czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
manicure pedicure lmz

Gdzie w naszym mieście najlepiej zaopiekują się naszymi paznokciami? czekam na szczere podpowiedzi, za które z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Intercosmetic :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Salon Butterfly na al.Legionów...p.Ania Bućko...lepiej nie trafisz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Zgadzam się i też polecam p.Anię nie tylko ze względu na jej fachowość,ale także dlatego,że używa doskonałych lakierów OPI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

polecam INTERCOSMETIC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

intercosmetic odpada niestety nie byłam zadowolona z efektów, OPI czy doskonałe? Ale dziękuję na pewno odwiedzę salon :)
Czekam na dalsze opinie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

do von chrupka, mala77 czy P. Ania Bućko posiada katalog ze swoimi pracami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Posiada zdjęcia w tel...ale naprawdę będziesz zadowolona...a Ty chcesz tipsy?
Robi super pazurki,cienkie,wąskie a nie łopaty jak w większości salonów...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Audreyka jakie lakiery możesz polecić?Ja z OPI jestem zadowolona,ale bardzo chętnie spróbuje jakieś inne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

von chrupka zdarzało mi się zaopatrzyć w domowy zbiór w lakiery OPI czy china glaze, może dlatego niekoniecznie łączę te marki z profesjonalnymi zakładami kosmetycznymi. Nie polecam nic bo nie jestem kompetentna - nie mam nic wspólnego z kosmetologią :)

mała77 mam swoje niezłe paznokcie chciałabym hybrydowy french lub zażelowane naturalne oczywiście "...cienkie, wąskie a nie łopaty" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Więc polecam...513950995:) nie będziesz żałowała:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

A nie szkoda Ci pazurkow na hybrydowy manicure lub zazelowanie?? Widzialas jakie sa one pozniej po zdjeciu czy hybrydy, czy zelu?? Skoro masz swoje "niezle" moze sam manicure wystarczy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

A widzialas jakie sa wlosy po rozjasnianiu? A widzialas jak szybko odrastaja nogi i pachy po goleniu?
Kurcze 21 wiek ale dalej ciemnota. Paznokcie nie niszcza sie od zrobienia manicuru hybrydowego czy od zrobienia tipsow(jesli osoba ja robiaca jes wykwalifikowana) ale od ich zdejmowania! Ktora tak naprawde siedzi i je piluje, a nie zrywa? To od zrywania sie niszcza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Miałam manicure hybrydowy i paznokcie po nim nie były zniszczone.Może to zależy od manicurzystki ,a może też od samych paznokci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Napisałam przecież, że po zdjęciu ich!! Nie ważne w jaki sposób i przez kogo, płytka i tak jest osłabiona!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

dla pierwszych 10 osób, które zgłoszą się w poniedziałek (21.05.2012)do Sekretariatu ŻAKa (al. Legionów 40) miła niespodzianka związana z pielęgnacją paznokci gratis :)


_______________________________________________________________
http://www.zak.edu.pl/pl/formularz_kontaktowy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

o qrwa żak studjowałem u was :-) zajebiście było :-)
mata tera jakie rabaty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Żona nie studiowała w Żak a sama manicure hybrydowy doskonale potrafi robić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

jak ma do tego reke to umie i bez szkoly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Dziewczyny a powiedzcie mi co Waszym zdaniem teraz jest lepsze, lakiery hybrydowe czy np takie żele UV?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Ja przyzwyczaiłam się do takich lakierów hybrydowych i jakoś wydają mi się lepsze. jednak od czasu do czasu muszę sobie robić przerwę na regenerację paznokci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Na pewno, żeby zająć się stylizacją paznokci, trzeba mieć do tego tą przysłowiową rękę. Bądź co bądź, jeżeli chodzi o ciekawe metody zdobienia paznokci, wiele fajnych pomysłów można znaleźć na nails blog , chociażby związane z hybrydami:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Ja robię sama i nikt mi jeszcze takich nie zrobił jak sama sobie robię :) Używam lakierów firmy Makear i jestem mega zadowolona z nich. Dobrze kryją i są mega trwałe :) Jak zrobię sobie hybrydę to trzyma 3-4 tygodnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Najlepiej wybrac się do sprawdzonego już salonu kosmetycznego :) Ja wybieram się na pedicure w Warszawie Śródmieście bo popytałam koleżanek gdzie najlepiej iść. Wiecie lepiej się popytać niż później żałować. Widziałam u koleżanek paznokcie i wyglądają rewelacyjnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Można też zaopatrzyć się w zestawy hybrydowe z allegro czy z innego źródła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Bardzo przydatne są te porady :) Dzięki wielkie ;) Z całą pewnością z nich skorzystam :)

Niech ryczy z bólu ranny łoś,
Zwierz zdrów przebiega knieje,
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
To są zwyczajne dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Wielkie dzięki za niezwykle ciekawe informacje w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

Zawsze uważałem, że najpiękniejsi ludzie to tacy, którzy nie są tego świadomi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Myślę, że to niepotrzebne wymysły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Jest tu ktoś, kto zna się dobrze na pedicure? Możecie polecić jakeś removery do odcisków typu callus eliminator? Zastanawiam się, jakich preparatów można używać, by pozbyć się na stale zrogowaceń oraz odcisków na stopach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Ja też zdecydowałam się robić sama. Znalazłam ostatnio super lakiery hybrydowe w sklepie internetowym marki Vasco (wrzucam link: https://vasco-nails.com/pl/ ), tzymają się bardzo długo, mają super kolory i bezpieczne składy :) Już chyba nie wrócę do kosmetyczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Ja w sumie nie potrzebuje gabinetu kosmetycznego, aby skutecznie zadbać o swoje dłonie czy stopy. Jakiś czas odkryłam sklep Kerpro i tam można kupić praktycznie wszelkiego typu artykuły do ich pielęgnacji. Znajdziecie tam różnorodne narzędzia, jak i kosmetyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: manicure pedicure lmz

Bardzo kiepski sklep. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org