czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep z zabawkami

ktory polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

"Bajka" na kazanskiej jest dobrym sklepem no i mozna praktycznie wszystko dostac co potrzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Wg.mnie najlepszym sklepem z zabawkami jest PryMus na Legionow naprzeciwko jednostki.Tam jest praktycznie wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Tylko jaka Bajka jest droga wg. mnie jest najdroższym sklepem i jeszcze jest minus ten facet co tam sprzedaje właściciel jest strasznie namolny wpycha na siłe. Polecam sklep Prymus tam zawsze kupuje zabawki dobry wybór i przestępne ceny mają a najtaniej na allegro można coś kupić pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Internet. Niestety. W Prymusie są doliczane jakieś procenty do ceny, bo to hurtownia, w scoobim drogo, Fartlandia to samo;/
Obejrzeć na miejscu - kupić przez internet.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

jeszcze jest Astra na nowogrodzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

zdecydowanie internet ale też po sprawdzeniu na ceneo.pl
warto też kupować zabawki w realu czy carrefour, dużo promocji mają
swoją drogą już nawet w smyku jest taniej niż w łomżyśkich 'hurtowniach'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

oglądam w obojętnie którym a kupuję na allegro u sprawdzonych sprzedawców, chyba, że się nie opłaca to Prymus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

bardzo dziekuje wam wszystkim za opinie,a ten sklep astra na nowogrodzkiej to jest hurtownia?jak sie tam ksztaltuja ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Ale w usa nie mają takich numerów jakie ja potrzebują naprzykład.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Jest taki sklep internetowydla dzieci (Świat Dziecka), tylko że on jest w Warszawie. Jak jeszcze jeździłam w weekendy na studia podyplomowe do Warszawy, to tam zaglądałam, ale teraz to właściwie nie wiem, gdzie najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

chyba internet

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

do biedronki przywiezli fajne markowe zabaweczki,niebyle jakie a ceny sporo niższe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Ja często kupuję w Biedronce takie rzeczy. Zwykle stawiam na LEGO i na zabawki Fisher Price.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Ja kupuję w Żabolu na Wojska polskiego naprzeciwko parku. Chyba największy wybór w Łomży mają sporo sklepów wiec i ceny mają dużo tańsze od konkurencji. Poza tym naprawdę fajna obsługa

martusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Ja też lubię Prymusa. Sklep Bajka trudno powiedzieć, byłam tam 2 razy i za każdym razem trafiałam na tak niemiłego faceta, że po tej drugiej wizycie stwierdziłam, że nigdy więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Ja też długo szukałam odpowiedniego sklepu gdzie mogłabym kupować artykuły dla najmłodszych. Umówmy się, w tych sklepach stacjonarnych nigdy nie można znaleźć tego, czego się szuka a ceny przyprawiają o zawał. Na szczęście udało mi się znaleźć stronę ze świetnymi grami dla dzieci na Urwisie i od tej pory nie ma problemy ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Nie polecam Prymusa. Ceny z kosmosu. Nazywa się niby hurtownią a ceny detal plus 200% marży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Działają na zasadzie przyznawania rabatu dla hurtowni, dla detalu jest jak w sklepie, tak może jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Tanie zabawki i akcesoria dla swojego malucha kupowałam ostatnio na https://fokastara.pl/ - widziałam link na jednym z for dla świeżo upieczonych rodziców. Śmiało mogę polecić zakupy w tym sklepie, zabawki dobrej jakości, polski producent, cena przyzwoita, często można trafić fajne wyprzedaże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Ja ostatnio sporo zabawek kupiłam w internecie. To się najbardziej opłacało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Samemu trzeba określić, co się bardziej opłaca, ale fakt, kupowanie w sieci jest coraz popularniejsze. Dzieci jednak lubią bawić się wszystkim, a że ostatnio są na topie Star Wars, to w sklepie Urwis.pl widziałam takie miecze świetlne:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

W internecie jest sporo fajnych sklepów z zabawkami, może znajdziesz coś dla siebie. A jakiś szukasz? Przytulanek, interaktywnych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Teraz jest taki duży wybór zabawek w sklepach online, że jest w czym wybierać. Ja sama też tak zamawiam, to najwygodniejsza forma kupowania. Nie musze chodzić po sklepach, przeglądać i stać w kolejce. Moja siostra ostatnio szukała zabawki na prezent i znalazła basen z kulkami i musze przyznac że bardzo fajna, pomysłowa zabawka dla maluchów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Większy wybór jest w Internecie. I jest znacznie taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Ja tam nie ograniczam się do sklepów stacjonarnych, bo zazwyczaj w sieci można kupić znacznie lepsze zabawki i tańsze. Ostatnio w https://minimen.pl/ widziałem na przykład świetne samochodziki elektryczne w fajnej cenie i myślę, że kupię jeden chrześniakowi na święta ;) . Zaszaleję, a co, dla dziecka zawsze warto!

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

może jakiś fajny strój inspirowany postaciami z bajek http://godanparty.pl moje dzieci uwielbiają dostawać takie przebrania, bo jakoś niespecjalnie lubią zabawki a przebranie za superbohatera to już jest coś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z zabawkami

Ewentualnie jakaś zabawka model, np. zabawki rolnicze, tutaj mają sporo https://sklep-kosiarki.pl/7763-zabawki , np. dźwig, koparka, czy model ciągnika albo przyczepa, chłopcy bardzo lubią takie zabawki modele maszyn rolniczych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org