piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dla mężczyzn.

Pamiętaj, że w wyścigu do jej łóżka zwyciężą ci, którzy najlepiej ją rozumieją. Albo tylko tak udają.



Rozwiąż poniższy testa a będziesz wiedział, czy jeteś prawdziwym mężczyzną:

1. Nieprawdopodobnie atrakcyjna dziewczyna przygląda ci się w barze. A ty?
A Podchodzę i zaczynam rozmowę.
B Czekam, aż sama podejdzie.
C Oglądam się, czy nie patrzy na zegar nad moją głową.

2. Podajecie sobie ręce, a ona czeka, aż ty pierwszy zwolnisz uścisk. Co to znaczy?
A. Drży z podniecenia.
B Stara się być uprzejma.
C Jest onieśmielona.

3. Kobieta zdejmuje nitkę z twojego garnituru. Co to oznacza?
A. Uważa, że jestem niechlujny.
B Ma obsesję na punkcie czystości.
C Chciałaby, żeby to był jej włos.

4. Twoja dziewczyna proponuje wypad do miasta po pracy. Twoja reakcja?
A "Nie mogę, jestem cholernie zmęczony".
B "Jasne! Skoro masz ochotę, idziemy."
C "Super. Może pójdziemy do tego nowego pubu?"

5. Kiedy ona pyta: "Jak ci minął dzień?", jakiej odpowiedzi się spodziewa?
A "W porządku. A tobie?"
B "Muszę ci koniecznie opowiedzieć, co się zdarzyło!"
C "Po staremu".

6. Jedziecie razem samochodem i ona patrzy w milczeniu przez okno. Co myślisz?
A. "Niedobrze, chyba przejrzała moją skrzynkę mailową".
B "Nareszcie nie poucza mnie, jak mam jeździć".
C "Co ona taka milcząca? Musi być zmęczona".

7. W restauracji ona się waha pomiędzy sałatką z kalmarów a stekiem. Co robisz?
A Mówię jej, co ja bym zamówił.
B Zamawiam oba dania.
C. Poganiam.

Punktacja:

1. A = 3 pkt B = 2 pkt C = 1 pkt
2. A = 1 pkt B = 3 pkt C = 2 pkt
3. A = 2 pkt B = 1 pkt C = 3 pkt
4. A = 1 pkt B = 2 pkt C = 3 pkt
5. A = 2 pkt B = 3 pkt C = 1 pkt
6. A = 3 pkt B = 1 pkt C = 2 pkt
7. A = 2 pkt B = 3 pkt C = 1 pkt

Więcej na te temat i punktacja link poniżej:

http://facet.interia.pl/news?inf=684784

Jeżeli test wypadł Tobie negatywnie, musisz podszkolić się, jeżeli nie masz ochoty na naukę, możesz oddać jajka na skup, członka do Partii. Może być PiS. Torbę dla dziada, żyby ktoś miał z niej pożytek.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Ech Maciuś Maciuś..:D

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Ptysiu, rozwiąż ten test

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Cisza w eterze... Chłopaki dumają nad odpowiedziami..:)

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Może Panie dadzą mężczyznom jakąś radę, żeby ułatwić rozwiązanie testu.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Panowie: olejcie te pytania, bo się sfrustrujecie. Róbcie swoje, a będziemy Was kochać albo nienawidzić. W ostateczności możecie zostać dobrymi kumplami.
pozdrawiam.

ps. Maciuś, takiś stary, a takimi pierdołami się zajmujesz i biedaków wpuszczasz w maliny.

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Eee no! Co Ty Alli?? Przecie sztab psycho...logów pracuje nad tego typu teścikami, a Ty tak bagatelizujesz sprawę!

A tak na marginesie, to jedna z niewiast po przeczytaniu tego artykułu orzekła:
"my same siebie do końca nie rozumiemy więc jak faceci, mogą nas zrozumieć???"
Coś w tym jest...:D

Jantar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Felix rozwiązałem ale wyniku niepodam :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

15 pkt :(, nie ma się czym chwalić ale tyle wyszło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Fakt, nie ma się czym chwalić - jesteś normalny! Mi też wyszło 15 ;)

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

a mi 16 ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Alinko, czy nie ma większych pierdół na forum. Taki stary jak Ty sądzisz to jeszcze nie jestem. Chyba nie zabronisz innym wypowiadać się na ten temat. Tematy poważne niezbyt interesują forumowiczów. Weźmy np. takie pierdóły jak Nadchodzi Wiosna, Tramwaj czy Sen. Przypomnij sobie ile postów miał każdy z tematów. Ale czy zawsze musimy na poważnie.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Psychopatologia?

15, ale jestem zonaty, więc pytanie 1 odpada. A pytania są na tyle tendencyjne, że można przewidziec poprawną odpowiedź, czyż to nie słodkie? Ale pomysł jest OK, popieram maćka, potrzebna jest nam taka pierdółka, mimo, a może zwłaszcza, w IV Rzeczypospolitej.

Łosiedle Łosiedle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Są jednak jednostki, które poważnie traktują takie pierdółki i sobie skrzywiają rzeczywistość. Nie mam nic przeciwko wszystkim pierdółkom. Jestem przeciwko wszelkim pseudo psycho-testom!

Allinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Mnie organista na lekcjach Religi uczył, że kobietę bierze się zawsze od spodu i te zasadę stosuję 30lat z niezłym powodzeniem no nieraz dostało się w mordę, ale tylko na początek, gdy byłem bardzo nachalny kobiety lubią konkretną grę a nie niezedycowanie. Tak myślę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Chyba będę w czołówce peletonu ----->>> 7 pkt. !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Mężczyzna pod presją

Mężczyzna to seksualne zwierzę. Wystarczy mu kawałek gołego ciała i w głowie ma tylko seks. Nieprawda! Pocałuj mnie, przytul - coraz częściej mówią nasi kochankowie. No cóż, mężczyzna też człowiek.



Członek Karola jest miękki jak szmaciany pajacyk. Całkiem fajny, ale raczej nieużyteczny. Basia dzwoni do mnie przestraszona: "Może mu się znudziłam? Trochę utyłam..." - Co powiedział? "Eee, takie tam, że potrzebuje czułości i ciepła, a ja go nie przytulam! Wyobrażasz sobie? Boże, to koniec. Na pewno ma inną!". Basia szlocha w słuchawkę telefonu.
Czy Karol ma inną , czy naprawdę zdradza Basię, jaka jest przyczyna niepokoju Basi?
Dowiesz się link poniżej:
http://elle.interia.pl/milosc/news/id/100055764

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

maciek - to powinno być w poście zatytułowanym "Dla Kobiet"

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Masz rację, ale nie chciałem zakładać następnego tematu. W zasadzie post dotyczy obojga płci. Widzę, że przeczytałeś artykuł i nie sądzisz, że mężczyzna jest za dużo wykorzystywany w sexie przez partnerki? Jeżeli sam nie zapracuje to z sexu nici.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Co do wizerunku mężczyzny:
Wiecie, kto to jest intelektualista? To ten, który przynajmniej przez 3 godziny na dobę nie myśli o seksie!

Wynika z tego, że bardzo kreatywnym stworzeniem jest męska płeć. Wzystkie dokonania powstają w tak krótkim czasie, więc co byłoby gdyby nie czuli libido?... a może o to tu własnie komuś chodzi?:-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

Jak wyglada życie seksualne Polaków. Czy mimo, że zyjemy w czasach stresujących nie zapominamy o tym, czym możemy odreagować swoje kłopoty i niepowodzenia życiowe. O seksie. Jak często to robimy. Trochę statystyki na ten temat. Tego nie da się opisać własnymi słowami, więc trochę danych ściągniętych z Interii.

Kochamy się średnio raz na 2,3 dni
Ludzie na całym świecie uprawiają seks średnio 103 razy w roku. Najgorętsi są Grecy, którzy rocznie odbywają 138 stosunków, najmniej kochliwi są Japończycy - średnia liczba kontaktów seksualnych wynosi 45.


Pozycja nie ważna, korzystajmy z uroków młodości, póki ne przyjdzie czas na zawieszenie seksualnej działalności .

Najczęściej kochają się osoby z przedziału wiekowego 35 - 44 lata - 112 razy porównując z osobami w wieku 16 - 20 - 90 razy, natomiast osoby w wieku 25 - 34 - 108 razy - takie dane przedstawia raport Durexu 2005.

Jeden na pięciu dorosłych respondentów odbywa 3-4 stosunki seksualne tygodniowo, zaś 5 proc. kocha się raz dziennie.

W Polsce 11 proc. badanych do tej pory nie przeżyło inicjacji seksualnej, dalsze 11 proc. w obecnym czasie nie prowadzi współżycia seksualnego. W grupie tej znajduje się dużo osób, które już "zawiesiły" już swą aktywność seksualną (3 na 10 osób w wieku powyżej 55 lat), częściej są to kobiety.

Większość z nas uprawia seks minimum dwa razy w tygodniu (ponad połowa badanych). 1/3 robi to co 2 - 3 dni. Zazwyczaj są to osoby w wieku 21 - 34 lat.

W przypadku osób starszych liczba stosunków seksualnych ulega ograniczeniu do czterech w miesiącu. 7 proc. osób zadeklarowało codzienne uprawianie seksu. Dominują wśród nich mężczyźni. Najczęściej dotyczy to osób ponad 55-letnich (co ósma) lub poniżej 16. roku życia (co dziesiąta).

W porównaniu z zeszłym rokiem widać niewielki wzrost liczby osób, które nie odbywają stosunków seksualnych (z różnych względów: albo jeszcze nie mających za sobą inicjacji, albo już nie prowadzących współżycia). Jednocześnie o prawie 4 proc. zwiększył się udział osób, które kochają się codziennie lub prawie codziennie. Ten wzrost aktywności dostrzegany jest przede wszystkim u nastolatków, co potwierdza tezę o ich coraz wcześniejszym dojrzewaniu płciowym.

A ty jak często uprawiasz seks?

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dla mężczyzn.

A jak szukacie osoby, która dałaby Wam trochę przyjemności, to podrzucam Wa tę stronkę https://facezbok.pl/. Moim zdaniem warto założyć konto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org