czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Buty dla córeczki.

Hej musimy zakupić dla córki jakieś porządniejsze buty na paskudny okres jesienny, stąd mój wątek, gdzie dostane buty w dobrych cenach oczywiście przyzwoite jakościowo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

przyłączam się do pytania tylko chodzi mi o buty dla chłopczyka:)

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

Mnie tez co jakis czas dopada ten problem i wtedy biegam po wszystkich sklepach w poszukiwaniu czegos konkretnego i w przyzwoitej cenie. I musze przyznac ze zawsze moje poszukiwania koncza sie w sklepie Bajka na Kazanskiej. Buciki sa tansze i drozsze ale wiekszosc jest dobrze wyprofilowanych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

Bajka ma spory wybór faktycznie. Buty firmy Bartek są też w Karolince. Ostatnio duży wybór dziecięcych widziałam w 5-10-15, jestem z ich butów zawsze zadowolona. Sporo butów dziecięcych jest też w centrum 4+ na dole w Klanie. W CCC dla chłopca jest malutki wybór, trzeba zaglądać i szukać. Ostatnio widziałam w Kauflandzie w tym sklepiku BOTI czy jakoś tak buty dziecięce w całkiem sensownej ale co do jakości to nie wiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

Dam ci swoje na pewno pasują , chcesz :D ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

CTO :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

obsrane matki.

nie chciał bym miec matki ,która nie nie potrafi wybrac butów dla dziecka

debilizm

wspolczuje dzieciom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

Wystarczy ruszyć w miasto,pociechę za rączkę i przemarsz po sklepach,a na pewno coś znajdziesz;]
Powodzenia


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

Do PleasurmexC18

Cale szczęście, że nick masz jaki masz, bo może nie będziesz miał dzieci póki nie dojrzejesz.
Nie znasz tematu to się nie wypowiadaj.
Ceny na DOBRE buty dziecięce w łomżyńskich sklepach są chore.
Nadmieniam DOBRE ( google Ci powie co rozumiem poprzez dobre, wyprofilowane buciki typu: Bartek, Ecco, Geox z naturalnych materiałów a nie rozczłapane ceraty)
A te tańsze to przeważnie śmierdząca klejem chińszczyzna.
I zadaję sobie zawsze pytanie...skąd w Polsce takie ceny na markowe obuwie sportowe typu Puma, Reebok, Nike.
Zaopatruję swoje dzieciaki na wyspach przeważnie, płacąc dosłownie 1/4 ceny jaką zapłaciłabym za to samo w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

Myślę że śmiało możesz poszukać na allegro np, jeśli szukasz czegoś konkretniejszego, bardzo dobre ceny i ciekawy wybór ma sklep SARAFIS, bezproblemowa i szybka dostawa no i jakość pierwsza klasa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

Proszę tutaj - https://www.merg.pl/product-pol-59893-Wygodne-buciki-w-kratke-CHANTAL-odcienie-szarosci-i-srebra.html
Moim zdaniem nie ma sensu płacenie za buty dziecka po 300 zł. Ile dziecko w tym pochodzi? Po co tym dzieciom znane logo? To nic nie daje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

Szukacie fajnych butów dla dzieci? Też sporo szukałam i mogę Wam polecić np. https://www.citysport.com.pl/kategoria/buty/buty-dzieciece/ Duży wybór butków w niezłych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

A w smyku nie ma teraz ładnych bucików? Mają obecnie wyprzedaże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

Zapraszamy do sklepu Manifi w Parku Handlowym Lomza (obok HEBE). Najwiekszy wybor bucikow skorzanych takich firm jak: Mazurek, Bartek, Renbut, Befado, Danielki. Od sezonu wiosna 2018r bedziemy mieli rowniez (jako jeden z dwoch sklepow w woj. podlaskim) obuwie firmy Emel. Jestesmy na facebook jako sklep z obuwiem dzieciecym Manifi. Pozdrawiamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Buty dla córeczki.

Najlepiej jest kupować obuwie od polskich producentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org