czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tapety ścienne

Gdzie, oprócz Satyra, można w Łomży kupić tapety ścienne??

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

w cerbudzie duży wybór polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Nic więcej nie ma??
Poza tym Cerbud to chyba salon łazienek.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Komfort za Statoilem .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

W Komforcie nie ma tapet.Widziałam w Farmalu i Farbexie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

W zeszłym roku były bo kupowałem dla siebie , widocznie zlikwidowali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Internet. Zobacz w sklepie model tapety i sprawdź cenę w sklepie internetowym. połowa ceny i przesyłki często gratis :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Maniuszek napisał(a):

> Internet. Zobacz w sklepie model tapety i sprawdź cenę w
> sklepie internetowym. połowa ceny i przesyłki często gratis
> :)

Szkoda tylko, że w Łomży jeden sklep z tapetami.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Tapety dostaniesz w sklepie Andre (z glazurą i terakotą) który mieści się na byłej bazie WZGS obok OPEK-u.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Przez internet szukaj. Wybór większy, kupisz na bank taniej, a nawet jeśli coś nie będzie Ci pasowało, to masz przecież normalnie 2 tygodnie na zwrot bez podania przyczyny. Nie ma co kombinować. Zakupy przez internet są znacznie łatwiejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Ale wybrać wcale nie jest tak łatwo. I przy okazji trzeba mieć pewność, że chce się akurat dokładnie takiego wzoru.
Wiem, że można oddać przez 14 dni, ale to zawsze dodatkowy problem. Dobrze można kupić znajdując coś na mieście, a zamawiając z sieci.
Wtedy te oszczędności mogą być już znaczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Sklep nazywa się Dekoori. Znajdź w sieci. Spróbuj dopasować coś sama, a jeśli nie, to poproś o pomoc. Nie będziesz zadowolona to zwrócisz, a gwarantuję, że wyjdzie bez porównania taniej niż w marketach. Stawki marketowe są znacznie wyższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Ad. Maniuszek tylko buraki tak robią i Ci którzy myślą,że wszystkie rozumy pozjadali.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Nie krytykuj, każdy próbuje w sklepach pomóc i przy okazji coś sprzedać, a to od ciebie zależy czy idziesz do sklepu mając jakąkolwiek wiedzę, czy raczej pustkę w temacie. Jeśli nie wiesz nic, to raczej wszystko co usłyszysz będzie dla ciebie z lekka zaskakujące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Gdyby jeszcze te sklepy pośród tysięcy miały kilka przykładów tapet, które wyglądają faktycznie rewelacyjnie, to pewnie inaczej by się na to patrzyło. A jako właściciele, promotorzy, zastanówcie się czy nie lepiej postawić na mniejszą ilość tych tapet, ale rzeczywiście robiące wrażenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Mnie tapety nie odpowiadają. Wolę farbą pomalować ścianę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Duży wybór tapet jest również w Mrówce przy ul. Poznańskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Farbą? Ale co to za atrakcja? Tapety lepiej wyglądają, tym bardziej jeśli np. połączycie panel tapety z malowaniem ściany. Zobacz sobie w Google grafika - takich zestawień jest mnóstwo i genialnie to wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Tapety już dawno odeszły w zapomnienie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Jak dla mnie tapety chociażby najlepszej jakości, zawsze kojarzyły mi się z tandetą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

A w internecie nie możesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Jak chcesz stacjonarnie to polecam Mrówkę, ale większy wybór masz w internecie i pewnie też troszke taniej znajdziesz wiele wzorów. Innym rozwiązaniem może być wydruk na folii samoprzylepnej. O to pytaj w drukarniach, bo nie wszystkie specjalizują się w wydrukach wielkoformatowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Mojej zonie bardzo podobają się te bardzo modne tapety w liście, palmy czy tam inne rośliny. Wszystko fajnie, ale niedawno malowaliśmy wszystkie ściany w mieszkaniu, a teraz dopiero wymyśliła tą tapetę. Sama tapeta nie należy do najtańszych, ale o jest do przeżycia. Bardziej obawiam się o stan ścian po ewentualnym zdjęciu tapet. Znam swoją żonę i wiem, że za chwilę jej się ten wzór znudzi i trzeba będzie tą tapetę zmieniać na inną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

o menda kempa wróciła z reklamami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Na necie jest pełno sklepów z tapetami. Wybór jest ogromny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Justa a gdzie link? Przecież za taki wpis ci nie zapłacą. Dawaj śmiało. I tak wiemy że jesteś trollem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Tapety ścienne? A mogą być jakieś inne tapety w ogóle?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

ja lubię tapety, teraz jest tak duży wybór że głowa mała i można sobie ciekawie urozmaicić wnętrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Ja natomiast wychodzę z założenia, ze tapety nie są modne, lepiej już nawet pomalować ściany zwykłą farbą, choć tak naprawdę jest sporo innych sposobów do dekoracji ścian. Teraz bardzo modny jest beton architektoniczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Jak dla mnie to tapeta to kicz. Nie każdemu się musi podobać. Ja wolę gładkie ściany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Chyba najszybciej kupić przez internet - fajne są fototapety :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Chyba przeszukałabym dobrze internet, bo wydaje mi się, ze tapety wracają do łask. te, które teraz widuję, nawet w jakiś przypadkowych sklepach, choć nie ma ich tak wiele jak jeszcze kilka lat temu, są świetne. To z punktu widzenia osoby, która za tapetami zdecydowanie nie przepada ;)) A to co jest w necie jest godne uwagi, choć oczywiście, wszystko jest kwestią gustu i tego, jaki zamysł dotyczy konkretnego pomieszczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

słuchajcie trolle do kibla te wasze tapety się nadają zwykłe gazety z nadrukiem co się zmazuje więc kitu nie wciskajcie a cena jak z kosmosu. Du...pe se wytrzyjcie tymi tapetami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Dzięki wielkie za sprawdzone porady ;) Z całą pewnością mi się przydadzą ;)

Sekret szczęścia, a przynajmniej spokoju, leży w tym, żeby wyeliminować romantyczną miłość z życia, bo to ona sprawia, że człowiek cierpi. Tak żyje się spokojniej i lepiej się bawi, zapewniam cię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

W sieci widziałam tez takie ładne drukowane tapety. Wybierasz sobie obrazek który chcesz wydrukować i gotowe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Tapety chyba przestały być modne, mi samej się nie podoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Calkiem fajny pomysl, dzieki :)

Przypuszczam, że można zaznać równej pełni życia w ciągu siedemdziesięciu godzin, jak w ciągu siedemdziesięciu lat




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Najlepiej poszukać czegoś w sieci. Jest jednak teraz tyle ciekawych opcji na wykończenie pomieszczenia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Niekoniecznie muszą to być tapety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

zgadzam się fajne tapety z wyższej półki można znaleźć <a href=\"https://www.bellaarte.pl\" target=\"_blank\">www.bellaarte.pl</a>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Cytat:


Gdzie, oprócz Satyra, można w Łomży kupić tapety ścienne??
/quote]
Data: 19-06-12

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Mgła to ostatnio motyw na czasie. A tak poważnie, musi to wyglądać bardzo klimatycznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

Tapety na ścianę tylko z motywem miast! Mega ciekawie to wygląda jeszcze jeżeli masz nowoczesne wnętrze to 10/10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tapety ścienne

techkarol łapie komentarze by się uwiarygodnić jak zacznie wrzucać linki hahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org