czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

Jaki i za ile?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

segate 160 ok 100



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

Jeśli używany to nigdzie :) ja ostatnio kupiłem dysk 500 GB używany rok za stówkę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

szukam dysku, 160GB cena 20-40zł zależy ile używany



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

ja bym kupił ale szukam dysku miękkiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

moge dac 40 za ten dysk jak bez b-s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

http://allegro.pl/seagate-st3160215ace-dysk-twardy-ide-ata-160gb-i2400413698.html


ja bym chcial cos kolo 100



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

Ja mam nowszy dysk twardy WD Caviar Blue 160Gb pod Sata II,na sprzedaż ma 2 lata :) czyli dość młody dysk :) Plus ,że jest cichy :) Jak testowałem szybszy od mojego najnowszego nabytku 1TB i 500gb :-) I dobra Firma :) nie jakieś badziewie głośne jak Seagate! ,więc śmiało polecam :) Jak ktoś zainteresowany to za 90zł sprzedam. Pozdrawiam.

nie ma podpisu ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

chyba nie miales seagate...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

Mylisz się:) Seagate miałem:-) i to chyba najgorszy producent dysków jest!:) w dodatku szybko się sypią :-) ja miałem 2 :-) jeden się popsuł ,że musiałem wyrzucić :-))) drugi miał za głośną pracę,co mi przeszkadzało :-) Teraz mam wszystko w WD (Western Digital)! i są to rewelacyjne dyski! :-) i tylko w taką firmę się zaopatruję :-) reszty nie biorę pod uwagę kupując dysk ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

A dysk WD Caviar Blue 160Gb pod sate II nadal na sprzedanie 90zł. Opuszczę cenę do max 85zł. gg 43329997 ,proszę,kontakt do mnie:) Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

ja kupilem wd cavior 500 gb SATA uzywany moze pol roku za 120 zl i dobrze na tym wyszedlem

(JP=JEZUS PANEM)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

Zapewne masz na mysli "caviara" :)

Pozdrawiam
Glos Rozsadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

Współczuję ,jeżeli kupiłeś owy dysk za 120zl 500Gb! na pewno jest zajechany! Nie wierzę w to by ludzie sprzedawali sprzęt wart 300zł za 100zł z groszami!! Takie atrakcje śmierdzą:-) i wcześniej, czy później ten dysk się Tobie posypie Pijany_ninja :-) Na takich okazjach sie przejedziesz kiedyś:-) Lepiej dopłacić i mieć coś dobrego! :-) Ja sprzedaję dysk 160Gb na sate II za 85zł, ale mój sprzęt wart tych pieniędzy! :-) Pozdrawiam:) kto chętny kupna proszę pisać na numer gg 43329997

nie ma podpisu ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

300 zł wart coś co jest nowe a nie używane tym bardziej jak ktoś kupił dysk rok temu to dał za taki co ja kupiłem 150 zł za WD Caviar 500 GB to nie sprzeda go za 200 zł !? teraz są ceny z kosmosu za te pseudo nowe dyski które polowa pochodzi z produkcji przed podwyżkami , a ci co tak myślą że sprzedadzą używki za nie wiadomo ile to życzę powodzenia i już :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie moge sprzedac dysk twardy ?

Ameryki nie odkryję. Allegro. A jak masz Allegro, to miej też Ogisa. Zintegrujesz jedno z drugim, i wtedy na Ogisie Twoje aukcje z allegro będą się pojawiały automatycznie i za darmo. Przy jednej aukcji nie robi to wielkiej różnicy, ale jeśli masz tego więcej, to czemu nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org