czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Podpowiedzcie mi gdzie najlepiej kupić mieszkanie w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

leg.5 najlepiej

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Dzięki i czekam na dalsze podpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Sybiraków, nowe budownictwo, fajna okolica, mogę Cię oprowadzić po Łomży jak przyjedziesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Na wsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Albo Sybiraków (nowe budownictwo ale i ceny wyższe) albo w okolicach strzelnicy (bloki starsze ale ceny niższe, aczkolwiek osiedla przyjemne bo większość bloków odnowiona). W tych rejonach masz blisko do kościołów, szkół, marketów, a i wyjść na ławce przy fontannie na strzelnicy można posiedzeć latem i dzieci mają miejsce do zabawy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Sybiraków i Konstytucji to najlepsze miejsca a Łomży tu człowiek wie że żyje tylko nie pchaj się na starszą część miasta tam nic nie ma nawet prawdziwi Łomżyniaki pouciekali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

nie kupuj tu chalupy dotacje na wsi sie skoncza starzy przestana dawac i bedzie problem bo za kilka lat za pol darmo beda oddawac mieszkania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

w Lomzy zadne mieszkanie nienadaje sie do kupna,w tym miescie mieszkania sa o 50%za drogie,zadnej pracy a oni chca 3000 tys za m2 to paranoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Osiedle perspektywy. Kazanska itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Kupuj tylko w ,,perspektywie,,--oni dbają o bloki,mieszkańców.Omijaj spółdzielnię łomżyńską;/


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Prusa 8

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Dziękuję za podpowiedzi :)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

najlepiej na poludniu. nowe budownictwo etc. doradzam z wlasnej autopsji. niedawno sam tam nabylem. ale decyzja nalezy do Ciebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Będę musiała wybrać się do Łomży i rozejrzeć się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

a i do mnie będziesz miała blisko-:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

koniecznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

To dam znać jak będę jechać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

nie moze byc inaczej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

A na przewodnika mogę liczyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Jak nie jak tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

No to świetnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

pewnie :) choc nie jestem rodowitym Łomżaninem to dobrze znam to miasto.
Przyjezdzaj to sie przekonasz, ze Łomza i okolice sa naprawde piekne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Byłam kiedyś ale można powiedzieć, że tylko przelotem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Mój "romans" z tym miastem trwa juz 14 lat ;) i dalej tym to uczucie jest coraz wieksze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Ja Cie z chęcią oprowadzę po łomży :) może będziemy sąsiadami... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Trzymam cię za słowo lolx :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

cichociemny, odrazu widać żeś nie z Łomży bo napisałeś Łomżaninem :)
Łomżyniak Łomżynianka !
Trzeba naszą gware utrzymywać !
Liza tak na początek co byś nie uraźiła jakiegoś Łomżyniaka, to nasze miasto leży na MAZOWSZU !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

HokusPokus ja tylko posługuję się poprawną polszczyzną i jej pisownią. Nic więcej :)

Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

aby jak najdalej mojego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

parę lat wstecz mieszkałem na osiedlu Śniadeckiego, polecam ,cisza, łatwy dojazd, strzelnica dobrze zagospodarowana,z dzieckiem można spędzić cały dzień,odnowione bloki, chodniki,place zabaw,....... mili sąsiedzi, kilku "charakternych" chłopaków.....pozdrawiam!!!

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

parę lat wstecz mieszkałem na osiedlu Śniadeckiego, polecam ,cisza, łatwy dojazd, strzelnica dobrze zagospodarowana,z dzieckiem można spędzić cały dzień,odnowione bloki, chodniki,place zabaw,....... mili sąsiedzi, kilku "charakternych" chłopaków.....pozdrawiam!!!

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

gdzie na sniedckiego tam same żule mieszkaja stanowczo odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Nie wiem jak z mieszkaniami na mieście (niedaleko ratusza), ale tam to wszędzie miałabyś blisko, w końcu to centrum Łomży ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

ty walnieta nie wal głupa postaw sobie namiot na placy Niepodległości i tam przymuj klientów nie tu szukaj samca.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

W Łomży możesz kupić ale najpierw traf dziś szóstkę w lotto i zgarnij pulę bo inaczej nie będziesz miała z czego żyć!
Tu pracy nie znajdziesz tylko numerek w zatrudniaku dostaniesz!




www.abantonino.blog.onet.pl zobacz wszystko i zarabiaj
  -Tu słodka propozycja na walentynki:

Zarejestruj się dostaniesz 10$ gratis! -

http://adv.justbeenpaid.com/?r=kJ9LIgVzx0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Jacek 21 ale gadasz głupoty najlepsze mieszkanie są w samym centrum czyli starówka. Budynki robione są z cegły czyli jednego z najlepszych materiałów budowlanych pod względem obciążeń nośnych i trwałości budynku z łatwością przejmują odkształcenia i pięknie osiadają na ziemi przez pierwsze 15 lat.
Placówki państwowe PUP, UM, UG, UP, ZUS, pełno banków na samej długiej z 5 stoi.
Dodatkowe plusy mieszkania w centrum wszędzie masz blisko żeby opłacić rachunki w placówkach masz zaledwie po kilka set metrów, wchodzisz z mieszkania przechodzisz przez 2 ulice i masz wszystko do domu czego dusza zapragnie, ładne atrakcje turystyczne, choinka, muszla, mogiłki, rzeka Narew, stadion, mnóstwo szkół w obrębie 1,5 km jakieś 10 szkół (I LO, IILO, IIILO, VILO, Studium PWSiP, Jański, Katolik, II Gimnazjum, III Gimnazjum, VI Gimnazjum itd.) już teraz jest pełno boisk. No ale racja nie dla każdego takie mieszkania średnio kosztują o 20 do 35 tys więcej niż np na południu. I nie prawda że większość Łomżyniaków się wyprowadza na południe, kupują tam mieszkania i wynajmują je przyjezdnym z okolicznych mniejszych miejscowości. Apropo wiadomo że osiedle południe było tworzone w jednym celu zasiedlić Łomżę ludźmi z okolicznych wsi.

PS Kupuj gdzie taniej tylko pod żadnym pozorem bloków Z NOWEJ PŁYTY ponieważ strasznie tną koszta i oszczędzają na materiale!!!!!!!!!!!!!!!Każdy inżynier ci to powie.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

najlepiej miec kasę :)

zulugula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

wiecie dlaczego Łomża nie jest miastem wojewódzkim bo BRONIŁO POLSKI ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY OJCZYZNA JEJ POTRZEBOWAŁA, a białystok porównam to do cytatu z Chłopaki Nie Płaczą "
Łomża jako gród należała do ziem od samego powstania POLSKI.

Łomża jest położona w środkowym biegu Narwi na Nizinie Mazowieckiej na wysokości ok. 125 m n.p.m. w północnej części Międzyrzecza Łomżyńskiego.

15 czerwca 1418 – nadanie Łomży prawa miejskiego chełmińskiego przez księcia Janusza I

Na mocy postanowień Unii Lubelskiej, w 1569 r. Białystok wraz z całym Podlasiem (Łomża Mazowieckie) został przyłączony do Korony Polskiej.

Kiedy Białystok uzyskał prawa miejskie dokładnie nie wiadomo. Prawdopodobnie w 1692 o czym świadczy zapis poczyniony przez miejskiego proboszcza: Rok 1692. Miasto Białystok

Wiecie dlaczego Łomża nie jest miastem wojewódzkim bo BRONIŁO POLSKI ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY OJCZYZNA JEJ POTRZEBOWAŁA, a białystok porównam to do cytatu z Chłopaki Nie Płaczą

"Fred:Wiesz skąd przyjechali czarni do ameryki
Bolec: Z Afryki?
Fred:No właśnie handlarze, niewolników przywieźli z Afryki, a myślisz że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce złapać w siatkę silnego zwinnego murzyna i wywieść go za ocean?
Bolec: Chyba nie.
Fred:No jasne że nie. Udało im się to zrobić ponieważ wywozili tylko takich co to nie potrafili spie+++ lic przed siatką albo byli największymi głąbami i wódz plemienia sprzedawał ich za paczkę fajek bo i tak by nie miał by z nich pożytku i ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki, pożenili się, porobili dzieci, świat poszedł do przodu powstały komputery amfetamina, samoloty, ale co z tego jeżeli ich serca pompują tę samą krew, są potomkami człowieka który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę WIĘC NIE UWAŻAM ŻE NASZYM CHŁOPAKOM BRAKUJE LUZU KAPUJESZ!"


PS: 123 lata za murzynami! Nie zapomnijcie kto walczył o Polskę i które miasta maja patriotyczną historie!!! Tak nie lubię białegostoku.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Zdecydowanie odradzam sybiraków blok na bloku można sąsiadowi w okna zaglądać istne getto. Wiem co mówię bo sama się w takie mieszkanie zaopatrzylam. Niestety niemialam pojęcia że okna w okna postawią drugi blok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

najlepiej kupic w bloku a jeszcze lepiej na polowej blisko komendy zawsze to bezpieczniej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

masz kase to bierz dupe w troki i uciekaj z tej dziury zasr..ej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Do santreo!
Ty masz chyba cholerny problem z sobą. Nikt cię nie chce??? Wcale mnie to nie dziwi z takim charakterkiem, ale nie upoważnia cię to do obrażania innych. Szczególnie jeśli nawet kogoś nie znasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Witajcie!
Najlepiej śledzić ogłoszenia na tej stronie, co jakiś czas się pojawiają ogłoszenia - www.klikmapa.pl-lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Możecie się nie zgodzić ale najlepiej jest na Broniewskiego , słowackiego Mickiewiecza Konstytucji okolice Skyte Parku

Dlaczego ?

Za komuny wiedzieli że do życia potrzebne jest przedszkole lekarz sklep szkoła i kościół . W tych okolicach jest to dostępne w bliskiej odległości

W perspektywie ale tylko w niektórych miejscach .OBY NIE w nowych blokach

Blok od bloku okno w okno MASAKRA.

Jak jakiś kibuc albo PGR . jakośc nowoczesnych materiałów budowlanych to masakra

50 % tam mieszkających to najemcy . Wieczne imprezy i kupa bachorów i pełno czeczenów . Druga połowa sprowadziła się -wystaczy spojrzec na rejestracje samochodowe

W całym kwartale sybiraków kazańska nie ma ani jednego przedszkola ani szkoły - konieczny samochód

Stare miasto ?

Tam kupa żulerki - dlatego tam miasto zamiera OBY nie ZGM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

byle gdzie, aby nie w centrum i na bawełnie. Pzdr.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

na sniadeckiego jest blok policyjny, to też żule ? Oczywiście teraz to emerytowani policjanci / dzieci. A na Prusa tabliczki powiesili, że Policja tam szczególnie patroluje ten teren :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

najlepiej u notariusza, nie na rynku, albo w jakiejś spelunie...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

argumenty że poczta urzędy i banki blisko to takie argumenty że hoho, ile razy chodzi się na pocztę..prawie wcale, rachunki to już nawet moja babcia chce żeby jej przez internet opłacić, do banku? a po co? idzie się raz od wielkiego dzwonu, urząd to już całkiem raz na 5 lat:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

a ktoś pisał o poczcie ?

Przedszkole i szkoła ważna sprawa - jak trzeba samochodem dowozić sam się przekonasz

Ja do szkoły i przedszkola mam 100 i 80 m bez ulic tak że dzieciak spokojnie może iśc sam a wychodzi z domu za dziesięc ósma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Zastanawiam się z żoną gdzie kupić kolejne mieszkanie? Chcielibyśmy ulokować pieniądze w nieruchomość rozważamy możliwość zakupu w Warszawie. Z tego co widzę na http://www.ihouse.pl/warszawa/sprzedaz/mieszkanie można przebierać w ofertach. Czy ktoś z was posiada mieszkanie w tym mieście? Mieszkanie byłoby pod wynajem dla studentów... Co o tym myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Jak pod studentów to pamiętaj o dobrej lokalizacji. Pomysł jak najbardziej rozsądny jeżeli posiadasz taki kapitał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

ja osobiście uważam że zakup mieszkań w małych miastach jest bez przyszłosci ponieważ wszyscy migrują za granicę lub do dużych miast i albo kupują mieszkanie w tymże mieście lub tylko w nim pracują a stawiają dom na obrzeżach. Poszukaj porządnych nieruchomości np na www.imperial-nieruchomosci.pl

www.imperial-nieruchomosci.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

spółdzielnia perspektywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Tu są ogłoszenia http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz,mi-lomza.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Gdybym miał kupować mieszkanie w Łomży, to postawiłbym na ścisłe centrum. Przekonuje mnie szybki dostęp do aptek, lekarzy, sklepów. Jedyny minus to problem z zaparkowaniem ;/
Chciałem kupić, ale sprawdzałem swoją zdolność na tym kalkulatorze kredytu i jeszcze jej nie posiadam ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Najlepiej co najmniej 80km od centrum Łomży POLECAM, im dalej tym lepiej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Odradzam Sybiraków. Getto za wcale niemałą stawkę. Wolałabym kupić 20 - 25-letnie mieszkanie gdzieś na Osiedlu Mazowieckim.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

A ja mieszkam na sybirakow w nowym bloku i nie zamienilbym na stare, osiedle jest super duzo mlodych, znajomych, mieszka sie tu naprawde dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Co kto woli :) Ja sobie nie wyobrażam żyć w takim ścisku, ale ludzie mieszkają w wieżowcach, falowcach i innych mrówkowcach i też muszą sobie dawać radę. Jeszcze inni zamykają się na strzeżonych osiedlach.

Cieszę się, że Ci się tam dobrze mieszka. Mnie, niestety, tego typu zabudowa nie tylko nie przekonuje, ale wręcz odstrasza. Tylko tak naprawdę w Łomży w nowym budownictwie nie ma za wielkiego wyboru.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

najlepiej nie w łomzy... miasto bez perspektyw i przyszłości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Jesli ktos ma prace to nie wyprowadzi sie do innego miasta, raczej wiekszosc zostaje nie maw wyboru, w innych miastach z praca tez nie ma rewelki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Sympatyczny, to zależy, jakie się ma umiejętności. Dopóki mogłam pracować w Łomży, nie zamierzałam wyjeżdżać, choć systematycznie dostawałam propozycje z kilku innych miast w Polsce oraz z mojego ulubionego kraju. Łomża do mieszkania jest naprawdę fajna, szkoda, że na moje umiejętności nie ma tu zapotrzebowania... Tu pozostaje samej stworzyć sobie stanowisko pracy, ale to w przyszłości.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

wszedzie mozna kupic zalezy czym dysponujesz i co chcesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Zacharzewski sprzedaje dobre mieszkania na sybiraków



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

jakie metraze ma dostepne ten zachar?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Tez polecam Sybiraków fajne budynki nowe wykonanie, kilka ogłoszeń z tego rejonu widziałem na http://www.ofertus.pl jakiś czas temu popatrz poogladaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Warto to kupić w Poznaniu - https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-wynajem/poznan Tak naprawdę lista miast, gdzie te mieszkania zyskują na wartości jest bardzo niewielka. Sporo się zmieniło, ale tego się raczej można było spodziewać po tym rynku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Zdecydowanie Firehost. Kilka razy już się pojawiał, ale ogólnie radzę zaczynanie od testów i ocenianie jakości działania na tej podstawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Sybiraków to tam gdzie psy juz dupami szczekają i wrony zawracają?? Kto tam chce mieszkać na tym ściernisku na wiosnę o zapachu gnoju. Rozumiem że rdzenni łomżyńscy z dziada pradziada dla których Łomża kończyła się przy Mickiewicza. Co można tam robić po siedzeniem w blokowisku i słuchaniu jak sąsiad za ścianą klocka stawia. Chyba gonić przez całe miasto do Lidla albo Tesco a potem wierdzielac te karmę dla psów przed radiem maryja i tak leci dzień za dniem Gierkowskich potomków roztrząsania gnoju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Jak szukałem nowego mieszkania we Wrocławiu przy pomocy tej wyszukiwarki: https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/wroclaw, ale wystarczy zmienić miasto i na pewno znajdziesz wiele ciekawych ofert.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Co do wyboru mieszkań to warto jednak zdecydować się na dobre biuro nieruchomości. My wybraliśmy Góralczyk Nieruchomości i współpraca okazała się bardzo udana. Otrzymaliśmy bardzo fachową pomoc, pracownicy bardzo zaangażowali się w to by znaleźć dla nas korzystną ofertę także jesteśmy zadowoleni z wyboru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej w Łomży kupić mieszkanie?

Warto kupować mieszkania! W moim przekonaniu to jest najlepsza inwestycja!!
________________________________-
Pozycjonownie stron - Poznań i okolice

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org