piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep z dywanami

Kto wie gdzie w łomży są sklepy z dywanami?? ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

Na Handlowej w pobliżu Mechaniaka.Duży wybór i niezbyt wysokie ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

Za Statoilem na Al. Legionów tam gdzie jest biedronka, a drugi na ul. Spokojnej, nie znam dokładnych adresów ale jak tylko sie zjedzie z Wojska Polskiego w ul. Spokojną to po lewej stronie będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

zdecydowanie ten na Handlowej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

Komfort a Statoilem

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

'ladne dywany'! moze to i han dlowa - od przykoszrowej w uliczke przed amadeusem w lewo za stacja paliw. spory wybor i sensowne ceny. i eszcze do negocjacji. :-)
__________________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

ladne i tanie dywany ma tez facet na rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

Od Przykoszarowej w lewo przed restauracją Amadeus.
Ale nie wiem jaka to ulica:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

Handlowa, ale numeru nie znam
ulica jednak jest tak krótka, że ciężko nie odnaleźć na niej sklepu z dywanami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

A czy orientujecie się gdzie mają w niewysokich cenach dywany z długim włosiem? ALe nie kolorowe tylko w jednolitych barwach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

ostatnio trafiliśmy fajne dywany w promocji w komforcie, jednolity, długi włos, może jeszcze są. Poza tym duży wybór na handlowej, ale cena była sporo wyższa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

Ładne dywany są w Satyrze na Spokojnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

Wiem że szukasz sklepu w Łomży ale kiedyś szukałem fajnego dywanu i cóż... lipa. Przypadkiem trafiłem do sklepu firmowego Agnella w Białymstoku i dopiero zobaczyłem czym jest wybór dywanu, od \"tureckiego\" po nowoczesne. Polecam. Nie wspomniałem o przyzwoitych cenach. A na dodatek mają dywany tzw. końcówki serii w baaardzo dobrych cenach (ale wybór wielkości i wzorów jest już bardzo ograniczony).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

Sporo różnorodnych dywanów i chodników ma Dywanopol na swojej stronie sklep.dywanopol.pl Dobra obsługa, szybko i niedrogo dostarczyli dywan. Mnie na pewno do nich przekonał też fakt, że to Polska firma, a ja takim przedsięwzięciom od zawsze kibicuję. Wolę żeby kasa została w kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

kampa jesteś strasznie upierdliwa z tym wklejaniem linków. znajdź sobie porządną pracę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z dywanami

dywany to przeżytek :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org