czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chirurg szczękowy szpital.

czy miał ktoś rwany ząb czy bolało?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

jak skur..yn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

tam jest jakaś kobietka , podobno bardzo dobry lekarz...
a jeśli chodzi o ból to dają przecież znieczulenie i bajka ;)
nie ma się czego bać...
Ja idę jutro do tego doktora na Polową też wyrwać ząb ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

pytam poważnie bo ja rwałem i każdy mówił mi ze nic nie będzie bolec bo to chirurg maja lepsze znieczulenie i umie rwać a okazało się jakoś katorgą bul nie do wytrzymania zastrzyk wcale nie działał wszystko czułem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

Ja mówię prawdę ,on pociesza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

yy nie strasz bo zwątpię do jutra...
ale to dziwne ,że znieczulenie nie zadziałało, może za krótko lekarz odczekał ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

może jednego boli, drugiego nie ?
pewnie też zalezy od człowieka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

nie wiem tego jakieś 5 minut ale ten zastrzyk zupełnie nie działał, zato jak leczyłem zęba u dętysty to jak dal zastrzyk to odraz zdrętwiało i nic nie czułem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

zależy jaki zastrzyk, czy w dobre miejsce wbił, bo mógł ból "zdjąć" ale z innego miejsca, czy odpowiedni specyfik czy jeden starczył bo czasem dwa nie starczają, także walcz o swoje i nie dawaj gęby do robienia nim coś będzie boleć, a boleć to potrafi, oj potrafi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

ja wyrywałam w tamtym tygodniu u dr Tryniszewskiej i baaaaardzo polecam!!!! dała mi takie mocne znieczulenie ze nic nie czułam!!! a poza tym jest bardzo miłą i sympatyczną kobietą ,która podeszła do mnie z wielką troską:))) bardzo bardzo polecam!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

iva, a gdzie ta dr Tryniszewska przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

ona przyjmuje w szpitalu na kase chorych, ale trzeba sie zapisac i czekac ok 2 tygodni. ja byłam u niej w gabinecie na ul. Prusa 14 ,ona we wtorki i czwartki przyjmuje i zapłaciłam 100 zł. Najlepiej zadzwonic do niej do szpitala w dzien i umowic sie, a jesli chcesz szybko to tez zadzwon tylko powiedz ze chcesz prywatnie i wtedy pojdziesz na prusa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

tez rwalem juz dwa u doktor tryniszewskiej w szpitalu gabinet chirurgi stomatologicznej przy krwiodastwie oba trudne przypadki ale efekt bez bolu i dobre znieczulenie to podstawa

zgrzyt hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

Polecam :-) Chodziłam do niej długi czas.

..easy come
easy go..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

ja polecam Gluszkowskiego młodego z Mazowieckiej nie ma to jak chlop sie wezmie za rwanie zęba kobieta nie dosc ze ma mniej sily to przez to moze ci pokaleczyc dziąsło ja polecam tego oto goscia naprawde jest okej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

dobre sobie... młody Głuszkowski. Nie ośmieszaj się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

ja ci powiem tak ja bylem u niego i jak do wyrwania kiedys bym miał to na pewno do niego pójdę ja nie mówie o leczeniu tylko o wyrwaniu na łomzy nie ma lepszego kozaka od Głuszkowskiego czy stary czy młody o rwaniu maja pojecie !!!

A TY TO W DUPIE BYŁEŚ GÓWNO WIDZIAŁEŚ :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

Ja miałem nie bolało NIC. Później jak bedzie ci odchodziło znieczulenie jakieś 4h to coś poczujesz ale niewiele.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

Teraz doprawdy najlepiej chodzić prywatnie. Rok temu miałam okazję słyszeć jak wyrywał ząb osobie, która przyszła na NFZ. Dentysta niby dobry, ale na NFZ należy się JEDEN zastrzyk, a uwierzcie, że nie każdemu to wystarcza. Gdy jesteś na prywatnej wizycie to mówisz, że nadal boli i otrzymujesz kolejny zastrzyk (sprawdzone przez znajomych, mi się jeszcze nie zdarzyło na szczęście stałego zęba stracić), gdy jesteś na NFZ dentysty to nie obchodzi, dostałeś zastrzyk, tyle ile przysługuje na fundusz a jak dalej boli to już Twój problem.

Niestety aktualnie takie są realia w polskiej stomatologii. Fundusz NFZ - najgorsze ścierwo i najgłupsza w tym kraju reforma zbiera swoje żniwo. Jak chcecie być potraktowani normalnie to lepiej odżałować tę stówę i nie cierpieć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

zapomniałem dopisać oczywiście ta wizyta mnie kosztowała 100zł bo byłem prywatnie a na fundusz to nigdy nie byłem i nie wiem jak jest !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

W szpitalu jest dobry chirurg szczękowy :D Wyrywała mi ósemki ... Boli, bo to normalne, ale już gdy znieczulenie po kilku godzinach przestaje działać. Silne środki przeciwbólowe i na drugi dzień jest już ok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chirurg szczękowy szpital.

Witam posiada ktoś może numer prywatny do doktor Tryniszewskiej PILNE z góry dziekuję

Wiki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org