piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Witam! Mam pytanie do ludzi obeznanych w tym temacie.
Otóż zanim sam zadzwonie zapytam chciałbym się dowiedzieć na jakich zasadach przyjmuje ten specjalista? - podobno bardzo dobry

Czy jest to na zasadzie zwyklego skierowania do ortopedy i moge sobie do niego jechac z innego miasta sie rejestrowac w szpitalu? - i zapewne dluuuga kolejka?

Czy przyjmuje prywatnie? - ewentualne koszt wizyty itp itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

panstwowo bez kartki od niego sie raczej nie dostaniesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

z tego co sie orientuje najpierw prywatnie trzeba a pozniej na nfz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

koszt wizyty 70zl bez usg okolo dwa temu a nr tel605269000

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

koszt 100zł za wizytę prywatnie, parę wizyt i zabieg operacyjny w szpitalu w wysokim - NFZ, bez skierowania, kolejki są jak wszędzie, chyba w poniedziałki przyjmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Bylam u niego prywatnie, czekalam 2 godziny, ludzi od groma!! :/

...Czasami lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Warto odwiedzić tego specjalistę przyjmuje tylko w poniedziałki i środy w godzinach od 14 do 17 wizyta kosztuje 100 zł. Nie trzeba dzwonić przed wizyta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

to zrobie usg i pojade - gdzie on tam przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Jedź prywatnie w poniedziałek lub środę w godzinach 14-17. Oczywiście w tych godzinach przyjmuje, ale warto jechać trochę wcześniej jak chcesz się szybciej dostać do niego. Koszt takiej wizyty to 100 zł. Powienieneś dostać od niego taką "magiczna" karteczkę, dzieki której dostaniesz się do niego do przychodni w Wysokim na NFZ bez listy oczekiwania czyli nawet w najbliższy wtorek lub czwartek (bo w te dni przyjmuje w przychodni od godz 13). Jeśli chodzi o USG to najpierw jedź do niego i niech on zadecyduje co dalej. Mnie skierował na USG w tym samym miejscu, w którym on przyjmuje. Koszt to kolejne 100zł. Zapewne jego kolega je robi i tak dają jeden drugiemu zarobić. Poda numer tel. i trzeba się umówić na badanie. Później z wynikami badań USG, skierowaniem od lekarza rodzinnego i "magiczną karteczką" stawiasz się w przychodni ortopedycznej w Wysokiem. Dalsze leczenie kontynuujesz na NFZ.

Dr Kruszewski przyjmuje prywatnie w Wysokiem przy ulicy Sienkiewicza 1.
Wchodzisz do tego domu, później prosto przez drzwi i na stoliku lezy lista, na którą trzeba się wpisać a później już tylko pilnować swojej kolejki. Ludzi na pewno będzie dużo. Warto jednak przed wszystkim zadzwonić i zapytać czy będzie przyjmował w ten dzień, w którym się do niego wybierasz.
tel. 605 269 000

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

I jeszcze jedno. Kolejka do rejestracji w przychodni (na NFZ) jest zawsze bardzo długa i bardzo powoli idzie do przodu. Stoi się około godzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Minimal opisała wszystko szczegółowo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Opisał ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

dzieki wielkie za szczegoly

ja jednak zrobie sobie usg juz mam termin i dopiero pojade

napewno bedzie chcial - wiec 100zl taniej...

mam problem z noga.. leki nie pomogly.. zadnej propozycji czegos mocniejszego/ lepszego/ zastrzyki itp itd... tylko zobaczymy sie po rehabilitacji... bycmoze nic nie pomoze a czeka sie 2 miesiace... wiec moze jest ktos madrzejszy kto nie tylko pomaca rzuci diagnoze i do widzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Miałem podobny przypadek spece z Łomży kierowali mnie na rehabilitację chociaż doskonale wiedzieli, że bez zabiegu się nie obędzie. Miałem skierowanie na rezonans na który czekałem ok. 3 miesiące gdzie prywatnie na tym samym sprzęcie za opłatą bym miał zrobiony od ręki. Po rezonansie lekarz skierował mnie oczywiście na rehabilitację:p
Pojechałem do Wysokiego i po usg lekarz stwierdził, że musi być wykonany jak najszybciej zabieg bo mogę mieć dużo większe problemy jak dłużej tak będę chodził.

Także nie masz na co czekać a tym bardziej nie licz na oszczędności. Sto zł mniej to niewiele za zdrową nogę a możliwe, że i tak będziesz musiał robić USG 2 raz u niego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

ale jaki ty masz problem z noga, trochę ogólnikowo pojechaleś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

konkretnie chodzi o kolano - ból ogranicza zgięcie nogi
wg lekarza [po wymacaniu] naderwane mięsnie łydki, wiazadła, sciegna, a moze jeszcze cos... i tyle, przy zginaniu widac przepuchline, wody niby nie ma
rtg bez zmian, a usg to sam zaproponowalem, bo tak dalby mi tylko rehabilitacje, leki nie pomogly - choc i byly tylko przeciwzapalne itp
dodam ze problem jest juz od 2 miesiecy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

nie ma co zwlekać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Czy dr ktory wspolpracuje z Kruszewskim i robi usg to może dr Bućko [bądź podobnie] ?

Podobno ten dr robi usg takze w Łomży w enel-med ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Tak, dr który robi usg w Wysokiem to dr Krzysztof Bućko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Z tego co wiem,to dr. Kruszewski jest extra specjalistą od kolan,a czy komuś operował rękę ,a dokładnie dłoń z.c.n. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Tylko o co chodzi...

Otoz jak sie dowiem ze trzeba robic artroskopie to dobrze dobrze... trudno... ale zaden lekarz z lomzy tego nie zaproponowal - nawet nie wykonal badan w tym celu!

A czy komus dr Kruszewski pomogl w inny sposob? To znaczy przepisal dobry antybiotyk, zastrzyki itp itd ?

Czy kazdemu ktoremu pomogl to tylko operacja/ zabiegiem?

Bo ja i porzadnych lekow nawet nie dostalem puki co... a z tego co sie widze po zakresie ruchow to jakby wiezadla sprawne, łąkotki chyab tez...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Witam . Kilka lat temu na nartach w Zakopanem żona naderwała wiązania krzyżowa . Lekarze na miejscu i w Łomży stwierdzili że bez operacji się nic nie zdziała . Znajoma nauczycielka wf skierowała nas do tego pana . Obejrzał , pocmokał i powiedział że leczenie będzie trwało długo ale odbędzie się bez żadnej operacji . Minęło już kilka lat żona jest sprawna i nie odczuwa żadnych dolegliwości . Lekarz jest fachowcem a koszty to pierwsza wizyta prywatna a potem paliwo na dojazdy do przychodni . Słyszeliśmy o łapówkach które podobno ktoś musiał dawać , nas coś takiego nie spotkało ani nie mieliśmy odczucia że ktoś oczekuje dodatkowych pieniędzy .

pozdrawiam i życzę zdrowia Zbyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Jestem właśnie po artroskopii kolana.Już "śmigam" po 3 dniach,co prawda o kulach ale zawsze do przodu.Zabieg przebiegał w miłej atmosferze, bezstresowo,niczym w SPA.Pobyt w szpitalu to trzy dni sanatorium.Wyjątkowo miła atmosfera i obsługa,zarówno lekarzy jak i pielęgniarek.Wrażenie jak z prywatnej kliniki.Polecam doktora Kruszewskiego,wysokiej klasy specjalista.Pozdrawiam wszystkich "kulejących"

zojka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Witam, mam pytanie, Co do kosztów to płacę tylko za prywatną wizytę? Czy jak będę mieć operację w szpitalu to też będę musiała zapłacić ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

nie placisz a koledze wyzej gratuluje, tez chodzilem juz 3 dnia, tyle ze przy nastepnej artroskopii kolano bylo w gorszym stanie niz przy pierwszej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Dziękuję hehe ;D Jestem też po artroskopii, dziwne uczucie, jak się nie może na nogach stanąć, więc też gratuluję. A co do operacji i rehabilitacji, bo to też dla mnie jest bardzo ważne, Ogólnie to mam 15 lat i mam przerwane więzadło i mój teraźniejszy lekarz chce mi zrobić zabieg dopiero w wakacje, ale ja nie chce tyle czekać... Czy jest możliwość że tam po operacji będę mogła mieć rehabilitację ? Dziękuję jeszcze raz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Witam
dziękuję za podbicie tematu. Ja tez mialam mieć wykonaną artroskopię w szpitalu w Łomży, niestety została odlożona. Zastanawiam się czy nie zrobic tego w Wys. Maz. u Dr Kruszewskiego, czy tam ten zabieg jest w 100% bezpłatny? tam w szpitalu? czy sa osoby ktorym ten zabieg wykonywal Dr Kruszewski, czy polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Ja mialem wykonywany tam zabieg. Chyba oczywiste ze zabieg jest bezplatny!

Pacyfikatorka
A po jaka cholere jezdzic do wysokiego na rehabilitacje? Chyba rownie jasny jest ze skoro tam mozesz miec zabieg to rehabilitacje chocby w ustrzykach dolnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Czytam i oczom nie wierzę... Czy chodzi o tego sameo lekarza, u którego i ja się leczyłam (fakt-bardzo krótko)? Jakieś 8 lat temu trafiłam do niego z silnym bólem kolana, naderwanymi więzadłami oraz uszkodzoną łąkotką. Po badaniu u ww. dr kwalifikacja na operację, komplet szczepień i wyznaczony termin. Według mnie zabieg to już ostateczność, więc postanowiłam poszukać innego specjalisty. Trafiłam do Poradni Patologii Kolana w Białymstoku do świetnego lekarza, gdzie po leczeniu i skutecznej rehabilitacji do dzisiaj chodzę i o dziwo nie odczuwam wcale chorego kolana! Czasami na zmianę pogody coś mnie tam strzyknie.
Ponadto 2 lata temu po operacji kolana u mojego kolegi nastąpiły ogromne komplikacje. Stanęło krążenie, wprowadzili go w śpiączkę farmakologiczną, nie mogli wybudzić... Młody chłopak (27 lat) otarł się o śmierć...
Reasumując- róbcie wszystko zanim zdecydujecie się na artroskopię, bo według mnie to ostateczność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

P.S. z własnego doświadczenia i doświadczenia znajomych każdy kto trafi do wys. maz. na leczenie, hurtowo kierowany jest na zabieg. Nie wiem jaki mają w tym cel...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Ja ogólnie i tak i tak mam 2h drogi do Wys. Maz., więc dla mnie nie ma różnicy gdzie będę mieć rehabilitację.. Pytam się czy tam można mieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

mojemu znajomemu tez ten pan kolano naprawił,w Łomży powiedzieli ze nie będzie już mógł grac w piłkę a jednak po wizytach u tego pana i zabiegu gra dalej tak wiec nie masz na co czekać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Super specjalista. USG zrobią ci na miejscu w Wysokim Maz, nie marnuj czasu gdzie indziej bo i tak to się zda psu na budę. Kolejka będzie długa ale idzie jak woda i przyjmie wszystkich. Takich ludzi nam trzeba - słuchaj i rób co ci powie bo on wie co robi nie to co inni, którym się tylko często coś wydaje. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

mano

wiec wychodzi na to ze "niby" nic z kolanem sie nie dzialo a jednak!! rzekomo ci kolano reaguje na pogode... guzik prawda!!! masz cos z lakotkami na 100% i postepujesz glupio!!! w leczeniu chodzi o to zey po wszystkim nie odczuwac zadnego dyskomfortu!

nie wszystkich i nie odrazu kieruja na zabieg - bo to nie jest operacja [nie szczyćcie sie ;) ]

jak nie masz badan to najpierw je wykonujesz a pozniej rozmowa co dalej

zabieg to ostatecznosc? zyjcie nadal w przekonaniu ze z kolanem jest ok dopuki lakotka nie zniszczy kolana - ja wole ta "ostatecznosc" = pewnosc

Pacyfikatorka

Nfz na szczescie funkcjonuje tak ze ze skierowaniem mozesz isc do dowolnej placowki na rehabilitacje - podobnie jak wezmiesz skierowanie na leczenie od lekarza rodzinnego a honoruja je w wysokim w szpitalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

marecccki napisał(a):

> mano
>
> wiec wychodzi na to ze "niby" nic z kolanem sie nie dzialo a
> jednak!! rzekomo ci kolano reaguje na pogode... guzik prawda!!!
> masz cos z lakotkami na 100% i postepujesz glupio!!! w leczeniu
> chodzi o to zey po wszystkim nie odczuwac zadnego dyskomfortu!
>
> nie wszystkich i nie odrazu kieruja na zabieg - bo to nie jest
> operacja [nie szczyćcie sie ;) ]
>
> jak nie masz badan to najpierw je wykonujesz a pozniej rozmowa
> co dalej
>
> zabieg to ostatecznosc? zyjcie nadal w przekonaniu ze z kolanem
> jest ok dopuki lakotka nie zniszczy kolana - ja wole ta
> "ostatecznosc" = pewnosc
>
> Pacyfikatorka
>
> Nfz na szczescie funkcjonuje tak ze ze skierowaniem mozesz isc
> do dowolnej placowki na rehabilitacje - podobnie jak wezmiesz
> skierowanie na leczenie od lekarza rodzinnego a honoruja je w
> wysokim w szpitalu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Czy ktoś ostatnio leczył sie u dr.Kruszewskiego?Słyszałem,że już sam nie operuje kolan.Ktoś cos wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

W kwietniu miałam tam zabieg ale nie na kolano. Leżały jednak na sali osoby po operacjach na kolana i robił je dr.Kruszewski.
Z nowości - teraz nie można jechać kiedy się chce na wizytę, trzeba zadzwonić i umówić się na termin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Czy możesz podac nr,do rejestracji bo mam 2 i żaden nie dziala.Może wiesz w jakich godz.należy dzwonić?Dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

605269000, na ten numer popołudniu, powiedz ze chodzi o prywatną wizytę to się dowiesz jak się umówić, nie zapisałam numeru na rejestrację, ten jest chyba bezpośrednio do doktora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

No nie(zly) z niego cwaniak a moze poprostu zwykly zlodziej?
Z tego co sie mozna dowiedziec ten ww przyjmuje prywatnie za stowke ,rzecz jasna faktury nie wystawia nastepnie bez kolejeczki na nfz czyli za pieniadze podatnika.
Skurw...i zlodziejstwo w czystej postaci.
Przez takich ludzi jak rowniez przez tych ktorzy daja w lape placimy dwa razy za ta sama usluge i dwa razy dluzej na nia czekamy...tym powinien zajac sie prokurator.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

I dziwia sie idioci ze wszedzie kolejki do specjalisty..
A zlikwidowac ta patologie i zakazac im pracy w szpitalu i prywatnie naraz,chca prywatnie to niech sobie zakupia sprzet usg,rtg,mri,ct i niech doja z burzuazji ile sie da a lapy precz od szpitala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

Hej,
Czy Dr. Kruszewski jest tylko od kolan ?
Chce sie do niego wybrac , jestem po urazie stawu lokciowego ( skrecenie stawu lokciowego z przemieszczeniem,uszkodzenie nerwu lokciowego, brak czucia w palcu malym i polowie serdecznego,mrowienie,spadek sily chwytu,ograniczony ruch...
Czy z takim sprawami tez sie zajmuje?
gdzie sie z tym udac bo w naszym szpitalu pomocy nie ma.
Z gory dzieki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ortopeda W. Kruszewski - Wysokie Mazowieckie

To pytanie raczej do wróżki, a parę postów wyżej ktoś podał numer telefonu. Pozostaje tylko zadzwonić i zapytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org