czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie kupić laptop?

Jak w temacie, gdzie w Łomży najlepiej kupić laptop?
Chcę kupić laptop za ok 2400zł, co by można było na nim pograć i pociągnął programy typu MathLab, AutoCad itp. Doradźcie gdzie mają najlepsze ceny:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?



Dobre ceny maja w budynku naprzciwko
,blaszaka' gdzie jest tak ze meblowy i sklep
z oswietleniem.Male sklepy chcac sie utrzymac
maja przystepne ceny.Telefon do nich-086 2163177

PS.Kupowalem u nich w grudniu ub.r. i jestem zadowolniony ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Expert na broniewskiego ;) polecam... mila i fachowa obsluga ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

NAJLEPIEJ ZAPYTAJ W APTECE, MOZE TAM?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

w Neonecie co chwila mają dobre promocje i mozna tanio wyrwać dobry sprzęt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

jeśli na miejscu to broniewskiego omiń szerokim łukiem, zerknij w komputronik, xeromax. Jeśli w necie to zdecydowanie x-kom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

kiedys kupowalem/ doradzalem dwojce znajomych i wypadlo na sklep expert na broniewskiego... przystepne ceny fachowosc przyjemna obsluga

jednak po pewnej sytuacji NIE POLECAM TEGO SKLEPU ZDECYDOWANIE !!!

pewni znajomi kupili tam laptopa i zostali potraktowani nieciekawie

po pierwsze zdecydowana wiekszosc laptopow w troche nizszej cenie jest tam oferowana tylk odlatego ze laptopy te nie maja systemu... to znaczy w 90% przypadkow na zyczenie klienta i podpowiedz sprzedawcy jest tam wgrywany pirat [z tad nizsza cena bo sklep kupujac laptopa bez systemu placi za niego 200-300zl mniej]

pozniej nie obowiazuje 'gwarancja' na tegoz pirata i sklep zyczy sobie pieniadze za wgranie kolejnego...
jezeli chodzi o gwarancje na komputer realizowana za psorednictwem sklepu... to sa wymyslane bajki ze jakas usterka zostala spowodowana w wyniku zlego uzytkowania sprzetu czy zdazen losowych [uderzenie, zalanie itp.]

coprawda sprzet mozna odeslac bezposrednio do producenta ale niektorzy kupujac go w sklepie za jego posrednictwem chca tez dochodzic napraw gwarancyjnych [szybkosc wygoda itp] - ten sklep nie zapewnia tego bezproblemowo

na koniec okazalo sie ze laptop ma zepsuty dysk twardy [moze i przypadek - ale oni tego nie wychwycili!!!]

jezeli mam ci cos doradzic to kup laptopa w internecie - sklep lub aukcja

i nie masz sie cvzego obawiac... ja mam akurat sony i nawet byl na gwarancji ktora oczywiscie obowiazuje i to door to door

kupisz NAJTANIEJ!!!

jezeli jednak chcesz przeplacic to kup w sklepie... :( :( :(

napewno nie media expert... z reszta wszedzie sa drogie

w media markt w bialymstoku jest elegancki HP za 2000zl wydaj 30zl na bilety i bedziesz mial dobry sprzet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

ja odradzam przede wszystkim wszelkie markety neonety itp, bo na tym raczej nie pograsz a najlepiej to kup w expert na broniewskiego kupiłem tam laptopa i stacjonarke w dobrej cenie i dobry sprzet dobre doractwo i pomoc w wyborze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Co wy gadacie expert broniewskiego to najgorsze w Łomży co może być... nie dość że się nie znają, udając obeznanych w temacie, to sprzedają laptopy bez systemu i to w cenach takich ze się czasem przepłaca pół tysiąca! nie mówię już o innych akcesoriach czy prostych naprawach stacjonarek... Klient się dla nich wogóle nie liczy tylko zysk... Ja tobie polecam sklepy internetowe, jeśli jednak się boisz zaryzykować, polecam przeglądać oferty hipermarketów, czasami są świetne okazje(sam w Carrefour kupiłem dwa lapki po 999zł które następnie sprzedałem na allegro po 1350zł (ich normalna cena na aukcjach min 1500zł)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

poza tym nie zwracaj uwagi na wielkie przywiazanie do marki

mi w sonym wysiadla klawiatura

asusy sie bardzo grzeja

samsungi sa z natury bardzo szybkie

kazdy moze sie zepsuc i kazdy moze dzialac 5 lat bez usterki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

2152

zgadzam sie z toba!

expert na broniewskiego - raz ze nie maja systemu a dwa ze klienta maja w dupie

czasem maja taniej np w porownaniu z media ecpertem.. co w sumie nie dziwi


ZAKUP W INTERNECIE TO NIE RYZYKO!

w lomzy mozesz tez zajrzec do komputronika na zawadzkiej/ mazowieckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

o 300zl taniej znajdziesz na allegro, a za przesylki serwisowe nie placisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Sklepy internetowe to tam kupisz najtaniej, a w expercie mozesz isc oblukac co i jak, cos wybrac i zamówic w necie.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

A ja mimo wszystko polecam Expert z Broniewskiego. Popierwsze kupujac lapka z seudo systemem i tak przy pierwszym formacie wgrywasz pirata, po drugie jesli uwazacie ze te WGRANE Windowsy sa orginalne to sie grubo mylicie;) A po trzecie jednak jest to najlepszy sklep w Łomży bo mimo ze zbiera negatywne opinie kazdy go zna i do niego chodzi. Wystarczy przejsc sie po Łomży po komputerowych sklepach i looknac gdzie jest najwiecej klientow?????? Powodzenia Ps. Za taka kase to juz fajny sprzecik kupisz;)

Oczekuję tylko odpowiedzi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?



Ja tez dalej bede powtarzal jak mantre.
Polecam sklep komputerowy w budynku
naprzeciwko(po drugiej stronie),blaszaka'.
Fachowosc serwisowa swietna.

Ja kupilem akurat lapka na potrzeby bardziej
biurowo-uzytkowe.
Lenovo.
Jesli chodzi o swietne sprzety do grania itp.
to z opinii kilku informatykow i forow intern.
pochlebne opinie zbiera Toshiba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Autor: wladek (---.elomza.pl)
Data: 08-09-11 22:11

pozniej nie obowiazuje 'gwarancja' na tegoz pirata i sklep zyczy sobie pieniadze za wgranie kolejnego...


myślisz, że na oryginalne oprogramowanie obowiązuje gwarancja? jesteś w błędzie.
to tylko dobra wola sklepu, gdy za darmo wgrają Ci ponownie zakupiony oryginalny system.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?


ludzie zyja w bledzie i patrza na polecenie takich ludzi jak @będępytał

dlatego chodza do tego sklepu

zeby kupic asusa 200-300zl drozej niz na allegro i zapewne BEZ SYSTEMU !!!

co ty wogole koles pieprzysz?

sugerujesz mi ze mam nieorginalnego windowsa do ktorego mam papiery naklejki cd-key itp... STUKNIJ SIE W LEB!

ponadto jezeli masz oryginalnego to w zdecydowanej wiekszosci przy restarcie stukasz sobie np F9 i po godzinie mamy nowy system z partycji recovery

jezeli choc jenego klienta sklep ma w dupie po zakupie TO SKLEP JEST DO DUPY!

komputronik lub media markt - gdzie dostaniesz do tego urzadzenie wielofunkcyjne za 50zl w obecnej promocji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

http://www.mediamarkt.pl/bialystok/oferta-specjalna#

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Takiego @wladka to chyba każdy powinien mieć w dupie za pieprzenie takich głupot, asusy się grzeją? samsungi są szybkie? - dla Ciebie marka to parametry sprzętu?. Chyba normalne jest, że każdy cywil woli wydać za sprzęt 200 czy 300 zł mieć kompletnie zbędny oryginalny system, który w wersji zaimplementowanej w laptopie ma opór zbędnych dodatków na starcie zamulających sprzęt. Zapewniam Cie, że żaden producent laptopów nie udziela gwarancji na system Software tylko na sprzęt, który wyprodukowała Hardware - bo skąd miałby brać odpowiedzialność za nie swój produkt?. np:

"Acer w żadnym przypadku nie jest odpowiedzialny za powstałe,
przejściowe, ostateczne lub następcze szkody, w szczególności utratę
„biznesu”, zysków, danych lub szkody wynikłe z lub w związku z używaniem
lub pracą Systemu lub oprogramowania dostarczonego przez Acer
i towarzyszącego Systemowi, bez względu na to, czy ich podstawą
jest odpowiedzialność umowna, deliktowa, czy też gwarancja"

"Firma Toshiba nie udziela ani wyraźnej, ani dorozumianej gwarancji na preinstalowane oprogramowanie, jego jakość, wydajność, możliwość sprzedaży lub przydatność do konkretnego celu. Firma Toshiba nie gwarantuje, że funkcje zawarte w danym oprogramowaniu spełnią Państwa oczekiwania, ani jego ciągłej i wolnej od błędów pracy. Dlatego, jeśli nie zostanie określone inaczej, oprogramowanie sprzedawane jest „tak jak jest”. Wyłącznie obowiązujące zobowiązania firmy Toshiba w odniesieniu do rozprowadzanego przez nią oprogramowania pod marką Toshiba, są ustalone w odpowiedniej licencji użytkownika końcowego lub w umowie licencyjnej programu pomiędzy Państwem a producentem oprogramowania."

Resztę se sam odszukaj.
Dziwić się ludziom, że biorą kasę za to co potrafią zrobić i ułatwić innym życie?. Jak Szanowny @wladek-u jesteś takim dobrym obywatelem to zapiepraszaj do białego po cudowne HPki z roczną gwarancją i opychaj po promocyjnych cenach dokładając do każdego i biorąc za sprzęt odpowiedzialność. Ehhh

nArA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Możesz kupić w internecie, taniej zobacz. www.neo24h.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

nom wszyscy jesteście tacy nagle lagalni że macie legalny system w laptopach a całą resztę programów piraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Nie rozumiem o co Ci lata?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Dzięki ludziki, jakieś 3 lata temu kupiliśmy kompa z Expercie na Broniewskiego, i o dziś jestem z niego zadowolony. A system mi lata i tak wgram inny:P
A jest np różnica w cenach miedzy kupywaniem w sklepie w Łomży a kupywaneim w Białym? Czy to tylko zależy od wielkości skleu?
a w Białym często jestem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

onyks.org lub ogit.pl, ja kupiłem w tym pierwszym parę lat temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Media expert polecam sama brałam tam laptopa za 2400 i jest zajebisty a experta na broniewskiego stanowczo odradzam. poniewaz sklepują komputery wszelkiego rodzaju z uzywanych . ....

Lusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Może jak już porównujemy sklepy i ceny to warto też cokolwiek wspomnieć o parametrach? Ja np kupiłem w Łomży na Mazowieckiej za niecałe 2400 (czyli tyle ile chce autor) asusa na którym spokojnie można pograć (i3-2310, GT 540M, ram 4GB, hdd 750GB). Kupowałem na firmę więc musiał być leg. system, gdybym kupował typowo do domu, to bym wziął z allegro coś z lepszą kartą np. MR HD6850 i bez systemu w podobnej cenie, no ale cóż...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Jak Ci się nie śpieszy to popatrz na promocje w Media Expert, czasem można naprawdę tanio kupić fajny sprzęt, tylko trzeba popatrzeć kiedy są promocje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

A ja promocji w wyżej wymienionym sklepie nie polecam, dziś akurat widziałem asusa podobnego do tego opisanego 2 posty wyżej (taki sam procek i ram, dysk 500 i matryca 15,6") za 2399, czyli tyle za ile kupiłem 17tke z większym dyskiem.... Aha, to oczywiście była "promocja" z 2700 o ile dobrze pamiętam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

zadzwoń (86)216 93 70 Multi serwis

GAL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Witam, chciałbym zaprosić serdecznie wszystkich entuzjastów laptopów na forum tematyczne http://www.nieidealny.pl/forum/

Znajdziesz tutaj przede wszystkim:
- Informacje o markach i i seriach laptopów
- Testy i recenzje, informacje posiadaczy
- Newsy o nowościach i premierach na rynku
- Pomoc przy zakupie notebooka, porównywanie modeli, co kupić
- Nasze zestawienia polecanych laptopów

Nasze grupy na Facebook-u:
\"Laptopy, Notebooki, Ultrabooki - Porady / Testy / Recenzje / Co kupić\"
https://www.facebook.com/groups/laptop.nieidealny.plk

\"Polska Tech Grupa ⚠ Komputery Laptopy Monitory Smartfony Konsole Telewizory\"
https://www.facebook.com/groups/KomputeryPomoc/

Pozdrawiamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

W expercie kupisz :)

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Najlepsze laptopy dostaniesz na x-kom.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Najlepiej na internecie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

w miesnym najlepiej kupic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

najtaniej chyba w internecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

ja zdecydowanie polecam media markt, można popatrzeć raz na allegro, ale trzeba dokładnie zapoznać się z opisem sprzętu i podopytywać, nieraz kilka elementów wymaga wymiany i nie jest to zbyt rentowne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Polecam firmowe sklepy na allegro, ja kupiłam laptopa w x-kom o 400 zł taniej niż w sklepie stacjonarnym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Chciałem kupić laptopa , ale nie było pieniędzy , dla tego ja zrobiłem pożyczkę na tej stronie, bardzo zadowolony! https://kredytoff.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Ja bym na Twoim miejscu wybrał najpierw jaki lapek Cię interesuje i dopiero potem szukał co kupić. Jak już wybierzesz kilka modeli to możesz sobie popatrzeć na porównywarce cen np. kupujemy.pl gdzie masz najtaniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Ufffff. Oddam swój - za darmo.

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

sprawdz moze na xkom moze jakies promo bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Wszytko droższe niż w pozostałych sklepach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Odpowiadając na pytanie w sklepie Kompik24. Można w sklepie online, można stacjonarnie w Olsztynie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Na rynku w Nowogrodzie tam są idealne dla takich co takie pytania zadają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupić laptop?

Panie xkom i pozostali Janusze biznesu kupcie reklamę. Nie bądźcie jak łoś i kupcie cos. Od kosztów odliczycie. Czy myślicie że w taki sposób zbudujecie sobie bazę klientów? Czy myślicie że wasze firmy uzyskają jakąkolwiek renomę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org