czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wynajem auta

Moze z Was ktos sie orientuje ile u nas w Łomży kosztuje wynajem auta??

\' upić się szczęściem, by nie płakać więcej . iść za rozumem, a nie za sercem . \'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Podłączę się do tematu. Chciałbym wypożyczyć samochód na okres od 5 do końca lipca. Jest może ktoś, kto byłby chętny mi pomóc oczywiście nie za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Renault clio - 80 zł/dobe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

NORMALNY CAR KOSZTUJE 100ZŁ POD WARUNKIEM ZE WYNAJMUJESZ NA DŁUŻEJ NIŻ 4 DNI CHCESZ DAM CI NR

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Myślałem że w Łomży będzie taniej niż w Warszawie. a tu ceny z kosmosu. Na lotnisku można wziąć samochód za 62 zl za dobę. Samochody nowe i zadbane i bardziej mi pasuje,bo będę mógł, wylatując z polski, zostawić pojazd na lotnisku. No nic, myślałem że znajdę coś tańszego, chyba że znajdzie się ktoś, kto wynajmie taniej to proszę zostawić namiary. Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

taniej to chyba kaszlaka albo starą damkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Polska to bogaty kraj, a Łomża naprawdę się ceni. Za 100 zł za dobę jakie mogę dostać za auto? w Hiszpanii za 20 euro dostaniesz citroena c4 z 20.000 tys przebiegu, w Warszawie jak wyżej napisałem za 62zl wynajmiesz małe, w miarę nowe zadbane autko, a Łomża co oferuje za tą stówkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

faktycznie trochę drogo za auto typu opel vectra b
koszt powyżej 5 dni powinien kosztować 50 zł

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Łomża to bardzo dziwne zadupie. Wszystko na odwrót. Im ludzie mniej zarabiają - tym wyższe ceny. Niestety trzeba stąd uciekać czym prędzej. Co do cen to generują je ćwoki, którzy po przeprowadzali się z okolicznych wsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Owszem,jesli chodzi o Hiszpanie wynajem auta jest tam tani,ale w Portugalii czy we Francji za c3 trzeba dac 30euro.Z reszta ja sie wcale nie dziwie ze w Łomży wynajem auta jest drozszy,bo i mniej osob wynajmuje napewno niz w Warszawie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Może ja bym zarobił parę złotych.Leżę w szpitalu,a samochod stoi i tak nieużywany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Właśnie chodzi o to, może ktoś ma samochód który stoi bezużytecznie, lub ma więcej niż jedne auto i chciałby zarobić na opłaty i jeszcze na jakiś prezencik. Nie musi być to nowe super auto. Potrzebny mi samochód, którym dojadę co jakiś czas na mazury i pokręcę się po okolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

W miarę rozsądne ceny mają w CarFree. Jak wypożyczałam kilka tygodni temu Chevroleta Spark to płaciłam coś koło 59 zł za dobę. Więc myślę, że warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Reklama...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Wypożyczałem jakiś czas temu Fiata 125P 240 km 150zł Doba .

Reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Czy auto lepiej wypożyczać z sieciówek czy małych wypożyczalni? Słyszałem też, że nie wszędzie można liczyć na ubezpieczenie AC, poza tym niektóre wypożyczalnie nakładają limity na przejechanie danej ilości kilometrów i po ich przekroczeniu trzeba dodatkowo płacić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

120-140 doba ,auto seat cordoba. Łomża to bogate miasto.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Podłączam się z tym samym pytaniem - mała wypożyczalnia czy sieć? Poza tym jak to robicie jeśli chcecie do warszawki tym dojechać na lotnisko? Na razie to ja dostałam tylko opcję płatnego podstawienia auta i darmowy zwrot w warszawie. Opyla się: http://carnet.pl/Car/nissan-micra-1 ? Bo jak wezmę typowo z wypożyczalni z łomży to nie wiem, czy da się zostawić auto na lotnisku. wylatuję na 3 tyg, więc trochę kicha byłoby płacić za taki długi okres.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Trolle w natarciu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta


Czasami jest możliwość wypożyczenia auta w salonie Skody w Łomży tzn, mają auta zastępcze i demo, jak większość stoi na placu to można coś wypożyczyć. W lato wypożyczałem nową fabie, obdzwoniłem całe miasto i okolice i u nich wyszło najkorzystniej, niestety umowę już wywaliłem i nie pamiętam jaka stawka. Ogólnie polecam, miła profesjonalna obsługa, nowe czyste auto z ubezpieczeniem AC, czytelna i zrozumiała umowa na której zawierany jest dokładny aktualny stan auta (słyszałem że u prywaciarza jest to robione po łebkach, pięknie ładnie, oddaje się samochód i zaczyna się marudzenie \"tej rysy tu chyba nie było...\").

Przy skrzyżowaniu ul. Legionów i Przykoszarowej jest od ulicy mały plac na którym stoją jakieś starsze auta i na ogrodzeniu jest szyld \"wypożyczalnia samochodów\". Nic więcej nie wiem na temat tej wypożyczalni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

nikomu nie polecam.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Generalnie w samej Łomży nie znam wypożyczalni, ale jak przylatuję do kraju to korzystam z tej w Ełku lub w Białystoku. Konkretnie to firma Panek. Cen nie mają najniższych, ale jest jakość, choć nie wiem czy teraz mają też opcję długoterminowego, musiałbyś sobie sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Warto sprawdzić Panek. Ostatnio znów skorzystałem na krótki termin, tym razem solidne BMW za niewielką kaske. Dobra marka, polski kapitał i do tego zadbane autka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Jedna z większych firm oferująca długoterminowy wynajem samochodów, tj 24-60 miesięcy - www.leasetake.pl Mały i ekonomiczny samochód można już mieć za 315zł miesięcznie. Oczywiście są dużo droższe samochody - kto co woli i na ile go stać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

A do krótkich wynajmów chyba okej będzie PANEK. W skali ogólnopolskiej firma sprawdzona, konkretna z dużym wyborem jakościowych samochodów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Zaglądałem na tego leasetejka i ceny są bardziej niż spoko. Jak to jest rozwiązywane księgowo ? W sensie całość może iść w koszty ?

Jeśli nie od razu odnosisz sukcesy, daj sobie spokój ze spadochroniarstwem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

U nas wrzucamy całość kosztów, oczywiście bez paliwka, ale to normalnie czy na swojej flocie czy na cudzej, a usługa wynajmu rzecz jasna jest usługą, którą możesz bez problemu w całości wrzucić sobie w koszty i pomniejszyć podatek. Korzystamy z wypożyczalni Panek SA, ale chyba w Łomży samej ich niestety nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Dlaczego oprócz paliwa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

justa dawaj link przecież z nie zarobisz jak nie wkleisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Ciekawe, czy w Łomży przyjmie się system samochodów miejskich, podobnie, jak to już jest np w Krakowie :) Przyznam, że ciekawe rozwiązanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Nie wydaje mi się, żeby w Łomży coś takiego powstało, jak na razie kilka większych miast się rzuciło na opcję elektryczniaków miejskich. Ja osobiście temu nie wróżę większej przyszłości, ale kto wie - może nas zaskoczą i po czasie nawet w mniejszych miastach się pożyczy. Jak na razie w kwestii wynajmu auta zostaje mi sprawdzony przeze mnie wiele razy Panek - samochody nie są u nich najtańsze, ale patrząc na standard te kilka złotych dopłacam bez bólu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Jeśli chcecie zapakować się większą ekipą do jednego auta, to polecam wypożyczalnię samochodów w Białymstoku RYKI. Mają tam 9-osobowego Opla Movano i Peugeota Boxer, najbardziej komfortowego busa na wynajem na całym Podlasiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Wynajem auta, to drogi interes, sądze że średnio się to opłaca... Nie lepiej kupic coś swojego i mieć na wyjazdy? Mi się podoba to auto http://moto.gratka.pl/tresc/skoda-rapid-1-2mpi-75km-benzyna-gaz-1-wl-21882435.html?mg Co sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Złom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

ciśnij mendo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

IDz w ... ze swoją reklamą !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Często wyjeżdżam do Olsztyna i zwykle tam wypożyczam samochód na czas pobytu w Ahaw (naprzeciwko dworca PKP). Bez zbędnych formalności dostaję samochód, który sama wybieram w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Widzę, że już są tutaj osoby, które znają 4mobility. Ale i ja chciałbym coś na ich temat powiedzieć - opcja car sharing jest GENIALNA! Jeśli tylko jestem w Warszawie w pracy, to od razu korzystam z tej możliwości, bo tak jest wygodniej. Polecam sprawdzić cennik na stronie http://4mobility.pl/page/7/cennik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Widzę, że już są tutaj osoby, które znają 4mobility. Ale i ja chciałbym coś na ich temat powiedzieć - opcja car sharing jest GENIALNA! Jeśli tylko jestem w Warszawie w pracy, to od razu korzystam z tej możliwości, bo tak jest wygodniej. Polecam sprawdzić cennik na stronie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Na pewno znajdziesz w okolicy wypożyczalnię Panek. Tam możesz wynająć auto on-line w wybrane miejsce na terenie Polski. Cenowo jest według mnie ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Panek sranek, jest mnóstwo wypożyczalni w Łomży. Mało tego, komisy robią lewizne i wypożyczają auta klientów przeznaczone na sprzedaż. Jak by ktoś pytał, to tylko jazda próbna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wynajem auta

Skoda Fabia w DOBI ok. 80 zł (cena sprzed 2 lat, nie wiem czy się zmieniła)

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org