czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gabinet kosmetyczny - który najlepszy

Hej dziewczyny czy możenie podpowiedzieć mi który gabinet kosmetyczny w Łomży jest najlepszy, chciałabym umówić się na mikrodermabrazje tylko nie wiem gdzie najlepiej. Pomóżcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny - który najlepszy

przyłączam się do tematu. chciałabym się umówić na peeling kawitacyjny.
podpowiedzcie, który gabinet najlepszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny - który najlepszy

Polecam Dotyk Piękna na Mickiewicza, bardzo sympatyczna dziewczyna, jest właścicielką salonu i dokładnie robi, przykłada się do zabiegów i starannie wykonuje:) Byłam bardzo zadowolona:)

karoilina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny - który najlepszy

Polecam Alter Ego na Nowogrodzkiej i Belle Damme na 3 Maja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny - który najlepszy

Ja polecam Derm Medic na Księżnej Anny 27. Naprawdę porządne wykonanie wszystkich zabiegów, najlepiej, żeby robiła Ci właścicielka- pani Ania Staszewska.

'Komputer nad mózgiem ma tę przewagę, że się go używa.'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny - który najlepszy

Peeling kawilitacyjny plus zabieg z kwasem migldalowym mialam wykonany w Cosmeo i poleca, jednak warto to powtarzac co trzy tyogodnie, a koszt to 125 zl, zas sam peeling kawilitacyjny 45 zl. Co do mikrodemabrazji rowniez polecam w Cosmeo koszt okolo 80 zl :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny - który najlepszy

Zdecydowanie Cosmeo, lub Cosmeo+ !

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny - który najlepszy

THALASSO, taki naturalny peeling Hildegard Braukmann. Do samodzielnego użytku. Nie twierdzę, że od razu jakieś cudowne efekty uzyskacie, ale u mnie akurat już po pierwszym razie cera była totalnie inna - zdrowsza i w lepszej kondycji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny - który najlepszy

Niestety, żadnego gabinetu kosmetycznego z Łomży Ci nie polecę, ale z Krakowa już tak. Często korzystam z usług http://scmestetic.pl, który poza standardowymi zabiegami kosmetycznymi, posiada w swojej ofercie również medycynę estetyczną. Jeśli chcesz skorzystać z usług dobrych specjalistów, czasami trzeba wyjechać poza granice Łomży :-).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny - który najlepszy

Dla kosmetyczek oraz dziewczyn, które mają doświadczenie w zabiegach kosmetycznych głownie twarzy mam namiar na świetną hurtownie z igłami i kaniulami do mezoterapii oraz zabiegu wypełniania kwasami hialuronowymi https://cosmed24.pl/katalog/19-medycyna-estetyczna/71-igly-kaniule/, konkurencyjne ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gabinet kosmetyczny - który najlepszy

Hm, a który z salonów medycyny estetycznej polecacie w Łodzi? Wcześniej korzystałam z łódzkiego Novoderm i poddawałam się pod opiekę Krzysztofa Teyslera, jeśli chodzi o mezoterapię, ale teraz, po przeprowadzce, muszę szukać nowego miejsca, równie dobrego. To jak, macie coś dla mnie? Do kogo się mam zgłosić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org