czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkolenie psów w Łomży

Witam. Interesuje mnie jakiś ośrodek szkolenia Psów w Łomży lub ktoś kto się zajmuje tym prywatnie . Mam młodego owczarka niemieckiego i chciałbym go podszkolić trochę. Wiecie może coś na ten temat czy w Łomży lub okolicach jest coś takiego ??? z góry pozdrawiam....

martin8421

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

ta wyszkolą a potem w lodówach jezdzą hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Nie slyszalem zeby w lomzy szkolili prywatnie psy (nie mowie o kolach lowieckich i psach mysliwskich), ale wie mze w bialymstoku sie tym zajmuja, niestety nie mam namiarow



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

http://www.psyimy.pl/osrodki_szkoleniowe/podlaskie/

niestety w lozmy i okolicy brak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

w sklepie zoologicznym na legionow nie daleko luxa widzialam ogloszenie o tresurze psow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

a gdzie kupiłes psa? pytam bo też chcę kupić owczarka niemieckiego. jak maz jakieś namiary to daj znać . dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Ja szkoliłem swego owczarka u policyjnego tresera jak chcesz dyślij mi swego e-mail to podam Ci numer telefonu. Gość jest dobry w tym co robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

na woj. polskiego sie zgłoś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

przy wjeżdzie do Białegostoku, zaraz za torami, po lewej stronie.)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

j

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

www.euro-owczarki.ovh.org

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

martin, ja tylko chcialam podpowiedziec, zebys NIGDY!!! nie decydowal sie na szkolenie tradycyjne. Nie chodz z psem tam, gdzie widzisz, ze na zajeciach psy sa szarpane i nosza kolce lub lancuszki zaciskowe. Bardzo wazne jest podejscie prowadzacego do psa i chodzi o indywidualne wzgledem kazdego psiaka. Szkoda, ze nie bylo Ciebie na pokazie psow na " Swiecie Wety" 2 pazdziernika. Porownalbys sobie psy policyjne do psow "normalnych", bowiem byly 2 pokazy, ktore roznily sie baaardzo. zarowno efekt jak i wyglad calego wystepu byly diametralnie rozne. Pozdrawiam i zycze trafnego wyboru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

robrob wyslij mi nr. tego tresera na martin8421@o2.pl z gory dziekuje.

martin8421

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

hmmm, widze, ze nie chcesz podjac dobrej decyzji, szkoda tylko, ze psiak moze na tym ucierpiec...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

dogerka-to kto w lozmy tresuje psy w sposob ten lepszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

najlepiej wytresuj sam!!! Przynajmniej ci psa nie zepsuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Prosiłbym o ten numer do tresera.
TheRealDeal@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

http://www.zkrainynarwi.pl/szkolenia.html

Znalazłam taką szkółkę. Nie znam jej osobiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

do zaklinacza psów zadzwoń :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

aaaaaa no własnie, ja też oglądam zaklinacza psów;) I wiesz co? Na mojego psiaka TO DZIAŁA:)

Ale to tak pół zartem- pół serio;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

a ile takie szkolenie kosztuje

morelka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Najpierw musi zaliczyć multiselect,a potem dopiero testy sprawnościowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

W Lomży niestety nie ma ośrodka lub kogoś z prawdziwego zdarzenia kto mógłby wyszkolić Owczarka Niemieckiego. Są za to w naszym regionie hodowle Owczarka Niemieckiego, popytaj u nich może coś poradzą.

poczytaj tu: http://www.zkwp.bialystok.pl/hodowle.owczarki.html

linki do stron hodowli Owczarka Niemieckiego w Łomży i okolicach

www: euro-owczarki.ovh.org

www.zujsciapisy.pl

www.zdrozdapiaskow.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

slyszalam ze podobno w piatnicy facet szkoli prywatnie ale gdzie to nie wiem podobno mieszka gdzies koło jakiejs fryzjerki .

moruseek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Ja mam takie pytanie: Czym różni się szkolenie owczarków niemieckich od szkolenia psów innych ras?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

niczym, Dogerka, żadnego psa nie wyszkolisz, jeśli Cię nie kocha:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Dlatego nie rozumiem tych słów: "W Lomży niestety nie ma ośrodka lub kogoś z prawdziwego zdarzenia kto mógłby wyszkolić Owczarka Niemieckiego" :)
Dobry specjalista pomoże wyszkolić psa każdej rasy. Musi znać ich specyfikę i znać się na rzeczy. Jednak to się tyczy każdej rasy i mixów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

I nigdy nie zrozumiesz, pies zawsze zrobi co chcesz, o ile go będziesz kochać, a jak można kochać psa, po nawet roku czasu trzymania go?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

nie dość, że Cię nie kocha, to jeszcze chcesz, żeby coś robił, to nie tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

ja swojego psa prawie przez rok mijałam, potem go szukałam, a potem czekałam na niego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

yyyyy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Moja była klientka wspominała, że ze swoim szczeniakiem była na szkoleniu w hodowli Z doliny Narwi i była zadowolona, dowiedziała się wielu przydatnych rzeczy.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

kolega moj jest przewodnikiem psa policyjnego napisz na e-mail dam ci namiary mozesz zadzwonic zapytac,moze akurat sie podejmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Autor: dogerka (---.play-internet.pl)
Data: 15-01-12 00:31

(....Dlatego nie rozumiem tych słów: "W Lomży niestety nie ma ośrodka lub kogoś z prawdziwego zdarzenia kto mógłby wyszkolić Owczarka Niemieckiego" :)
Dobry specjalista pomoże wyszkolić psa każdej rasy. Musi znać ich specyfikę i znać się na rzeczy. Jednak to się tyczy każdej rasy i mixów.....)

"dogerka "przeczytaj post martin8421, który pyta właśnie o Owczarka Niemieckiego, rasa ta wymaga doświadczonego tresera. Szkolenie tej rasy nie polega tylko i wyłącznie na nauczeniu psa siadania, warowania czy podaj łapę . Owczarek nalęży do grupy psów pasterskich szkolenie powinno być prowadzone właśnie w tym kierunku, Dobrze wyszkolony Owczarek będzie wspaniałym przyjacielem rodziny, b.dobrym stróżem i bd. obrońcą. Do nauczenia podstawowych komend nie potrzebny jest treser, natomiast nauczenie pozostałych umiejętności powinno się powierzyć osobie doświadczonej w pracy z Owczarkiem Niemieckim, Owczarka tak jak każdego psa można łatwo czegoś nauczyć, trzeba pamiętać o tym , że naprawa źle wyszkolonego psa jest o wiele bardziej trudna a czasami wręcz nie możliwa nawet dla bardzo doświadczonego tresera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

to daj mi też namiar

morelka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

http://www.zkrainynarwi.pl/szkolenia.html

gorąco polecam!!!! byłam ze swoim psem i jestem bardzo zadowolona.
Szkoleniowiec rewelacyjny!!! i w końcu szkolenie psów w Łomży - tego brakowało!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

przeczytałam wiadomość na forum Łomży i mam ogromną prośbę czy mogła bym dostać kontakt do tego policjanta co szkoli psy mam owczarka który potrzebuje kilku lekcji

ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Proszę o numer tel. do tego Pana który zajmuję się tresurą psów. Bardzo dziękuje z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

To stary temat, podobno go psy zagryzły.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Poproszę również ogryzeek77@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Behawiorysta 25 lat doświadczenia kynologicznego FCI & AKC w psach obronnych (system k-9), stróżujących oraz tropowych (PZŁ). Zajęcia indywidualne i grupowe. Specjalizacja: podejmuję się tego czego inni nie chcą już robić (praca z psami agresywnymi oraz zalęknionymi).

Kontakt tel. & WhatsApp +48.571-901-155

ps. Tak naprawdę to uczę ludzi nie psy. Psy nie są winne, tylko ich opiekunowie.

WhatsApp +48.571-901-155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie psów w Łomży

Behawiorysta 25 lat doświadczenia kynologicznego FCI & AKC w psach obronnych (system k-9), stróżujących oraz tropowych (PZŁ). Zajęcia indywidualne i grupowe. Specjalizacja: podejmuję się tego czego inni nie chcą już robić (praca z psami agresywnymi oraz zalęknionymi).

Kontakt tel. & WhatsApp +48.571-901-155

ps. Tak naprawdę to uczę ludzi nie psy. Psy nie są winne, tylko ich opiekunowie.

WhatsApp +48.571-901-155

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org