piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep - Odzież Męska

Hej mam pytanie do Was gdzie w Łomży są jakieś inne sklepy z odzieżą męską (koszule, garnitury itd.) poza sklepami na ul. Dwornej i Farnej ? Z góry dzięki za podpowiedz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep - Odzież Męska

recman na legionów , sunset suits nie wiem gdzie sprawdź sobie ;-p no i w galerii np w top secret,no i jeszcze na skrzyżowaniu legionów z polową na rogu jest sklep.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep - Odzież Męska

Recman i Sunset Suits jest w jednym miejscu, na al. Legionów obok Telepizzy. Na Długiej też jest jeszcze jakiś sklep.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep - Odzież Męska

Spróbuj sklep internetowy http://www.letterfashion.com, fajne ciuchy mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep - Odzież Męska

A pozostając w tym temacie odzieży męskiej,ktoś mógłby polecić jakiś sklep w Łomży gdzie można iść kupić fajną odzież(spodnie,t-shirt,buty,polo itp) w rozsądnych cenach? Tak żeby t-shirt i polo ok 30-40zł,spodnie do ok 80zł,bluzy tak do 100zł?
W Łomży pełno sklepów z ubraniami a co do czego nie ma nic rozsądnego,a jak jest w miare fajne to zaraz cena kosmiczna....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep - Odzież Męska

Na Farnej jest tych sklepów od pyty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep - Odzież Męska

Jakiś sklep z męską odzieżą jest na Kazańskiej, ale nie potrafię powiedzieć jaka odzież. Nigdy tam nie byłam, widziałam szyld :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep - Odzież Męska

podbijam. Gdzie kupujecie dobrej jakości ubrania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep - Odzież Męska

Ja też ostatnio przekonałem się do zakupów internetowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep - Odzież Męska

Rowniez lubie sklepy internetowe. Jest zwykle taniej, nie musze marnowac czasu na chodzenie stacjonarnie. Polecam sklepy takie jak\"
Vistula
Wólczanka
Bytom
ewentualnie Pruchnik , chociaż trzeba tam polować na promocje.

Warto jest zagladac również do takich sklepów jak na przykład answear , ktore zbierają wiele firm.

Panowie polecam lniane koszule:
http://facet.interia.pl/trendy/news-len-material-idealny-dla-faceta-jak-i-z-czym-nosic-lniana-ko,nId,2408967

Aktualnie każda dobra marka ma takie koszule w ofercie. Dobrze wyglądają i jeszcze lepiej się noszą.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep - Odzież Męska

Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe porady ;) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)

Człowieka nie określają jego wady, ale sposób, w jaki je przezwycięża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep - Odzież Męska

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.

Zawsze uważałem, że najpiękniejsi ludzie to tacy, którzy nie są tego świadomi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org