopak jest fanem gier komputerowych. Czy myślicie, że zakup gadżetów, które będą do nich nawiązywać (takich, jak tu http://fyrestore.com/) jest dobrym pomysłem?

Ja mojemu chłopakowi zawsze kupuję jakieś ubrania - jest fanem polskiego hip-hopu, więc ostatnio dostał ode mnie fajną bluzę PROSTO - http://www.hustla.pl/prosto/

Takie prezenty powinny być indywidualne, nie oklepana jak każdy inny

ksiązka
pasek
krawat albo knit
Możecie rownież coś dla niego zaprojektować:
https://www.youtube.com/watch?v=LkvEA-YN2xk
Zastanówcie się na przykład nad zaprojektowaniem specjalnie dla niego koszulki.

Będzie to przynajmniej coś praktycznego ponieważ taka koszulkę może nałożyć na siebie na co dzień.

Wejściówkę do burdelu mu daj

Brawo za inteligencję! Moim zdaniem najlepiej zapytać, czego chce.

A co sądzicie o takim prezencie: http://www.podarujkarte.pl/pomysl-na-prezent/pomysl-na-prezentnaturalna-romantyczna-sesja-zdjeciowa-dla-pary/ ? Braliście już udział w takiej sesji? Dla przyjaciółki to na pewno bardzo atrakcyjne ale zastanawiam się jak zareaguje jej facet na propozycję zdjęć.

Może akcesoria samochodowe, jeśli chłlopak ma auto VW np. http://akcesoriavw.pl/ Faceci z pewnością lubią takie motoryzacyjne gadżety.

dla faceta jest zawsze dobry alkochol tylko jdzinyakis lepszy skoro na swieta lun na uro

Ja zawsze pytam, co chce. Alkoholu nie kupuję mojemu.

Mój ma bardzo ciekawe zainteresowania, ale kupię mu coś praktycznego, bo jest dziennikarzem, a takie rzeczy są dość drogie. Chociaż grunt to dobrze poszukać, tutaj znalazłem w dobrej relacji cenowo-jakościowej: https://www.alfatronik.com.pl/dyktafony-c-1.html W pracy dziennikarza taki podstawowy z redukcją szumów chyba wystarczy,co sądzicie?

Mój ma bardzo ciekawe zainteresowania, ale kupię mu coś praktycznego, bo jest dziennikarzem, a takie rzeczy są dość drogie. Chociaż grunt to dobrze poszukać, tutaj znalazłem w dobrej relacji cenowo-jakościowej: <a href=\"https://www.alfatronik.com.pl/dyktafony-c-1.html\"</a> W pracy dziennikarza taki podstawowy z redukcją szumów chyba wystarczy,co sądzicie?

A może scyzoryk - https://mounteverest.com.pl/marki/victorinox? Ja taki prezent sprawiłam chłopakowi i był zachwycony. Mężczyźni lubią takie gadżety ;)

Fajnie jest kupić coś praktycznego, ja kupiłam ostatnio kamerkę do samochodu vordon i był to trafiony prezent

Zawsze można kupić coś do ubrania... Idzie lato więc może t-shirt albo szorty dla dużych panów https://modnyduzypan.pl/15-szorty Z pewnością panowie też lubią dostawać modne ubrania. ;)

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

170523123638.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0